Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Én

Quote from: Member on 2009-06-17, 18:52:12
truttyogtasd
Verbális csapásmérés.

pet: pix or... you know the drill.

Member

Quote from: NLZ on 2009-06-17, 18:56:01
De ő most hős-szerelmes akar lenni.
Akkor gondolkozzon racionálisan.
1. Szenvedsz hónapokig és semmit sem kapsz.
vagy
2. Nem csinálsz semmit és kapsz egy kellemes estét.
vagy
3. Veszel egy kukoricaföldet és a termésből disznót hízlalsz.
Quote from: Én on 2009-06-17, 19:09:52
Quote from: Member on 2009-06-17, 18:52:12
truttyogtasd
Verbális csapásmérés.
Egyik gimis osztálytársam barátnője nevezett el így egy hentai-t, amiben a csaj az
[spoiler]ondót fosta a seggéből, aztán a szájában játszott vele[/spoiler]
Aki esetleg ismeri, egy címet kérek. :D


Én

Quote from: Member on 2009-06-17, 19:12:30
Quote from: Én on 2009-06-17, 19:09:52
Quote from: Member on 2009-06-17, 18:52:12
truttyogtasd
Verbális csapásmérés.
[spoiler]ondót fosta a seggéből, aztán a szájában játszott vele[/spoiler]
Közvetlenül utána egy vizuális. KO. :zomg:

Cloud

Quote from: Member on 2009-06-17, 19:12:30

Veszel egy kukoricaföldet és a termésből disznót hízlalsz.


:lul:


Quote from: pet on 2009-06-17, 18:48:11
[spoiler]ahj elegem lett, 4 csaj, ebből 2 belém esett, 1 le akar feküdni velem, és 1 aki tényleg olyan hogy az esetem, DE foglalt. Arról le is tettem, de legalább kialakítok valamiféle barátságot. na de, a két hős szerelmes közül az egyik 200-300 kmre lakik, és nem tudom hogy elmondani neki hogy ez nekem nem megy. a másiknak a stílusa meg ilyesmi nem bejövős, a harmadik(a lefekvős), meg hát nem mondom megirigyelnétek, de ő se az esetem. csak én lehetek ilyen szerencsétlen?-.-[/spoiler]

Tapasztalat: Ne légy hősszerelmes. :D
Én tanácsom:

Utolsót megfekteted. Ő is akarja szal nem lesz probléma.  :D
Két szerelmes szintén megfekteted. Mivel egyik messze van később nem lesz gond vele. :D
A 3. csaj aki nem az eseted: vagy  felveszed stílusát és megpróbálsz összejönni vele, vagy elhívod egy olyan buliba amilyen a stílusa, és megfekteted. :D



Összefoglalva:
Én hülye vagyok, rám ne hallgass. Keress egy 4. csajt. :D

pet

ez a kukoricaföldes disznótenyésztős cuccos teccik  :whoah:
am. miért van az hogy sose az a csaj jön össze, aki nekem teccik? :ejj:
edit: vagy talán próbálkozzak? de akkor kb egy egyéves kapcsolat ellen kéne felvezetnem az arzenált... talán a cukker mosolyom megoldhatná a dolgokat :3

Member

Quote from: pet on 2009-06-17, 19:41:45
am. miért van az hogy sose az a csaj jön össze, aki nekem teccik? :ejj:
Mert törvényszerűen annak jössz be, aki neked nem.

NLZ

Próbálkozz egy 10évessel, az lehet szabad.
[reserved]

Zen

Quote from: Member on 2009-06-17, 19:44:41
Quote from: pet on 2009-06-17, 19:41:45
am. miért van az hogy sose az a csaj jön össze, aki nekem teccik? :ejj:
Mert törvényszerűen annak jössz be, aki neked nem.
So true.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

pet

Quote from: NLZ on 2009-06-17, 20:21:04
Próbálkozz egy 10évessel, az lehet szabad.
már próbáltam, nem emlékszel? :ejnye:

Member


pet


.Attila

Quote from: pet on 2009-06-17, 18:48:11
[spoiler]ahj elegem lett, 4 csaj, ebből 2 belém esett, 1 le akar feküdni velem, és 1 aki tényleg olyan hogy az esetem, DE foglalt. Arról le is tettem, de legalább kialakítok valamiféle barátságot. na de, a két hős szerelmes közül az egyik 200-300 kmre lakik, és nem tudom hogy elmondani neki hogy ez nekem nem megy. a másiknak a stílusa meg ilyesmi nem bejövős, a harmadik(a lefekvős), meg hát nem mondom megirigyelnétek, de ő se az esetem. csak én lehetek ilyen szerencsétlen?-.-[/spoiler]

Ööö... salsán volt/van lehetőség, de hasonló problémákkal küszködök. Bár szerelmet nem vallottak nekem, huszonéves lányok nem vallanak így szerelmet egyébként sem.
Azért az egyik csajon még elgondolkozom, mert az alakja hm...

