Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Selmo

Quote from: pet on 2009-09-19, 18:42:13
[spoiler]én arra az alternatívára gondoltam eddig is, hogy megmondom neki hogy addig inkább ne beszéljünk amíg nem tud tiszta fejjel gondolkodni, mert az nem megoldás hogy végig olt engem hogy persze hogy bántam én vele, meg milyen szemét voltam (közben nem is, tökre tiszta volt az egész, a végén ő szakított, és ez mind békében történt). Amíg el nem kezdtem neki megint hiányozni, megvoltunk, habár az zavart benne hogy folyamatosan hívogatott, mert mindennek megvan a határa. Persze felhív kedves aranyos meg minden, viszont ő minden reggel ébresztett. és akkor beszélünk 1 órát, le akarom már tenni, de NEE tedd le, és ő sértődik meg. Msn-en dumálunk, és felhív. mert neki kényelmesebb úgy. nekem közben írnak öten, és akkor oldjam meg a helyzetet. filmet nézek gépen, felhív, elkezdem: mindjárt leszek, csak megnézem ezt a filmet. DE NEEEE MOST AKAROK VELED BESZÉLNI NEEE TEDD LE KANOS VAGYOK NEEE. Szállok fel a buszra, vennék jegyet, felhív, mondom neki: bocs most leteszem, mert épp vennék jegyet. és mi jött?: NEEE TEDD LEEE.
najó bocs, csak kiakadtam, persze én is hívtam, igaz nem 24/7, mert szerintem ő eléggé túlzásba vitte. Ez szakítás után se lett másképp, és ha megmondtam neki hogy másokkal is beszélek msnen, és lerakom, beszéljünk ott, besértődött. nekem minden eddigi exem fent van msnen, szoktam is velük dumálni, de ez csak hiszti mivel már vége köztünk a dolgoknak, és ez még jóideig el fog tartani valószínűleg.[/spoiler]
:zomg:
Ugye letiltottad már, meg a számát is?

BTW spoiler mióta olvasható vendégeknek?

A tökéletesség unalmas.

Lythis

Quote from: pet on 2009-09-19, 18:42:13
[spoiler]én arra az alternatívára gondoltam eddig is, hogy megmondom neki hogy addig inkább ne beszéljünk amíg nem tud tiszta fejjel gondolkodni, mert az nem megoldás hogy végig olt engem hogy persze hogy bántam én vele, meg milyen szemét voltam (közben nem is, tökre tiszta volt az egész, a végén ő szakított, és ez mind békében történt). Amíg el nem kezdtem neki megint hiányozni, megvoltunk, habár az zavart benne hogy folyamatosan hívogatott, mert mindennek megvan a határa. Persze felhív kedves aranyos meg minden, viszont ő minden reggel ébresztett. és akkor beszélünk 1 órát, le akarom már tenni, de NEE tedd le, és ő sértődik meg. Msn-en dumálunk, és felhív. mert neki kényelmesebb úgy. nekem közben írnak öten, és akkor oldjam meg a helyzetet. filmet nézek gépen, felhív, elkezdem: mindjárt leszek, csak megnézem ezt a filmet. DE NEEEE MOST AKAROK VELED BESZÉLNI NEEE TEDD LE KANOS VAGYOK NEEE. Szállok fel a buszra, vennék jegyet, felhív, mondom neki: bocs most leteszem, mert épp vennék jegyet. és mi jött?: NEEE TEDD LEEE.
najó bocs, csak kiakadtam, persze én is hívtam, igaz nem 24/7, mert szerintem ő eléggé túlzásba vitte. Ez szakítás után se lett másképp, és ha megmondtam neki hogy másokkal is beszélek msnen, és lerakom, beszéljünk ott, besértődött. nekem minden eddigi exem fent van msnen, szoktam is velük dumálni, de ez csak hiszti mivel már vége köztünk a dolgoknak, és ez még jóideig el fog tartani valószínűleg.[/spoiler]
valamiért nyílván nem tudja feldolgozni, hogy nem olyan fontos neked, mint szeretné. Amúgy jah, ez így idegesítő, de te is hívtad, szóval magadra is vethetsz. A "kanos vagyok" részen röhögtem. Lánytól ilyet hallani... ehh. Ha túlzásba viszi simán rázd le. Mondd meg neki, hogy mikor tudtok beszélni, és hagyd, hogy akkor dumáljon. A kihangosítás funkció sem viccből van ott, akkor még tartanod sem kell a telefont.
Hugom osztálytársnőjével pl simán meg lehetett játszani, hogy leraktam magam mellé a telefont, nekiálltam olvasni, és néha benyögtem egy "aha" -t meg hasonlót. Laza negyvenöt percet "beszélgettük" így. Azóta tudom, hogy ez nem csak vígjátékokban működik...

