Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

White SeeD

Quote from: Kvikveg on 2009-11-23, 20:16:17
Mert az osszes ferfi csodalatos Tarzan, egyben gazdasagi zseni es halalig huseges. :gyagya:
Ugyanmar.

A 3-ból 2 az már jó nem? :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2009-11-23, 20:16:17
Mert az osszes ferfi csodalatos Tarzan, egyben gazdasagi zseni es halalig huseges. :gyagya:
Ugyanmar.

Nem érted a lényeget. Házasságból ki lehet lépni, el lehet válni.
Igen ám, de mi marad a férfinek és mi marad a nőnek a válás után?

Fazék

Quote from: .Attila on 2009-11-23, 20:46:29
Quote from: Kvikveg on 2009-11-23, 20:16:17
Mert az osszes ferfi csodalatos Tarzan, egyben gazdasagi zseni es halalig huseges. :gyagya:
Ugyanmar.

Nem érted a lényeget. Házasságból ki lehet lépni, el lehet válni.
Igen ám, de mi marad a férfinek és mi marad a nőnek a válás után?
ne csodálkozz hogy nem érti, hisz nő  ::)
[spoiler]sorry, nem tudtam kihagyni  :angyali:[/spoiler]

NLZ

Quote from: .Attila on 2009-11-23, 20:46:29
Quote from: Kvikveg on 2009-11-23, 20:16:17
Mert az osszes ferfi csodalatos Tarzan, egyben gazdasagi zseni es halalig huseges. :gyagya:
Ugyanmar.

Nem érted a lényeget. Házasságból ki lehet lépni, el lehet válni.
Igen ám, de mi marad a férfinek és mi marad a nőnek a válás után?
[spoiler][/spoiler]
[reserved]

Moha

Quote from: .Attila on 2009-11-23, 19:56:44
Hogy miért vette el? Társadalmi nyomás. Ez a szokás. De ez máshol is így van. Azon kívül, hogy romantikus (jaj de lávollak, hozzám jössz feleségül?), egy férfi csak kockáztat a házassággal és mégis megteszik (egyik ok a romantika, mások ok a szülői/társadalmi vagy netán barátnői nyomás; sok nőnél szakító ok, ha a barátja nem akarja feleségül venni).

Hát nem tudom... Amilyenek a házasságok (szülők, unokatestvérek, ismerősök) a környezetemben, nem vagyok benne biztos, hogy én is meg akarom majd próbálni. Mondjuk egyelőre ennek a veszélye nem fenyeget, de tényleg szar házasságra és válásra látok/láttam példát. Normális házasságra egyedül a nagyszüleimét tudnám mondani, ők több, mint 50 évet éltek le egymás mellett és (nyilván voltak negatív pillanatok) szeretetben.
Ugyanakkor persze szeretnék én is normális családot, szeretem a gyerekeket (keresztfiammal pl. szeretek játszani) és meg akarom mutatni (elsősorban magamnak), hogy jó apa lennék. De tartok tőle, hogy nagyon beleválasztanék. Ingoványos talaj ez... valahogy úgy érzem, hogy ehhez is csak egy nagy adag szerencse kell...

fema

Quote from: Moha on 2009-11-23, 22:00:13
Quote from: .Attila on 2009-11-23, 19:56:44
Hogy miért vette el? Társadalmi nyomás. Ez a szokás. De ez máshol is így van. Azon kívül, hogy romantikus (jaj de lávollak, hozzám jössz feleségül?), egy férfi csak kockáztat a házassággal és mégis megteszik (egyik ok a romantika, mások ok a szülői/társadalmi vagy netán barátnői nyomás; sok nőnél szakító ok, ha a barátja nem akarja feleségül venni).

Hát nem tudom... Amilyenek a házasságok (szülők, unokatestvérek, ismerősök) a környezetemben, nem vagyok benne biztos, hogy én is meg akarom majd próbálni. Mondjuk egyelőre ennek a veszélye nem fenyeget, de tényleg szar házasságra és válásra látok/láttam példát. Normális házasságra egyedül a nagyszüleimét tudnám mondani, ők több, mint 50 évet éltek le egymás mellett és (nyilván voltak negatív pillanatok) szeretetben.
Ugyanakkor persze szeretnék én is normális családot, szeretem a gyerekeket (keresztfiammal pl. szeretek játszani) és meg akarom mutatni (elsősorban magamnak), hogy jó apa lennék. De tartok tőle, hogy nagyon beleválasztanék. Ingoványos talaj ez... valahogy úgy érzem, hogy ehhez is csak egy nagy adag szerencse kell...

Hát személyes tapasztalatom első kézből nincs, láttam jó és rossz házasságot is és mint külső megfigyelő, én úgy gondolom, hogy ha nem Britney Spears stílusban házasodik az ember, hanem olyan vesz el, akit már tényleg alaposan megismert, nem csak úgy "jaj már 2 hónapja járunk és annyira jóó~", akkor azért van esély rá, hogy jól is elsülhet a dolog...  ::)

Titkos

Franc, megint kikötöttünk Emolanden, ahol minden házasság egy "It's a TRAP!!!444", és csakis a férfi kockáztat, mert a gonosz sucubbus mindenét elszívja. /sarcasm

Quote from: .Attila on 2009-11-23, 20:46:29
Nem érted a lényeget. Házasságból ki lehet lépni, el lehet válni.
Igen ám, de mi marad a férfinek és mi marad a nőnek a válás után?

