Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

NLZ

A társkereső így első gondolatra számomra szánalmas. Nem bírnám rávenni magam a használatára, ahhoz már nagyon kétségbe esve kellene lennem.
[reserved]

.Attila

Quote from: NLZ on 2009-04-16, 22:24:01
A társkereső így első gondolatra számomra szánalmas. Nem bírnám rávenni magam a használatára, ahhoz már nagyon kétségbe esve kellene lennem.

Akkor ne vedd rá magad.
Csak úgy érdekességképpen, én így két barátra is szert tettem és az egyikükön keresztül egy teljesen új társaságot ismertem meg, amely azóta kvázi állandó lett, míg a régiek eltűntek.

Moha

Quote from: Fazék on 2009-04-16, 22:00:02
Quote from: Damnatus on 2009-04-16, 20:59:22
Szvsz. Az egyik legnagyobb probléma, hogy sokan nem szeretik az ugri-bugris diszkós szórakozóhelyeket. Vagy nem jönnek be nekik az ilyen szórakozást kedvelő fickók/csajok. Így kevés az olyan lehetőség, ahol ezek az emberek találkozhatnak. Így az van, hogy otthon üldögélnek azok a srácok, akik az otthon üldögélős lányokat szeretik. És kölcsönösen nem tudnak megismerkedni egymással.
lehet hogy szánalmasnak tűnik többeknek, de ott vannak a társkereső oldalak, mint megoldás erre a problémára.
... ahol mindenki akkorákat hazudik magáról, mint ház, és kb. 20-40% a kamu regisztrációk aránya.
Évekig társkeresőztem, a Randivonalon 10 éve vagyok regisztrálva, csak már nem használom. Se kedvem, se türelmem se semmim nincs már ehhez.
Összesen legalább 5-600 illetőnek írtam, csak töredék volt, akivel több levélváltás is született és alig 10 volt, akivel a találkozás is megvolt. Netes társkeresőn az emberek 99%-a kép alapján ítél. Ha nincs kép, nem válaszol, ha van kép, de nem jössz be neki, nem válaszol. Személytelen és felületes az egész.
Saját kínlódásaimból kiindulva a netes társkeresésre szilárdan kijelenthetem: NEM MŰKÖDIK.

Ellenben eddig 2 barátnőt szedtem fel a helyi rádió vasárnap esténkénti társkeresőjében. És mindkét esetben a leányzó a barátnői unszolására hallgatta csak a társkeresőt és pont engem talált meg...
Igaz a legutólsó csaj inkább kínlódás volt, de ez már nem a társkereső hibája.

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2009-04-15, 23:05:33
Mi az, te is odaígérkeztél valakinek?
:lol: Nem.

Quoteahonnan sikítva regisztráltam le
:lul:

En most ugy vagyok vele, hogy basszus eddig nem jott ossze, hogy fog ezutan? Nem tudom magam elkepzelni, mint parkapcsolatban elo boldog embert, leginkabb ez a gond. Remelem tevedek. Es mivel nem akarok az orszagban maradni, per pillanat nem is nagyon pedalozok.

norikonak igaza van, a fenti aggalyon kivul tenyleg a 40 a kritikus tomeg eletkor, noknel ugye nem veletlenul. Nem szeretnek addig varni. :/
Ja, en parkapcsolat es gyerekre gondoltam. Siman parkapcsolatra szerintem a koporso a hatar.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

wow felpörgött a topic!

Quote from: Zsiga on 2009-04-16, 22:21:09
Csak az ilyen helyekre nem párt keresni megy az ember elsősorban, így sokkal nagyobb eséllyel zavarják el a fenébe ha próbálkozik. Én legalábbis nagyon nem bírom a nem megfelelő helyen nyomuló csajokat, legyenek egyébként akármilyen szépek-kedvesek-okosak.
a kulcsszó az ismerkedés, nem a nyomulás. a nyomulósoknak általában nincs gondjuk a szórakozóhelyekkel sem. a lényeg egy olyan kisközösséghez való csatlakozás, ahol lehetőség van ismerkedni másokkal perceknél hosszabb ideig.
"I wish I could, but I don't want to."

Damnatus

Hát én több, mint 10 évet néptáncoltam, de ezt inkább fladatanak, és gyakorlásnak tekintettem. Sosem tudtam (1-2 esettől eltekintve) igazán felszabadultan táncolni. Esküvőkön nem szoktam, max. a kötelezőket. Számomra a tánc vagy közösségi mulatság (kör/csoporttáncok/néptánc), vagy valamilyen misztikum, rituálé (páros), vagy felszabadult őrjöngés (szóló), de ezt csak a mai diszkós mozgás miatt merem táncnak nevezni.
Kétszer táncoltam párost úgy életemben, hogy igazán át tudtam magam adni a mozgásnak. Egyszer egy bécsi keringőt, egyszer meg mambót (utóbbit azzal a lánnyal, aki miatt két évig jártam társastáncra az 1 évi iskolai kötelező után, hiába :( ). Mindkettőnél abban az adott időben olyan összhangot sikerült kialakítani a partnerrel, hogy szinte a súlytalanság állapotában mozogtunk, nem kellett odafigyelni a lépésekre, minden ment magától. Na az remek érzés volt.

NLZ

Quote from: Moha on 2009-04-16, 22:27:57
Összesen legalább 5-600 illetőnek írtam, csak töredék volt, akivel több levélváltás is született és alig 10 volt, akivel a találkozás is megvolt. Netes társkeresőn az emberek 99%-a kép alapján ítél. Ha nincs kép, nem válaszol, ha van kép, de nem jössz be neki, nem válaszol. Személytelen és felületes az egész.
Saját kínlódásaimból kiindulva a netes társkeresésre szilárdan kijelenthetem: NEM MŰKÖDIK.
De IRL is ugyanez van, nem? Ránézel és úgy döntesz, hogy szóba se állsz vele.
[reserved]

Damnatus

Quote from: Kvikveg on 2009-04-16, 22:30:22
norikonak igaza van, a fenti aggalyon kivul tenyleg a 40 a kritikus tomeg eletkor, noknel ugye nem veletlenul. Nem szeretnek addig varni. :/
Ja, en parkapcsolat es gyerekre gondoltam. Siman parkapcsolatra szerintem a koporso a hatar.
Én azzal viccelődök(??), hogy ha 50 éves koromban egyedül leszek, szépen kisétálok egy kötéllel az erdőbe, azt hinta-palinta. Az még 24 magányos évet jelentene :S

Számomra az élet csak családban elképzelhető, ráadásul férj és apuka szerepben.
Quote from: NLZ on 2009-04-16, 22:34:38
De IRL is ugyanez van, nem? Ránézel és úgy döntesz, hogy szóba se állsz vele.
Azonban ha kénytelen vagy szóba elegyedni vele, megváltozhat a véleményed. A külső csak a kezdésnél számít.

Makos

Quote from: Damnatus on 2009-04-16, 22:33:34
Mindkettőnél abban az adott időben olyan összhangot sikerült kialakítani a partnerrel, hogy szinte a súlytalanság állapotában mozogtunk, nem kellett odafigyelni a lépésekre, minden ment magától. Na az remek érzés volt.

Igen néptánc...7 évet énis lehúztam csak én abbahagytam mert 1-2 ember felidegesített, kikészített és meg tudtam volna ölni őket nem volt túl szimpatikus, azóta meg ritkán megyek olyan helyre ahol tudnék táncolni normálisan és valszeg már el is felejtettem :/

Netes társkereső nekem sem jött be soha...

Moha

Quote from: NLZ on 2009-04-16, 22:34:38
De IRL is ugyanez van, nem? Ránézel és úgy döntesz, hogy szóba se állsz vele.
IRL azért nem vagyok olyan szörnyű, mint fényképen ill. fordított helyzetben, ha a csaj nem tesz fel képet vagy a kép alapján annyira nem jön be, attól még válaszolok neki. Kivételek persze lehetnek, de akkor is...