Moha

Quote from: pet on 2009-09-19, 18:42:13
[spoiler]én arra az alternatívára gondoltam eddig is, hogy megmondom neki hogy addig inkább ne beszéljünk amíg nem tud tiszta fejjel gondolkodni, mert az nem megoldás hogy végig olt engem hogy persze hogy bántam én vele, meg milyen szemét voltam (közben nem is, tökre tiszta volt az egész, a végén ő szakított, és ez mind békében történt). Amíg el nem kezdtem neki megint hiányozni, megvoltunk, habár az zavart benne hogy folyamatosan hívogatott, mert mindennek megvan a határa. Persze felhív kedves aranyos meg minden, viszont ő minden reggel ébresztett. és akkor beszélünk 1 órát, le akarom már tenni, de NEE tedd le, és ő sértődik meg. Msn-en dumálunk, és felhív. mert neki kényelmesebb úgy. nekem közben írnak öten, és akkor oldjam meg a helyzetet. filmet nézek gépen, felhív, elkezdem: mindjárt leszek, csak megnézem ezt a filmet. DE NEEEE MOST AKAROK VELED BESZÉLNI NEEE TEDD LE KANOS VAGYOK NEEE. Szállok fel a buszra, vennék jegyet, felhív, mondom neki: bocs most leteszem, mert épp vennék jegyet. és mi jött?: NEEE TEDD LEEE.
najó bocs, csak kiakadtam, persze én is hívtam, igaz nem 24/7, mert szerintem ő eléggé túlzásba vitte. Ez szakítás után se lett másképp, és ha megmondtam neki hogy másokkal is beszélek msnen, és lerakom, beszéljünk ott, besértődött. nekem minden eddigi exem fent van msnen, szoktam is velük dumálni, de ez csak hiszti mivel már vége köztünk a dolgoknak, és ez még jóideig el fog tartani valószínűleg.[/spoiler]
Ewww...  :zomg: Akárcsak a legutóbbi exem. Csak ő nem telefonon meg MSN-en basztatott, hanem odajött a munkahelyemre műszak végére és nem hagyott hazamenni... A kocsim azóta is viseli magán a nyomait... :( Mondjuk az a csaj a végén már nagyon pszicho volt...

Quote from: Lythis on 2009-09-19, 19:53:19
Hugom osztálytársnőjével pl simán meg lehetett játszani, hogy leraktam magam mellé a telefont, nekiálltam olvasni, és néha benyögtem egy "aha" -t meg hasonlót. Laza negyvenöt percet "beszélgettük" így. Azóta tudom, hogy ez nem csak vígjátékokban működik...
Ilyesmire gondolsz?
:)

Solid Snake

Quote from: Moha on 2009-09-20, 10:45:31
Quote from: Lythis on 2009-09-19, 19:53:19
Hugom osztálytársnőjével pl simán meg lehetett játszani, hogy leraktam magam mellé a telefont, nekiálltam olvasni, és néha benyögtem egy "aha" -t meg hasonlót. Laza negyvenöt percet "beszélgettük" így. Azóta tudom, hogy ez nem csak vígjátékokban működik...
Ilyesmire gondolsz? (4:30-tól)
:)

