Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Makos

Erről jut eszembe. Múltkor programozás alapjai órán elég érdekesen ette az egyik csaj a puffasztott rizst miközben engem bámult xD

.Attila

Quote from: Moha on 2009-09-18, 14:56:49
Ja, ha már jelek: múltkor randiztam egy csajjal, ültünk a teázóban. Én szembe vele, ő meg úgy ült, hogy 45 fokban kifelé volt a lába, keresztbe téve. Táska az ölében, karjai a táska előtt összefonva, alig szólal meg és nézelődik mindenfelé. Szerinted? ::)

Egyértelmű, mit akar: RAEP.

pet

Quote from: Makos on 2009-09-18, 14:57:25
Erről jut eszembe. Múltkor programozás alapjai órán elég érdekesen ette az egyik csaj a puffasztott rizst miközben engem bámult xD
like this: http://media.ebaumsworld.com/picture/clair20/untitled.JPG ?

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2009-09-18, 15:01:16
Quote from: Moha on 2009-09-18, 14:56:49
Ja, ha már jelek: múltkor randiztam egy csajjal, ültünk a teázóban. Én szembe vele, ő meg úgy ült, hogy 45 fokban kifelé volt a lába, keresztbe téve. Táska az ölében, karjai a táska előtt összefonva, alig szólal meg és nézelődik mindenfelé. Szerinted? ::)

Egyértelmű, mit akar: RAEP.

In b4 even more agressive-courage-wolf motivationals of the
"She put you in the Friend Zone? Put her in the Rape Zone" kind.

Moha


Cobra

Quote from: Makos on 2009-09-18, 14:57:25
Erről jut eszembe. Múltkor programozás alapjai órán elég érdekesen ette az egyik csaj a puffasztott rizst miközben engem bámult xD
Nem lehet, hogy csak segítséget akart, mielőtt megfullad? :D

Ismerősőm Mechatronikai szakközépbe járt, ott az egész iskolában volt kb 10 lány :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Én

Haverom BME-n mechatronika szakra jár, 120 emberből 4 lány :D

Zsiga

ELTE progmat első félévben ~240 emberből 9 lány... Még szerencse hogy egy épületben voltunk a TTK-val. :lazza: 

.Attila

Nálunk 50%-nál egy kicsit több volt a lány. Sajnos mennyiség =/= minőség.

Én

Nálunk is 50%+. A mennyiség hozza a minőséget. :D

pet

pff zsani előtti exbnőm, aki kiakadt mert összejöttem zsanival. írok róla picit.

[spoiler] összejöttünk, az egész kapcsolat szinte csak... olyan dolgokból állt, eleinte nemvolt semmi érzelem, utána megpróbáltunk változtatni, de valahogy a kapcsolat már olyan maradt amilyen, így én is laposnak éreztem már, végül ő szakított. 3 napra rá felhívott hogy megbánta a dolgot, de én már nem fogadtam vissza, amikor megtudta hogy járok zsanival, kiakadt, telefonban ordibált velem, stbstb. most hogy megtudta, hogy szakítottunk zsanival, visszavett msnre, és tegnap egésznap arról problémázott, hogy őt jobban szerettem, meg vele biztos más voltam. elkezdtem neki magyarázni hogy milyen voltam vele, meg akartam értetni hogy semmiben se kivételeztem vele se, mert én magamat adtam mindkettőjüknél. ma, rámírt a barátnője az ő msnén keresztül, és elkezdte nekem magyarázni, hogy nemkéne nekem az exbnőimről beszélni neki, mert hogy ez neki mennyire szar (pedig ő feszegette, hogy vele biztos ezvolt azvolt, meg hogy nem így úgy bántam vele). ki van akadva, még így, vagy 2 hónap után is, pedig csak 3 és fél hetet jártunk, talán 1 hónapot. ilyenkor mit vár? hogy majd belátom, hogy jajj hülye voltam, és úgy sajnálom hogy nemvettem vissza?-.- velem ne játszadozzanak, nálam a kapcsolat vége, a kapcsolat végét jelenti. régen írtam ugye egy másik lányról, akinél ezt be is szoptam. ezzel a viselkedéssel lejáratja magát. meg ilyesmit ír bnője: ha vele beszélsz, ne beszélj neki az ismerőseidről, mert ő nem ismeri őket. de faszom, ez az életem szerves része, és szerintem a kommunikáció egyik alapja az emberi kapcsolatok. most játszam meg magam, és minden szavamat figyeljem, vajon kiakadna-e?-.- megfogom mondani neki, ha nem tud normálisan beszélgetni, akkor hagyjon békén és írjon hamár tud gondolkodni. [/spoiler]

Member

Haveromat is zaklatja egy .exe, aki őt anno sms-ben dobta és folyton hullámzik, hogy akar tőle-e valamit (ilyenkor telefonon zaklatja) vagy sem (ekkor meg nem is szólna, hogy nem megy el a találkára, csak ha felhívod, hogy hol van már). Ő sem fogad vissza egy ilyen labilis picsát, te se tedd.

Zsiga

Exbarátnő = ingyen p*na szűkösebb időkre, semmi több.

Selmo

Quote from: pet on 2009-09-18, 19:19:44
pff zsani előtti exbnőm, aki kiakadt mert összejöttem zsanival. írok róla picit.

[spoiler] összejöttünk, az egész kapcsolat szinte csak... olyan dolgokból állt, eleinte nemvolt semmi érzelem, utána megpróbáltunk változtatni, de valahogy a kapcsolat már olyan maradt amilyen, így én is laposnak éreztem már, végül ő szakított. 3 napra rá felhívott hogy megbánta a dolgot, de én már nem fogadtam vissza, amikor megtudta hogy járok zsanival, kiakadt, telefonban ordibált velem, stbstb. most hogy megtudta, hogy szakítottunk zsanival, visszavett msnre, és tegnap egésznap arról problémázott, hogy őt jobban szerettem, meg vele biztos más voltam. elkezdtem neki magyarázni hogy milyen voltam vele, meg akartam értetni hogy semmiben se kivételeztem vele se, mert én magamat adtam mindkettőjüknél. ma, rámírt a barátnője az ő msnén keresztül, és elkezdte nekem magyarázni, hogy nemkéne nekem az exbnőimről beszélni neki, mert hogy ez neki mennyire szar (pedig ő feszegette, hogy vele biztos ezvolt azvolt, meg hogy nem így úgy bántam vele). ki van akadva, még így, vagy 2 hónap után is, pedig csak 3 és fél hetet jártunk, talán 1 hónapot. ilyenkor mit vár? hogy majd belátom, hogy jajj hülye voltam, és úgy sajnálom hogy nemvettem vissza?-.- velem ne játszadozzanak, nálam a kapcsolat vége, a kapcsolat végét jelenti. régen írtam ugye egy másik lányról, akinél ezt be is szoptam. ezzel a viselkedéssel lejáratja magát. meg ilyesmit ír bnője: ha vele beszélsz, ne beszélj neki az ismerőseidről, mert ő nem ismeri őket. de faszom, ez az életem szerves része, és szerintem a kommunikáció egyik alapja az emberi kapcsolatok. most játszam meg magam, és minden szavamat figyeljem, vajon kiakadna-e?-.- megfogom mondani neki, ha nem tud normálisan beszélgetni, akkor hagyjon békén és írjon hamár tud gondolkodni. [/spoiler]
Letiltottad már?

A tökéletesség unalmas.

pet

még nem. ez jelzés arra, hogy szerinted azt kéne?

Selmo


A tökéletesség unalmas.

NLZ

Quote from: pet on 2009-09-18, 22:53:53
még nem. ez jelzés arra, hogy szerinted azt kéne?
Miért, szted mi más lehet ebből a kiút? Értelemszerűen csak ugyan ezt a hülyeséget fogja ontani magából továbbra is. Feltételezem, erre nincs szükséged.
[reserved]

Lythis

Quote from: pet on 2009-09-18, 22:53:53
még nem. ez jelzés arra, hogy szerinted azt kéne?
most ezért tényleg le akarod tiltani? lol

Member

Játék kedvéért lenne csak érdemes fenthagyni. De te erre sztem képtelen volnál, tiltás.

LiaLia

Quote from: pet on 2009-09-18, 19:19:44
pff zsani előtti exbnőm, aki kiakadt mert összejöttem zsanival. írok róla picit.

A barátnő barátnője és társai kavarások szörnyűek tudnak lenni, részvétem  :zomg:
Javasolnám, hogy mielőtt tiltásra szánod magad, előtte azért írd meg neki egyértelműen, hogy nem akarsz vele ilyen dolgokról beszélni. Ez azért részedről korrekt lehet.

Quote from: Member on 2009-09-18, 19:25:33
Haveromat is zaklatja egy .exe, aki őt anno sms-ben dobta és folyton hullámzik, hogy akar tőle-e valamit (ilyenkor telefonon zaklatja) vagy sem (ekkor meg nem is szólna, hogy nem megy el a találkára, csak ha felhívod, hogy hol van már). Ő sem fogad vissza egy ilyen labilis picsát, te se tedd.

sms-ben szakítani...  :zomg: :zomg:

Selmo

Quote from: LiaLia on 2009-09-18, 23:34:48
sms-ben szakítani...  :zomg: :zomg:
És mailben. Kényelmes, biztonságos stb. Nők(nek) találták ki. Élnek is vele.

A tökéletesség unalmas.

pet

Quote from: Selmo on 2009-09-18, 23:38:36
Quote from: LiaLia on 2009-09-18, 23:34:48
sms-ben szakítani...  :zomg: :zomg:
És mailben. Kényelmes, biztonságos stb. Nők(nek) találták ki. Élnek is vele.
a legszemetebb szakítási forma szerintem élő adásban mondjuk a tv2őn lenne, vagy a CNN en. persze ott se szemtől szembe, a kamerába üzenetet hagysz:D

Makos

Quote from: pet on 2009-09-18, 15:05:46
Quote from: Makos on 2009-09-18, 14:57:25
Erről jut eszembe. Múltkor programozás alapjai órán elég érdekesen ette az egyik csaj a puffasztott rizst miközben engem bámult xD
like this: http://media.ebaumsworld.com/picture/clair20/untitled.JPG ?

LoL


Amúgy én Egerbe, a Wigner Jenőbe jártam középiskolába.
Az egész iskolában volt max 10 lány ^^"

Lythis

Quote from: Member on 2009-09-18, 23:11:47
Játék kedvéért lenne csak érdemes fenthagyni. De te erre sztem képtelen volnál, tiltás.
nemtom, ilyenért még sosem tiltottam le senkit. Szerintem emiatt marhaság, ennek ellenére ha nagyon nem képes elviselni, akkor úgyis ezt fogja tenni.
Quote from: Makos on 2009-09-19, 01:29:07

Amúgy én középiskolába Egerbe, a Wigner Jenőbe jártam középiskolába.
Az egész iskolában volt max 10 lány ^^"
:he:

Member

Quote from: pet on 2009-09-19, 00:32:44
a legszemetebb szakítási forma szerintem élő adásban mondjuk a tv2őn lenne, vagy a CNN en. persze ott se szemtől szembe, a kamerába üzenetet hagysz:D
Ilyen helyekre (Moncika, Józsi Barát) ált. akkor mennek, ha félnek a veréstől. ;)
Quote from: Lythis on 2009-09-19, 01:43:07
Quote from: Member on 2009-09-18, 23:11:47
Játék kedvéért lenne csak érdemes fenthagyni. De te erre sztem képtelen volnál, tiltás.
nemtom, ilyenért még sosem tiltottam le senkit. Szerintem emiatt marhaság, ennek ellenére ha nagyon nem képes elviselni, akkor úgyis ezt fogja tenni.
Igazad van, max 50 ft/óra bérért kölcsönadod az account-od, hogy más mehessen el megraepelni. :p

Lythis

Quote from: Member on 2009-09-19, 09:32:39

Quote from: Lythis on 2009-09-19, 01:43:07
Quote from: Member on 2009-09-18, 23:11:47
Játék kedvéért lenne csak érdemes fenthagyni. De te erre sztem képtelen volnál, tiltás.
nemtom, ilyenért még sosem tiltottam le senkit. Szerintem emiatt marhaság, ennek ellenére ha nagyon nem képes elviselni, akkor úgyis ezt fogja tenni.
Igazad van, max 50 ft/óra bérért kölcsönadod az account-od, hogy más mehessen el megraepelni. :p
He? minek adnám kölcsön? Az ilyen engem valamiért nem idegesít. Persze lehet, hogy adott szint után én sem bírnám, de amig azt nem érik el, addig úgyse fogom tudni, hogy van-e olyan.
Az meg a másik fele, hogy ha valakivel beszélő viszonyban vagyok - még ha csak msn-en is - akkor paraszt dolognak tartanám letiltani azért, mert szakítottunk, és neki az most szar. Ha előtte/közben tudtam vele beszélni, akkor most is tudok. Lehet, hogy idealista vagyok, de vannak ilyen berögződéseim, hogy valakivel nem csak addig vagyok jóban, amíg minden olyan, amilyennek szeretném.
Az emberek többsége persze hajlamos csak addig rendes/kedves/aranyos lenni, amíg minden rózsaszín. Ez viszont szerintem gusztustalan.

Rounin

Quote from: Lythis on 2009-09-19, 16:01:17

Az emberek többsége persze hajlamos csak addig rendes/kedves/aranyos lenni, amíg minden rózsaszín. Ez viszont szerintem gusztustalan.


Vagy ameddig haszna származik belőle. :p

Lythis

Quote from: Rounin on 2009-09-19, 16:04:37
Quote from: Lythis on 2009-09-19, 16:01:17

Az emberek többsége persze hajlamos csak addig rendes/kedves/aranyos lenni, amíg minden rózsaszín. Ez viszont szerintem gusztustalan.


Vagy ameddig haszna származik belőle. :p
az a másik fele....

pet

[spoiler]én arra az alternatívára gondoltam eddig is, hogy megmondom neki hogy addig inkább ne beszéljünk amíg nem tud tiszta fejjel gondolkodni, mert az nem megoldás hogy végig olt engem hogy persze hogy bántam én vele, meg milyen szemét voltam (közben nem is, tökre tiszta volt az egész, a végén ő szakított, és ez mind békében történt). Amíg el nem kezdtem neki megint hiányozni, megvoltunk, habár az zavart benne hogy folyamatosan hívogatott, mert mindennek megvan a határa. Persze felhív kedves aranyos meg minden, viszont ő minden reggel ébresztett. és akkor beszélünk 1 órát, le akarom már tenni, de NEE tedd le, és ő sértődik meg. Msn-en dumálunk, és felhív. mert neki kényelmesebb úgy. nekem közben írnak öten, és akkor oldjam meg a helyzetet. filmet nézek gépen, felhív, elkezdem: mindjárt leszek, csak megnézem ezt a filmet. DE NEEEE MOST AKAROK VELED BESZÉLNI NEEE TEDD LE KANOS VAGYOK NEEE. Szállok fel a buszra, vennék jegyet, felhív, mondom neki: bocs most leteszem, mert épp vennék jegyet. és mi jött?: NEEE TEDD LEEE.
najó bocs, csak kiakadtam, persze én is hívtam, igaz nem 24/7, mert szerintem ő eléggé túlzásba vitte. Ez szakítás után se lett másképp, és ha megmondtam neki hogy másokkal is beszélek msnen, és lerakom, beszéljünk ott, besértődött. nekem minden eddigi exem fent van msnen, szoktam is velük dumálni, de ez csak hiszti mivel már vége köztünk a dolgoknak, és ez még jóideig el fog tartani valószínűleg.[/spoiler]

Member

Ez a csaj erősen egy túlkoros óvodásra emlékeztet, aki azt akarja, hogy végig vele foglakozz. Amikor engem bnőm 50 perc telefonálás után kajáláskor megint hívott, és tudtam, hogy vmi sértődős baromságot fog mondani, csak mert nem érti a hasonlataimat, először kértem Araki-t, hogy nyomja ki a fenébe, aztán mégis felvettem és "bocs, van magánéletem, tedd le, úgysem tudsz most gondolkozni"-val leraktam.