Zsiga

Quote from: Moha on 2009-04-16, 22:27:57
... ahol mindenki akkorákat hazudik magáról, mint ház, és kb. 20-40% a kamu regisztrációk aránya.
Évekig társkeresőztem, a Randivonalon 10 éve vagyok regisztrálva, csak már nem használom. Se kedvem, se türelmem se semmim nincs már ehhez.
Összesen legalább 5-600 illetőnek írtam, csak töredék volt, akivel több levélváltás is született és alig 10 volt, akivel a találkozás is megvolt. Netes társkeresőn az emberek 99%-a kép alapján ítél. Ha nincs kép, nem válaszol, ha van kép, de nem jössz be neki, nem válaszol. Személytelen és felületes az egész.
Saját kínlódásaimból kiindulva a netes társkeresésre szilárdan kijelenthetem: NEM MŰKÖDIK.
Egyrészt, igen, az emberek nagy részének fontos a kép, a külső. Nem az alapján választanak, csak egy szűrő amin át kell jutni, hogy a belső értékeket is figyelembe vegyék a későbbiekben. Én se akarnék még csak randizni se egy ronda csajjal (illetve bocsánat, egy számomra külsőleg nem szimpatikus lánnyal, mert van sok olyan aki a közízlés alapján jó csaj nekem viszont nem jön be), legyen akármilyen szimpatikus belsőleg.
Másrészt, miért vagy ennyire biztos abban hogy kép alapján ítéltek úgy hogy nem akarnak válaszolni neked, vagy személyesen találkozni? Írod hogy egy csomóan hazudnak magukról, feltételezem hogy ezek szerint te nem. Na most ha én lány lennék, és olvasnám a profilodban azt a mérhetetlen gyerekes naivitást amit itt a fórumon látok a postjaidból, lendületből mennél a levesbe külsőtől teljesen függetlenül.

noriko : Ha azt érzed az ismerkedés közben hogy a beszélgetőpartnered többet szeretne, annak általában az a vége amit írtam (tapasztalataim szerint és magamból kiindulva persze); ha meg tényleg csak baráti ismerkedésnek tűnik abból lesznek a "legyünk inkább barátok" című koppanások. :)

Szerk.: Moha : Ha úgy érzed hogy előnytelenek a fényképeid, menj el egy profi fotóshoz és csináltass magadról pár előnyös képet.

.Attila

Quote from: Moha on 2009-04-16, 22:27:57
... ahol mindenki akkorákat hazudik magáról, mint ház, és kb. 20-40% a kamu regisztrációk aránya.

Nem mindenki és kis érzékkel ki is lehet szűrni szerintem a hazudozók nagy részét. Nekem legalábbis sikerült.

QuoteÖsszesen legalább 5-600 illetőnek írtam, csak töredék volt, akivel több levélváltás is született és alig 10 volt, akivel a találkozás is megvolt. Netes társkeresőn az emberek 99%-a kép alapján ítél.

Bocs, ha letöröm ezzel a kedved, de ez IRL is igaz. Kivéve persze, ha egy közösségben van idő jobban megismerni egymást. De szórakozóhelyen ismerkedve ugyanúgy külsőre ítélnek meg.
Jó fénykép kell, ez van. Amikor én tavaly júniusban új, jobban sikerült fényképet raktam fel, 2 hét alatt annyi levelet kaptam, mint korábban hónapok alatt.

QuoteHa nincs kép, nem válaszol,

Naná, hogy nem. Fogadjunk, te is csak fényképes adatlapokkal rendelkezőknek írtál. Aki nem mutat magáról képet, miközben nekem azért írt, mert tetszettem neki a képen, az inkorrekt.
Ismerősömmel (lány) fordult elő, hogy olyannak válaszolt, akinek nem volt fényképe. Férfi küldött képet, lány elborzadt. Onnantól kezdve elhatározta, hogy fénykép nélkülieknek nem válaszol. Teljesen logikus (ilyesmi egyébként velem is volt, mondjuk elborzadni nem borzadtam el, csak szimplán nem tetszett).

Quoteha van kép, de nem jössz be neki, nem válaszol.

Ez már húzósabb téma, én is amellett vagyok, hogy illik válaszolni, még ha nem is a válasz.
Sok rendszerben viszont korlátozott a levelek száma, így nem azokra fogja ellőni, akik nem érdeklik őt.
A másik az, hogy két lánytól is megkaptam már, hogy nem kell megmondani nekik, lépjek le, ne keressem őket, felfogják ők maguktól is, nem kell az önbecsülésüket rombolnom. Hát ilyen is van, én teljesen meg voltam lepődve mindkétszer, amikor ezeket megkaptam.

QuoteSzemélytelen és felületes az egész.

Ez nem a netes társkeresés sajátossága, IRL is így megy.

QuoteSaját kínlódásaimból kiindulva a netes társkeresésre szilárdan kijelenthetem: NEM MŰKÖDIK.

Neked nem jött be, nekem sem nagyon (eddig), ettől még működhet. Nekem egy egyetemi barátom így találkozott a mostani menyasszonyával.

Quotede ez már nem a társkereső hibája.

Hidd el, az eddig felsorolt dolgaid sem a társkeresők hibája. Nem a netben van a hiba.

