Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

pet

pontosan xD találkozás, az csak olyan volt, hogy legalább ezt engedje meg, mert bevoltam pánikolva, és memberrel értek egyet... bár akkor nem értenék ha sikerült volna xD  de nem akarok vele összejönni :) halott a dolog sajna

Makos

Ne sajnáld!
Az ilyeneket jó gyorsan el kell felejteni. Persze a megszerzett XP majd később jóljön :D
Előző barátnőm nekem is ilyen volt és egy jópárszor sikerült eljátszania velem ezt...
De a végén természetesen okos voltam és én szakítottam vele. Azóta beszéltünk kb 2szer, de az is bőven sok volt.

pet

ilyenkor az ember mindig azt kívánja, hogy szakított volna ő előbb xD nade igen, xp jött, szintet léptem xD ÉÉÉÉÉÉS amúgy felvettem egy csajt akivel régen összevesztünk, és onnan is jött sok xp. és megértettem néhány dolgot, elvagyunk, nemakarok tőle semmit, egy jóideig nem kell csaj most :) pihi van ^^

Makos

Mindig könnyebb ha te szakítassz, mint a másik fél.

Quote from: pet on 2009-04-12, 17:57:54
egy jóideig nem kell csaj most :) pihi van ^^

Énis így voltam vele, de nem tartott sokáig a pihenőm :D

pet

nemis az, csak valahogy nemtudok most elképzelni senkit, nem tudnék elképzelni most olyasvalakit akivel szívesen lennék együtt, a magánytól őszintén rettegek... de most nem menne ilyesmi xd szóval kitalálok valami jó elfoglaltságot, kimegyek kosarazgatni, akármi xd

NLZ

Tölts le valami jó kis csápos-lolis hentait. :D
[reserved]

.Attila

Quote from: Makos on 2009-04-12, 18:36:02
Mindig könnyebb ha te szakítassz, mint a másik fél.

Kivéve akkor, ha te akarsz szakítani, de úgy rendezed, hogy a másik szakítson.

Quote from: pet on 2009-04-12, 19:10:20
a magánytól őszintén rettegek...

Egyedüllét és magány között nagy különbség van.

pet

én a magányra gondoltam, mert jó lenne még mostis ölelgetni nos őt xd és nemtudom most mi lesz, haverokkal leszek meg minden... és ez az, hogy más csaj se oldaná meg most a problémát :) mert attól még hogy nem lennék egyedül, nem feltétlenül érezném jól magam. nade elsősorban ezért is kell valami ami lefoglal :)

Moha

Quote from: Makos on 2009-04-12, 18:36:02
Mindig könnyebb ha te szakítassz, mint a másik fél.
Az első barátnőm elintézte, hogy ne neki kelljen szakítani, hanem én hagyjam ott a végén. Értenek a nők az ilyesmihez.
Quote
Énis így voltam vele, de nem tartott sokáig a pihenőm :D

Nekem az első után 3 évig tartott a pihenőm.  ::)

Quote from: pet on 2009-04-12, 19:10:20
nemis az, csak valahogy nemtudok most elképzelni senkit, nem tudnék elképzelni most olyasvalakit akivel szívesen lennék együtt, a magánytól őszintén rettegek... de most nem menne ilyesmi xd szóval kitalálok valami jó elfoglaltságot, kimegyek kosarazgatni, akármi xd
Na, én ilyen állapotomban kezdtem el intenzíven animézni és nekem bevált. :hopp:

Kapcsold ki magad, keress valami elfoglaltságot. Kell egy kis idő, hogy "regenerálódj".

Cobra

Pet, gyere Dotázni (menj WoW-ozni, L2-zni), egy idő után már nem is fogsz nőkre gondolni :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Quote from: Cobra on 2009-04-12, 22:31:59
Pet, gyere Dotázni (menj WoW-ozni, L2-zni), egy idő után már nem is fogsz nőkre gondolni :)
No Girlfriend? No Friends? No Life? No Problem!
[reserved]

Makos


pet

áááh igazatok volt a további beszélgetés szenvedést szül... ráírtam, és mondtam hogy amit csinált szarul esett, de a végén már én vígasztaltam, mert amikor szakított ő is kivolt meg minden, és régen szemét voltam egy csajjal, nagyon... és azóta az az elvem van, hogy depizéssel nem fogom elrontani főleg olyannak nem a kedvét, aki jelent(ett) számomra is valamit. és áttértem normális beszélgetésre :D hát ne tudjátok meg... néhány óra kőkemény szenvedés. az ember próbál jópofizni, de ha látna a csaj irl, még ő is elásná magát olyankor... a tanácsokra alapozva valamit kezdeni fogok, mindent mérlegelve, mert így nem mehet tovább :) a dota megfontolandó, nem próbáltam még de állítólag király, és lekötne legalább :D milyen világ az olyan ahol elmondhatja az ember hogy: szakított velem a csaj, és megvígasztaltam  :whoah:
edit: ez megtud nyugtatni xD: http://www.youtube.com/watch?v=6wS5xOZ7Rq8

Én


.Attila

Quote from: Én on 2009-04-13, 01:50:59
Jon Lajoie-től hozzád most jobban illik ez:
http://www.youtube.com/watch?v=syXC5N8Q51I&feature=channel
:P

Ez tegnap postolta...

Quote from: pet on 2009-04-13, 01:20:24
szakított velem a csaj, és megvígasztaltam  :whoah:

Reverse psychologie.
Jól megszopatott.

Makos

pet: inkább ne beszélj vele most úgy kb 1 hétig szerintem

Member

Quote from: pet on 2009-04-12, 19:10:20
nemis az, csak valahogy nemtudok most elképzelni senkit, nem tudnék elképzelni most olyasvalakit akivel szívesen lennék együtt, a magánytól őszintén rettegek... de most nem menne ilyesmi xd szóval kitalálok valami jó elfoglaltságot, kimegyek kosarazgatni, akármi xd
Inkább legyél "egyedül" a haverokkal, mintsem úgy dilemmázz, mint most. Legközelebb ne vállalj be távkapcsolatot és ha a csaj problémázik, azonnal szakíts, mondjuk nekem most könnyű ezt mondani.

Tegnap összespanoltam egy sráccal Hammerfall-on (vett nekem sört :D), ő is felhozta, hogy mennyi "szereti" a nőket újonnan. :)

Én


NLZ

Quote from: Makos on 2009-04-13, 12:08:55
pet: inkább ne beszélj vele most úgy kb 1 évig szerintem
fixed. 1 hét alatt nem fognak megváltozni az érzései, kivéve ha folyamatosan be van állva és LSDvel utazgat. :)
[reserved]

pet

annyira nem távkapcsolat, 300 ft oda a buszjegy  :P

Member

Az sok. Abból a hétvégén be is rúghatsz olcsón, jobban jársz.

NLZ: Az LSD nem sok érzelmet változtat, ellenben hernyótól egész vidám lenne, amíg nem kezdené el kívánni a sejthártya-állomány. :)

pet

kevésbé veszélyes megoldás a fű, de mire bíztattok ti egy 17 évest? :ejnye:

NLZ

Maradjunk a csáposhentainál, az a legveszéltelenebb. :D
[reserved]

Makos

Quote from: NLZ on 2009-04-13, 14:13:51
Maradjunk a csáposhentainál, az a legveszélytelenebb. :D
:angyali:

Mindenesetre msnről tiltsd. Bár a törlés az jobb mert akkor nem látod ha fentvan.

Flaser

Quote from: NLZ on 2009-04-13, 14:13:51
Maradjunk a csáposhentainál, az a legveszéltelenebb. :D

Az se "veszélytelen":
[spoiler=NSFW][/spoiler]

...maradj az alkoholnál. Nem válasz, de elfelejted a kérdést.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Makos

Quote from: Flaser on 2009-04-13, 18:14:30
IMG
:haha: :facepalm:

Amúgy tényleg az alkohol a legjobb az ilyenre. Nem kell leinni magad annyira hogy ne tudd hol vagy, csak annyira hogy jól érezd magad. :kocc:

pet

az alkohol jó ötlet xD majd lehet beszervezek vmi kocsmázást itt xd
mellesleg a törlésről, hmm... én beszélek vele Néha szívesen, de ugye ha vkiből kiszeret az ember akkor arra már nem tekint úgy, feltételezhető hogy unja is, vagy akármi. hm majd meglátjuk, most jól elvagyok :D

Makos

Bármit teszel ne gyere össze vele megint. Én ezért mondtam a törlést msnről. Tapasztalat... :/

pet

vagy összejövök vele és másnap szakítok :D

Member

Biztos, hogy menne? Az eddigiekből nem úgy fest.
Inkább törd fel 1 hónap múlva pár acc-át. :haha: