Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Lythis

Keresd meg, ha érdeklődik, hogy honnan van meg az elérhetősége, mondd azt, hogy ő adta meg. Ha te félrészeg voltál, nagyvalószínűséggel ő is :D

NLZ

Áh, nem szép dolog hazudozni, valld be neki nyugodtan, hogy egy hatalmas kocka vagy. Inkább most derüljön ki, mint később. :D
[reserved]

Lythis

Előreláthatólag nem gondolja annyira húdenaggyonkomolyan,akkor meg nem mindegy? Az sem biztos, hogy a tyúk belekérdez, simán esélyes, hogy alapból azt feltételezi, hogy ő adta meg.
(itt jön az, hogy lrn2drunkenb!tchez... )

Rounin

Quote from: Zsiga on 2009-05-09, 19:47:55
Valahogy elmaradt a telszám/msn/email csere

Azért kíváncsi vagyok, ha senki nem mutat rá erre, mikor jössz rá, hogy aztán várhatod, míg Ő jelentkezik. :D
(bár úgyse bírtam volna ki, de hát nem vótam helybe')

Makos

Hát nemtudom én az eddigi tapasztalatok alapján megfogadtam hogy nálam 2 évnél fiatalabb csajjal nem kezdek.

Quote from: Rounin on 2009-05-10, 00:50:04
Quote from: Zsiga on 2009-05-09, 19:47:55
Valahogy elmaradt a telszám/msn/email csere

Azért kíváncsi vagyok, ha senki nem mutat rá erre, mikor jössz rá, hogy aztán várhatod, míg Ő jelentkezik. :D
(bár úgyse bírtam volna ki, de hát nem vótam helybe')

Jah arra várhatsz míg ő jelentkezik. De most amúgy telszám/ímélcímcsere véletlenül maradt el?

De amúgy szerintem írj rá a csajszira, hátha lesz valami.

pet

elméletileg a telefonszám a legfontosabb, de a mai világban szerintem már egy e-mail cím is megteszi :) amúgy erre is van sok módszer. olvastam valahol, hogy ez egy jó szituáció telefonszám elkérésére: elköszöntök, és elindulsz, mész néhány métert és visszafordulsz. JAA majd elfelejtettem, elkérhetem a telefonszámodat? blablabla... és így tovább :) ez így nem tűnik annyira nyomulósnak.

.Attila

Ha érdekled a csajt, nem kell így taktikázni.

pet

Quote from: .Attila on 2009-05-10, 16:04:00
Ha érdekled a csajt, nem kell így taktikázni.
na lehet, de az érdeklődést fokozni kell :)

Member

A taktikázás lehet élvezetesebb, mint maga a párkapcsi, ha nem vagy szerelmes.

.Attila

Quote from: pet on 2009-05-10, 16:06:42
Quote from: .Attila on 2009-05-10, 16:04:00
Ha érdekled a csajt, nem kell így taktikázni.
na lehet, de az érdeklődést fokozni kell :)

És gondolod, hogy az fokozza az érdeklődést, ha nem elbúcsúzás előtt, hanem utána "odavetve" kéred el a számát?
Tudom, hogy sok lánynál működnek az ilyen paráztatós módszerek (jaj, nem kérte el a számomat :( hoppá, de mégis!), de valahogy nem hiszem, hogy az e fajta taktikázás egészséges kapcsolathoz vezetne.

Quote from: Member on 2009-05-10, 16:09:06
A taktikázás lehet élvezetesebb, mint maga a párkapcsi, ha nem vagy szerelmes.

Ez igaz. Ha van gyomrod ahhoz, hogy a másik érzelmeivel játszadozz.

Member

Ha vannak neki, akkor nem ártassz neki, mert összejöttök. Ha meg nincsenek, akkor nem játszol semmivel.

Én

Eh, akartam írni valamit, de inkább kitöröltem. Attila, szerintem te nagyon szűk határok közé szorítasz egy csomó dolgot. Lehet én vagyok a szemétláda, de nálam a pet által említett trükk egyáltalán nem tartozik a szívtelen taktikázás körébe, egyszerűen csak kevésbé teszi feszültté/kínossá etc a helyzetet.

.Attila

Quote from: Én on 2009-05-10, 16:27:04
Eh, akartam írni valamit, de inkább kitöröltem. Attila, szerintem te nagyon szűk határok közé szorítasz egy csomó dolgot. Lehet én vagyok a szemétláda, de nálam a pet által említett trükk egyáltalán nem tartozik a szívtelen taktikázás körébe, egyszerűen csak kevésbé teszi feszültté/kínossá etc a helyzetet.

Nem mondtam, hogy ettől már bárki is szemét lenne, én pusztán ezt teljesen feleslegesnek látom.

Egyébként igen, valóban szűkebb határaim vannak, egyszerűen azért, mert a taktikázások egy jó része eleve egy determinált kapcsolatot indít el, mivel már rögtön az elején hierarchiát állít fel.

