Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

teraflare

Úristen megtaláltam minden eddigi legjobb szakítósszöveget:
[spoiler]
és különben is, beteg volt a kutyája és mivel a rajongásig imádta ezért természetesen nem merte egyedül hagyni. Hogy meddig is ment ez az imádat azt a szakításkor tudtam meg: egy nap közölte velem, hogy sajnos neki ez így nem megy, bár fontos vagyok neki de az ő életében csak egyetlen lánynak juthat szerep és ez nem más mint a KUTYA!!! Csak azok kedvéért akik még mindig nem kapcsoltak (vagyis én akkor) még kifejtette, hogy imádja mikor mellette horkol az ágyban, mikor a száját nyalja (ne is kérdezzétek), de annak a drágaságnak van a legszűkebb puncija a világon !!!
:zomg: :lul:
[/spoiler]

Makos

Quote from: teraflare on 2009-02-13, 14:19:44
Úristen megtaláltam minden eddigi legjobb szakítósszöveget:
[spoiler]
és különben is, beteg volt a kutyája és mivel a rajongásig imádta ezért természetesen nem merte egyedül hagyni. Hogy meddig is ment ez az imádat azt a szakításkor tudtam meg: egy nap közölte velem, hogy sajnos neki ez így nem megy, bár fontos vagyok neki de az ő életében csak egyetlen lánynak juthat szerep és ez nem más mint a KUTYA!!! Csak azok kedvéért akik még mindig nem kapcsoltak (vagyis én akkor) még kifejtette, hogy imádja mikor mellette horkol az ágyban, mikor a száját nyalja (ne is kérdezzétek), de annak a drágaságnak van a legszűkebb puncija a világon !!!
:zomg: :lul:
[/spoiler]
HAWLY SHIT :eek:

Cloud

Quote from: teraflare on 2009-02-13, 14:19:44
Úristen megtaláltam minden eddigi legjobb szakítósszöveget:
[spoiler]
és különben is, beteg volt a kutyája és mivel a rajongásig imádta ezért természetesen nem merte egyedül hagyni. Hogy meddig is ment ez az imádat azt a szakításkor tudtam meg: egy nap közölte velem, hogy sajnos neki ez így nem megy, bár fontos vagyok neki de az ő életében csak egyetlen lánynak juthat szerep és ez nem más mint a KUTYA!!! Csak azok kedvéért akik még mindig nem kapcsoltak (vagyis én akkor) még kifejtette, hogy imádja mikor mellette horkol az ágyban, mikor a száját nyalja (ne is kérdezzétek), de annak a drágaságnak van a legszűkebb puncija a világon !!!
:zomg: :lul:
[/spoiler]

Nane.. :zomg:

Member

Olyan postásnőről hallottam már, akinek csak a kaukázusi maciölő felelt meg, de ez...

NLZ

Quote from: teraflare on 2009-02-13, 14:19:44
Úristen megtaláltam minden eddigi legjobb szakítósszöveget:
[spoiler]
és különben is, beteg volt a kutyája és mivel a rajongásig imádta ezért természetesen nem merte egyedül hagyni. Hogy meddig is ment ez az imádat azt a szakításkor tudtam meg: egy nap közölte velem, hogy sajnos neki ez így nem megy, bár fontos vagyok neki de az ő életében csak egyetlen lánynak juthat szerep és ez nem más mint a KUTYA!!! Csak azok kedvéért akik még mindig nem kapcsoltak (vagyis én akkor) még kifejtette, hogy imádja mikor mellette horkol az ágyban, mikor a száját nyalja (ne is kérdezzétek), de annak a drágaságnak van a legszűkebb puncija a világon !!!
:zomg: :lul:
[/spoiler]
Tarkónlövést neki! :zomg:
[reserved]

teraflare

Háhh no megvan a kibékülés is Timivel. Újra jóban vagyunk. :smile: (de ha mégegyszer hülye leszek akkor annyi  :angyali:) (tudom hogy szerintetek nincs fiú lány barátság, de én nem akarok tőle semmit(a társaságán kívül) és ő sem akar tőlem semmit(az ideáljától eléggé eltérek  :D) ) Ezzel az utolsó is megvan amit még akartam tenni.
Azt hiszem mostmár nyugodtan kijelenthetem:
Véget ért egy élet, de elkezdődött egy új! :haha:

Nakedape

Quote from: teraflare on 2009-02-13, 18:48:47
Háhh no megvan a kibékülés is Timivel. Újra jóban vagyunk. :smile: (de ha mégegyszer hülye leszek akkor annyi  :angyali:) (tudom hogy szerintetek nincs fiú lány barátság, de én nem akarok tőle semmit(a társaságán kívül) és ő sem akar tőlem semmit(az ideáljától eléggé eltérek  :D) ) Ezzel az utolsó is megvan amit még akartam tenni.
Azt hiszem mostmár nyugodtan kijelenthetem:
Véget ért egy élet, de elkezdődött egy új! :haha:
http://www.youtube.com/watch?v=qEItH5nvd8I

0:56-tól, csak pár másodperc..:)
vallásilag nem érzékenyeknek meg:
http://www.youtube.com/watch?v=eB6vPwwBGGs

persze azért hajrá
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Selmo

Quote from: teraflare on 2009-02-13, 09:52:38
Nem annyira párkapcsolat de mégis csak szakítóson találtam. (végül csak betettem RSS feedbe  :redface:)
http://szakitshabirsz.blog.hu/2009/02/02/kivetelesen_a_szulok_szakitanak_a_gyerekukkel
gratulálok a szülőknek... nagyszerű lányuk van... tisztára mint nővérem volt albitársa
Quote1. tanulsz, vizsgázol, igyekszel befejezni az egyetemet fizetjük a rezsidet, az internetet, a kábelTV-t, a tankönyveidet és havi 100 e forint zsebpénzt
Hol lehet jelentkezni az állásra?

A tökéletesség unalmas.

Nakedape

Quote from: Selmo on 2009-02-13, 19:00:52
Quote from: teraflare on 2009-02-13, 09:52:38
Nem annyira párkapcsolat de mégis csak szakítóson találtam. (végül csak betettem RSS feedbe  :redface:)
http://szakitshabirsz.blog.hu/2009/02/02/kivetelesen_a_szulok_szakitanak_a_gyerekukkel
gratulálok a szülőknek... nagyszerű lányuk van... tisztára mint nővérem volt albitársa
Quote1. tanulsz, vizsgázol, igyekszel befejezni az egyetemet fizetjük a rezsidet, az internetet, a kábelTV-t, a tankönyveidet és havi 100 e forint zsebpénzt
Hol lehet jelentkezni az állásra?

New Heavan, main street  Dagobert's  Reincatnations corp. , karma ügyek alosztály, befizetéshez kérjük vigyen igazolást
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

Quote from: teraflare on 2009-02-13, 09:52:38
http://szakitshabirsz.blog.hu/2009/02/02/kivetelesen_a_szulok_szakitanak_a_gyerekukkel
gratulálok a szülőknek... nagyszerű lányuk van... tisztára mint nővérem volt albitársa

:eek: :he:

29 évesen még nem végezte el az egyetemet (vagy még előtte áll? Akkor
dupla :wtf:), a szülei fizetik a rezsijét, az összes költségét, és még havi
100e zsebpénzt is kap, amiért cserébe csak annyit kérnek, hogy tanuljon
és vizsgázzon végre le, de neki ez is sok?  :gyagya:

aztán még ilyen szöveggel írja be:
QuoteEgy ilyen gyerek szulo szakotos sztori. A szulok nem tudják felfogni h
a 8 oras napi beosztason kivul is van elet. Hogy a gyerekeiknek nem az
a feladtuk h az o elvarasaik szerint eljek az eletuket, hogy nem
kotelezo neki is az o demonjaikkal megkuzdeni.

Vannak szulok akiknek az kell a biztonsaghoz h egy masik embert
fuggesben tartsanak az en szuleim ilyenek es ezidaig fizettem az arat.

