Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Selmo

Quote from: Makos on 2009-09-17, 18:26:36
Quote from: Moha on 2009-09-16, 23:42:45
Quote from: Selmo on 2009-09-16, 23:30:49
Quote from: .Attila on 2009-09-16, 23:21:54
Ezek aztán komoly szempontok...
Csináld végig kétszer, utána beszélj.
Seconded! :zen:
Mindhárom eddigi barátnőmmel végigcsináltam ezt a "jön az érettségi, tanulnom kell, nem érek rá" időszakot. Mégegyszer nem, kösz szépen... :ejj:

Én a mostani bnőmmel csináltam végig...és túléltük :)
És megismételnéd? ;)

A tökéletesség unalmas.

Titkos

Quote from: Makos on 2009-09-17, 18:26:36
Én a mostani bnőmmel csináltam végig...és túléltük :)

Btw, az érettségitől ennyire meghülyülnek, vagy mi a gond ebben az időszakban? Csak mert ha a "túl sok tanulás + túl kevés találka" kombó készít ki titeket, akkor készüljetek fel, hogy érettségi után jön az egyetem, ahol félévenként eljátsza ugyanezt, vizsgák, ZH-k, szeminárium, diplomamunka, stb-stb. XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


pet

Quote from: Titkos on 2009-09-18, 00:20:48
Quote from: Makos on 2009-09-17, 18:26:36
Én a mostani bnőmmel csináltam végig...és túléltük :)

Btw, az érettségitől ennyire meghülyülnek, vagy mi a gond ebben az időszakban? Csak mert ha a "túl sok tanulás + túl kevés találka" kombó készít ki titeket, akkor készüljetek fel, hogy érettségi után jön az egyetem, ahol félévenként eljátsza ugyanezt, vizsgák, ZH-k, szeminárium, diplomamunka, stb-stb. XD
az iskola gátolja az emberek természetes szaporodását! Hát erre is rájöttünk, megtaláltuk a népszaporulat csökkenésének okát :jee:

Lythis

Quote from: pet on 2009-09-18, 00:55:48
Quote from: Titkos on 2009-09-18, 00:20:48
Quote from: Makos on 2009-09-17, 18:26:36
Én a mostani bnőmmel csináltam végig...és túléltük :)

Btw, az érettségitől ennyire meghülyülnek, vagy mi a gond ebben az időszakban? Csak mert ha a "túl sok tanulás + túl kevés találka" kombó készít ki titeket, akkor készüljetek fel, hogy érettségi után jön az egyetem, ahol félévenként eljátsza ugyanezt, vizsgák, ZH-k, szeminárium, diplomamunka, stb-stb. XD
az iskola gátolja az emberek természetes szaporodását! Hát erre is rájöttünk, megtaláltuk a népszaporulat csökkenésének okát :jee:
vagy csak rossz suliba jársz  :hehe:

pet

Quote from: Lythis on 2009-09-18, 00:59:28
Quote from: pet on 2009-09-18, 00:55:48
Quote from: Titkos on 2009-09-18, 00:20:48
Quote from: Makos on 2009-09-17, 18:26:36
Én a mostani bnőmmel csináltam végig...és túléltük :)

Btw, az érettségitől ennyire meghülyülnek, vagy mi a gond ebben az időszakban? Csak mert ha a "túl sok tanulás + túl kevés találka" kombó készít ki titeket, akkor készüljetek fel, hogy érettségi után jön az egyetem, ahol félévenként eljátsza ugyanezt, vizsgák, ZH-k, szeminárium, diplomamunka, stb-stb. XD
az iskola gátolja az emberek természetes szaporodását! Hát erre is rájöttünk, megtaláltuk a népszaporulat csökkenésének okát :jee:
vagy csak rossz suliba jársz  :hehe:
12 lány van az évfolyamban, szerinted?  :ejj:
edit: ebből 2 nálunk.

Lythis

Quote from: pet on 2009-09-18, 01:00:16
Quote from: Lythis on 2009-09-18, 00:59:28
Quote from: pet on 2009-09-18, 00:55:48
Quote from: Titkos on 2009-09-18, 00:20:48
Quote from: Makos on 2009-09-17, 18:26:36
Én a mostani bnőmmel csináltam végig...és túléltük :)

Btw, az érettségitől ennyire meghülyülnek, vagy mi a gond ebben az időszakban? Csak mert ha a "túl sok tanulás + túl kevés találka" kombó készít ki titeket, akkor készüljetek fel, hogy érettségi után jön az egyetem, ahol félévenként eljátsza ugyanezt, vizsgák, ZH-k, szeminárium, diplomamunka, stb-stb. XD
az iskola gátolja az emberek természetes szaporodását! Hát erre is rájöttünk, megtaláltuk a népszaporulat csökkenésének okát :jee:
vagy csak rossz suliba jársz  :hehe:
12 lány van az évfolyamban, szerinted?  :ejj:
edit: ebből 2 nálunk.
Te hova a vérbe jársz? o.O Nálunk legalább 50%-os arány volt csak osztályon belül...

