Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

noriko

Quote from: Zsiga on 2009-04-07, 16:40:07
Tehát normális csak ronda. Ha annyira nem gáz hogy playboy centerfoldot kelljen rakni a hátára akkor egy próbát megérhet, úgyis alkoholista vagy a pia meg mint tudjuk szépíti a nőket. Max később kidobod.
:lol:

sorry... nem építőjellegű hozzászólás volt  ^^"
olyat sajna nem tudok adni, mert rám is igaz, hogy
Quotea valósággal való szembenézés sosem volt az erősségem,
:3x3:

mondjuk ismerek olyat, aki megpróbálta és összejött neki a dolog, mert idővel tényleg változott az, ahogy a másik személyt látta, és a lány (ja mert fordított eset volt) később engem is győzködött, hogy kialakulhat ebből így is jó kapcsolat, de én személy szerint még nem tudnék ilyenbe belemenni. aztán lehet, hogy majd tényleg Godot jön csak szembe végül, de most így vagyok vele.
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

Attól függ. Nekem tetszett már meg olyan, akire kinézetre nem volt igazából annyira meggyőző. Viszont volt olyan is, aki jól is nézett ki, normális is volt, de mégsem fogott meg benne semmi. Inkább a kisugárzás számít, az pedig megfoghatatlan és megmagyarázhatatlan.

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2009-04-07, 16:40:07
Tehát normális csak ronda. Ha annyira nem gáz hogy playboy centerfoldot kelljen rakni a hátára akkor egy próbát megérhet, úgyis alkoholista vagy a pia meg mint tudjuk szépíti a nőket. Max később kidobod.

[spoiler] :D[/spoiler]

Ha tényleg ronda lenne azt írtam volna le, de ott még nem tartok, hogy annyira képes legyek áltatni magamat és őt, hogy egy olyan lánnyal belekezdjek egy kapcsolatba, akit rondának tartok... :rolleyes: (Majd 8-10 év múlva. :__devil:) Tényleg pusztán annyi a helyzet, hogy most először gondolkoztam el rajta, hogy a farkam helyett az eszemet kövessem. (Lásd a vonatkozó youtube-os animációs videót.) Persze erről lehetetlen beszélni, mert egy férfi lehet hülye, az nem gáz, csinálhat buta döntéseket, de ha nem követi a farkát, akkor máris egy lenézett, félrelökött impotens barom... ?

Quote from: noriko on 2009-04-07, 17:03:40
(...) rám is igaz, hogy
Quotea valósággal való szembenézés sosem volt az erősségem,
:3x3:

"Mindig is a magam módján szerettem emlékezni a dolgokra..."

Annyira nem rossz a helyzetünk, mert igazán tisztán, minden körülmények között elfogulatlanul ítélni képes embert keveset ismerek, és kellő arányban súlyozott önkritikával és önbecsüléssel rendelkezőt még kevesebbet (általában valamerre túlbillen a mérleg... legtöbb netes ismerősöm és közelebbi barátaim nagy részének esetén az önkritika irányába, a piálások közben felszedett haverok, fesztivál-cimborák, osztálytársak és tankörtársak esetén inkább az önbecsülés irányába... :)). Mi legalább tisztában vagyunk a helyzetünkkel, nem? :)




Kicsit más:
http://xkcd.com/563/
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Ramiz on 2009-04-07, 17:22:56
de ha nem követi a farkát, akkor máris egy lenézett, félrelökött impotens barom... ?

Tulajdonképpen sokszor azt mondják a nők, ilyen férfit szeretnének, valójában a válasz a kérdésre: úgy tűnik, igen.
Néhány lányismerősöm alig hitte el, hogy én nem szoktam a lányok melleit stírölni és nem érdekel, hogy ki van és kin nincs melltartó. Pedig a magyarázat egyszerű: engem a mellméret kevéssé érdekel, ellenben az arc, az arányos testalkat (amiben persze részben benne van a mell) és a kisugárzás sokkal fontosabbak.
És hiába mondja azt az ismerős, hogy ez is normális, ahogy mondja, az alapján az jön le, hogy kvázi nem is vagyok férfi.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Na jó, de engem NAGYON érdekelnek a mellek... mindenféle mell... az ét, a tej, a keserű, a fehér, a kerek, a szögletes, az epres, a marcipános, a rumos....... mindegyik!!! :zomg:

Quote from: Nakedape on 2009-04-07, 18:35:12


Ez vicces!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: Ramiz on 2009-04-07, 19:55:11
Na jó, de engem NAGYON érdekelnek a mellek... mindenféle mell... az ét, a tej, a keserű, a fehér, a kerek, a szögletes, az epres, a marcipános, a rumos....... mindegyik!!! :zomg:
És a karamell:lul:

Amúgy nem tudom, miért jó, ha az ember csak a farka után megy... Szerintem abból (hosszú távon) nem sok jó sül ki. Attilával értek amúgy egyet: a kisugárzás számít, az meg sokmindentől függ.