Damnatus

Quote from: Zsiga on 2009-04-16, 22:43:59
ha meg tényleg csak baráti ismerkedésnek tűnik abból lesznek a "legyünk inkább barátok" című koppanások. :)
Ezek szerint barátokat könnyebb szerezni. Én is szereztem már így :D

kikuchiyo

Quote from: .Attila on 2009-04-16, 22:18:16
Pl. elmegy táncolni az ember. Nekem bejött maga a tánc, nőt is szerezhettem volna így, sőt ki tudja még...
...akár férfit is?

[spoiler]A többi trollkodást inkább megtartom magamnak, folytassátok csak...[/spoiler]
Failure is the default option

Damnatus

Quote from: kikuchiyo on 2009-04-16, 22:54:54
Quote from: .Attila on 2009-04-16, 22:18:16
Pl. elmegy táncolni az ember. Nekem bejött maga a tánc, nőt is szerezhettem volna így, sőt ki tudja még...
...akár férfit is?

[spoiler]A többi trollkodást inkább megtartom magamnak, folytassátok csak...[/spoiler]
A trollok legalább a régi jó módszer szerint szereznek asszonyt. Lebunkózzák, és bevonszolják a barlangba! :D Ha meg megunták, megeszik :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Damnatus on 2009-04-16, 22:58:11
A trollok legalább a régi jó módszer szerint szereznek asszonyt. Lebunkózzák, és bevonszolják a barlangba! :D Ha meg megunták, megeszik :D

ja hogy így kell ezt csinálni... így már világos, brb baseball bat.

:haha:

posting in a shitstorm, it's awrite...

katz

Quote from: kikuchiyo on 2009-04-16, 22:54:54
Quote from: .Attila on 2009-04-16, 22:18:16
Pl. elmegy táncolni az ember. Nekem bejött maga a tánc, nőt is szerezhettem volna így, sőt ki tudja még...
...akár férfit is?
:lol: Én csak azért nézem ezt a topicot, mert jobban lehet nevetni rajta, mint a nagyon LOL-on  :haha:

Damnatus

Quote from: katz on 2009-04-16, 23:01:29
:lol: Én csak azért nézem ezt a topicot, mert jobban lehet nevetni rajta, mint a nagyon LOL-on  :haha:
Na persze...  :bsd: Bár jó magunkon is nevetni ;)

Moha

Quote from: Zsiga on 2009-04-16, 22:43:59
Na most ha én lány lennék, és olvasnám a profilodban azt a mérhetetlen gyerekes naivitást amit itt a fórumon látok a postjaidból
Ezt most az ebben a threadben lévő postjaimra gondolod, vagy úgy egyáltalán? Ha az előbbi azt elfogadom, a nőkkel kapcsolatban sajnos tényleg naív tudok lenni, ám ez a tapasztalatlanságomból adódik. Egyszerűen nem sok lehetőségem volt fejlődni.
Ha viszont úgy általánosságban, akkor kérlek indokold meg. Nem hiszem, hogy teljesen éretlen és naív lennék, szóval akkor vagy a környezetem hazudik vagy te nem ismersz eléggé.

Quote from: .Attila on 2009-04-16, 22:45:38
Amikor én tavaly júniusban új, jobban sikerült fényképet raktam fel, 2 hét alatt annyi levelet kaptam, mint korábban hónapok alatt.
Én amikor olyan képet tettem fel, ami a környezetem (család, barátok, unokatestvér) szerint jól sikerült, akkor sem jutottam előbbre. :P
Quote
Naná, hogy nem. Fogadjunk, te is csak fényképes adatlapokkal rendelkezőknek írtál.
Negatív. Volt többször is olyan, hogy kép nem volt, de az adatlap alapján érdekes volt a csaj, és írtam neki. Persze lehet, hogy kamu volt, amit írt, de akkor is.
Quote
Ez már húzósabb téma, én is amellett vagyok, hogy illik válaszolni, még ha nem is a válasz.
Sok rendszerben viszont korlátozott a levelek száma, így nem azokra fogja ellőni, akik nem érdeklik őt.
A másik az, hogy két lánytól is megkaptam már, hogy nem kell megmondani nekik, lépjek le, ne keressem őket, felfogják ők maguktól is, nem kell az önbecsülésüket rombolnom. Hát ilyen is van, én teljesen meg voltam lepődve mindkétszer, amikor ezeket megkaptam.
Én még jócskán akkor társkeresőztem, mikor a Randivonal is ingyenes volt és annyi levelet küldhettél, amennyit akartál.
A másik meg tipikus női mentalitás: "hadd dilemmázzon a hülye, hogy most valami rosszat írt és azért nem válaszolok, vagy csak nem tetszik nekem". Sokkal többre tartottam azt a néhány lányt, aki képes volt köntörfalazás nélkül megmondani: "nincs baj, csak nem jössz be nekem".  Akkor legalább le tudtam zárni a dolgot és továbbállni. Sokkal egyenesebb megoldás.
Quote
Neked nem jött be, nekem sem nagyon (eddig), ettől még működhet. Nekem egy egyetemi barátom így találkozott a mostani menyasszonyával.
Ezért írtam, hogy saját magamból kiindulva. Én tuti nem kezdem újra a netes társkeresést.