FiXED

.Attila


Fazék


Member

Quote from: Moha on 2009-09-20, 10:45:31
A kocsim azóta is viseli magán a nyomait... :(
Tiszta ondónyom a műszerfal? Látod, nem ott kéne.
[spoiler]Madárkaka, savaseső, addig 2x próbálták feltörni?[/spoiler]

Moha

Semmi, csak egy szép X a kocsi hátulján, amit kulccsal karcolt bele (fényezés az alapozóig lekarmolva), meg egy enyhe horpadás, mikor rámászott a motorházra és belekapaszkodott az ablaktörlő lapátba...  :gyagya: Mondom, hogy nem hagyott hazamenni... :ejj:

Member

Ütötted volna el a férget, ilyenekre mi szüksége bárkinek is?

Xzone

Quote from: Moha on 2009-09-20, 11:54:02
Semmi, csak egy szép X a kocsi hátulján, amit kulccsal karcolt bele (fényezés az alapozóig lekarmolva), meg egy enyhe horpadás, mikor rámászott a motorházra és belekapaszkodott az ablaktörlő lapátba...  :gyagya: Mondom, hogy nem hagyott hazamenni... :ejj:

:zomg:

Korábban kellett volna neki egy pimpslap.

Zsiga

Quote from: Moha on 2009-09-20, 11:54:02
Semmi, csak egy szép X a kocsi hátulján, amit kulccsal karcolt bele (fényezés az alapozóig lekarmolva), meg egy enyhe horpadás, mikor rámászott a motorházra és belekapaszkodott az ablaktörlő lapátba...  :gyagya: Mondom, hogy nem hagyott hazamenni... :ejj:
Akkora pofont levertem volna neki hogy helikopter viszi el. De minimum 104-107 őrjöngő agresszív elmebeteg, aztán majd erősködhet a zártosztályon nyáladzó zuzmóra nyugtatózva...

Member

Engem az kezdett el érdekelni, hogyan bukkantál erre a leányra? Éppen hajléktalanokat gyújtogatott? :confused:

Moha

Eh, eleinte nem volt ilyen egyáltalán. Puhítani kellett, mert bizalmatlan és zárkózott volt. Aztán persze szép lassan felengedett és elég jól megvoltunk. Akkor még csak annyi volt, hogy nem igazán volt jó viszonyban az anyjával.
Utána jött, hogy túlságosan rámakaszkodott és elkezdett féltékenykedni és onnantól már gáz volt...
Egyébként jól nézett ki a csaj, de hát, ha ilyeneket csinál... :ejj:

Member

Szóval a ló túlsó oldala, vagy csak inkább szép lassan megismerted.
Quote from: Moha on 2009-09-20, 12:28:24
Egyébként jól nézett ki a csaj, de hát, ha ilyeneket csinál... :ejj:
Nekrofília. Megoldja ezt a problémát. :p

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2009-09-20, 12:15:17
Akkora pofont levertem volna neki hogy helikopter viszi el. De minimum 104-107 őrjöngő agresszív elmebeteg, aztán majd erősködhet a zártosztályon nyáladzó zuzmóra nyugtatózva...

Ez a mentős meló nem jó irányba befolyásolja a személyiségedet, úgy vélem. :)
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2009-09-20, 12:36:43
Ez a mentős meló nem jó irányba befolyásolja a személyiségedet, úgy vélem. :)
Lehet benne valami... :D
Mondjuk szerintem korábban is az lett volna a véleményem a dologról hogy akkora saller kell a csajnak hogy a fal adja a másikat.