Dreamcleaver

Quote from: .Attila on 2009-06-17, 21:19:25
Quote from: pet on 2009-06-17, 18:48:11
[spoiler]ahj elegem lett, 4 csaj, ebből 2 belém esett, 1 le akar feküdni velem, és 1 aki tényleg olyan hogy az esetem, DE foglalt. Arról le is tettem, de legalább kialakítok valamiféle barátságot. na de, a két hős szerelmes közül az egyik 200-300 kmre lakik, és nem tudom hogy elmondani neki hogy ez nekem nem megy. a másiknak a stílusa meg ilyesmi nem bejövős, a harmadik(a lefekvős), meg hát nem mondom megirigyelnétek, de ő se az esetem. csak én lehetek ilyen szerencsétlen?-.-[/spoiler]

Ööö... salsán volt/van lehetőség, de hasonló problémákkal küszködök. Bár szerelmet nem vallottak nekem, huszonéves lányok nem vallanak így szerelmet egyébként sem.
Azért az egyik csajon még elgondolkozom, mert az alakja hm...

Attila szexuális indíttatásból gondolkozik el egy lehetséges kapcsolaton. Kérdem én: Hová fajul ez a világ?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

A prioritás gyakran napról-napra változik.
Amúgy mond, .Attila, azon kívül, hogy "szeretsz táncolni?", mennyi tudható meg a lányok jellemvonásaiból arrafelé? :)

Moha

Pet... íme válassz...

[spoiler=Good plan]A két szerelmes csajnak mondd meg, hogy "legyetek csak barátok", amelyik le akar veled feküdni, annál mérlegelj: ha rávisz a lélek és neki is megfelel, akkor miért ne? Aztán menj azután a lány után, aki neked bejön, és próbáld meghódítani.  :angyali: [/spoiler]

[spoiler=Evil plan]A foglaltat hagyd a francba, a "kiskurvát", ha jól néz ki, fektesd meg, a két hősszerelmest meg oszd be, mikor melyiket használod ki.  :__devil:[/spoiler]

Now... choose your destiny. :D

Rin


Cloud


.Attila

Quote from: Member on 2009-06-17, 21:30:42
Amúgy mond, .Attila, azon kívül, hogy "szeretsz táncolni?", mennyi tudható meg a lányok jellemvonásaiból arrafelé? :)

Elég sok szerintem. A tánc kvázi ürügy lehet arra, hogy közelebb kerülj, a testbeszéde pedig sokat el fog árulni, főleg, ha kezdő. Túl laza-e a kéztartása vagy görcsös stb. A bachata árulja el talán a legtöbbet, ott ugyanis lehet távolságot tartva is táncolni vagy tapadva. Attól függően, hogy a lány engedi-e a tapadást, netán ő nyomul-e, azért az sokat sejtet szerintem. A tánc alatti szemezésről nem is beszélve.


Member

Tuti pet vezeti azt a lolba linkelt szopásnaplót is.

Cloud

Quote from: Member on 2009-06-17, 23:19:05
Tuti pet vezeti azt a lolba linkelt szopásnaplót is.
A gps-szopásra gondolsz? :D
Vajon ki ő?  Dia vagy a srác? :lul:

(sry)

pet

Quote from: Cloud on 2009-06-18, 00:40:06
Quote from: Member on 2009-06-17, 23:19:05
Tuti pet vezeti azt a lolba linkelt szopásnaplót is.
A gps-szopásra gondolsz? :D
Vajon ki ő?  Dia vagy a srác? :lul:

(sry)
ezt member ellen be akartam vetni, de visszatöröltem, gondolván, áááh ez túl szemét lenne, hát  :morci: :__devil: :Eztneked:

Én


NLZ

[reserved]

pet

Quote from: Én on 2009-06-18, 00:59:49
Ne zavarjon titeket, hogy erre gondolt. :D
én tudom jól, member kever :D

Edit: amúgy végül mégis csak összejött, de kicsit furának érzem.

[spoiler]mégse olyan kedves aranyos... vagyis amikor először taliztunk ugye vásárolgattam vele, tökre elvoltunk, és vígan könyveltem el egy hülye csajnak, de persze jóértelemben. de aztán nem tudom, amikor összejöttünk most... tegnapelőtt végig piszkált, megértem hogy elkezd hülyülni, de órákon át hogy: jajj kiáll a hajad, jajj biztos az xy al csalsz, ennek eredményeképp legjobb bnőmmel is elég türelmetlen voltam és megmondtam hogy most hagyjon az ilyenekkel... de még mais megkaptam az oltását hogy hajat festettem, de miért jött velem össze ha nem tud elfogadni olyannak amilyen vagyok?-.- (+még soksok dolog)[/spoiler]

Rounin


Member

Közöld vele, hogy a lelked (és tested) nem egy márványtömb, amit neki kell szoborrá faragnia. Legalább még azt is látja, hogy "Milyen okos srác ez, Szókratészozik". ::)

pet

na már jó minden :) azthiszem kezdek beleszeretni..

Én