Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Titkos on 2009-09-12, 20:11:20
Mondjuk szerintem picit túlmisztifikáljátok már. Vagy én lennék az egyetlen, akinek férfi létére szintén elmondták már kicsikorában, hogy nem túl jó olyan WC-re ülni, ami előzőleg már találkozott vizelettel, leköpték, esetleg használd WC papírral, stb?

Nem.
Egyeseknek meg el sem kell mondani.

Én


Rounin

Quote from: Én on 2009-09-12, 20:48:46
Quote from: Rounin on 2009-09-12, 20:32:20
Egyeseknek meg el sem kell mondani.
Mármint egyes férfiaknak.

Vidd innét a nemi megkülönböztetésed!!! :morci:

Xzone

Quote from: Rounin on 2009-09-12, 20:57:26
Quote from: Én on 2009-09-12, 20:48:46
Quote from: Rounin on 2009-09-12, 20:32:20
Egyeseknek meg el sem kell mondani.
Mármint egyes férfiaknak.

Vidd innét a nemi megkülönböztetésed!!! :morci:

Azt hittem ez a thread pont arról szól.

Lythis

Quote from: Xzone on 2009-09-12, 21:36:44
Quote from: Rounin on 2009-09-12, 20:57:26
Quote from: Én on 2009-09-12, 20:48:46
Quote from: Rounin on 2009-09-12, 20:32:20
Egyeseknek meg el sem kell mondani.
Mármint egyes férfiaknak.

Vidd innét a nemi megkülönböztetésed!!! :morci:

Azt hittem ez a thread pont arról szól.
igen, de az igényesség - egyes híresztelésekkel ellentétben - nemtől független dolog.

Member

Meddig akartok még az összefosott budikon való dologvégzésről beszélni? ^^

Kvikveg

Ja, atterhetnenk a menstruaciora es a PMSre. :)
[spoiler]Nem ertettem, hogy a mult csutortokon miert idegesitettem fel magam ANNYIRA azon, hogy csak nemet billentyuzet van, csak vi van es egyaltalan kuzdok a rendszerrel. Ja es keson ebedeltem, ez meg szinten tenyezo volt. Na ezert. Pedig a hely nagyon jo volt: szimulatorok, helikopterpilotak, UH kirakva a fure...  Yum-yum... ::)[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: Kvikveg on 2009-09-13, 13:25:59
Ja, atterhetnenk a menstruaciora es a PMSre. :)
[spoiler]Nem ertettem, hogy a mult csutortokon miert idegesitettem fel magam ANNYIRA azon, hogy csak nemet billentyuzet van, csak vi van es egyaltalan kuzdok a rendszerrel. Ja es keson ebedeltem, ez meg szinten tenyezo volt. Na ezert. Pedig a hely nagyon jo volt: szimulatorok, helikopterpilotak, UH kirakva a fure...  Yum-yum... ::)[/spoiler]
arról nem beszélünk.. ott csak a "duck&cover" valamint a Jurassic Park-ból ismert "ne mozdulj, ne nagyon vegyél levegőt se, és akkor talán nem vesz észre" taktikák léteznek....

pet

so... start it.

[spoiler]amióta nem írtam 2. barátnőm volt, bár az egyikről tudtok, a híres 4. akivel az egész kapcsolatunk szinte csak... akörül forgott, de végül ő szakított, habár ezt eléggé megis bánta és azóta is törölve vagyok nála msnen mert lett másik barátnőm. aki viszont éppen ma szakított. teljesen correct volt, sejthető volt. nos a lányról. vks csaj, úgyis néz ki, aranyos, kedves, jófej, igazából nemtudnék rá rosszat mondani, habár persze voltak dolgok amik zavartak. budapesten lakik, így lehetséges hogy a suli rontotta meg az egészet, mivel találkozni így annyira nemtudtunk. sokat voltunk a budai várban pl, eltudtunk hülyülni, minden szép volt, igazából csakis szép emlékek jöttek tőle :) viszont azt tudtam hogy hö, ez nem fog sokáig tartani. ahhoz túl jó lett volna, és így  is tovább tartott a vártnál, kb 3.5 hétig.áh ez amolyan blabla. inkább írom a szakítást. msnen történt, ahogy az ilyen távolságoknál szokásos. a beszélgetés nyugodtan zajlott le.

(17:11) lány:   szija
(17:11) pet:   csááá
(17:11) lány:   peti
öhm
gondolkoztam...
(17:11) pet:   tudom is mire jutottál szerintem
de rendben elfogadom :\
(17:12) lány:   mer szted mire?
(17:13) pet:   arra hogy szakítassz, mert ha csak azon gondolkozol hogy kéne e vagy se, és arra jutsz hogy nem, akkor nem írnád, hanem: na adjunk ennek még egy esélyt style...
(17:13) pet:   zsani, én szeretlek, de tudom hogy megnehezíteni a helyzeted ha elkezdenék most összevissza pánikolni...
(17:14) pet:   ezért
(17:14) lány:   ahj
(17:14) pet:   fogadom el..
(17:14) lány:   de
nem azt mondom h szakítsunk, csak most
sztem
tartsunk szünetet
(17:14) lány:   vagyis
jah.
(17:14) pet:   szóval szakítsunk igen...
(17:14) lány:   sokat gondolkoztam
tényleg
és nemtudom
(17:15) pet:   ahj de nem kell írnod mert megértem :\
(17:15) lány:   sztem mi nem illünk össze
neked más lány kell
(17:15) pet:   figyelj
ne akarj vígasztalni
mert ezek a szavak csak fájnak
inkább
felejtsük el...
(17:16) lány:   ...
(17:16) pet:   de azért kössz a szép emlékeket :)
(17:17) pet:   ne hidd azt hogy váratlanul ért
mert énmár tegnap tudtam
hogy szakítani fogsz
(17:17) pet:   de azért vk pajtik maradunk ugye?:)
(17:18) lány:   persze ^^
(17:18) pet:   rendben :)


ezután dumálgattunk, csak az a vicces, hogy 4500 ft-t költöttem diákbérletre budapestre pénteken (persze bliccelés céljából, gondoltam inkább kifizetek félévente 6 ft-t az ellenőrnek, és elbliccelek 30 at, mert az ellenőr nem olyan gyakori, sokszor voltam kecskeméten, budapesten, még sose találkoztam 1 el se.) sokat költöttem rá, ezt szóvá is tette hogy sajnálja, persze ez egyáltalán nem baj, mert megis térült az a pénz bizony :D még ráhagytam az akusztikus gitáromat is (izé olcsó szar, szóval kuss). én magamat mindig amolyan önfeláldozó típusnak képzeltem el, magyarul a szeretteimért meghalnék, de legalább helyettük szenvednék. és ennek értelmében vagyok most boldog, hogy végülis hősnek érezhetem magam, mert ha elkezdek pánikolni neki, csak rontok a helyzeten, és rosszat okozok. el kell hogy engedjem, habár nehéz, de próbálok nem gondolni rá. ennyi elég lesz kezdetnek, aztán van még téma ötletem ;)[/spoiler]

Darkstar

Quotetovább tartott a vártnál
Quote3.5 hétig.
::)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Na hát akkor...

Quote from: pet on 2009-09-13, 21:08:44
vks csaj, úgyis néz ki

:zomg:


Quotetovább tartott a vártnál, kb 3.5 hétig

::)

Quotesokat költöttem rá, ezt szóvá is tette hogy sajnálja, persze ez egyáltalán nem baj, mert megis térült az a pénz bizony :D

Te leszel/vagy a pénzre utazó csajszik kedvence (=balek).

Quotelegalább helyettük szenvednék

Ez oké, de ez már valamennyi eltöltött idő után jó. Valamennyi pedig =/= 3,5 hét, hanem inkább 1-2 évben mérhető. Ha ilyen maradsz, padlónak fognak nézni a lányok.

pet

Quote from: Darkstar on 2009-09-13, 21:19:03
Quotetovább tartott a vártnál
Quote3.5 hétig.
::)
naaa, ne legyél gonosz, azt nem írtam hogy sokáig tartott, csak a vártnál tartott tovább :D


Quote from: .Attila on 2009-09-13, 21:19:52
Na hát akkor...

Quote from: pet on 2009-09-13, 21:08:44
vks csaj, úgyis néz ki

:zomg:


Quotetovább tartott a vártnál, kb 3.5 hétig

::)

Quotesokat költöttem rá, ezt szóvá is tette hogy sajnálja, persze ez egyáltalán nem baj, mert megis térült az a pénz bizony :D

Te leszel/vagy a pénzre utazó csajszik kedvence (=balek).

neeem persze őis fizetett mindent amit tudott, korrekt volt :)

Quotelegalább helyettük szenvednék

QuoteEz oké, de ez már valamennyi eltöltött idő után jó. Valamennyi pedig =/= 3,5 hét, hanem inkább 1-2 évben mérhető. Ha ilyen maradsz, padlónak fognak nézni a lányok.
persze, ha az lenne valószínűleg, most szétsírnám a topicot... XD csak olyan szép volt az egész na, és hiányzik azért :)

edit: mindent csak kritizáltok  :Eztneked:

Selmo

Quote from: pet on 2009-09-13, 21:22:47
Quote from: Darkstar on 2009-09-13, 21:19:03
Quotetovább tartott a vártnál
Quote3.5 hétig.
::)
naaa, ne legyél gonosz, azt nem írtam hogy sokáig tartott, csak a vártnál tartott tovább :D
Nem gondolod, hogy ha nem így állnál hozzá, akkor talán tovább is tartana? :3x3:

A tökéletesség unalmas.

Damnatus

Mi volt az eredeti elvárás, ha a 3,5 hét túlteljesítés?
Quote from: Selmo
/quote]
Nem gondolod, hogy ha nem így állnál hozzá, akkor talán tovább is tartana? :3x3:
Így is túlteljesített, az meg siker!  :confused:

pet

Quote from: Selmo on 2009-09-13, 21:29:05
Quote from: pet on 2009-09-13, 21:22:47
Quote from: Darkstar on 2009-09-13, 21:19:03
Quotetovább tartott a vártnál
Quote3.5 hétig.
::)
naaa, ne legyél gonosz, azt nem írtam hogy sokáig tartott, csak a vártnál tartott tovább :D
Nem gondolod, hogy ha nem így állnál hozzá, akkor talán tovább is tartana? :3x3:

nos, igazad lehet, de valahogy mindig én szívom meg :) ez már ilyen berögződés

Quote from: Damnatus on 2009-09-13, 21:29:36

az hogy nem éri meg a kapcsolat a szülinapomat :D
Mi volt az eredeti elvárás, ha a 3,5 hét túlteljesítés?
Quote from: Selmo
/quote]
Quote
Nem gondolod, hogy ha nem így állnál hozzá, akkor talán tovább is tartana? :3x3:
Így is túlteljesített, az meg siker!  :confused:

fck ya


edit: najó quotezést elbasztam, nincs kedvem kijavítgatni már, ami új benne az ez a rész:
az hogy nem éri meg a kapcsolat a szülinapomat :D

Cloud


pet

Quote from: Cloud on 2009-09-13, 21:40:07
Te tényleg menthetetlen vagy. :D
a hozzáállásomra célzol? tudom hogy hülyén álltam hozzá... de persze én nem akartam szakítani :)

Makos

Omg nekem már a neve nem tetszik a csajnak. Volt egy zsani nevű bnőm...töbet nem lesz.

Ja és ez az msnes beszélgetés...xD
Legalább megelőzted azt hogy kerülgesse a témát.


Nem ártana már neked egy normális csaj :rotfl:

Damnatus


.Attila

Quote from: Makos on 2009-09-13, 21:44:10
Omg nekem már a neve nem tetszik a csajnak. Volt egy zsani nevű bnőm...töbet nem lesz.

Ezt gondold át még egyszer.


Makos

Quote from: .Attila on 2009-09-13, 21:44:49
Quote from: Makos on 2009-09-13, 21:44:10
Omg nekem már a neve nem tetszik a csajnak. Volt egy zsani nevű bnőm...töbet nem lesz.

Ezt gondold át még egyszer.

Átgondoltam :smile:
Hmm semmit nem változott a véleményem. ::)

.Attila

Quote from: Makos on 2009-09-13, 21:46:35
Quote from: .Attila on 2009-09-13, 21:44:49
Quote from: Makos on 2009-09-13, 21:44:10
Omg nekem már a neve nem tetszik a csajnak. Volt egy zsani nevű bnőm...töbet nem lesz.

Ezt gondold át még egyszer.

Átgondoltam :smile:
Hmm semmit nem változott a véleményem. ::)

Ugye tudod, hogy valakinek a neve nem predesztinál semmire?

Én

De attól még emlékeztethet rá, és szar ha mindig egy rosszul elsült kapcsolat jut eszébe a csajról

.Attila

Nőjön fel és felejtsen el ilyen hülyeségeket.

Én

Vagy ne :D Ő dönti el hogy mennyire utálja ezt a nevet :D Igen, még akkor is, ha lemarad élete szerelméről ez miatt.

kikuchiyo

Quote from: .Attila on 2009-09-13, 22:02:05
Ugye tudod, hogy valakinek a neve nem predesztinál semmire?

Csak hogy tovább emeljem ennek a nagyszerű társalgásnak a színvonalát:

Ha valakit teszem azt Mikorka Kálmánnak hívják, azt a neve nagyon valószínű, hogy predesztinálja valamire, pl. élethosszig tartó gúnyos beszólásokra...
Failure is the default option

Damnatus

Bár már elkezdtünk offok lenni, de

Quote from: kikuchiyo on 2009-09-13, 22:25:19
Ha valakit teszem azt Mikorka Kálmánnak hívják, azt a neve nagyon valószínű, hogy predesztinálja valamire, pl. élethosszig tartó gúnyos beszólásokra...
Nem feltétlenül, mert ha ez a Mikorka Kálmán egy 200 cm-es 110kg-os kigyúrt állat, meglesem, hogy ki fog vele gúnyolódni ;)

Én


Nakedape

Quote from: kikuchiyo on 2009-09-13, 22:25:19
Quote from: .Attila on 2009-09-13, 22:02:05
Ugye tudod, hogy valakinek a neve nem predesztinál semmire?

Csak hogy tovább emeljem ennek a nagyszerű társalgásnak a színvonalát:

Ha valakit teszem azt Mikorka Kálmánnak hívják, azt a neve nagyon valószínű, hogy predesztinálja valamire, pl. élethosszig tartó gúnyos beszólásokra...

nem laktam messze tőle, nem ismerem, de valahogy előttem van, h miért megy az ember sírkőfaragónak ilyen névvel.. látom magam előtt ahogy üti a vésőt.."most nevess ** te.. most nevess"
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution