Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Member

Bocsánat, amiért ide rantolok, de másnak nem mondhatom el ebben a formában, mert még én lennék a köcsög bunkó.
Tegnap este kicsit pityókásabb lett (legjobb) barátom és elmesélte, hogy a lányt, akit szeretek (ezt mondjuk ő konkrétan nem tudja) jól megujjazta a TV előtt a karatés műsor után, miután én ledőltem. Ráadásul úgy, hogy semmi sincs köztük, és én végig öntöttem a lelket abba a szerencsétlen lányba aznap este, hogy ér valamit az élete. Nem értem. Haverom visszakerült koliba, 3 napra rá felszedett egy csajt a szintről (miközben mindenki vallja, hogy az mennyire de gáz), barátom meg ha szét van csapva atomra és világát sem tudja, csak úgy tapadnak rá a nők, mondjuk hosszú távú kapcsolata nemigen volt.
Miért van az, ha én közlöm az érzéseimet valakivel, az csak maga elé néz üvegesen és kivárja a hajnalt, néha megkérdezve, mióta van ez így, s onnantól talán többet nem is beszélünk egymással? Ennyire ijesztő volnék csak mert pár olyan téma foglalkoztat, amivel hivalkodni nem lehet? Miért van az, hogy a suliban intelligensnek tart szinte mind (jó, itt vannak ezerszer értelmesebbek nálam, de ez másik kategória) és mégsem tudnak velem elképzelni semmit? Vagy direkt nem adnak lehetőséget párkapcsolatra, hogy továbbra is tapasztalatlannak tarthassanak és záruljon az ördögi kör? Vagy a jóisten tesztel, hogy b*zivá leszek-e a kihívások közt?
Tudom, másoknak sokkal nagyobb problémái vannak, de ez most kikívánkozott. Kezdem azt érezni, hogy megint utálok emberek közt élni, mint pár éve, az egész baráti köröm összeomlott és b*sztatják egymást haverjaim, és még a nők is köcsögök megállás nélkül.

.Attila

Én nem sajnálnám, hogy nem jön össze olyan nőkkel, akik atomra szétcsapott és világát sem tudó férfire tapadnak. Majd nézd meg ezeket évek múlva, ezek lesznek képtelenek találni egy olyan férfit, akivel valóban együtt lehet élni.
Persze sovány vigasz most, hogy talán mi lesz velük évek múlva.
Egyébként vannak olyan lányok, akik a magunkféléket kedvelik, csak mi is vagyunk olyan balfaszok, hogy nem ők tetszenek meg nekünk.

Moha

A lány szemszögéből te vagy az a srác, aki intelligens és elmondhatja neked a gondjait, mert te meghallgatod.
Tudat alatt ez úgy zalik le, hogy:
Az a kedves srác, akivel megbeszélhetem a gondjaimat -> gond -> negatív visszacsatolás -> nem jó.

Tudat alatt egyszerűen összekapcsolnak a problémákkal, amit viszont nem tudnak összeegyeztetni egy párkapcsolattal. Ergo ha egyszer egy nő lelki szemetesládája leszel, onnantól kezdve esély nincs, hogy a baráti viszonynál több legyen köztetek.

motifator

Quote from: Moha on 2009-03-31, 12:28:12
Tudat alatt egyszerűen összekapcsolnak a problémákkal, amit viszont nem tudnak összeegyeztetni egy párkapcsolattal. Ergo ha egyszer egy nő lelki szemetesládája leszel, onnantól kezdve esély nincs, hogy a baráti viszonynál több legyen köztetek.
QFT

Volt egy csaj, aki folyton elsírta nekem minden baját. Nekem bejött annakidején, de ez most mellékes. A lényeg az volt, amikor egyszer benyögte, hogy én lennék neki az álompasi, csak túl instabil vagyok érzelmileg.
Érted? Én voltam instabil érzelmileg, amikor én hallgattam az ő depizését egyfolytában, és nem fordítva.

[spoiler]Úristen, a párkapcsolatok topikba írok. Mi történik velem?  :zomg:[/spoiler]
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Sovány vigasz sajnos, mert ez egyenesen krízismátrix. Addig OK, hogy nem jött össze a dolog. De csalódtam két emberben, akik (állítólag) elítélik az egyéjszakás kalandot és leszólják azt, aki belemegy, és rá kellett döbbennem, hogy a beszélgetésnél fontosabb a gyógyqrás, és hogy a rengeteg féle álarc mögött qrógépek és ordas qrvák rejtőznek a haverjaim közt. Elég sok incselkedést hallottam, egyszerűen nem akarom elhinni, amit hallok.