.Attila

Quote from: Moha on 2009-04-16, 23:05:20
Én amikor olyan képet tettem fel, ami a környezetem (család, barátok, unokatestvér) szerint jól sikerült, akkor sem jutottam előbbre. :P

És a közeli környezet véleménye mióta releváns ebben a dologban?

Quote
Negatív. Volt többször is olyan, hogy kép nem volt, de az adatlap alapján érdekes volt a csaj, és írtam neki. Persze lehet, hogy kamu volt, amit írt, de akkor is.

Jó, itt magamból indultam ki, sose írnék olyannak, akinek nincs kint képe.

QuoteA másik meg tipikus női mentalitás...

Nehogy azt hidd, hogy ez csak a nőkre jellemző mentalitás. A férfiak többsége ugyanúgy nem válaszol a nők leveleire.

Quote
Ezért írtam, hogy saját magamból kiindulva. Én tuti nem kezdem újra a netes társkeresést.

Nézd, nekem alapvetően pozitív tapasztalataim vannak, más kérdés, hogy nem találkoztam olyannal, aki igazán megfogott volna, de ez szerintem az én elcseszett gondolkodásmódom miatt van alapvetően.
Jó, azért volt egy-két furcsa eset, de ezekre inkább mosolyogva gondolok vissza :)

Moha

Quote from: .Attila on 2009-04-16, 23:17:57
És a közeli környezet véleménye mióta releváns ebben a dologban?
Ha szerintem jól sikerült a kép és a környezetem szerint is, akkor mégis kit kérdezzek még meg? :P

Fazék

Quote from: Moha on 2009-04-17, 00:32:51
Quote from: .Attila on 2009-04-16, 23:17:57
És a közeli környezet véleménye mióta releváns ebben a dologban?
Ha szerintem jól sikerült a kép és a környezetem szerint is, akkor mégis kit kérdezzek még meg? :P
talán valami független véleményezőt, aki kertelés nélkül megmondja az igazat is? :)

Moha

Quote from: Fazék on 2009-04-17, 00:40:01
Quote from: Moha on 2009-04-17, 00:32:51
Quote from: .Attila on 2009-04-16, 23:17:57
És a közeli környezet véleménye mióta releváns ebben a dologban?
Ha szerintem jól sikerült a kép és a környezetem szerint is, akkor mégis kit kérdezzek még meg? :P
talán valami független véleményezőt, aki kertelés nélkül megmondja az igazat is? :)
Ötlet? Szólítsak le egy idegent az utcáról vagy mi?  :rotfl:

Én


.Attila

Quote from: Fazék on 2009-04-17, 00:40:01
Quote from: Moha on 2009-04-17, 00:32:51
Quote from: .Attila on 2009-04-16, 23:17:57
És a közeli környezet véleménye mióta releváns ebben a dologban?
Ha szerintem jól sikerült a kép és a környezetem szerint is, akkor mégis kit kérdezzek még meg? :P
talán valami független véleményezőt, aki kertelés nélkül megmondja az igazat is? :)

Azt nagyon nehéz találni, mert az emberek többsége nem szívesen mondja meg szemtől szembe, hogy nem sikerült jól, vagy ha igen, egy idő után rábólintanak egy nem rosszra, de ez itt nem elég.

Moha: szerintem készíts pár képet, rakj fel egy-kettőt, ha nem jönnek be, csere, az se jön be, csere stb. Mint láthatod, a társkeresőkön őszinte visszajelzések vannak... És tényleg találj egy jó fotóst.