Quote from: Member on 2009-05-10, 16:24:52
Ha vannak neki, akkor nem ártassz neki, mert összejöttök. Ha meg nincsenek, akkor nem játszol semmivel.

Akkor abban a pillanatban lehet, hogy nem ártasz neki, de lehet, úgy indítja el a kapcsolatot stb. lásd fent.

Én

Quote from: .Attila on 2009-05-10, 16:43:40
a taktikázások egy jó része eleve egy determinált kapcsolatot indít el, mivel már rögtön az elején hierarchiát állít fel.
No man, just no. De tényleg, ezek a dolgok nem úgy működnek, ahogy a könyvekben le vannak írva. Az ilyen ismerkedést gördülékenyebbé tevő, az emberek 99%-a által használt ezeréves trükkök még semmit nem határoznak meg, ezt garantálom.

.Attila

Quote from: Én on 2009-05-10, 16:59:07
Az ilyen ismerkedést gördülékenyebbé tevő, az emberek 99%-a által használt ezeréves trükkök még semmit nem határoznak meg, ezt garantálom.

A milyen?
Nem kell semmiféle könyv ahhoz, hogy lássam, körülöttem milyen taktikázások, játszmák mennek, amik előbb-utóbb garantálhatóan problémákhoz fognak vezetni.

Én


Ebből indult ki az egész, hogy pet mondott valamit, és mondtad rá, hogy fújtaktikázás. Olyan.

.Attila

Én azt írtam, hogy felesleges, nem azt, hogy fúj.

Selmo

Quote from: Én on 2009-05-10, 16:59:07
Quote from: .Attila on 2009-05-10, 16:43:40
a taktikázások egy jó része eleve egy determinált kapcsolatot indít el, mivel már rögtön az elején hierarchiát állít fel.
No man, just no. De tényleg, ezek a dolgok nem úgy működnek, ahogy a könyvekben le vannak írva. Az ilyen ismerkedést gördülékenyebbé tevő, az emberek 99%-a által használt ezeréves trükkök még semmit nem határoznak meg, ezt garantálom.
QuoteAge: 18
Tudom nem illik, de srsly dude... :lol:

Quote from: Member on 2009-05-10, 16:09:06
A taktikázás lehet élvezetesebb, mint maga a párkapcsi, ha nem vagy szerelmes.
OMFG :falba:

A tökéletesség unalmas.

NLZ

Quote from: Selmo on 2009-05-10, 23:13:32
Quote from: Member on 2009-05-10, 16:09:06
A taktikázás lehet élvezetesebb, mint maga a párkapcsi, ha nem vagy szerelmes.
OMFG :falba:
+1 Ez olyan idétlen, mint a kolbi meg a hambi kifejezés.
[reserved]

Kuroi Tenshi

Quote from: NLZ on 2009-05-10, 23:35:10
Quote from: Selmo on 2009-05-10, 23:13:32
Quote from: Member on 2009-05-10, 16:09:06
A taktikázás lehet élvezetesebb, mint maga a párkapcsi, ha nem vagy szerelmes.
OMFG :falba:
+1 Ez még a kolbi meg a hambi kifejezéseknél is idétlenebb.

fix'd.
50 alatti iq-jú nőkhöz és buzikhoz illenek az ilyen kifejezések,
ezek közül melyik vagy? ::) Gay spelling is fucking gay.

Rounin


Tycho

Quote from: Member on 2009-05-10, 16:09:06
A taktikázás lehet élvezetesebb, mint maga a párkapcsi, ha nem vagy szerelmes.
OMFG OMFG OMFG


Mind scarred, etc. Member, commit an hero nao!

Én

Quote from: Selmo on 2009-05-10, 23:13:32
Quote from: Én on 2009-05-10, 16:59:07
Quote from: .Attila on 2009-05-10, 16:43:40
a taktikázások egy jó része eleve egy determinált kapcsolatot indít el, mivel már rögtön az elején hierarchiát állít fel.
No man, just no. De tényleg, ezek a dolgok nem úgy működnek, ahogy a könyvekben le vannak írva. Az ilyen ismerkedést gördülékenyebbé tevő, az emberek 99%-a által használt ezeréves trükkök még semmit nem határoznak meg, ezt garantálom.
QuoteAge: 18
Tudom nem illik, de srsly dude... :lol:

Quote from: Member on 2009-05-10, 16:09:06
A taktikázás lehet élvezetesebb, mint maga a párkapcsi, ha nem vagy szerelmes.
OMFG :falba:
Hát nemtom, eddigi tapasztalataim alapján beszéltem. 1.2 azét volt. :P

.Attila

Nem tinikből kéne kiindulni, de majd meglátod, ráérsz még bőven.
Még egyelőre én is bőven ráérek :)

Én



Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

hey yo, just asking if fuckin teen bitches count as relationship exp.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1