pet

I. istván műszaki szakközépiskola jáky józsef tagintézménye.
építészet szakos szakközép :D

Lythis

Quote from: pet on 2009-09-18, 01:32:33
I. istván műszaki szakközépiskola jáky józsef tagintézménye.
építészet szakos szakközép :D
jah, mondjuk a szakközepekben általábban kevesebb szokott lenni... hát figy, egyetemen igyekezz olyan szakot belőni, ahol sok van :D
(Alternatívaként ha vannak ismerőseid más gimikben, akkor összejárhatsz az ő társaságukkal is, hátha úgy jobb az ivararány)
De jesszus.. egy évfolyamba 12 lányt, és ebből egy osztályba kettőt... hogy bírjátok? És ők hogy bírják? (már amelyik nem bűn rút, mert azok nyílván nem érdekelnek kutyát se....)

pet

az osztályom 90%-a szűz, hát ennyi magyarázat remélem elég :D én ofc a maradék 10%ban vagyok

Moha

Quote from: pet on 2009-09-18, 01:39:38
az osztályom 90%-a szűz, hát ennyi magyarázat remélem elég :D én ofc a maradék 10%ban vagyok
Ezt bemondás vagy tapasztalat alapján mondod? :haha:

Lythis: Én mit mondjak akkor? Melóhelyen 40 emberből mindössze 2 nő van. Az egyik a főnöknőm, de ő erősen foglalt, a másik meg akkor se kellene, ha az utolsó nőnemű egyed volna a Földön...

Lythis

Quote from: pet on 2009-09-18, 01:39:38
az osztályom 90%-a szűz, hát ennyi magyarázat remélem elég :D én ofc a maradék 10%ban vagyok
[spoiler][/spoiler]
ez csak egy arányszám. Nem ez számít, én úgy értettem, hogy mennyire bírják a "nőhiányt", illetve hogy az a 12 mennyire van folyamatosan ostrom alatt?
Hacsak a 90% nem olyasmi okokra vezethető vissza, hogy nem érdekli őket az ilyen/impotencia/lemonparty, etc...


moha: őőő... izé.... mondanám, hogy az munkahely, és más, de nemtom. Mindenesetre az ilyenekre is van orvosság: meg kell pályázni egy tanári állást egy lánysuliban pl :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Lythis on 2009-09-18, 01:53:14
Mindenesetre az ilyenekre is van orvosság: meg kell pályázni egy tanári állást egy lánysuliban pl :D


pet

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-09-18, 02:01:07
Quote from: Lythis on 2009-09-18, 01:53:14
Mindenesetre az ilyenekre is van orvosság: meg kell pályázni egy tanári állást egy lánysuliban pl :D


lol!

am. nemnagyon hajtanak nálunk a két csajra, ha vanvkinek bnpje az általában nema suliban szerzi

Lythis

Quote from: pet on 2009-09-18, 02:07:06
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-09-18, 02:01:07
Quote from: Lythis on 2009-09-18, 01:53:14
Mindenesetre az ilyenekre is van orvosság: meg kell pályázni egy tanári állást egy lánysuliban pl :D


lol!

am. nemnagyon hajtanak nálunk a két csajra, ha vanvkinek bnpje az általában nema suliban szerzi
mivel elég gyér a kínálat, ezért nem csodálom... meg ugye ott a "házi nyúlra nem lövünk" szabály, ami alól csak nagyon alapos megfontolás után érdemes kibújni...

.Attila

No, csak az egyik lány jött el a buliba, elvileg leegyszerűsítve a dolgot. Elvileg. Ám én közben a másikat kezdtem el favorizálni. Aki eljött, úgy tűnik, nyitott lenne a dologra, mert nem különösebben volt szívbajos tánc közben és még kicsit zavarban is volt.
Azt hiszem, párhuzamosítani kéne a dolgokat a randik erejéig. Már ha eljutok odáig és nem két szék között a pad alá lesz.

A mai kérdés tehát: Attila a két szék között a pad alá esik?
y/n/FFFFFFUUUUUUUUUUU-

Kuroi Tenshi

I'll go with FFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUHAHAHAHAHA
Koetschoeg.

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-09-18, 02:35:43
I'll go with FFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUHAHAHAHAHA
Koetschoeg.

Beszótá'? :uzi:
Mellesleg a f@szé' kellett elhozni a tesóját is, grrr.

Lythis

A tesóját? Attól függ, ha a jólkinéző hugát hozta, akkor csak "added fun". Ellenkező esetben (a bátyját pl) gardedámnak, vagy azért, hogy felcsessze az agyad :D

Amúgy csatlakozok K_T-hez: FFFFFFFUUUUUUUU :D
Jó, most könnyebb dolgod volt, de párhuzamosítani a kettőt macera játék. Bár persze attól is függ, hogy mennyire vannak oda érted. Ha nagyon, akkor még versenyeztetni is lehet (bár az egy halmozottan mocsok lépés, de ...)