Member

Ugye te vagy az, aki a családjának 3 kocsit tartana? Mert így minden érthető. :p

Zsiga


Member

Pár éve volt szó kocsikról, asszem te írtad, hogy 3 kocsi kell a családnak, egy neked, egy családi és egy sportautó. Gondoltam, akkor a kocsi szent, ezért kell majd a mentőhelikopter a csajnak. :)

Zsiga

Nem emlékszem, de tény hogy szerintem egy családnak egy autó nagyon nem elég. Minimum kettő (egy nekem egy az asszonynak), amiből az egyik mondjuk valami kisebb, városi autó, a másik meg egy nagyobb családi autó bevásárlásokra vagy hosszabb utakra, és ha belefér akkor valami hobbi/élményautó (sportkocsi, akár sportmotor, valami szép veterán gép, stb).
Az első kettőnek praktikus okai vannak (hadd ne részletezzem, szerintem egyértelmű), a harmadik meg a nevéből adódóan hobbi.

De nem arról van szó hogy a kocsi szent, inkább arról hogy nézd meg mennyibe kerül mondjuk egy motorháztető fényezése... Amit Moha leírt az egy új középkategóriás autón 100ezer Ft-os nagyságrendű kár.

Lythis

Quote from: Solid Snake on 2009-09-20, 11:15:24
Quote from: Moha on 2009-09-20, 10:45:31
Quote from: Lythis on 2009-09-19, 19:53:19
Hugom osztálytársnőjével pl simán meg lehetett játszani, hogy leraktam magam mellé a telefont, nekiálltam olvasni, és néha benyögtem egy "aha" -t meg hasonlót. Laza negyvenöt percet "beszélgettük" így. Azóta tudom, hogy ez nem csak vígjátékokban működik...
Ilyesmire gondolsz? (4:30-tól)
:)

FiXED
pontosan, sans magnó. Bár ha sokáig húzza, akkor lehet, hogy kipróbáltam volna (bár ahhoz be kellett volna ruházni egyre)

Quote from: Moha on 2009-09-20, 11:54:02
Semmi, csak egy szép X a kocsi hátulján, amit kulccsal karcolt bele (fényezés az alapozóig lekarmolva), meg egy enyhe horpadás, mikor rámászott a motorházra és belekapaszkodott az ablaktörlő lapátba...  :gyagya: Mondom, hogy nem hagyott hazamenni... :ejj:
pofázzon, oké.. hisztizzen, még talán... de a kocsihoz NE nyúljon. Szóval köszönet Zsigának, hogy összefoglalta.  :tezsvir:

Kuroi Tenshi

Quote from: pet on 2009-09-19, 18:42:13
[spoiler]az zavart benne hogy folyamatosan hívogatott, mert mindennek megvan a határa. Persze felhív kedves aranyos meg minden, viszont ő minden reggel ébresztett. és akkor beszélünk 1 órát, le akarom már tenni, de NEE tedd le, és ő sértődik meg. Msn-en dumálunk, és felhív. mert neki kényelmesebb úgy. nekem közben írnak öten, és akkor oldjam meg a helyzetet. filmet nézek gépen, felhív, elkezdem: mindjárt leszek, csak megnézem ezt a filmet. DE NEEEE MOST AKAROK VELED BESZÉLNI NEEE TEDD LE KANOS VAGYOK NEEE. Szállok fel a buszra, vennék jegyet, felhív, mondom neki: bocs most leteszem, mert épp vennék jegyet. és mi jött?: NEEE TEDD LEEE.[/spoiler]
Quote from: Moha on 2009-09-20, 11:54:02
Semmi, csak egy szép X a kocsi hátulján, amit kulccsal karcolt bele (fényezés az alapozóig lekarmolva), meg egy enyhe horpadás, mikor rámászott a motorházra és belekapaszkodott az ablaktörlő lapátba...  :gyagya: Mondom, hogy nem hagyott hazamenni... :ejj:

Sometimes being a hikikomori ain't so bad... :) :o

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-09-20, 14:55:00
Sometimes being a hikikomori ain't so bad... :) :o

