Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Zsiga

Egyébként tényleg számít a név, nálam pl. a Zsófik és a Rékák +1 ponttal indulnak; Éva és Csilla -1; Maja, Stefi és Dia pedig kizárva.
:angyali:

Én

Lol Zsiga, nálam pont fordítva, mondjuk a Maját és Stefit én sem kedvelem (nem, nem a húgod miatt :D )

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2009-09-13, 22:42:24
Egyébként tényleg számít a név,

És nem is csak a párkapcsolatokban. Az egyetemen első évben pl. volt egy szőkés hajú srác, akit magamban mindig úgy hívtam, hogy Jeff, mert egyszerűen olyan feje volt. A kiránduláson, ahol legutóbb voltam, a neve alapján 150 centis girnyónak képzeltem az egyik fiút, akit nem ismertem, aztán meg kiderült, hogy két méteres és úgy néz ki, mint egy viking harcos.

offing is fun!

Quote from: Én on 2009-09-13, 22:48:38
mondjuk a Maját és Stefit én sem kedvelem (nem, nem a húgod miatt :D )

miket meg nem tud az ember.
Failure is the default option

Xzone

Quote from: Zsiga on 2009-09-13, 22:42:24
Egyébként tényleg számít a név, nálam pl. a Zsófik és a Rékák +1 ponttal indulnak; Éva és Csilla -1; Maja, Stefi és Dia pedig kizárva.
:angyali:

:lol:

.Attila

Quote from: Zsiga on 2009-09-13, 22:42:24
Dia pedig kizárva.

Hát pedig ismerek egy Diát, akinek lazán bevern... szóval nem rossz csaj. Kár, hogy csak 17 éves. Már ha ez valakinek akadály.

Én


pet

Quote from: Én on 2009-09-13, 23:02:22
Zsigának az már túl öreg szerintem.
főleg nekem  :haha: szaftos kis kilencéves rulz  :angyali:

Én

Quote from: pet on 2009-09-13, 23:02:58
Quote from: Én on 2009-09-13, 23:02:22
Zsigának az már túl öreg szerintem.
főleg nekem  :haha: szaftos kis kilencéves rulz  :angyali:
Hát baszki az axe-zsepis csajozós sztorid után (asszem abban voltak ilyen korúak) ezen már senki sem nevet...

Zsiga

Quote from: .Attila on 2009-09-13, 22:59:38
Quote from: Zsiga on 2009-09-13, 22:42:24
Dia pedig kizárva.

Hát pedig ismerek egy Diát, akinek lazán bevern... szóval nem rossz csaj. Kár, hogy csak 17 éves. Már ha ez valakinek akadály.
Úgy érted hogy már 17? :D Végülis, jöhet kép+telszám privátban. :D
Btw. legyél te is pedo, jó az. :Kiraly: Egyik haveromat épp mostanában konvertálom (nehéz eset, milf-függő szegény), de már magától néz csápos-lolis hentait, szóval fejlődőképes. :muhahah:

Quote from: Én on 2009-09-13, 23:02:22
Zsigának az már túl öreg szerintem.
:whoah:

.Attila

Quote from: Zsiga on 2009-09-13, 23:08:54
Quote from: .Attila on 2009-09-13, 22:59:38
Quote from: Zsiga on 2009-09-13, 22:42:24
Dia pedig kizárva.

Hát pedig ismerek egy Diát, akinek lazán bevern... szóval nem rossz csaj. Kár, hogy csak 17 éves. Már ha ez valakinek akadály.
Úgy érted hogy már 17? :D Végülis, jöhet kép+telszám privátban. :D
Btw. legyél te is pedo, jó az. :Kiraly: Egyik haveromat épp mostanában konvertálom (nehéz eset, milf-függő szegény), de már magától néz csápos-lolis hentait, szóval fejlődőképes. :muhahah:

Anime-s a csaj, szóval előfordulhat. A viselkedése kicsit gyerekesnek tűnt nekem.
Tesóm jobban ismeri egyébként, én is rajta keresztül ismertem meg, de csak háromszor találkoztam eddig vele kb.

Zsiga


.Attila

Előbbi, de ebbe most ne menjünk bele.
Más projekt van most folyamatban.

Darkstar

Dia reakcióját lesnem kell, amikor idetéved ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2009-09-13, 23:34:35
Dia reakcióját lesnem kell, amikor idetéved ^^
I was thinkin the same thing :D


Makos

Quote from: Zsiga on 2009-09-13, 22:42:24
Egyébként tényleg számít a név, nálam pl. a Zsófik és a Rékák +1 ponttal indulnak; Éva és Csilla -1; Maja, Stefi és Dia pedig kizárva.
:angyali:

Tudtam én hogy bízhatok benned :tezsvir:

Nakedape

Quote"Success is the happy feeling you get between the time you do something and the time you tell a woman that you did." /Dilbert/
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Quote from: Nakedape on 2009-09-14, 16:40:27
Quote"Success is the happy feeling you get between the time you do something and the time you tell a woman that you did." /Dilbert/

