Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Member

Nem veszítenél vele semmit. Ha elküld, max kiplakátolod, hogy "sz*rul smárol, vajon hogy sz**hat?!".

Darkstar

Quote from: Member on 2009-05-09, 19:49:38
Nem veszítenél vele semmit. Ha elküld, max kiplakátolod, hogy "sz*rul smárol, vajon hogy sz**hat?!".
^This (valamiben egyetéertek Memberrel... :o)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2009-05-09, 19:47:55
Írjak vagy ne, nektek mi a tapasztalatotok ilyen esetben?

És ezt miért tőlünk kérdezed, hiszen te vagy itt a SZAKINTÉLY ::) :hehe:

A helyedben egy fokkal diszkrétebb utat választanék, pü vagy email

Én

Szerintem várj pár napot, hogy jelentkezzen ha akar. Ha nem ír, akkor úgyis csak akkor lesz valami, ha te kezdeményezel, azt meg el tudod dönteni, megéri e neked a megerőltetést és a kockázatot :) Ha igen, akkor lásd Member postja. :D

Tycho

Hogy ez mekkora hülye kérdés Zsiga...
Amúgy ne hallgass Énre, mert a csaj nem hiszem, hogy google-fu nagymester, és ha véletlenül maradt el a dox csere, akkor pláne érdemes írnod, de ha pofára ejt, akkor nem telibe leszarod utána? :gyagya: :ejnye:

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2009-05-09, 20:05:19
Quote from: Member on 2009-05-09, 19:49:38
Nem veszítenél vele semmit. Ha elküld, max kiplakátolod, hogy "sz*rul smárol, vajon hogy sz**hat?!".
^This (valamiben egyetéertek Memberrel... :o)
De, van veszítenivalóm. Mivel szerencsére nem igazán vagyok hozzászokva a visszautasításhoz meg a lekoptatáshoz, ezért elég szarul szokott esni ha mégis arra kerül a sor, és én nem szeretem szarul érezni magam. :)

K_T: Kabbe. :D Senki sem tud mindent, senki sem tökéletes, és ezt egyáltalán nem szégyen beismerni néha, és kérdezni, meghallgatni mások véleményét. De gondolom mindezzel tisztában vagy te is, én meg etetem szépen a trollt, de hát ez egy ilyen nap, ma jó kedvem van. :)
Természetesen iwiwes privátra gondoltam első körben.

Én: Ezzel csak annyi a probléma, hogy nem ismerjük egymást, nem tudja semmilyen elérhetőségem. Ha meg van annyira geek hogy a rendelkezésére álló kevéske infóból megtalál akkor amúgyse pálya. :angyali:

Tycho: Ott a pont, látom te figyeltél. :) Tudod milyen vagyok, imádom a hülye kérdéseket. :D

Selmo

Írj neki mailt, hogy ő-e az. A válaszából - ha lesz - már tudsz következtetni.

A tökéletesség unalmas.

Én


Nakedape

jegy + szállás két hétre a seychelles szigetekre
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Quote from: Selmo on 2009-05-09, 20:29:48
Írj neki mailt, hogy ő-e az. A válaszából - ha lesz - már tudsz következtetni.
Név stimmel (elég ritka keresztnév, feleannyian van iwiwen mint én), születési idő stimmel, város stimmel, iskola/szak stimmel, képek is, elég egyértelmű. Ja, és ezt ő is tudja, szóval átlátszó lenne és/vagy hülyének nézne.

Én : Az lesz. :)

Nakedape : Nem szokásom. (Azt most ne feszegessük hogy nincs is rá fölös egy millám. :D) Csajozhatnék merci slusszkulcsot az asztalra kidobva is, de azzal csak kurvát lehet találni, én meg mást keresek. Ez egy értelmes, normális lánynak tűnik (nem véletlenül érdekel), szerintem simán beintene egyébként egy ilyenre. Ha meg nem akkor megintcsak ott vagyunk hogy nem érdekel.

Nakedape

nna látod, h tudod magadtól, és nem kell tanácsokat kérni :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Tycho

Quote from: Nakedape on 2009-05-09, 20:44:02
nna látod, h tudod magadtól, és nem kell tanácsokat kérni :D

Nem láttad ezt az előbb? Hé mindenki:
Quote from: Zsiga on 2009-05-09, 20:24:39
imádom a hülye kérdéseket. :D (feltenni)

Selmo

Ez esetben "könnyű volt rádbukkanni, ezért nem mondtál msn címet mi?"

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Jól értem, hogy esetleg komoly kapcsolatot látsz a dologban?
Tizenévesnél ezzel vigyáznék, de egy próbát megér talán.

Darkstar

Quote from: .Attila on 2009-05-09, 20:51:30
Jól értem, hogy esetleg komoly kapcsolatot látsz a dologban?
Ennek nem láttam nyomát
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: Darkstar on 2009-05-09, 20:57:16
Quote from: .Attila on 2009-05-09, 20:51:30
Jól értem, hogy esetleg komoly kapcsolatot látsz a dologban?
Ennek nem láttam nyomát

Nem véletlenül kérdeztem és nem állítottam.

Zsiga

Na ez az amit nagyon nem szoktam. Mármint előre látni, meg tervezgetni. Lesz ami lesz, majd akkor aggódok a komoly kapcsolat problematikája miatt ha úgy alakul hogy nyakig vagyok benne.

Egyébként az eset nagykönyvi mintapéldája volt egy két célpont elleni dupla-wingmanes csapásmérésnek. :) Jó érzés így visszagondolni hogy még (fél)részegen is mennyire szakszerűen tudtam kijátszani a dolgot. :angyali:

Bicskei

Imádom ezt a topicot anno Zsiga mondta h érdemes olvasni egy egyetemi ivászaton/bálon.....és télleg....
na folytassátok van már popcorn meg cola is bekészítve ugysincs jobb dologm még egy ideig(ugy 11ig) ;) ;)
Ultras liberi

Tycho

in b4:
10:59-ig *cirip cirip*
11:00-tól Zsiga 18+ előadása :whoah:

Moha


Ramiz

Szerintem írj neki, és ne mondj semmit arról, hogy hogyan és miért néztél utána a neten, csak mintha egy beszélgetést folytatnál: "... és tök jól elvoltunk, menjünk el jövő szombaton is!" vagy ilyesmi.


Quote from: Bicskei on 2009-05-09, 21:14:55
na folytassátok van már popcorn meg cola is bekészítve ugysincs jobb dologm még egy ideig(ugy 11ig) ;) ;)
[spoiler=rant]
Az ilyet a büdös kurva faszér' írja be törvényszerűen egy-két oldalanként valamelyik köcsög troll? Kit érdekel, hogy röhögsz? Mást kiröhögni vagy lesajnálni, az nem felettes helyzet, mint ahogy fél Magyarország gondolja, hanem színtiszta taplóság. Neten csajozásról beszélni, az miért gázabb, mint sör vagy tea mellett IRL, amit viszont MINDENKI csinál néha? Nem érdekel hogy csak vicceltél-e, ha igen, ne vedd magadra, leszarom, csak ez kijött belőlem, már régóta idegesítettek ezek a megjegyzések ebben a topikban, meg az is, hogy Újra és ÚJRA ugyanaz a fasság előjön.........
[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Ramiz, neten csak lúzerek vannak és akik kiröhögik őket. :hehe:
[spoiler]És akik a kiröhögőket kiröhögik. :lazza: [/spoiler]

Ramiz

Quote from: Member on 2009-05-09, 22:52:16
Ramiz, neten csak lúzerek vannak és akik kiröhögik őket. :hehe:
[spoiler]És akik a kiröhögőket kiröhögik. :lazza: [/spoiler]

Who watches the watchmen? :D

"lúzer": ez a szó a 21. századi érzelmi kapitalizmus egyik legszebb példája, rohadtul gyűlölöm, de mindegy, nem kéne felhúznom magam poénokon... tudom. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Azt azért ne felejtsük el hogy tulajdonképp nem is a neten vagyunk. :) A csapat jórésze ismerik egymást személyesen, a fórum viszonylag zárt, google nem indexeli, stb. Majdnem olyan mint ha egy sör mellett dumálnánk meg a dolgot; legalábbis én nem úgy írogatok ide a fórumra mintha totál ismeretlenekkel lennék körülvéve.

Próféta

Quote from: Zsiga on 2009-05-09, 23:05:49
Azt azért ne felejtsük el hogy tulajdonképp nem is a neten vagyunk. :)
Biztosan nem így fogalmaztam volna meg magamnak, de osztom a véleményedet :)

Én

Quote from: Member on 2009-05-09, 22:52:16
[spoiler]És akik a kiröhögőket kiröhögik. :lazza: [/spoiler]
Ezek ugye kizárásos alapon a lúzerek? :D

Member

Ez egy Vendéglő a Világ Végén.

Nem, a lúzerek azok, akik rákérdeznek. ::)

Én


Bicskei

Quote from: Ramiz on 2009-05-09, 22:30:54
Nem érdekel hogy csak vicceltél-e, ha igen, ne vedd magadra, leszarom, csak ez kijött belőlem, már régóta idegesítettek ezek a megjegyzések ebben a topikban, meg az is, hogy Újra és ÚJRA ugyanaz a fasság előjön.........


hát nem szivom mellre mert most ilyenem van....[spoiler]lehet máskor én is elküldenélek a halálfaszára hálni egy sünnek és egy polipnak a kereszteződésével...[/spoiler]
amugy mért pont Zsigán röhögnék amikr ő gyözött meg h érdemes ezt is olvasni....
na mindegy egyszer egy sör/fröccs mellett megbeszéljük talán..
Ultras liberi

NLZ

Quote from: Ramiz on 2009-05-09, 22:30:54
[spoiler]Az ilyet a büdös kurva faszér' írja be törvényszerűen egy-két oldalanként valamelyik köcsög troll? Kit érdekel, hogy röhögsz? Mást kiröhögni vagy lesajnálni, az nem felettes helyzet, mint ahogy fél Magyarország gondolja, hanem színtiszta taplóság. Neten csajozásról beszélni, az miért gázabb, mint sör vagy tea mellett IRL, amit viszont MINDENKI csinál néha? Nem érdekel hogy csak vicceltél-e, ha igen, ne vedd magadra, leszarom, csak ez kijött belőlem, már régóta idegesítettek ezek a megjegyzések ebben a topikban, meg az is, hogy Újra és ÚJRA ugyanaz a fasság előjön.........
[/spoiler]
Jah, köcsög trollok. Nemtom mit képzelnek magukról. :gyagya:
[reserved]