Moha: Igazából exemnek szokta elmondani a bajait, nekem csak felszínesebben mond el dolgokat. Ez különös, mert kb. mindenki ilyen velem az "ujjazós" barátomon kívül (aki gyak. nekem osztja meg minden baját), pedig soha nem röhögöm ki őket és próbálok tanácsot adni (kb. ugyanazt, mint az exem sok esetben). Azt szokták mondani, hogy "tök jó, hogy ilyen intelligens meg kreatív vagy", csak hát sz*rra sem megyek vele. Asszem te írtad az amv-idet, nálam a rajz ilyen, igazából csak rontja az esélyeket.

motifator: Ezt is ismerem sajnos, mondjuk ezt csak hallomásból. Amikor megy a rinya, hogy "olyan szemét a pasim, de te olyan jó vagy hozzám, kár, hogy anno nem jött össze".

Most már kedves exem is azt mondja, hogy ne legyek ennyire tisztelettudó és romantikus (vele nagyon örülök, hogy sikerült barátnak maradni), mert ezt ő sem érti miért, de nem szeretik. Kicsit unom, hogy mindenki "kedvel"; "bír", de annyira nem, hogy bármit is el tudjon képzelni. Csak akkor ne hallgassam a pasijaik jellemzésekor, hogy "olyan butus meg sokat veszekedünk, de azért szeretjük egymást".

.Attila

Quote from: Member on 2009-03-31, 12:58:05
Most már kedves exem is azt mondja, hogy ne legyek ennyire tisztelettudó és romantikus (vele nagyon örülök, hogy sikerült barátnak maradni), mert ezt ő sem érti miért, de nem szeretik. Kicsit unom, hogy mindenki "kedvel"; "bír", de annyira nem, hogy bármit is el tudjon képzelni. Csak akkor ne hallgassam a pasijaik jellemzésekor, hogy "olyan butus meg sokat veszekedünk, de azért szeretjük egymást".

És ennek fogják később meginni a levét. Nem tanulnak az idősebb generációktól, éppen ezért ugyanúgy meg fogják szívni és meg is fogják érdemelni.
Szerencsére kivétel van, ők szoktak inkább kiegyensúlyozott, egészséges párkapcsolatban élni.
Egyébként szerintem ez annak a következménye, hogy a nők többsége dominanciát vár el a férfitől (még azok közül is sokan, akik erősnek, dominánsnak mutatják magukat). Így azok a férfiak, akik partneri kapcsolatot szeretnének (netán szubmisszívak), emiatt nehezebben találnak párt.

Xzone

Quote from: Moha on 2009-03-31, 12:28:12
A lány szemszögéből te vagy az a srác, aki intelligens és elmondhatja neked a gondjait, mert te meghallgatod.
Tudat alatt ez úgy zalik le, hogy:
Az a kedves srác, akivel megbeszélhetem a gondjaimat -> gond -> negatív visszacsatolás -> nem jó.

Tudat alatt egyszerűen összekapcsolnak a problémákkal, amit viszont nem tudnak összeegyeztetni egy párkapcsolattal. Ergo ha egyszer egy nő lelki szemetesládája leszel, onnantól kezdve esély nincs, hogy a baráti viszonynál több legyen köztetek.

Ennél nagyobb közhely nem jutott eszedbe? :D

(bocsi)

.Attila

csak érdekességképp, beleolvastam a Somával készített interjúba (ezoterikus, vallási meg mittomén mik nem érdekeltek, de volt benne egy érdekes rész). Ez akár jól is jellemezhetné, hogy sok nő pontosan olyan szempontok alapján keres partnert, hogy véletlenül se legyen belőle hosszú távú, egészséges kapcsolat. (bár egyébként ez férfiakra is igen jellemző tud lenni)

QuoteAz életemnek azt a szakaszát nem is rossz periódusnak hívom, hanem zúzdának. Bizonytalan volt az egzisztenciám, tele voltam reményekkel, önmegmutatással, és kaptam sorban a csapásokat. Volt egy szép, gyűrűs vőlegényem, aki mellettem jött rá, hogy meleg. A traumámban gyártottam magamnak egy petefészekcisztát. Ezt követően úgy gondoltam, megvigasztalódom egy kedves, de nem látványos fiúval, aki szintén mellettem jött rá, hogy meleg. Ez már sok volt, és még mindig csak a huszonéveim elején jártam.