:uzi: :uzi: :uzi:

NLZ

Ennek is egy tarkónlövést, megérdemli. :F
[reserved]

.Attila

Quote from: teraflare on 2009-02-13, 18:48:47
tudom hogy szerintetek nincs fiú lány barátság

Akkor biztos én vagyok buzi.

Member

Ingyenélő féreg. Már egy alfaja lett ez a munkanélküliségnek, sok troll, akik 9 évig végeznek egy szakot. :falba: :falba:
Meg ne hülyítsen már, hogy minden órára bejár, akkor nem itt tartana.

Én

Quote from: .Attila on 2009-02-13, 22:03:51
Quote from: teraflare on 2009-02-13, 18:48:47
tudom hogy szerintetek nincs fiú lány barátság

Akkor biztos én vagyok buzi.
Post saved for later usage.

Quote from: teraflare on 2009-02-13, 14:19:44
[spoiler]
és különben is, beteg volt a kutyája és mivel a rajongásig imádta ezért természetesen nem merte egyedül hagyni. Hogy meddig is ment ez az imádat azt a szakításkor tudtam meg: egy nap közölte velem, hogy sajnos neki ez így nem megy, bár fontos vagyok neki de az ő életében csak egyetlen lánynak juthat szerep és ez nem más mint a KUTYA!!! Csak azok kedvéért akik még mindig nem kapcsoltak (vagyis én akkor) még kifejtette, hogy imádja mikor mellette horkol az ágyban, mikor a száját nyalja (ne is kérdezzétek), de annak a drágaságnak van a legszűkebb puncija a világon !!!
[/spoiler]
Excellent IRL troll :lazza:


Kvikveg

Quote from: teraflare on 2009-02-13, 09:52:38
...
Nem annyira párkapcsolat de mégis csak szakítóson találtam. (végül csak betettem RSS feedbe  :redface:)
http://szakitshabirsz.blog.hu/2009/02/02/kivetelesen_a_szulok_szakitanak_a_gyerekukkel
gratulálok a szülőknek... nagyszerű lányuk van... tisztára mint nővérem volt albitársa
Azert itt a szulok is alaposan elbaltaztak valamit... Ezt onnan tudom, hogy nekem is (majdnem-troll) sokaig huzodott, es annak ellenere, hogy eltartottak vegig (megmondtak, hogy ne dolgozzak, hanem csinaljam csak az egyetemet, ami nem feltetlenul volt egy jo otlet), nem ereztem jol magam. Ugy ereztem, hogy en meg ezt sem tudom megcsinalni, pedig hat ugye meg dolgoznom sem kell. Es jo volt utana elmenni dolgozni.
Persze nem tudom, hogy a kedves csemete milyen szakra "jar", es miert nem dolgozik mellette 29! evesen??! Es azert ha ilyen modon kulon lakasban van, es alatolnak mindent, es ezekutan ilyen idiota gyoker beszolasa van... Hatize. :gyagya:
Ha a leanyzo nem vegzi el az egyetemet, akkor nincs vegzettsege se gyakorlata, ha elvegzi akkor legalabb egy diplomaja van. A szulei meg nem elnek orokke. Talan ezt kene felfognia eloszor.

edit: mas:
Star Wars (1977) Deleted Scene
http://www.youtube.com/watch?v=OiuxG_PQCoU
:facepalm:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

videó jó :)


amúgy meg a szülők nem élnek örökké. utána viszont örököl..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2009-02-14, 04:37:14
videó jó :)


amúgy meg a szülők nem élnek örökké. utána viszont örököl..
Ha feltetelezzuk, hogy a szulok mondjuk 30 evesen valaltak gyereket, akkor most 60 evesek, tehat meg 20 evet lehet, hogy eleldegelnek, tehat a leanyka 50 evesen orokolne, ha meg lesz mit ugye.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin


Moha

Quote from: Kvikveg on 2009-02-13, 22:12:31
edit: mas:
Star Wars (1977) Deleted Scene
http://www.youtube.com/watch?v=OiuxG_PQCoU
:facepalm:
:lol:

Amúgy a másik témához:
A csajt szerintem ki kéne tenni az utcára egy időre, aztán talán rájönne, hogy milyen jó helyzetben is van. Valószínű fel sem tudja fogni, hogy a pénzért mennit is kell dolgozni. Azért ez elég szánalmas 29 évesen... :ejj:

teraflare


Quote from: Nakedape on 2009-02-13, 18:59:18
http://www.youtube.com/watch?v=qEItH5nvd8I

0:56-tól, csak pár másodperc..:)
vallásilag nem érzékenyeknek meg:
http://www.youtube.com/watch?v=eB6vPwwBGGs

persze azért hajrá
Köszönöm a bizalmat  :D

Quote from: .Attila on 2009-02-13, 22:03:51
Quote from: teraflare on 2009-02-13, 18:48:47
tudom hogy szerintetek nincs fiú lány barátság
Akkor biztos én vagyok buzi.
Bocs, lehet hogy csak a nátha de nem egészen fogtam fel mit is jelentene ez  ^^". Kifejtenéd?

Quote from: Kvikveg on 2009-02-13, 22:12:31
edit: mas:
Star Wars (1977) Deleted Scene
http://www.youtube.com/watch?v=OiuxG_PQCoU
poor lord vader  :D

.Attila

Quote from: teraflare on 2009-02-14, 22:30:43
Quote from: .Attila on 2009-02-13, 22:03:51
Quote from: teraflare on 2009-02-13, 18:48:47
tudom hogy szerintetek nincs fiú lány barátság
Akkor biztos én vagyok buzi.
Bocs, lehet hogy csak a nátha de nem egészen fogtam fel mit is jelentene ez  ^^". Kifejtenéd?

Vannak lány barátaim.

Fazék

Quote from: .Attila on 2009-02-14, 23:16:32Vannak lány barátaim.
nekem is. de ha éppen szar hangulatban vagyok és ő is egy gyenge pillanatában, akkor így fejben átgondolva 95%-ukkal nem teketóriáznék sokáig egy összefekvést illetően, amennyiben ők is támogatnák az elképzelést. aztán lehet hogy ezzel fuccs a barátságnak, de nem mindenkor várhatják el az embertől, hogy tudjon gondolkodni, a szexuális vonzalom részemről többnyire ott van, ez van. és azt hiszem ez a férfiak többségére igaz, bármennyire is szégyenletesnek találod. (meg gondolom Selmo is)

.Attila

A vonzalmat miért találnám szégyenletesnek?
Az már más, ha ez tucatszor átmegy konkrét cselekvésbe is.

NLZ

Mert ha már vonzalom is van, akkor az nem igazi tiszta fiú-lány barátság. Legalábbis erről volt szó még pár oldallal odébb.
[reserved]

Selmo

Ha nincs minimális vonzalom, barátság se lesz, max a neten. Legalábbis nem hinném, hogy olyan lánnyal barátkozna az ember, aki legalább egy kicsit ne érdekelné.

A tökéletesség unalmas.

Rounin


Selmo

Nem nézel át rajta, mint a buszos tömegen.

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Remek, már azt hittem, szexuálisan kellene értenem az érdeklődést.

NLZ

Quote from: Selmo on 2009-02-15, 01:50:28
Ha nincs minimális vonzalom, barátság se lesz, max a neten. Legalábbis nem hinném, hogy olyan lánnyal barátkozna az ember, aki legalább egy kicsit ne érdekelné.
Szal te vonzódsz a haverjaid iránt is? :zomg:
Az igazi fiú-lány barátság lényege éppen hogy az, hogy a lányt úgy kezeled teljesen, mint a fiú barátaidat is.
[reserved]

Fazék

Quote from: NLZ on 2009-02-15, 01:59:12Az igazi fiú-lány barátság lényege éppen hogy az, hogy a lányt úgy kezeled teljesen, mint a fiú barátaidat is.
no igen, éppenséggel ennek a létezését vitatom részemről :)