Ez tetszik. :D

pet

egy új téma, habár ez leginkább tinikre jellemző, de mivel én nem mintha más lennék... egy nyomorult tini  ::)
szóval, példákkal élve előző előtti barátnőm volt grenma koncerten, és utána fél óráig ecsetelte hogy milyen ideodakibebaszott hűde helyes az énekes, a mostani exem egyszer viszont olyna kifejezéseket tett ami arra utalt hogy hogy perverzkedne vk együttesekkel...
ilyenkor szoktam azt mondani, hogy: jó, ha következőre együtt sétálunk az utcán, majd minden szembejövő csajt véleményezek, jó? erre persze észreveszik hogy ez nekem nem esik jól. na, de ez létező jelenség. sajnos a tinik, még nagyon a külső értékekre mennek, és nem értem hogy miért. végülis, ha én szeretek valakit, akkor jöhet felém akármilyen fullos csaj, valahogy az se tud érdekelni. természetesen én se jönnék össze olyan lánnyal aki nem tetszik, de ha járok valakivel, akkor azért, mert szeretem (legalábbis látok benne valamit), és nem kezdek el más csajok után epekedni.

Én


Lythis

mert ebben a világban mindenki kurva, azért. Aztán vagy nő beléjük gerinc, meg felszednek értékeket, vagy nem, és akkor maradnak kurvák, így az idősebb korosztálynak is lesz.... duh.

Cloud

Nem "csak" a külső a lényeg szokták mondani. :D (ok le lehet tenni a köveket. :D)

Lythis

Quote from: Cloud on 2009-09-14, 20:53:21
Nem "csak" a külső a lényeg szokták mondani. :D (ok le lehet tenni a köveket. :D)
szokták, de még egyetlen emberrel sem találkoztam, akinek nem voltak legalább minimális preferenciái avval kapcsolatban, hogy mihez nyúl hozzá...

Rounin

Quote from: Lythis on 2009-09-14, 20:55:22
Quote from: Cloud on 2009-09-14, 20:53:21
Nem "csak" a külső a lényeg szokták mondani. :D (ok le lehet tenni a köveket. :D)
szokták, de még egyetlen emberrel sem találkoztam, akinek nem voltak legalább minimális preferenciái avval kapcsolatban, hogy mihez nyúl hozzá...

Vagy bele.

pet

Quote from: Cloud on 2009-09-14, 20:53:21
Nem "csak" a külső a lényeg szokták mondani. :D (ok le lehet tenni a köveket. :D)
nana, én ezt nem mondtam, szerintem 50% a külső 50% a belső, mind a kettő ugyanannyira fontos.

Lythis

Quote from: Rounin on 2009-09-14, 20:56:50
Quote from: Lythis on 2009-09-14, 20:55:22
Quote from: Cloud on 2009-09-14, 20:53:21
Nem "csak" a külső a lényeg szokták mondani. :D (ok le lehet tenni a köveket. :D)
szokták, de még egyetlen emberrel sem találkoztam, akinek nem voltak legalább minimális preferenciái avval kapcsolatban, hogy mihez nyúl hozzá...

Vagy bele.
ott halmozottan. amibe rögtön belenyúlna az ember, ott kétlem, hogy sokat foglalkozna a "belső értékekkel"
Quote from: pet on 2009-09-14, 20:58:55
Quote from: Cloud on 2009-09-14, 20:53:21
Nem "csak" a külső a lényeg szokták mondani. :D (ok le lehet tenni a köveket. :D)
nana, én ezt nem mondtam, szerintem 50% a külső 50% a belső, mind a kettő ugyanannyira fontos.
ez meg már tényleg egyéni kérdés, hogy kinek mennyire fontos az, hogy hogy néz ki, akivel van, és mennyire érdekli, hogy mennyire "szép a lelke" (blöergh, ezt a kifejezést)

Rounin

Quote from: Lythis on 2009-09-14, 21:11:16
ott halmozottan. amibe rögtön belenyúlna az ember, ott kétlem, hogy sokat foglalkozna a "belső értékekkel"

Nem a fenét nem...

[spoiler=képecske gombocska][/spoiler]

Moha

Eh... elmegyek 6 nap szabira és ennyit összeirkáltok itt nekem? :D
Hogy már én is hozzászóljak a nomen est omen témához. Nekem egy név van tiltólistán, az Adrienn. Ilyen nevű nőkkel én eddig csak szívtam. :P

Amúgy meg naná, hogy a külső is fontos. Csak a mai értékitéletben egyeseknél mintha más nem is volna fontos (illetve dehogynem: a pénz :P ).

Ja és Zsiga: 17 éves már öreg? XD lol.... én is ismerek olyan 16 éves csajt, amelyik normális meg jól is néz ki, de nem kezdenék azért egy 10 évvel fiatalabb kiscsajjal. Normális kapcsolat nemigen lenne belőle...

Edit: corrected a very unpleasant clerical error...  ^^"

Rounin


Lythis

Quote from: Rounin on 2009-09-16, 22:15:08
Quote from: Moha on 2009-09-16, 22:11:52
Normális kapcsolat nemigen lenne belőle...

Arról hol volt szó? :P
különbenis, az okos Ausztrálok erre a célra találták fel a pincéket...