Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

pet

fogalmam sincs xD magamat ismerve, jelenleg nem hinném, de ahoz nagyon kéne könyörögnie hogy visszavegyem. vagy csábítania xd

Moha

Quote from: pet on 2009-04-13, 19:25:30
de ahoz nagyon kéne könyörögnie hogy visszavegyem. vagy csábítania xd
Give AIDS her no chance! Töröld MSN-ről! :D

.Attila

Quote from: pet on 2009-04-13, 19:25:30
fogalmam sincs xD magamat ismerve, jelenleg nem hinném, de ahoz nagyon kéne könyörögnie hogy visszavegyem. vagy csábítania xd

Ezt most valahogy nehezemre esik elhinni.

pet

Quote from: .Attila on 2009-04-13, 20:05:23
Quote from: pet on 2009-04-13, 19:25:30
fogalmam sincs xD magamat ismerve, jelenleg nem hinném, de ahoz nagyon kéne könyörögnie hogy visszavegyem. vagy csábítania xd

Ezt most valahogy nehezemre esik elhinni.
kinél mi a nagyon könyörgés :D lehet valakinél csak 5 perc :D de amúgy nagyon kétlem hogy mostanában vissza akarna jönni hozzám :D kapott azért rendesen azért mert játszadozott velem, nem fasz a csaj, szóval szerintem ilyen nem lesz :)

NLZ

Quote from: pet on 2009-04-13, 20:10:24
kinél mi a nagyon könyörgés :D lehet valakinél csak 5 perc :D de amúgy nagyon kétlem hogy mostanában vissza akarna jönni hozzám :D kapott azért rendesen azért mert játszadozott velem, nem fasz a csaj, szóval szerintem ilyen nem lesz :)
Miért érzek mindig sugárzó naivitást felőled, amikor az exedről beszélsz? :D
[reserved]

.Attila

Quote from: NLZ on 2009-04-13, 20:14:25
Quote from: pet on 2009-04-13, 20:10:24
kinél mi a nagyon könyörgés :D lehet valakinél csak 5 perc :D de amúgy nagyon kétlem hogy mostanában vissza akarna jönni hozzám :D kapott azért rendesen azért mert játszadozott velem, nem fasz a csaj, szóval szerintem ilyen nem lesz :)
Miért érzek mindig sugárzó naivitást felőled, amikor az exedről beszélsz? :D

Mert sugárzó naivitás árad belőle.

pet

gyerek vagyok még, az a dolgom hogy naív legyek, ha nem lennék, miből nőnék ki idővel?:D

Selmo


A tökéletesség unalmas.

pet

Quote from: Selmo on 2009-04-13, 20:24:47
dota? :angyali:
working on... beszéltem haverral warcraft cdért, holnap lehet átmegyek és megszerzem, bár ilyen nettel nemtudom mire számíthatok :)
edit: szerintetek helyes hogy ezt aaa... az eseményt ide felírtam? mármint emberileg, személyes info nem volt, csak egy sablon történet, de azért most egyik ismerősöm mondta hogy le kéne szoknom az ilyenekről :D

NLZ

Azon kívül, hogy esetleg naívnak nézünk, más következmény nem lehet. :D
[reserved]

Én

Kár, hogy tera elment. Jó tanítványa lennél. :D

motifator

Bazz Én, épp azt akartam neki válaszolni, hogy amíg nem csinálja olyan szánalmasan, mint egy bizonyos valaki, addig egyáltalán nem gáz, írja csak.
Amúgy meg ne parázz, ez még messze nem tera szintje.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

pet


motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

Quote from: motifator on 2009-04-13, 21:24:19
Bazz Én, épp azt akartam neki válaszolni, hogy amíg nem csinálja olyan szánalmasan, mint egy bizonyos valaki, addig egyáltalán nem gáz, írja csak.
Fastpoke! :whoah:
Mondjuk egem nem zavart különösebben, ezen a topicon kívül meg teljesen normális volt (bár IRL mindig elkerültük egymást :D )
ed: DOUBLE FASTPOKE! :whoah:

Kuroi Tenshi

Quote from: motifator on 2009-04-13, 21:26:17
Quote from: pet on 2009-04-13, 21:25:07
hova ment tera?:\ tökjófej volt..
Aucs...

Amúgy tényleg, csak ezek az itteni nőügyes "közléskényszerei"
voltak kicsit... neccesek :)

NLZ

[reserved]

motifator

Én is csak egyszer szólalkoztam össze vele valami FTP támogatós témában, de miatta határoztam el, hogy ennek a topiknak a közelébe se jövök. Amióta nincs itt, azóta ezt a topikot is olvasom.
Fórumos hozzászólások alapján nem könnyű megítélni valakit, de amilyen kép benne összeállt róla, az nem volt túl szimpatikus. Valahogy nem bírom ezt a drama queen típust.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kuroi Tenshi

Quote from: motifator on 2009-04-13, 22:03:19
Fórumos hozzászólások alapján nem könnyű megítélni valakit, de amilyen kép benne összeállt róla, az nem volt túl szimpatikus. Valahogy nem bírom ezt a drama queen típust.

