Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Edina-chan

#5790
attól még hogy sokat szakítottak, jól elvoltak. a házasság igenis elcseszte. :/ az első 2-3 hónap tökjó volt nővérem elmondása szerint, aztán tipikus, a csávó elkezdett kocsmázni, meg jöttek a megcsalások, etc..
nővéremék alatt azt értem h ő és a férje.  :3x3:
a házasság szerintem a legtöbb férfiban valamiféle parát kelt XD esetleg az hogy nem érzik magukat szabadnak, inkább bezártan, irányítva  :D engem ha valaki megkér, aszondom neki bocs de elég ha veszel egy puccos gyűrűt(najó, nem baj ha nem gyémántberakásos), nem kell az a drága szertartás meg ihajcsuhaj és egy darab papír arról hogy egybekeltünk. :D

Selmo


A tökéletesség unalmas.

thrall

Quote from: Selmo on 2009-11-15, 21:43:25
De a puccos gyűrű az igen? :_piszka:
valamivel kell menőzni, hogy elvettek nem?

Edina-chan

#5793
nem érzitek a poént XD jó egy bizsu is ha annyira el akar jegyezni, de több nem kell. a menyasszony meg vőlegény sokkal barátságosabban hangzik mint a feleség és férj.  :zomg:

még egy dolog, ami miatt nem szabad mmo-zni és ugyanott ismerkedni.
egy amerikai srác msnezik velem:
[spoiler]Nancy Ontas Ya Ni Ter VeO üzenete:
*want to know what i fdreamed of
*dont get scared =x
*i dreamed of me and you were sky flying on a 2 seat lil fan parachte
*and  you had goten a brooze
*and you was in ront of me
*front*
*and you had this pink shirt and sh short color black
*and i was rubbing you lil cute soft stomoach
*and then i kinda rubbed you down there n.n
*im sory z.z
*bt it felt so good even in the dream XD
[/spoiler]
ez még semmi.

[spoiler]
Nancy Ontas Ya Ni Ter VeO üzenete:
*n.n
* gimme yo number xD
     <3 yumi </3     üzenete:
*would be too expensive to call me and btw why ya need? wanna hear my voice?xD
Nancy Ontas Ya Ni Ter VeO üzenete:
*sms
[/spoiler]
méég betegebb.
[spoiler]
Nancy Ontas Ya Ni Ter VeO üzenete:
*ill ask for your aadrss later
     <3 yumi </3     üzenete:
*ah i see
*u r insane xD
Nancy Ontas Ya Ni Ter VeO üzenete:
*itl be a suprise
[/spoiler]

:zomg: :zomg: :zomg:

Cobra

Aki ilyen hosszú nevet ad a karakterének, az normális nem lehet :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Quote from: Edina-chan on 2009-11-15, 21:36:56
a házasság szerintem a legtöbb férfiban valamiféle parát kelt XD esetleg az hogy nem érzik magukat szabadnak, inkább bezártan, irányítva  :D
Minden a felektől függ... Magamat ismerve, ha egyszer nősülésre adom a fejem, én olyan papucs leszek, hogy öröm lesz nézni...  ::)

Quote from: Edina-chan on 2009-11-15, 22:30:22
[spoiler]
Nancy Ontas Ya Ni Ter VeO üzenete:
*n.n
* gimme yo number xD
     <3 yumi </3     üzenete:
*would be too expensive to call me and btw why ya need? wanna hear my voice?xD
Nancy Ontas Ya Ni Ter VeO üzenete:
*sms
[/spoiler]
Ezt miért nem küldöd be a bash.org-ra? :haha:

motifator

Most kivételesen azért jöttem ebbe a topikba, hogy tanácsot kérjek, akármennyire szánalmas is ez. De mire röviden leírtam a szituációmat, és elolvastam, rögtön világos volt, hogy a válasz egyértelmű nem. Köszönöm fórum.
Már csak elő kell adnom a döntésemet a leányzónak. Bazz, most nem lennék a helyemben, olyan érzésem van, hogy ez egy rémes búcsú lesz.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Makos

Másodjára megértettem mit írtál xD

Sok szerencsét vagy mit hozzá.

NLZ

Azért leírhattad volna, így máshonnan kell beszereznünk a szappanopera dózisunkat. ;(
[reserved]

motifator

Most hogy újraolvastam, tényleg elég érthetetlen voltam  ^^"
Szal volt egy kis nyári kaland, egy fesztiválon összejöttem egy lánnyal, tánc, csókolózás hajnalig, ilyesmi, mintha 14 évesek lettünk volna. Csakhogy a lány nem ebben az országban lakik. Nem halálosan messze, de azért nem is 50 kilóméterre. Úgy volt, hogy soha többé nem látom, erre péntek este ott volt a lovardában (ahol egyébként a Quimby előtt játszottunk, hatalmas buli volt, de ezt most hagyjuk).
Péntek este együtt voltunk, tegnap este is együtt voltunk, és ma este is találkozni fogok vele, de ennyi, holnap reggel hazamegy. És nem tudom, hogy mikor látom. Nem itt él, nem itt van a munkája, itt van egy jó barátnője, akihez nagy ritkán átjön, ezért is találkozhattunk. De ennyi. Alapvetően nem szokott Magyarországra jönni, csak ritkán.

A kérdésemet sokan már biztos kitaláltátok: érdemes lenne-e távkapcsolatban gondolkozni? De nem, nem érdemes. Sok éves, megalapozott kapcsolatokat is tönkretesz a távolság, mi meg csak pár napot töltöttünk még együtt. Ha most odamennék, és azt mondanám neki, hogy próbáljuk meg, csak hülyét csinálnék magamból. Tudom, hogy nem vagyok az a levelezgető típus. Persze, skype, meg webkamera, de ezt valahogy rohadtul nem tudom elképzelni magamról.
Szal röviden ennyi. Nemsoká felhívom, hogy találkozzunk, és elmondom neki, hogy szép volt, jó volt, de ez úgyse működne így. Remélem ezt ő is hasonlóan gondolja, mert ha nem, akkor rémes lesz ez a beszélgetés.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kuroi Tenshi

[spoiler=SZAKINTÉLYI PROTIP]
Rákérdezett, hogy kell valamit mondanod?
A helyedben nem mondanék semmit. Ha mondasz
valamit csak rontasz a helyzeten és szarul érzed
magad, ha a lánynak van esze, úgyis tudja, ha
meg nem, akkor így járt. [/spoiler]

motifator

De nemsoká találkozok vele. Nem mondok semmit és kész? Búcsúpuszi, vigyázz magadra hazáig, majd írok? Ja nem, nem fogok írni, pont ez a lényeg. Egyszerűen csak elköszönök és nem mondok semmit arról, hogy mi lesz ezután? Furcsa ez egy kicsit.
De amúgy igazad van, az jókora hülyeség lenne, ha úgy állítanék oda, hogy: Figyelj, egész nap azon agyaltam, hogy akarom-e ezt távkapcsolatban folytatni, és bocs, de nem.
Remélem tényleg igazad van, és a lánynak van esze, még több is, mint nekem, és talán ő nem is forgott ezen egész nap, rögtön tudta, hogy ennyi volt.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

Ha nem mondasz semmit, az olyan, mint ha el akarnád sunnyogni az esetleges konfrontációt.
[reserved]

motifator

Ha szóba kerül a dolog, akkor nyilván nem fogom elsunnyogni. És valószínűleg szóba fog kerülni. De az tényleg gáz lenne, ha odaállnék egy ilyen "Figyelj, gondolkoztam..." jellegű monológgal.
Lehet, hogy tényleg az van, amit K_T írt, hogy a lánynak eszébe se jutott, hogy ezt megpróbáljuk folytatni. Akkor tiszta nevetséges lenne, ha én elkezdenék erről magyarázni. Ha szóba kerül, hogy folytassuk-e, akkor el fogom mondani, hogy nem, és azt is, hogy miért nem. De ha ő nem feszegeti a témát, talán jobb, ha csak békében elbúcsúzunk.
De mindegy, most megyek. Majd később beszámolok.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Makos

Uhh így már érthetőbb a problémád.
Hát nem irigyellek.

NLZ

Egyszerűen tisztázod a dolgokat. Mi történhet a legrosszabb, kinevet? Nagy ügy, úgyse látod többet.
[reserved]

motifator

Végül nem került szóba a folytatás. Sőt, szinte semmi nem került szóba. Vágni lehetett volna a csendet, érződött a levegőben, hogy mindkettőnk feje tele van súlyos gondolatokkal, de egyikünk se mond semmit. Rémes volt, kínomban már hülye zenekaros sztorikat meséltem, csak ne legyen ez a kínzó csend, de így is fél-egyperces szünetek szakították meg a beszélgetést. Ő se mondott semmit, hiába faggattam akármiről, rövid 1-2 mondatos válaszok után újra hallgatott.
A végén megállapítottuk, hogy ezt a ma esti találkozást egy az egyben ki kellett volna hagyni. Amikor reggel elbúcsúztam tőle, ott kellett volna véget érni a történetnek. Vagy még inkább tegnap este. A legvégén csak kimondta: hiányozni fogsz. Még azt se válaszoltam, hogy te is. Pedig de, bassza meg.
Iszonyat szar volt Debrecenig elvezetni utána. Éjszaka, köd, a petőfin minden második szám a szerelemről szól, teljesen ki voltam készülve.
Most már bennem van 2 pohár bor, biztos ezért vagyok ilyen szentimentális hangulatban. Holnapra jobb lesz. Holnaputánra mégjobb. Csak egy szép emlék marad az egész. Csak egy nyári kaland, egy késő őszi utórengés. Csak néhány részeg, őrült éjszaka. Józanul csak elrontanánk.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