Makos

Én egy lánynak először mindig a szemét nézem meg. A többi csak utána. Kivéve ha háttal áll nekem... :angyali: Természetesen minden részletet meg kell figyelni jó alaposan :D

Quote from: Ramiz on 2009-04-07, 19:55:11
Na jó, de engem NAGYON érdekelnek a mellek... mindenféle mell... az ét, a tej, a keserű, a fehér, a kerek, a szögletes, az epres, a marcipános, a rumos....... mindegyik!!! :zomg:
Nem vagy egyedül :D

.Attila

Quote from: Makos on 2009-04-07, 22:41:23
Kivéve ha háttal áll nekem... :angyali:

Azzal nagyon vigyázni, ki tudja, milyen elölről. Még akár Zsiga-féle tarp is lehet a haja alapján.

Selmo

Quote from: Ramiz on 2009-04-07, 16:15:55
Összejönnétek valakivel...
Össze. Ha nem megy a dolog, még mindig kiléphetsz a kapcsolatból. De ha megy... :P

A tökéletesség unalmas.

Moha

Quote from: .Attila on 2009-04-07, 23:46:31
Quote from: Makos on 2009-04-07, 22:41:23
Kivéve ha háttal áll nekem... :angyali:

Azzal nagyon vigyázni, ki tudja, milyen elölről. Még akár Zsiga-féle tarp is lehet a haja alapján.
Na ja. :D
http://www.youtube.com/watch?v=2FLW66apgFM



Member

Nekem valamiért a kéz a legfontosabb egy lányban (nem azért, hogy kiverje). Elárulja, hogy mennyire igényes magára, hogy mennyire végzett kreatív tevékenységeket eddig, hogy mennyire dolgos, sőt, a jegygyűrű is könnyen kiszúrható. :D

.Attila: Ezt már én is megkaptam, mindkét nemtől. :/ Szoktam "Ellenőrizni" a tipikus erogén zónákat is, de mellékes. Az a lényeg, hogy szinkronban legyen a belső és a külső énje, különben giccsé válna az egész.

pet

szevasztoook xd rég nem írtam ide, őszintén a sokmásdolgom között már nem akadt idő erre, meg kb 2-3 hétig netem se volt, de most hogy van, és szabad vagyok, hát visszatértem :D azthiszem. ennyit az offról, inkább blogolok nem off topicot
[spoiler]legszemetebb szakítás: tegnapelőtt, du. 4kor smsben, szia bocsi blablabla szakítani akarok. részemről: kiakadás, miértezés, magyarázat követelés. sablon szöveg... "nem veled volt a baj, csak már nem érzek úgy mint régen". de rendben, korrekt dolog, igaz kicsit pánikoltam az elején hogy ne mááár, de utána megnyugodtam, és elbeszélgettem vele. este mondta hogy tök rosszul érzi magát. én: miért? elméletileg most nekem kéne. persze ő: nem mondja el. írd körül. rólunk van szó. rendben: ne aggódj, nem lesz semmi bajom, hülyeséget nem csinálok jól leszek (a végén már én nyugtattam O.o) - de nem erről van szó.
itt 10 dolgot felsoroltam, de már kb az első 3 dologról levettem, hogy valószínüleg arról, hogy lehet hogy megbánta, és elkezdtem reménykedni. másnap már csók/szív smiley, hogy annyira szerethető vagyok, meg most összekavartam az érzéseit. és kérdezte: try again? y/n? énmeg, hogy álljoncsak meg a menet, gondolkodjunk el rajta, meg ideül bátyám. este felhívtam, hogy ezekután igazából nem számítok sok jóra, de benne lennék, mert amíg kilehet, hát élvezzük ki, de ő még gondolkodik. jólvan ittmár tudtam mi a helyzet. este: ahj mégis inkább szakítok veled, blablabla. ekkora döfést még 2 nap alatt senki se mért a szívemre. hogy lehet valaki képes így játszadozni az emberrel ?:(
most jól vagyok, kicsit nyugisabb, és hát ennyi kb a legrosszabb tapasztalatom, de megerősödtem, így úgyérzem bírni fogom :)
ui.: ki is hazsnált :( rövid adatok: tőlem hozzá 80 perc beszélgetés telefonnal, tőle hozzám 4 perc. nem sajnáltam rá a pénzt, azért volt hogy ráköltsem, de mindig ígérgette hogy ő is hív. ha valahova elmentünk, nos mindig meghívtam mindenre, amíg volt pénzem addig nem baj, figyelmes voltam "nemvagy szomjas? megyünk inni kúthoz, éhes nemvagy?" ezeket tök nem kaptam vissza. és besértődött azon hogy mondtam neki hogy megszeretném változtatni: ok: mert ha az ember szeret valakit, azt elfogadja olyannak amilyen. de épp ezért akartam megváltoztatni ilyen téren, hogy tudjam szeretni. sehol selátom a logikát :( na itta vége a blognak xd
és ha eddig lekínoztalak titeket, biztosan mindenki ismeri de tessék: http://www.youtube.com/watch?v=SGLvM4um2Hs [/spoiler]