Moha

Elméleti kérdés volt, mert NINCS kedvem újrakezdeni a netes társkeresőzést. Esetleg önéletrajzhoz kellhet később még egy előnyös kép, de ott meg egészen más szempontok érvényesek, mint mikor az ember a nőket akarja megnyerni. :D

katz

Quote from: Moha on 2009-04-17, 00:51:55
Esetleg önéletrajzhoz kellhet később még egy előnyös kép, de ott meg egészen más szempontok érvényesek, mint mikor az ember a nőket akarja megnyerni. :D
Lattál már férfi HR-est?  :haha:

Cloud

Quote from: Fazék on 2009-04-16, 22:00:02
Quote from: Damnatus on 2009-04-16, 20:59:22
Szvsz. Az egyik legnagyobb probléma, hogy sokan nem szeretik az ugri-bugris diszkós szórakozóhelyeket. Vagy nem jönnek be nekik az ilyen szórakozást kedvelő fickók/csajok. Így kevés az olyan lehetőség, ahol ezek az emberek találkozhatnak. Így az van, hogy otthon üldögélnek azok a srácok, akik az otthon üldögélős lányokat szeretik. És kölcsönösen nem tudnak megismerkedni egymással.
lehet hogy szánalmasnak tűnik többeknek, de ott vannak a társkereső oldalak, mint megoldás erre a problémára. egy már majdnem túl idős rokonom így talált magának végre szerelmet és azóta már gyerekük is van. egyedüli probléma, hogy az élettársa miatt egy kicsit eltávolodott tőlünk, mondhatni teljesen, amit nem is igazán értünk, de végre tényleg boldognak tűnik. és ha rosszul esik is, hogy jóval kevesebbet látjuk, azért talán így a jobb, mint hogy magányos maradjon :)
már néha én is eljátszom a társkeresősdi oldalak használatának gondolatával, de egyelőre még nem tudtam rászánni magam.

Én  sokáig  próbálkoztam.  Kevés  sikerrel.  Inkább  semennyi  sikerrel. 
:D

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2009-04-16, 14:35:16
Quote from: pet on 2009-04-16, 14:28:47
akkor a csajt letesztelem valamilyen módon, és csak utána engedem át az érzéseimet.

nagyon nehéz kérdés, max komoly pszichológiai tesztek segíthetnek

You're the fucking MAN :D :lol: :muhahah:

Remélem ezeket gyűjtöd valahova! "Paint Art of a Mastermind", simán kiadhatnánk valamikor :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

pet

MA! CSAJOZTAM! le is írom mi történt.
Kezdtem azzal, öltözés, belőni a hajat (20 perc, hülye emo), spray, ruci, kabát, szimatszatyor, benne kóla és egy fél éve rohadó szendvics amit nem vettem észre. Zsebkendő, amire fújtam egykis axe dark temptationt, hogyha majd a csaj kér, ott is az én illatomat érezze. Nekiindultam, irány a vadász, ami az utca túloldalán van. Szórakozóhely. Vagyis inkább baszott nagy kocsma O.o semmi csaj, akik voltak azokis pasival, gondoltam, még korán van, várok. Ezt gyorsan meguntam, indultam a belvárosba csajt leszólítani. Mászkálok fel és alá a főutcán, nemlátok olyan csajt, aki korban hozzám illene, de láttam egy egész arit egy másik csajjal. aztán az országalmánál is két csaj ült le. aztán kiderült hogy ezek négyen így egymással taliznak. Gondoltam egye fene, odamegyek, és ontottam a hazugságot: Sziasztok, nem tudtok valamiféle szórakozóhelyet.... tudjátok, nem rég költöztünk ide, és egy haveromat várom, de úgynézki már nem fog eljönni. Ő mutatta volna meg a várost. reakció: Jössz velünk. milyen zenét hallgatsz? ami teccik. akkor menjünk. hova megyünk? a westbe. az egy disco? nem. (pedig kurvára az, próbálnak átbaszni :) )... De ma este karaoke lesz. És adtak ilyen vip belépőt, jegy helyett. Odaérünk, én kussolok, aztán odaülök, gondoltam elkezdek velük dumálni. Már előzőleg mondtam nekik hogy 11. es vagyok. És kérdezem: Aztán ti hány évesek vagytok? az első mondja: 12 és fél. A második mondja: 13. A harmadik, akiben még láttam reményt, idősebbnek tűnt: 11. OMG OMG itt aztán kattogott az agyam... elmentek csoportosan pisilni, ahogy azt szokás. mentem oda, hogy Figyi, haver smst küldött, itt a vip jegy, szijasztok!... hát ennyit a csajozásról mára.