Megismerkedtem egy olyan fiúval, aki 38 éves koráig nem látott az édesanyjáén kívül puncit, nekem reménytelen eset volt, most meg kétgyerekes családapa. Aztán megbíztam egy srácban, akiről kiderült, hogy szélhámos. Éjjelente vártam őt, borzasztóan keveset aludtam, reggel pedig korán keltem, hogy menjek a jazz tanszakra.

A cikk egyébként itt van, ha érdekel valakit...

Quote from: Xzone on 2009-03-31, 13:27:32
Quote from: Moha on 2009-03-31, 12:28:12
A lány szemszögéből te vagy az a srác, aki intelligens és elmondhatja neked a gondjait, mert te meghallgatod.
Tudat alatt ez úgy zalik le, hogy:
Az a kedves srác, akivel megbeszélhetem a gondjaimat -> gond -> negatív visszacsatolás -> nem jó.

Tudat alatt egyszerűen összekapcsolnak a problémákkal, amit viszont nem tudnak összeegyeztetni egy párkapcsolattal. Ergo ha egyszer egy nő lelki szemetesládája leszel, onnantól kezdve esély nincs, hogy a baráti viszonynál több legyen köztetek.

Ennél nagyobb közhely nem jutott eszedbe? :D

(bocsi)

Kérhetsz bocsit, de van benne valami. Bár sántít, inkább motifator tapogatózik jó helyen.

Quote from: motifator on 2009-03-31, 12:42:25
Volt egy csaj, aki folyton elsírta nekem minden baját. Nekem bejött annakidején, de ez most mellékes. A lényeg az volt, amikor egyszer benyögte, hogy én lennék neki az álompasi, csak túl instabil vagyok érzelmileg.
Érted? Én voltam instabil érzelmileg, amikor én hallgattam az ő depizését egyfolytában, és nem fordítva.

A lényeg az, hogy a nő sikeresen kivetítette érzelmi labilitását motifatorra, neki pedig nem olyan férfi kell, mint amilyen nő ő.

Member

Tudom, hogy megisszák a levét, családsegítőben nem is lenne meló, ha nem ilyesmi volna a többség. De még mindig boldogabbak, mint egy magányos farkas, aki mondjuk a munkába temetkezik.
Egy másik gondolatodra meg, hogy rossz helyen keresünk, ez persze igaz, de most is egy 1-párkapcsolatos (2 év), teljesen csendes/konfrontáció kerülő, kissé depresszióra hajlamos csajról derült ki, hogy nem teljesen úgy gondolkozik, mint én hittem. Mert nem tudom, ha valaki belém helyezné kezét/bármit (most próbálok a "női énemmel" gondolozni), feltétlenül meg kellene, hogy bízzak abban a személyben, mert igazából a testembe engedném.

Exem első pasija (még ált suliból) lett meleg időközben. Pontosabban még el is picsult. ::)

Selmo

Quote from: motifator on 2009-03-31, 12:42:25
Quote from: Moha on 2009-03-31, 12:28:12
Tudat alatt egyszerűen összekapcsolnak a problémákkal, amit viszont nem tudnak összeegyeztetni egy párkapcsolattal. Ergo ha egyszer egy nő lelki szemetesládája leszel, onnantól kezdve esély nincs, hogy a baráti viszonynál több legyen köztetek.
QFT
Mindig vannak kivételek. :)

Member: légy határozottabb, céltudatosabb, bunkóbb, akármi, ami öntartást ad. Ha egy lány megérzi - és meg fogja - hogy bizonytalan vagy, már ugrott is mindenféle hosszútávú eshetőség veled kapcsolatban. Tudom, hogy nem egyszerű dolog, de amint elkezdesz úgy gondolkodni, hogy "nem jött össze, sebaj, van másik", egyből jobb lesz a lelki békédnek és a kisugárzásodnak is használ. Ettől még nem kell ótvar parasztnak lenned, csak ne vedd annyira a szívedre a dolgokat. Ha minden visszautasításba "belehalsz", az egy idő után olyan aurát hoz létre, hogy mindenki elmenekül tőled.