edit: mit mondanátok egy lánynak, hogy őszinte legyen? én megmondtam hogy mondja el, nem fogok megbántódni, jobb tudni a hibáinkról, hogy tudjuk javítani. de semmise vált be, énvagyok a number one, de nem szeret, ez így azér.. xD

Zsiga

Quote from: pet on 2009-04-12, 12:08:09
edit: mit mondanátok egy lánynak, hogy őszinte legyen? én megmondtam hogy mondja el, nem fogok megbántódni, jobb tudni a hibáinkról, hogy tudjuk javítani. de semmise vált be, énvagyok a number one, de nem szeret, ez így azér.. xD
Egy lánynak? Semmit. 18-20 év alatt nem szabad komolyan venni őket. Amíg működik a dolog addig élvezd, de ha elkezdi az ilyen faszságait azonnal mehet a levesbe és jöhet a következő.
Egy nővel már lehet beszélni, nekik már kinőtt az agyuk, de az ilyen tizenéves libuskákra felesleges időt pazarolni, arra kell használni őket amire valók, rutinszerzésre.
In b4 soviniszta paraszt gtfo, a tizenéves lányok pont ugyanezt csinálják, tapasztalatot gyűjtenek. Amelyik nem (pl. 15 évesen összejön valakivel aztán együtt vannak évekig) az általában az agy kifejlődésével egyidőben (18-20 év, egyetem első félév, stb.) teszi villámgyorsan lapátra az addigi nagy szerelmét.

.Attila

Quote from: Zsiga on 2009-04-12, 13:33:45
Quote from: pet on 2009-04-12, 12:08:09
edit: mit mondanátok egy lánynak, hogy őszinte legyen? én megmondtam hogy mondja el, nem fogok megbántódni, jobb tudni a hibáinkról, hogy tudjuk javítani. de semmise vált be, énvagyok a number one, de nem szeret, ez így azér.. xD
Egy lánynak? Semmit. 18-20 év alatt nem szabad komolyan venni őket. Amíg működik a dolog addig élvezd, de ha elkezdi az ilyen faszságait azonnal mehet a levesbe és jöhet a következő.
Egy nővel már lehet beszélni, nekik már kinőtt az agyuk, de az ilyen tizenéves libuskákra felesleges időt pazarolni, arra kell használni őket amire valók, rutinszerzésre.
In b4 soviniszta paraszt gtfo

Nem lesz in during, én spec. teljesen egyetértek. Annyit hozzátennék, hogy nem minden nőnek nő ki így az agya, sokan megmaradnak abban az állapotban, hogy nem mondanak ki semmit sem nyíltan.

És bocs pet, de nála te nem vagy no.1, csak egy kedves, helyes srác.
Te meg nyisd ki rendesen a szemed, amelyik csaj nem hajlandó legalább nagyjából vállalni közösen a terheket, azzal csak baj lenne később. Jobban jártál így.

Moha

Quote from: pet on 2009-04-12, 12:08:09
ui.: ki is hazsnált :( rövid adatok: tőlem hozzá 80 perc beszélgetés telefonnal, tőle hozzám 4 perc. nem sajnáltam rá a pénzt, azért volt hogy ráköltsem, de mindig ígérgette hogy ő is hív. ha valahova elmentünk, nos mindig meghívtam mindenre, amíg volt pénzem addig nem baj, figyelmes voltam "nemvagy szomjas? megyünk inni kúthoz, éhes nemvagy?" ezeket tök nem kaptam vissza.
Egyszóval elkövetted azt, amit én már sajnos 2 esetben is: utánfutó voltál a csajnak, akit lehet ugráltatni. Nem szabad! Ha folyton nagylelkű vagy, elkönyvelnek hülye lúzernek és kihasználnak. A csajt meg az első ilyen "szakítok, de mégse" akció után kerülni kell nagy ívben. Én azzal szívtam meg ex barátnőmnél, hogy visszaengedtem egy ilyen után, mert reménykedtem, hogy jobb lesz. Nem lesz jobb!