Látod, jobb lett volna lezárni a kapcsolatot.
[reserved]


NLZ

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-11-23, 02:30:54
Quote from: NLZ on 2009-11-23, 01:59:05


:blabla: Sokat pofázol, mondták már? Lezárult az monológ nélkül is.
Attól még nem kéne beszólogatással próbálkozni, csak mert nem jött be az ötleted. Persze, lezárult, csak épp kurva szarul érzi magát. De mondjad csak, biztos szükséged van rá.
[reserved]

Tycho

Ilyenkor nincs jó válasz. Sok szakintély, azt' semelyik se megy semmire.

Flaser

Szerb Antal: A szerelem a palackban

"Az egész csoda rút és értelmetlen volt. Természetes úton ilyesmi nem történik. Az ember elveszítheti a sarkantyúit, a felsõkabátját, volt már arra is eset, hogy a kardját, de nem veszíti el a szerelmet! Hacsak nem varázslat útján. Ekkor eszébe jutott az éjszaka, amit Chatelmerveilben töltött.

Lancelot a tettek embere volt. Azonnal lóra ült és Klingsor várába sietett.

Klingsor a toronyból meglátta a közeledõt és elébe sietett.

- Hát eljött, hogy megköszönje jóságomat, - suttogta és könnyek úsztak a szemében.

De Lancelot leugrott paripájáról és határozott mozdulattal megmarkolta a varázsló szakállát.

- Te gazember, - kiáltotta. - Kutyák nagybátyja és nõsténykutyák szeretõje! De mit vesztegetem szavaimat! Azonnal add vissza a szerelmet!

- Ó, ó, ó, - zokogott Klingsor. - Hát nem vagy boldogabb azóta? Hát nem érzed, mennyivel szélesebb és sokfélébb az élet, ha az embert a szerelem nem köti gúzsba?

- Ne beszélj annyit, sündisznók és teknõsbékák unokatestvére, ördög és pokol, milliom adta! - mondta energikusan Lancelot, csavarva egyet Klingsor szakállán. - Azonnal add vissza a szerelmet!

- Kérlek, - mondta Klingsor, csalódottan sóhajtva.

Felvezette Lancelot-t a kastélyba. A palackok közül leemelte azt, amire rá volt írva: Amor, amoris, masc. Felvágta a cukorspárgát és a harapófogóval kivette a Szerelmet. Gondosan becsavarta ostyába és átnyujtotta Lancelotnak, aki egy pohár víz segítségével lenyelte.

Néhány pillanat mulva Lancelot összerázkódott. Egész testét és lelkét hasító fájdalom járta át. A térde reszketett, a feje zúgott, az egész világ elsötétedett elõtte.

- Elvesztettem a királyné kegyét! - hörögte. A torkához kapott és búcsú nélkül elrohant.

A fájdalom annyira rázta, hogy alig tudott a lován ülve maradni. Csorogtak a könnyei és leeresztette a sisakrostélyát, hogy a szembejövõk ne lássák szégyenét. De könnyei oly bõségesen hullottak, hogy kiszivárogtak a sisakrostély alól és végigfutottak a páncélján.

Boldog volt."
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

White SeeD

Quote from: Edina-chan on 2009-11-15, 21:36:56
attól még hogy sokat szakítottak, jól elvoltak. a házasság igenis elcseszte. :/ az első 2-3 hónap tökjó volt nővérem elmondása szerint, aztán tipikus, a csávó elkezdett kocsmázni, meg jöttek a megcsalások, etc..

Mi ebből a tanulság?
Otakuhoz kell hozzámenni. Az nem megy el kocsmázni, és max 2D-s (jelenlegi technológiai fejlettség mellett) lányokkal csal meg :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6


Titkos

Quote from: White SeeD on 2009-11-23, 09:06:36
Mi ebből a tanulság?
Otakuhoz kell hozzámenni. Az nem megy el kocsmázni, és max 2D-s (jelenlegi technológiai fejlettség mellett) lányokkal csal meg :D

Azt hiszed azt elnézik? XD Sankakun volt most, hogy van ez az új felkapott játék, ami már nem is szimpla dating sim, hanem szinte tamagochi szerűen kell foglalkoznod a csajjal. Az egyik japán felesége pedig emiatt nyújtotta be a válópert, mert a pasas többet játszott azzal a sz*rral, mint amennyit vele törődött.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


fema

Quote from: Titkos on 2009-11-23, 18:37:27
Quote from: White SeeD on 2009-11-23, 09:06:36
Mi ebből a tanulság?
Otakuhoz kell hozzámenni. Az nem megy el kocsmázni, és max 2D-s (jelenlegi technológiai fejlettség mellett) lányokkal csal meg :D

Azt hiszed azt elnézik? XD Sankakun volt most, hogy van ez az új felkapott játék, ami már nem is szimpla dating sim, hanem szinte tamagochi szerűen kell foglalkoznod a csajjal. Az egyik japán felesége pedig emiatt nyújtotta be a válópert, mert a pasas többet játszott azzal a sz*rral, mint amennyit vele törődött.

