Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Moha


Lythis

Quote from: pet on 2009-09-20, 19:05:32
a baj az, hogy ha megint összejönnénk... az meddig tartana? ezekután nemtudom... de bírom a csajt eléggé, és ez olyan zavaros most...
Hát figy, próbáld mérlegelni, hogy kedveled/szereted-e annyira, hogy megint összejöjjetek. Aztán, hogy meddig tartana, az csak rajtatok áll. Mondjuk nem ártana az elején megbeszélni, hogy nem azért kezditek újra/folytatjátok, hogy megint három hét alatt vége legyen, mert annak szvsz nincs sok értelme. Részéről mennyire látod komolynak?

pet

[spoiler]én eddig úgy ismertem meg, hogy baromi jóarc csaj, ízlésben hasonlítunk, sok egyéb téren is. én akár évekig eltudnék vele lenni, viszont szeszélyes kapcsolatot nem szeretnék. én úgy vagyok vele, hogy... nem tudom hogy vagyok vele, nem tudom mit érezzek, nem tudom részéről mennyi ideig tartana, és hülyeség lenne mondani neki hogy: na ezúttal tartson azért hosszabb ideig. Jól tudja itt mindenki, ez nem így működik. Ha nem boldog mellettem igen is szakítson, mégha az 1 hét is... mint barátnő elvesztettem, de azt kockáztatni, hogy ezzel talán tönkremehet egy barátság is, amit nagyon nem akarok, nem szeretnék... a szívem húz hozzá, de az agyam visszatart... najó ez nyálas csöpögős.[/spoiler]

Lythis

Quote from: pet on 2009-09-20, 19:18:59
[spoiler]én eddig úgy ismertem meg, hogy baromi jóarc csaj, ízlésben hasonlítunk, sok egyéb téren is. én akár évekig eltudnék vele lenni, viszont szeszélyes kapcsolatot nem szeretnék. én úgy vagyok vele, hogy... nem tudom hogy vagyok vele, nem tudom mit érezzek, nem tudom részéről mennyi ideig tartana, és hülyeség lenne mondani neki hogy: na ezúttal tartson azért hosszabb ideig. Jól tudja itt mindenki, ez nem így működik. Ha nem boldog mellettem igen is szakítson, mégha az 1 hét is... mint barátnő elvesztettem, de azt kockáztatni, hogy ezzel talán tönkremehet egy barátság is, amit nagyon nem akarok, nem szeretnék... a szívem húz hozzá, de az agyam visszatart... najó ez nyálas csöpögős.[/spoiler]
[spoiler=akkor spoilerezzünk, mert miért ne]nem azt mondtam, hogy írjatok szerződést vaze :) "eddig és eddig veled maradok, ez alatt legalább ennyit fogunk találkozni, és...." persze :D
Ha látod rajta, hogy komolyan gondolja, és te is szeretnéd, akkor imho érdemes belevágni. Ha megint szétmentek, attól szerintem még nem fog tönkremenni a barátságotok - már ha nem kurvaanyázva és a másikat szidva váltok el, de amiket eddig mondassz azok alapján erre nem nagy az esély.
Beszélj vele, találkozz vele, akkor látni fogod, hogy ez most csak fellángolás-e részéről, vagy tényleg megbánta, és újra ösze szeretne kerülni veled.
Persze ez csak az én véleményem, kb annyit tudok az egészről, amit itt leírtál.
[/spoiler]

Kvikveg

Quote from: Solid Snake on 2009-09-20, 11:15:24
FiXED
LOL nekem is kapasbol a Last Action Hero-jelenet ugrott be.  :lul:

Quote from: Moha on 2009-09-20, 11:54:02
Semmi, csak egy szép X a kocsi hátulján, amit kulccsal karcolt bele (fényezés az alapozóig lekarmolva), meg egy enyhe horpadás, mikor rámászott a motorházra és belekapaszkodott az ablaktörlő lapátba...  :gyagya: Mondom, hogy nem hagyott hazamenni... :ejj:
A pofont tamogatom. Ez a parasztsag teteje.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

pet


Cloud


NLZ

[reserved]

pet

igen, az volt a baj. kata, meg az hogy megint álmodott rólam. a szívemre hallgattam, de ő inkább felejteni szeretne. egy béna hasonlattal élve, ez olyan mintha azthinnéd hogy megnyerted a lottót, mert 696969 a nyertes szám, csak a gond az hogy fordítva nézted a papírt. nos, kiakadtam, és minden eddigi szarság a szakítással kapcsolatban, amire próbáltam nem gondolni, és végülis, tökre nem is volt semmi bajom, előjött...

Cobra

Én vagyok az utolsó ember, akitől érdemes párkapcsolati tippet elfogadni :D , de szerintem jobban jársz, ha legalább egy időre távol tartod magad mindkét lánytól (irl is, online is).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: pet on 2009-09-21, 00:05:24
egy béna hasonlattal élve, ez olyan mintha azthinnéd hogy megnyerted a lottót, mert 696969 a nyertes szám, csak a gond az hogy fordítva nézted a papírt.

Rendkívül releváns közlés következik:
ha megfordítod a papírt, akkor is 696969-et kapsz.

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2009-09-21, 00:25:30


én is pont ugyanezt akartam írni, hogy tényleg béna hasonlat, mert
fordítva is ugyanaz :D de inkább nem akartam ebbe a hangulatba
evvel belepoénkodni.

Pet, talán jobb ez így.

pet

Quote from: .Attila on 2009-09-21, 00:25:30
Quote from: pet on 2009-09-21, 00:05:24
egy béna hasonlattal élve, ez olyan mintha azthinnéd hogy megnyerted a lottót, mert 696969 a nyertes szám, csak a gond az hogy fordítva nézted a papírt.

Rendkívül releváns közlés következik:
ha megfordítod a papírt, akkor is 696969-et kapsz.

lol tényleg...
edit: én mondtam hogy béna hasonlat  ::)

LiaLia

Quote from: pet on 2009-09-19, 00:32:44
a legszemetebb szakítási forma szerintem élő adásban mondjuk a tv2őn lenne, vagy a CNN en. persze ott se szemtől szembe, a kamerába üzenetet hagysz:D
Egy ismerős lány tényleg a TV-ből tudta meg  :ejj: :gyagya: Épp egy barátnőjénél volt, és az meg szólt neki, hogy menjen már be a szobába, mert épp a Mónika Só megy és aki éppen beszél az eléggé hasonlít a barátjára. Kiderült tényleg a barátja volt, és olyasmiről ment a beszélgetés, hogy kik hol ismerkedtek meg, és párok üldögéltek a műsorban. Így az adásból látta meg, hogy a barátja milyen lánnyal is turbékol.

Ahogy hallottam fizetgetnek azért, ha valakik előadják a sztorijukat ilyen műsorokban.
Mindenesetre elég gusztustalan.  :zomg:

noriko

Quote from: LiaLia on 2009-09-21, 23:49:06
Mindenesetre elég gusztustalan.  :zomg:
:eek: Hát az.

Milyen sztorik kerülnek itt elő mostanában! Moha kocsi karcolós esete is tiszta 16 karikás thriller kategória már...  :zomg:

Ma reggel a villamoson végighallgattam egy mobilbeszélgetést. Az derült ki belőle, hogy az utastársam MALÉV-es pilóta és valami kisgéppel sétarepülőzni visz majd egy párocskát, és a gépen lesz a lánykérés. Mondta, hogy olyat is szoktak csinálni, hogy ejtőernyőznek és ugrás közben van a lánykérés... uh..I don't know about that...

Ti hallottatok extrém lánykérésekről ismerősi körökben? Az enyémben a legjellemzőbb a külföldi nyaralás során történő asszem.
"I wish I could, but I don't want to."

Nakedape

Quote from: noriko on 2009-09-22, 23:35:03
Quote from: LiaLia on 2009-09-21, 23:49:06
Mindenesetre elég gusztustalan.  :zomg:
:eek: Hát az.

Milyen sztorik kerülnek itt elő mostanában! Moha kocsi karcolós esete is tiszta 16 karikás thriller kategória már...  :zomg:

Ma reggel a villamoson végighallgattam egy mobilbeszélgetést. Az derült ki belőle, hogy az utastársam MALÉV-es pilóta és valami kisgéppel sétarepülőzni visz majd egy párocskát, és a gépen lesz a lánykérés. Mondta, hogy olyat is szoktak csinálni, hogy ejtőernyőznek és ugrás közben van a lánykérés... uh..I don't know about that...

Ti hallottatok extrém lánykérésekről ismerősi körökben? Az enyémben a legjellemzőbb a külföldi nyaralás során történő asszem.
nincs igen- nincs ernyő?  :angyali:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

noriko

Quote from: Nakedape on 2009-09-22, 23:36:09
Quote from: noriko on 2009-09-22, 23:35:03
Quote from: LiaLia on 2009-09-21, 23:49:06
Mindenesetre elég gusztustalan.  :zomg:
:eek: Hát az.

Milyen sztorik kerülnek itt elő mostanában! Moha kocsi karcolós esete is tiszta 16 karikás thriller kategória már...  :zomg:

Ma reggel a villamoson végighallgattam egy mobilbeszélgetést. Az derült ki belőle, hogy az utastársam MALÉV-es pilóta és valami kisgéppel sétarepülőzni visz majd egy párocskát, és a gépen lesz a lánykérés. Mondta, hogy olyat is szoktak csinálni, hogy ejtőernyőznek és ugrás közben van a lánykérés... uh..I don't know about that...

Ti hallottatok extrém lánykérésekről ismerősi körökben? Az enyémben a legjellemzőbb a külföldi nyaralás során történő asszem.
nincs igen- nincs ernyő?  :angyali:
ouch.
"I wish I could, but I don't want to."

Én

Quote from: noriko on 2009-09-22, 23:37:06
Quote from: Nakedape on 2009-09-22, 23:36:09
Quote from: noriko on 2009-09-22, 23:35:03
Quote from: LiaLia on 2009-09-21, 23:49:06
Mindenesetre elég gusztustalan.  :zomg:
:eek: Hát az.

Milyen sztorik kerülnek itt elő mostanában! Moha kocsi karcolós esete is tiszta 16 karikás thriller kategória már...  :zomg:

Ma reggel a villamoson végighallgattam egy mobilbeszélgetést. Az derült ki belőle, hogy az utastársam MALÉV-es pilóta és valami kisgéppel sétarepülőzni visz majd egy párocskát, és a gépen lesz a lánykérés. Mondta, hogy olyat is szoktak csinálni, hogy ejtőernyőznek és ugrás közben van a lánykérés... uh..I don't know about that...

Ti hallottatok extrém lánykérésekről ismerősi körökben? Az enyémben a legjellemzőbb a külföldi nyaralás során történő asszem.
nincs igen- nincs ernyő?  :angyali:
ouch.
Azt már nem nagyon van idő kimondani... :D

Lythis

Quote from: Én on 2009-09-22, 23:38:05
Quote from: noriko on 2009-09-22, 23:37:06
Quote from: Nakedape on 2009-09-22, 23:36:09
Quote from: noriko on 2009-09-22, 23:35:03
Quote from: LiaLia on 2009-09-21, 23:49:06
Mindenesetre elég gusztustalan.  :zomg:
:eek: Hát az.

Milyen sztorik kerülnek itt elő mostanában! Moha kocsi karcolós esete is tiszta 16 karikás thriller kategória már...  :zomg:

Ma reggel a villamoson végighallgattam egy mobilbeszélgetést. Az derült ki belőle, hogy az utastársam MALÉV-es pilóta és valami kisgéppel sétarepülőzni visz majd egy párocskát, és a gépen lesz a lánykérés. Mondta, hogy olyat is szoktak csinálni, hogy ejtőernyőznek és ugrás közben van a lánykérés... uh..I don't know about that...

Ti hallottatok extrém lánykérésekről ismerősi körökben? Az enyémben a legjellemzőbb a külföldi nyaralás során történő asszem.
nincs igen- nincs ernyő?  :angyali:
ouch.
Azt már nem nagyon van idő kimondani... :D
nem is kell... és teljesen újraértelmezi azt, hogy "akkor dobtam" :D


Noriko: honnan számít extrémnek?