Egyébként meg örülj neki, hoyg cask az egyik ment, így könnyebb dolgod volt.... a másikon meg számonkérheted, ha legközelebb találkoztok :D

.Attila

Ikertesók, mindkettő lány. Na mindegy, most van egy kis időm. Megkérdezem majd a csajt, hogy jövő héten is mennek-e bulizni, ha a másikkal nem lesz addig semmi, akkor ráhajtok erre asszem. Most egy kicsit megismertem jobban ezt, jeleket küldött is nem keveset, egy hetet tud várni.

Lythis

milyen jeleket?  :hehe:

also: ikrek :D az jóóóó..... :D

.Attila

Quote from: Lythis on 2009-09-18, 02:51:51
milyen jeleket?  :hehe:

also: ikrek :D az jóóóó..... :D


Ikertesó már bepasizott. Gondolom, ez is hajtja a csajt.

Jelek: a salsában jellemzően van némi távolságtartás. Ez a lány sem szokott tapadni, táncoltam már vele korábban. Nos, most nem tartott távolságot. Meg elég határozottan fogta meg a kezemet rögtön, amikor felkértem táncolni. Emellett az első táncunknál érezhetően zavarban volt.

Kuroi Tenshi

#5631
Quote from: .Attila on 2009-09-18, 02:51:06
Ikertesók, mindkettő lány.

b+, a rohadt mázlistája...
édeshármas? Ugyanmár, édesnégyes három lánnyal! :haha:

Szerk: ja, hogy az ikertestvér már foglalt? Na mindegy.
In b4 various courage wolf motivationals.

Lythis

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-09-18, 02:56:02
Quote from: .Attila on 2009-09-18, 02:51:06
Ikertesók, mindkettő lány.

b+, a rohadt mázlistája...
édeshármas? Ugyanmár, édesnégyes három lánnyal! :haha:

Szerk: ja, hogy az ikertestvér már foglalt? Na mindegy.
In b4 various courage wolf motivationals.


you mean ones like this?

Selmo

Quote from: .Attila on 2009-09-18, 02:54:51

Ikertesó már bepasizott. Gondolom, ez is hajtja a csajt.

Jelek: a salsában jellemzően van némi távolságtartás. Ez a lány sem szokott tapadni, táncoltam már vele korábban. Nos, most nem tartott távolságot. Meg elég határozottan fogta meg a kezemet rögtön, amikor felkértem táncolni. Emellett az első táncunknál érezhetően zavarban volt.
Javaslok egy tesómentes napot vele.

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Quote from: Selmo on 2009-09-18, 03:31:47
Quote from: .Attila on 2009-09-18, 02:54:51

Ikertesó már bepasizott. Gondolom, ez is hajtja a csajt.

Jelek: a salsában jellemzően van némi távolságtartás. Ez a lány sem szokott tapadni, táncoltam már vele korábban. Nos, most nem tartott távolságot. Meg elég határozottan fogta meg a kezemet rögtön, amikor felkértem táncolni. Emellett az első táncunknál érezhetően zavarban volt.
Javaslok egy tesómentes napot vele.

Jah. Még egy bachatát akartam vele, hogy akkor elhívjam, de a dj nem rakta be. Így viszont van mivel elcsalnom egy következő buliba, hogy "behajtsam" a megígért bachatát.

Moha

Quote from: .Attila on 2009-09-18, 02:54:51
Jelek: a salsában jellemzően van némi távolságtartás. Ez a lány sem szokott tapadni, táncoltam már vele korábban. Nos, most nem tartott távolságot. Meg elég határozottan fogta meg a kezemet rögtön, amikor felkértem táncolni. Emellett az első táncunknál érezhetően zavarban volt.
You lucky bastard!  :hopp:

.Attila

Quote from: Moha on 2009-09-18, 09:29:06
Quote from: .Attila on 2009-09-18, 02:54:51
Jelek: a salsában jellemzően van némi távolságtartás. Ez a lány sem szokott tapadni, táncoltam már vele korábban. Nos, most nem tartott távolságot. Meg elég határozottan fogta meg a kezemet rögtön, amikor felkértem táncolni. Emellett az első táncunknál érezhetően zavarban volt.
You lucky bastard!  :hopp:

Öhm, nem az első ilyen lány, bulikban lehet találni ilyeneket. Jó dolog ez a salsa ;)

pet

ezek a jelek, ilyesmik, engem érdekelnek, talán lehetne ez egy következő téma. kezdjük mondjuk azzal a példával, ha leülsz egy lány mellé, és a lábai tőled elfelé állnak, akkor nem akar tőled semmit, ha egyenesen, akkor semleges, ha feléd, akkor bizony van esélyed. de sok sok jel van még, például én szoktam olyat, hogy direkt nem fogom meg a barátnőm kezét, és figyelem hogy vajon ő megfogja e :D

.Attila

Szerintem a testhelyzetek jelentését már kiveséztük korábban.

Moha

Ja, ha már jelek: múltkor randiztam egy csajjal, ültünk a teázóban. Én szembe vele, ő meg úgy ült, hogy 45 fokban kifelé volt a lába, keresztbe téve. Táska az ölében, karjai a táska előtt összefonva, alig szólal meg és nézelődik mindenfelé. Szerinted? ::)