Azért ez se szarral gurít:
http://tinycartridge.com/post/248771420/some-dude-married-his-love-plus-girlfriend
Btw nem ez az a játék, amire te is gondolsz?  ^^

.Attila

Quote from: Titkos on 2009-11-23, 18:37:27
Azt hiszed azt elnézik? XD Sankakun volt most, hogy van ez az új felkapott játék, ami már nem is szimpla dating sim, hanem szinte tamagochi szerűen kell foglalkoznod a csajjal. Az egyik japán felesége pedig emiatt nyújtotta be a válópert, mert a pasas többet játszott azzal a sz*rral, mint amennyit vele törődött.

Gyanítom, hogy ha érdekesebb lenne a nővel foglalkozni, mint a játékkal, akkor a férfi is a nővel foglalkozna.
De mivel rengeteg "all work, no fun" nő van, inkább tamagochiznak egyesek.

Titkos

Quote from: fema on 2009-11-23, 18:47:00
Azért ez se szarral gurít:
http://tinycartridge.com/post/248771420/some-dude-married-his-love-plus-girlfriend
Btw nem ez az a játék, amire te is gondolsz?  ^^

De-de, ez lesz az, "Love Plus". A hír pedig valóban brutál. XD

Quote from: .Attila on 2009-11-23, 19:24:46
Gyanítom, hogy ha érdekesebb lenne a nővel foglalkozni, mint a játékkal, akkor a férfi is a nővel foglalkozna.
De mivel rengeteg "all work, no fun" nő van, inkább tamagochiznak egyesek.

Valóban vannak ilyen nők, de szerintem nem Japánban, ahol általában a férfi dolgozza halálra magát, a nő meg otthon döglik, és akkor még örülhet a pasi, ha a saját pénze fölött ő rendelkezik. Volt olyan cikk, hogy a nőnél volt az a kassza, aminek a bevételét nem ő kereste meg, a pasasnak kb. annyit adott belőle minden napra, ami éppen fedezte az ebédjét. De amúgy az ilyen "all work, no fun" típust elég hamar fel lehet ismerni, szóval ha mégis ilyen lett volna a nő, miért vette el, ha tudja, hogy nem bírja?
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


.Attila

Quote from: Titkos on 2009-11-23, 19:36:48
Quote from: .Attila on 2009-11-23, 19:24:46
Gyanítom, hogy ha érdekesebb lenne a nővel foglalkozni, mint a játékkal, akkor a férfi is a nővel foglalkozna.
De mivel rengeteg "all work, no fun" nő van, inkább tamagochiznak egyesek.

Valóban vannak ilyen nők, de szerintem nem Japánban, ahol általában a férfi dolgozza halálra magát, a nő meg otthon döglik, és akkor még örülhet a pasi, ha a saját pénze fölött ő rendelkezik. Volt olyan cikk, hogy a nőnél volt az a kassza, aminek a bevételét nem ő kereste meg, a pasasnak kb. annyit adott belőle minden napra, ami éppen fedezte az ebédjét. De amúgy az ilyen "all work, no fun" típust elég hamar fel lehet ismerni, szóval ha mégis ilyen lett volna a nő, miért vette el, ha tudja, hogy nem bírja?

Mert amit leírtál, az nem "all work, no fun" ::)
Dolgozik heti 50+ órát, aztán húzhat haza a fapofájú nőjéhez, aki még a pénzét is elveszi és nagyrészt magára költi (na jó, ez utóbbi túlzás, mert igazából a gyerekek után nagyon sokat kell fizetni kint). Szintén all work no fun, csak másképp. Nemhiába növekszik azon japán férfiak tábora, aki inkább nő nélkül él, de nem áll be ebbe a rendszerbe.
Hogy miért vette el? Társadalmi nyomás. Ez a szokás. De ez máshol is így van. Azon kívül, hogy romantikus (jaj de lávollak, hozzám jössz feleségül?), egy férfi csak kockáztat a házassággal és mégis megteszik (egyik ok a romantika, mások ok a szülői/társadalmi vagy netán barátnői nyomás; sok nőnél szakító ok, ha a barátja nem akarja feleségül venni).

Kvikveg

Mert az osszes ferfi csodalatos Tarzan, egyben gazdasagi zseni es halalig huseges. :gyagya:
Ugyanmar.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.