A tökéletesség unalmas.

Makos

Eddig Selmo megfogalmazása volt a legjobb.

Ha megérzik hogy bizonytalan vagy akkor neked véged.

.Attila

Quote from: Makos on 2009-03-31, 17:15:01
Eddig Selmo megfogalmazása volt a legjobb.

Ha megérzik hogy bizonytalan vagy akkor neked véged.

Rajtam nem éreznek semmit és ettől ők válnak bizonytalanná :haha:

Cloud

Quote from: Makos on 2009-03-31, 17:15:01
Eddig Selmo megfogalmazása volt a legjobb.

Ha megérzik hogy bizonytalan vagy akkor neked véged.
Mondták volna nekem ezt jó pár éve. Megkíméltem volna magam annyi csalódástól.  :(

Én

Sorry, nem olvastam végig, de
Quote from: Moha on 2009-03-31, 12:28:12
A lány szemszögéből te vagy az a srác, aki intelligens és elmondhatja neked a gondjait, mert te meghallgatod.
Tudat alatt ez úgy zalik le, hogy:
Az a kedves srác, akivel megbeszélhetem a gondjaimat -> gond -> negatív visszacsatolás -> nem jó.

Tudat alatt egyszerűen összekapcsolnak a problémákkal, amit viszont nem tudnak összeegyeztetni egy párkapcsolattal. Ergo ha egyszer egy nő lelki szemetesládája leszel, onnantól kezdve esély nincs, hogy a baráti viszonynál több legyen köztetek.
ezt sosem értettem. A csaj elmondja neked a gondjait, végre meghallgatja valaki, megkönnyebbül, és ezután rólad a szar dolgokra asszociál? Ez tipikusan olyan megmagyarázásnak tűnik nekem, amit egyes ürgék ráhúznak a le nem terített prédára. Amúgy srsly, no offense.

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2009-03-31, 11:01:05
Bocsánat, amiért ide rantolok, de másnak nem mondhatom el ebben a formában, mert még én lennék a köcsög bunkó.
Tegnap este kicsit pityókásabb lett (legjobb) barátom és elmesélte, hogy a lányt, akit szeretek (ezt mondjuk ő konkrétan nem tudja) jól megujjazta a TV előtt a karatés műsor után, miután én ledőltem. Ráadásul úgy, hogy semmi sincs köztük, és én végig öntöttem a lelket abba a szerencsétlen lányba aznap este, hogy ér valamit az élete.

:3x3:
hagyd a faszba azt a kurvát.
már elkönyvelt a "friend-only zone"-ba, onnan már nem
kerülsz ki (egykönnyen)...

Quote from: Én on 2009-03-31, 19:35:31
ezt sosem értettem.

1. ld. amit moti írt:

Quote from: motifator on 2009-03-31, 12:42:25
Volt egy csaj, aki folyton elsírta nekem minden baját. Nekem bejött annakidején, de ez most mellékes. A lényeg az volt, amikor egyszer benyögte, hogy én lennék neki az álompasi, csak túl instabil vagyok érzelmileg.
Érted? Én voltam instabil érzelmileg, amikor én hallgattam az ő depizését egyfolytában, és nem fordítva.

2. nők. hiába is próbálod megérteni.

Én

Olvastam moti írását, de az a csaj csak simán hülye volt, nem? Mert amúgy nem tudom, hogy jutott arra a következtetésre. Remélem moti, eléggé felidegesített, és a képébe vágtad ezt:
Quote from: motifator on 2009-03-31, 12:42:25
Én voltam instabil érzelmileg, amikor én hallgattam az ő depizését egyfolytában, és nem fordítva.
:angyali:
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-03-31, 21:25:38
2. nők. hiába is próbálod megérteni.
true dat :D de ettől még lehet vitatkozni :D

Member

Nehéz úgy stabilnak látszani, ha egy ilyen kellemetlen infóval vágnak képen. De exemmel közöttem egy írásos szerződést, ami arról szól, hogy minden előjel nélkül pofánb@szhat, ha megint a környezetemből próbálok választani (nem mintha nagyobb sikerem lett volna eddig randompeople-éknál).
Quote from: Én on 2009-03-31, 21:48:31
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-03-31, 21:25:38
2. nők. hiába is próbálod megérteni.
true dat :D de ettől még lehet vitatkozni :D
Ez vitán felüli szerintem. A legtöbb cselekedetükből hiányzik minden, amit logikával alá lehetne támasztani. Ezért is szeretem, amikor egy feminista (egyik kedvenc állatfajom) azt ecseteli, mi volna, ha nők vezetnék a világot (minden országfő megsértődne, egymás nyakának esne, majd 1 000 000 áldozat után bocsánatot kérnének egymástól?).

Én

A vitázást a kedvenc teóriákról gondoltam.
Quote from: Member on 2009-03-31, 23:17:14
mi volna, ha nők vezetnék a világot (minden országfő megsértődne, egymás nyakának esne, majd 1 000 000 áldozat után bocsánatot kérnének egymástól?).
Cipővásárlás közben tárgyalnának hadüzenetekről, etc :D

Kvikveg

Quote from: Member on 2009-03-31, 23:17:14
...
Ezért is szeretem, amikor egy feminista (egyik kedvenc állatfajom) azt ecseteli, mi volna, ha nők vezetnék a világot (minden országfő megsértődne, egymás nyakának esne, majd 1 000 000 áldozat után bocsánatot kérnének egymástól?).
Ummm.... mert ha Belat a csakany mellol odarakjuk, akkor mar rogton minden jo lesz, ugye? Es tulajdonkeppen most is tokeletes minden, most, hogy a vezetok tobbsege ferfi.

Cipovasarlas... kene cipot vennem... broaf. Hulye Adidasnal csak a gyerekmeret jo ram, a felnott cipokbol meg mar pont nincs a meretem, pedig atlagmeret vagyok. Dogoljenek meg. De elotte meg hozzanak nekem cipot.

Na joejt, rinyalast tessek visszafogni, masoknak is sikerult a nagy feladat. Sok sikert hozza.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2009-03-31, 23:48:26
Quote from: Member on 2009-03-31, 23:17:14
...
Ezért is szeretem, amikor egy feminista (egyik kedvenc állatfajom) azt ecseteli, mi volna, ha nők vezetnék a világot (minden országfő megsértődne, egymás nyakának esne, majd 1 000 000 áldozat után bocsánatot kérnének egymástól?).
Ummm.... mert ha Belat a csakany mellol odarakjuk, akkor mar rogton minden jo lesz, ugye? Es tulajdonkeppen most is tokeletes minden, most, hogy a vezetok tobbsege ferfi.

Voltaképpen mindkét szélsőség katasztrófához vezet, max. kicsit másfajta katasztrófához. Ezért általában nem szeretem az olyan társaságokat, ahol túlzottan nagy az egyik nem aránya.
Egyébként ha már választani kell, melyik nem legyen nagyobb arányban, akkor inkább a férfiak legyenek. Amikor nagyon sok nő van együtt, ott garantáltan kő kövön nem marad.

Fazék


Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2009-03-31, 23:57:25
Quote from: Kvikveg on 2009-03-31, 23:48:26...
http://www.youtube.com/watch?v=LS37SNYjg8w

:appl: :appl: :appl:
so much win, +100 karma, stb (bocs kviki :D) ez tényleg nagyon ott volt.

Aki már látott női főnököt huzamosabb ideig, sőt, fiatal, karrierista női
főnököt, az tudja, hogyha ilyenek vezetnék a világot, ott elszabadulna
a pokol...

motifator

Ebben a témában csak Robert Merle Védett Férfiak című könyvét tudom ajánlani. Szerintem minden férfinak kötelező, akiben lakozik egy kis egészséges (nem a szó legnegatívabb értelmében vett) szexizmus. De nem egy lánytól is hallottam már, hogy olvasta és tetszett neki.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Quote from: Kvikveg on 2009-03-31, 23:48:26
Ummm.... mert ha Belat a csakany mellol odarakjuk, akkor mar rogton minden jo lesz, ugye? Es tulajdonkeppen most is tokeletes minden, most, hogy a vezetok tobbsege ferfi.
Abból kiindulva, melyik nem dominanciája vezetett mind kollégiumi szint, mind gyakorlati csoportok esetén nagyobb teljesítményhez, szerintem jobb. Elég hirtelen találták ki, hogy anyaszerepből karriert akarnak, még nem szoktak hozzá lelkileg. Láttam már kiváló női vezetőt (pl. a mi dékánunk), de elég kevesek jutottak el odáig, hogy ilyesmit bízzak rájuk.
Nem tudom amúgy, hogy az adott szitut te kisebb rinya nélkül le tudtad-e volna reagálni. Mindenki átesik rajta, de ez abban a pillanatban annyira megnyugtató, mint egy tokba helyezett giotinpenge a nyakam felett.

Moha

Quote from: .Attila on 2009-03-31, 23:53:51
Voltaképpen mindkét szélsőség katasztrófához vezet, max. kicsit másfajta katasztrófához. Ezért általában nem szeretem az olyan társaságokat, ahol túlzottan nagy az egyik nem aránya.
Gyere hozzánk dolgozni: 42-en vagyunk, ebből mindössze 2 nő és az egyik a részlegvezető. :D
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-04-01, 01:29:50
Aki már látott női főnököt huzamosabb ideig, sőt, fiatal, karrierista női főnököt,
Részlegvezetőnk (az itteni HD társaság feje) 28 éves nő. Szerinted?  :D

Makos

Quote from: Én on 2009-03-31, 23:22:19
Cipővásárlás közben tárgyalnának hadüzenetekről, etc :D

Quote from: Kvikveg on 2009-03-31, 23:48:26
Ummm.... mert ha Belat a csakany mellol odarakjuk, akkor mar rogton minden jo lesz, ugye? Es tulajdonkeppen most is tokeletes minden, most, hogy a vezetok tobbsege ferfi.

Cipovasarlas... kene cipot vennem... broaf. Hulye Adidasnal csak a gyerekmeret jo ram, a felnott cipokbol meg mar pont nincs a meretem, pedig atlagmeret vagyok. Dogoljenek meg. De elotte meg hozzanak nekem cipot.

:angyali:

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2009-03-31, 23:53:51
Voltaképpen mindkét szélsőség katasztrófához vezet, max. kicsit másfajta katasztrófához. Ezért általában nem szeretem az olyan társaságokat, ahol túlzottan nagy az egyik nem aránya.
Egyébként ha már választani kell, melyik nem legyen nagyobb arányban, akkor inkább a férfiak legyenek. Amikor nagyon sok nő van együtt, ott garantáltan kő kövön nem marad.
Na ebben egyetertek, lattam mar par tyukolat...

Ez a youtube-os video, aaaa...  :lol: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Összejönnétek valakivel, aki ugyan kedvesen (átlagosan) néz ki, de nem hat nektek kifejezetten csinosnak (első blikkre - mert ez is változik, tudom jól...), viszont elbűvölő az intellektusa, hasonló az érdeklődése, rögtön és pontosan érti, amit mond neki az ember, vágja a poénokat és ráadásul optimista természete is van (amit én nagyra értékelek)?

Nem tudom, hogy ez mennyire volna korrekt dolog. Korábban nem jutott volna ilyen az eszembe, mert az emberrel kapcsolatban mindent az állatból "vezetek le", tehát szükség van arra a szexuális vágyra - viszont azokkal a csajokkal, akikbe azonnal bele tudok őrülni, vagy legalábbis marhára vonzanak, amint meglátom őket, általában jól tudom, hogy egy-két hetet sem bírnék ki (legutóbb 3 nap sikerült...).

Szóval persze jól hangzik, hogy nem szabad megalkudni, mert még a maximálisan összeillő párok között is lehet később elhidegülés... na de azt is tudom jól, hogy a maximalizmus és álmok szövése még kevésbé áll meg a lábán a valóságban - előbb érkezik meg Godot, mint "a herceg(nő) fehér lovon"...

Mondjuk a megalkudás, vagy - józanabbul fogalmazva - a valósággal való szembenézés sosem volt az erősségem, más témákat tekintve sem...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Tehát normális csak ronda. Ha annyira nem gáz hogy playboy centerfoldot kelljen rakni a hátára akkor egy próbát megérhet, úgyis alkoholista vagy a pia meg mint tudjuk szépíti a nőket. Max később kidobod.

[spoiler] :D[/spoiler]