Dating sane girls ain't bad either. :D

Lythis


Moha

Quote from: Zsiga on 2009-09-20, 14:05:06
Amit Moha leírt az egy új középkategóriás autón 100ezer Ft-os nagyságrendű kár.
Swift II-esem van, 2 éves. Zsaruk kihozták, hogy 20 ezer HUF alatti a kár (vicces ::) ), fényezőnél meg mondták, hogy "szívesen megcsinálják a cascora", de tekintve az önrészt, ill. hogy összesen 3 elemet kellene javítani, egyelőre maradt úgy, ahogy van. Egyszer hátha belémjön valaki hátulról, és akkor a kötelezőjére lefényeztetem. :haha:

Quote from: Rounin on 2009-09-20, 14:56:42
Dating sane girls ain't bad either. :D
Just tell me where can they be found. All the sane girls around me are taken... ::)

Rounin

Quote from: Moha on 2009-09-20, 15:08:19
Just tell me where can they be found.

Major pointer:

QuoteAll the sane girls around me are taken... ::)

:angyali:

frozenstein

Quote from: Moha on 2009-09-20, 11:54:02
Semmi, csak egy szép X a kocsi hátulján, amit kulccsal karcolt bele (fényezés az alapozóig lekarmolva), meg egy enyhe horpadás, mikor rámászott a motorházra és belekapaszkodott az ablaktörlő lapátba...  :gyagya: Mondom, hogy nem hagyott hazamenni... :ejj:
:eek: Wow! There are yandere girls in reality.

pet

[spoiler]:( egyre bonyolultabb körülöttem minden...:(
ma, találkoztam katával (aki szakított, de még mindig hiányzok neki), egy pár napja zsani elkezdett álmodni rólam, kétszer egymás után, rájött ő is, hogy hiányzok neki, ma ugye találkoztam katával BARÁTILAG, és nem is volt semmi olyan. zsani erről tudott hogy találkozunk, de most viszont valami miatt, lehet amiatt hogy féltékeny, nagyon fura lett.
én üzenete:
*jóh de... na
*..
*najó fura vagy :(
lány üzenete:
*jóvan nem tehetek róla
*elegeem van T-T
*megyek
*majd leszek
*csá
én   üzenete:
*DE NE MÁR
*ne csináld már ezt
én a következőt mondta (17:51):
*kérlek


...a rossz az, hogy hiányzik még nekem is, de ezt neki nem nagyon mutatom ki, mert mint barát nem akarom elveszíteni... szarul érzem magam...[/spoiler]

Lythis

Quote from: pet on 2009-09-20, 18:58:06
[spoiler]:( egyre bonyolultabb körülöttem minden...:(
ma, találkoztam katával (aki szakított, de még mindig hiányzok neki), egy pár napja zsani elkezdett álmodni rólam, kétszer egymás után, rájött ő is, hogy hiányzok neki, ma ugye találkoztam katával BARÁTILAG, és nem is volt semmi olyan. zsani erről tudott hogy találkozunk, de most viszont valami miatt, lehet amiatt hogy féltékeny, nagyon fura lett.
én üzenete:
*jóh de... na
*..
*najó fura vagy :(
lány üzenete:
*jóvan nem tehetek róla
*elegeem van T-T
*megyek
*majd leszek
*csá
én   üzenete:
*DE NE MÁR
*ne csináld már ezt
én a következőt mondta (17:51):
*kérlek


...a rossz az, hogy hiányzik még nekem is, de ezt neki nem nagyon mutatom ki, mert mint barát nem akarom elveszíteni... szarul érzem magam...[/spoiler]
őőő... na várj... Valszeg nem esett neki jól, valszeg hiányzol neki. Ő is neked. És friendzone-t szeretnél, és ez a baj? vagy én értek félre valamit?

pet

a baj az, hogy ha megint összejönnénk... az meddig tartana? ezekután nemtudom... de bírom a csajt eléggé, és ez olyan zavaros most...