Kár, hogy itt ez jött le, élőben teljesen más :)

motifator

Hiszek neked, végülis ki tudja, hogy rólam milyen kép jön le a fórum alapján :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

Quote from: motifator on 2009-04-13, 22:16:03
Hiszek neked, végülis ki tudja, hogy rólam milyen kép jön le a fórum alapján :)
Hát még rólam. :D
[reserved]

Member

Amíg pet nem linkel nőgyűlölő meg szakítós blog-okat és nem kerül elő a "power metálosok egy falka" gondolatmenete, nem sütöm meg nyárson. :angyali:
moti: Nem is a drama queen volt halálos. Addig OK, hogy egyszer elmondja, beszélnek vele és nem változtat/fejlődik. Addig OK, hogy másodszor sem, emberek vagyunk. NADE HOGY SOHA?! Amúgy jófej srác volt, de ha nőkről beszél, rosszabb, mintha Bandi barátom Jézusról.

pet

Quote from: Member on 2009-04-13, 23:19:05
Amíg pet nem linkel nőgyűlölő meg szakítós blog-okat és nem kerül elő a "power metálosok egy falka" gondolatmenete, nem sütöm meg nyárson. :angyali:
moti: Nem is a drama queen volt halálos. Addig OK, hogy egyszer elmondja, beszélnek vele és nem változtat/fejlődik. Addig OK, hogy másodszor sem, emberek vagyunk. NADE HOGY SOHA?! Amúgy jófej srác volt, de ha nőkről beszél, rosszabb, mintha Bandi barátom Jézusról.

ahj még mindig emlékszel arra?XD mikor is volt?:) két éve? akkor még normálisan néztem ki :D amúgy sokan változott a zenei ízlésem, nem azért hallgatom a zenéket mert hogy "milyen igaaaaz" hanem hogy élvezzem :D mellesleg mostanság punkrock, alter rock Jrock Jmetal a bejövős :D

Ramiz

Dear USTEAM,

I've got a story to tell... :)

Van egy lány, akit 10 éve ismerek. Mindenben hasonlít hozzám (kivéve a betegesen perverz, aggresszív és más negatív tulajdonságaimat :D), humoros és csinos. Két éve vallottam be neki, hogy szeretem, de nem mondott igent, félt, hogy elrontjuk a barátságot, nagyon kedvesen mondta meg, hogy várjunk, de 30 évesen majd hozzám jön feleségül (hasonlóan szerencsétlenül válogatta meg eddig a barátait, mint én a rövid lejáratú(R) barátnőimet). Tegnap eljött a lakásom elé, szakított a barátjával, miattam (tehát nem frissen szakítós összetört szívű állapotban van, ami NAGYON rizikós, jól tudom), és hetek óta érlelődik a döntése, és nem kell igent mondanom, de... Persze rögtön igent mondtam. :) Vele akarok maradni, örökre, és mivel ennyire régóta ismerem, és annyira sokszor átgondoltam ezt, talán elhiszitek, hogy ez nem üres szólam... Szóval this is the big day for RAMIZ!!!, első randink következik :hopp: , és ha ezt elcseszem, mármint ha ezt a lányt menni hagyom később (asszem látszik, hogy nem nagyon bízok magamban :D , de mindent meg fogok tenni, that is, MINDENT, hogy a legboldogabb nő legyen a világon, de legalábbis Magyarországon... na jó, Budpesten :__devil: fasz Ramiz, ne viccelődj! hallod! hagyd abba!!! rohatt köcsög... :ejj: ), akkor megnyugszom, mert tudni fogom, hogy egy akkora sült robotökörgólem vagyok, hogy nekem nem szabad nő közelébe menni. Szóval mindent vagy semmit, de azért lehet bontani a pezsgőket.... istenem nem hiszem el........ :Kiraly: Tegnap rövidre fogtuk, nehogy azt higgyük, hogy piásan döntünk (ő is sörözésről jött, én meg épp haverral iszogattam szolidan, amíg meg nem jött Zsiga, aminek az eredménye egy brutálisan vandál piálás lett... :angyali: ), és most megyek az első randinkra fél órán belül, és igen fogok virágot is vinni, vörös kibaszott rózsát röhögjetek most szabad... nem érdekel. :D Boldog még nem merek lenni, de olyan furcsa a világ. A francba, hogy olyan pesszimista vagyok... 99% hogy elüt ma egy kamion... :)

Ramiz out.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone

Grats Ramiz!

Ez az az eset, amikor a hegy jön Mohamedhez?

Ramiz

Quote from: Xzone on 2009-04-15, 14:46:49
Grats Ramiz!

Ez az az eset, amikor a hegy jön Mohamedhez?

Abszolút! :D (Miután Mohamed járt a hegynél egyszer... :D) Azért volt már, hogy lány közeledett, de az más, amikor olyan a helyzet, hogy tudjátok mindketten, hogy másnap reggel csáó hogyishívtak és mentek másfelé :) de én nem bánom, hogy a férfié a kezdeményező szerep.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.