És igen, egyetértek Zsigával: 20 éves kor alatt, de sokszor még 22-23 körül is egyszerűen nem tudnak komolyan gondolkodni a lányok. Csak később "nő be a fejük lágya".
Ettől függetlenül tőlem az kicsit idegen, hogy egy tizenéves csajt szedjek fel tapasztalatszerzésre. Pedig kéne, mert még eléggé "novice" szinten vagyok...

pet

"Én azzal szívtam meg ex barátnőmnél, hogy visszaengedtem egy ilyen után, mert reménykedtem, hogy jobb lesz. Nem lesz jobb!"

ezt a tanácsot megfogadom (edit: mármint hogy ne menjek vissza hozzá) :) és igazatok van, tök úgyéreztem hogy énvagyok a kutyája, akit ugráltathat. és ezért voltam énis úgy vele hogy na akkor szakítani kéne, de eljön a pillanat, és az emberben felértékelődnek a dolgok. amit elveszt, nos akkor tudja meg az ember mennyit is jelent számára valami/valaki amikor elveszti

Kuroi Tenshi

Már elvesztetted (gyk sosem volt a tiéd), innentől már csak a
szenvedés van...

pet

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-04-12, 15:07:04
Már elvesztetted (gyk sosem volt a tiéd), innentől már csak a
szenvedés van...
amikor először leráztak, akkor nagyon szenvedtem(nem a mostani), most csak akkor amikor beszéltünk, és próbálok nem gondolni rá, így valamennyire bírom :) szóval nemlesz baj.

Én

Ócska duma pet, de az egyetlen értelmes döntés ha végleg hagyod ezt a csajt. Ne is találkozz, beszélj vele, ha jól értettem, nem maradt kellemes emlék, amúgy meg csak a szíved fájdítanád tovább. Sőt lehet, hogy elkezdene játszadzni veled, aztán meg post-relationship friendzone. Ne szopasd magad, nem éri meg. Iyenkor kell előszedni a legjobb haverokat és élni.
tl;dr: the obvious

Zsiga: ez logikusnak hangzik, de ahogy elnézem, szerelmes (volt) a srác.

Member

Mondhatni kemény tipikussággal rendelkezik a sztorid. A csaj próbálja elhitetni, hogy számára értékes voltál (van egy mániájuk, hogy nem akarnak megbántani, de inkább pont ezt érik el végül) és hogy a hiba nem veled van, stb. Ahogyan fentebb is írták, talán soha nem is érzett semmit, kapaszkodott a biztosba de hitegette magának. Hagyd a fenébe, de szinte teljesen.
[spoiler]Vagy légy szemét, haveromat is így dobta az egyetlen csaja és még utána is írt neki, hogy "mennyire sajnálja", aztán néha most is összejárnak és nagyon úgy fest, részegen jól meg fogja qrni. Megérdemli.[/spoiler]

pet

xDDDDDDD micsoda tanácsok xD
mellesleg abban igazatok van, hogy kihasználás nos igaz, not too good. és hogy újra összejöjjünk, azt már én is keményen ellenzem :) bosszú állás meg, nem szép dolog, elvégre nem szeret, nem az ő hibája, csak ne játszadozott volna velem akkor... amikor csak egyszerűen szakított, nos depis voltam eléggé, de lényegében utána jól elbeszélgettünk. és utána jött ez a retry dolog. és ez ütött ki :D ha szarul fog esni, akkor tuti nem fogok vele dumálni.

Member

Quote from: pet on 2009-04-12, 15:51:39
nem az ő hibája
-----------------------
Quotecsak ne játszadozott volna velem
Quoteutána jött ez a retry dolog.
wtf

pet

az nem az ő hibája hogy nem szeret, a játszadozás meg hát annyi hogy fellángolt még egy rövid időre és megint eloltódott, kb ennyi... de akkoris :\ mondtam neki hogy jólvan talizzunk, aztán majd ott eldől, erre semmit se mondott, de már énse akarok semmit

.Attila

Quote from: pet on 2009-04-12, 16:27:55
talizzunk

Minek?
Ez most úgy hangzik, mintha utolsó reményként még élőben meg szeretnéd győzni.

Member

Ha nem szeret, ne játszodozzon veled és kussban lángolgasson fel/le úgy (döntse el, mielőtt gyökérkedik), hogy ne szívjad vele.
Ez szerintem alapvető elvárás.

Én


Moha

Ismerős amúgy a szitu. Ugye az ember nem szeret egyedül lenni, de egy rossz kapcsolatban sem, aztán azon kezd el gondolkodni, vajon melyik a jobb a kettő közül. És az ilyenekből születnek a rossz házasságok, ahol már csak megszokásból maradnak egymás mellett.
Eddigi tapasztalataimból kiindulva kijelenthetem: sokkal jobb egyedül, mint egy rosszul vagy egyáltalán nem működő kapcsolatban. Előbbi esetben az ember szabad és keresheti a lehetőségeket, utóbbiban úgyis csak szenved. Nem éri meg.