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2009-09-22, 23:38:05
Azt már nem nagyon van idő kimondani... :D

Ó, dehogyisnem... hosszú másodpercek azok, ahogy egyre közeledik
a föld...
[spoiler=Móricka-számítás]
s = g/2*t^2 --> t = gyök(2s/g). 2000m magasságból (nem tudom,
hogy ejtőernyős sétarepülésen meddig mennek fel, ez csak példaként;
utasszállítók 7-10km-en közlekednek) pl. 20s a képlet szerint -- a
valóságban meg a légellenállás miatt asszem csak 250-300km/h-ig
gyorsul az emberi test. Legyen mondjuk a könnyebb számítás
kedvéért 100m/s, ekkor csak 10s-ig gyorsul, ezalatt 10/2*10^2,
azaz 500m; a maradék 1500m-t pedig 100m/s sebességgel, 15s
alatt teszi meg, tehát összesen 25s. És amíg ott vagy, legalább
dupla ilyen hosszúnak érzed...
Urban legend: a zuhanó ejtőernyősök haja "földetérésig" kifehéredik
(megőszül)...
(Na nem azért, mert olyan hosszú idő, hanem a sokk hatására).
[/spoiler]

/off

Én


Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2009-09-23, 00:01:20
De a zuhanás maga nem fály neki, te.

De ez igen  :zomg:
:haha:

Há' nemtom, én azért nem lennék a helyében, hogy
tudod, hogy az örökkévalóságnak tűnő majd' fél perc
a biztos és csúnya halál vár...

/off

noriko

Quote from: Lythis on 2009-09-22, 23:46:15
Noriko: honnan számít extrémnek?
Ahonnan szerinted az. Oké, nem muszáj extrém, elég, ha szokatlan.
"I wish I could, but I don't want to."

motifator

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-09-23, 00:15:13
Há' nemtom, én azért nem lennék a helyében, hogy
tudod, hogy az örökkévalóságnak tűnő majd' fél perc
a biztos és csúnya halál vár...

/off
Egyszer álmodtam, hogy valami rohadt magas toronyban voltam egy tucat emberrel, ami valahogy ledőlt. Lassan szakadt le az egész, zuhantunk vagy 10 másodpercet, ami alatt végigjátszódott bennem minden a WTF-tól a pánikon át a csendes belenyugvásig, majd megint pánik, etc. Hát nem mondom, a zuhanás végeztével vizesre izzadtan zihálva ébredtem, remélem nem ismétlődik meg, szar dolog álmodban meghalni.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Lythis

Quote from: noriko on 2009-09-23, 00:16:15
Quote from: Lythis on 2009-09-22, 23:46:15
Noriko: honnan számít extrémnek?
Ahonnan szerinted az. Oké, nem muszáj extrém, elég, ha szokatlan.
Hát én nem tudom, hogy szerintem honnan az :) Névrokonom berongyolt motorral a kedvee elé, bement az irodaházba teljes "harci díszben" és a kollegák előtt kérte meg a kezét. Egyesek szerint már ez is extrém volt :) Szerintem ez még a "belefér a sima leánykérésbe" kategória.
Amúgy most megfogtál  :haha: Fogalmam sincs, hogy mit tartanék extrémnek ....

Flaser

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-09-23, 00:15:13
Quote from: Én on 2009-09-23, 00:01:20
De a zuhanás maga nem fály neki, te.

De ez igen  :zomg:
:haha:

Há' nemtom, én azért nem lennék a helyében, hogy
tudod, hogy az örökkévalóságnak tűnő majd' fél perc
a biztos és csúnya halál vár...

/off

A Specnaznal azt mondták, hogy ha nem nyíl ki az ernyő még mindig van pár másodperced megtanulni repülni. Volt akinek sikerült.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Moha

Quote from: Flaser on 2009-09-23, 04:32:02
A Specnaznal azt mondták, hogy ha nem nyíl ki az ernyő még mindig van pár másodperced megtanulni repülni. Volt akinek sikerült.
Ja, volt egy nő, aki túlélt egy 10000m-es zuhanást ejtőernyő nélkül...

Én

Quote from: Moha on 2009-09-23, 15:55:04
Quote from: Flaser on 2009-09-23, 04:32:02
A Specnaznal azt mondták, hogy ha nem nyíl ki az ernyő még mindig van pár másodperced megtanulni repülni. Volt akinek sikerült.
Ja, volt egy nő, aki túlélt egy 10000m-es zuhanást ejtőernyő nélkül...
De asszem az egy gép farában volt, és 9000+ csontja eltört

LiaLia

A repülés-zuhanás témához, de már nagyon nem a leánykérésről  úgyhogy igencsak off és meredek :smile:
[spoiler=Balla D. Károly: Három másodpercem]Balla D. Károly: Három másodpercem

Három másodpercem volt arra, hogy megtanuljak repülni. Még érezni véltem apám kezének melegét a hónom alatt, amint meglóbál a mélység felett, mintha még szeretetéből is sejlett volna valami ösztöneimben, pedig már elszakadtam,

már elszakíttattam

keze melegétől és szeretetétől, már kezdetét vette zuhanásom, a három másodpercbe szorult végtelen, a végtelenné terpeszkedő három másodperc,

ég és föld között,
van és nincs között,
van és lehet között.

Bukdácsolva, örökös forgásomba és pörgésembe szédülve zuhantam. Fülemben fütyült a sebesség, egyre magasabb hangon, egyre magasabban, aszerint, amint egyre mélyebbre értem, egyre magasabban, mert egyre mélyebbre,

egyre magasabb, ami egyre mélyebb.

Kinyújtóztattam végtagjaimat. A zuhanásomban szélnek tűnő mozdulatlan levegő belém akaszkodott. Rugdalóztam, rángatóztam - hasztalan. Egyre sebesebben hullottam alá a mélybe.

Még két másodpercem volt arra, hogy megtanuljak repülni. Apám! Apám! - akartam kiáltani, de nyitott számat teletömte a szél, nem szólhattam. Már nem is láttam őt a sziklafokon, csak szavaira emlékeztem, gesztusaira, keserűségére, amiért nem lehetett rám büszke, szégyenére, amiért rejtegetnie kellett, riadalmára, amikor megértette, hogy őneki kell kihoznia engem a sziklafokra... De apám kezének melege már kihűlt a hónom alatt, már csak zavarára emlékeztem, ahogy nem mert kezemre nézni sohasem, kezemre, a semmire sem valóra, ujjaimra, a fogni képtelenekre, kezemre, a nyomorékra. Nyomorék kezemre, melyet most dühömben el akarván lökni magamtól - kiterpesztettem. Vadul kapott belé a szél

csavarta,
rángatta
tépázta,

de megszűnt szédítő bukfencezésem:

fejem az ég felé,
lábam a föld felé,
kezem oldalt,
ég és föld között,
van és nincs között,
van és lehet között.

Észrevettem, hogy bár zuhanok, zuhanásom nem sebesedik.

Még volt egy másodpercem, hogy megtanuljak repülni. Apám! Apám! - kiáltottam volna újra, de hangom már semmiképpen nem érhetett el hozzá, hisz más világ lett az ő világa. Ők mind ismerik a tárgyak érintését. Ők mind másak... vagy talán én vagyok más, és ez az, amit nem tudtak elviselni bennem, ezért zuhanok most örök mozdulatlanságom felé... Megpróbáltam mozgatni kezemet, szél ellenében mozgatni, csapkodni vele, evezni, magam alá hajtani a levegőt,

le-fel,
le-fel.

Zuhanásom lassúbbodott, de közeledett, egyre közeledett a föld, tehetetlenségem sziklabölcsője, s én még mindig vergődtem

ég és föld között,
van és nincs között,
van és lehet között.

Egyre csak mozgattam kezemet, a semmire sem valót. Kezem szeretett csapdosni, kedvére volt a le-fel-le-fel ritmusa. Kezem, a semmire sem való, örült a szélnek. Tárgyaktól félő ujjaim rajongtak a levegőért. Észrevettem, hogy már nem zuhanok. Egy pillanatig lebegtem

alig a föld fölött,
az eget már-már elveszítve.

Aztán az örökös le-fel-le-fel emelni kezdett:
fel, fel,

fel az ég felé,
a földtől egyre távolabb,
fel, fel,
fel és messze.

Megtanultam repülni.

Egy óra múlva már alig látszott a Taigetosz.[/spoiler]

NLZ

,,Az Útikalauz szerint a repülésnek is megvan a maga művészete, vagyis inkább a fortélya. Abban rejlik a trükk, hogy az ember megtanulja a földre vetni magát, és elhibázni azt."
[reserved]