Van Eddie Murphy-nek egy zseniális Raw című filmje, ami amellett, hogy másfél órányi stand-up comedy, olyan életigazságokat fogalmaz meg, hogy legalább egyszer mindenkinek ajánlanám nézésre. Speciel ez a "A FELÉT!" is szóba kerül, megoldás: írni kell egy házassági szerződést, hogy ha a nő egy év után mégis menne, akkor mehet, de csak azzal, amit ő hozott... Meg nem kell közös kasszán lenni. Persze itt elkezdhet pattogni, hogy "Mi, nem bízol bennem???", de a férfi meg visszakérdezhet, hogy ha nem a pénzére utazik, ez miért zavarja? :D (Ajánlanám amúgy a fema-féle verziót is, de ha már a romlott, anyagias, emós szemszögből közelítünk, akkor a szerződésben csak hisztek, ha a működő házasságban nem is. :P)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


.Attila

A szerződés bennem is felmerült, de aki kiejti ezt a szót, azonnal leordítják, me' há' mégis hát hogy' gondolja eztet há' bizalom nélkül nincs is értelme!

Selmo

Nos a házasság maga is egy szerződés - vagy legalábbis az volt régen "jóban, rosszban stb." - ez csupán a modern ha úgy tetszik anyagias formája. Ha valaki biztos az érzéseiben miért zavarná, egy ha, ha meg nem biztos, akkor pontosan tudja, mi vár rá. Aki meg a bizalomról papol, az tartson kutyát. IMHO.

A tökéletesség unalmas.

Bicskei

nem nagyon szoktam ide írni de most mégis
talán ide:
http://www.nocsabaszakademia.com/?pid=124&cid=0&gclid=CI-vvJjxsp4CFUOFzAod31i3lg

spanom aki szociologiát tanul megkért h menjek el egy ilyenre és számolja be róla neki :D még gondolkozom erőteljesen...valaki esetleg  :lol:
Ultras liberi

Kvikveg

Quote from: Bicskei on 2009-11-30, 16:16:12
nem nagyon szoktam ide írni de most mégis
talán ide:
http://www.nocsabaszakademia.com/?pid=124&cid=0&gclid=CI-vvJjxsp4CFUOFzAod31i3lg

spanom aki szociologiát tanul megkért h menjek el egy ilyenre és számolja be róla neki :D még gondolkozom erőteljesen...valaki esetleg  :lol:
Ez  :Kiraly:! Persze, hogy menj el, aztan mondd el mi volt. XD
En sajnos az ellenkezo nem kepviseloje vagyok, azt hiszem gyorsan kitennek a szuromet. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

indexen is velük volt riport, van fent 3 videó, egyik volt osztálytársam a riporter, sírva röhögtem
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Bicskei

az baj én is sirva röhögtem(azon is meg fokuszoson is) spanom ismerkedési szokásokrol nehézségekről ír vmi dolgozatot...de ő nem akar ill nem tud elmenni(már beszélt velük..és nem akar beülni..)
sztem nem megyek el rá(egyedül tuti nem)
Ultras liberi

Nakedape

Quote from: Bicskei on 2009-11-30, 16:32:25
az baj én is sirva röhögtem(azon is meg fokuszoson is) spanom ismerkedési szokásokrol nehézségekről ír vmi dolgozatot...de ő nem akar ill nem tud elmenni(már beszélt velük..és nem akar beülni..)
sztem nem megyek el rá(egyedül tuti nem)
és fizetik a beülést?:D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Bicskei

áá dehogy elvileg szíveség de sztem nem megyek el......csak hátha innen alaki kedvet kapott hozzá..
Ultras liberi

.Attila

Ezekről már olvastam.
A tanfolyam emlékeim szerint 86ezer Ft-ba kerül, azaz kicsit sem ingyenes.
Mr. PUA videófelvételen égett be a tuti módszerével. Másik srácnak saját bevallása szerint még nem is volt hosszú távú kapcsolata, amiben benne van, az 2 hónapja tart.
Mások állítása szerint a cowboy kalapos ürge élőben béna, csak könnyű prédákra vadászik, hogy ne égjen be.

Ezeken max. röhögni érdemes, de szerintem erre a célra több, mint sok a 86ezer Ft.

Bicskei

hopp akkor tuti kimarad abban a hitben voltunk h ingyenes...
Ultras liberi

Nakedape

Quote from: Bicskei on 2009-11-30, 16:41:08
hopp akkor tuti kimarad abban a hitben voltunk h ingyenes...
:confused:
hol élsz te ? :D:D
ilyen hülyeség ingyé??
azé mondom,  még 5k-t se fizetnék rá, de ha valaki kifizeti bemegyek, na de igen 86ot aki kifizet erre azt inkább megvágom 40re és  és adok neki tanácsokat magamtól:)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Bicskei

Ultras liberi

Titkos

Ha a "hogyan gazdagodj meg a WoW-ban" (oké, igazából "közgáz bemutatása a WoW-on keresztül" volt a címe, de a lényege ugyanaz XD) előadás full ingyen volt, ahol még látszott is, hogy értett a pasi ahhoz, amiről beszélt, akkor csodálom, hogy ezeknek a légből kapott tanácsaikért cserébe van pofájuk ennyit elkérni, szal én nem hibáztatom Bicskeit. :D
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


.Attila

Sok kétségbeesett fickó pénzzel -> kincsesbánya.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Kell a pénz a sok kurvára akik az "élő" bemutatón hagyják magukat felszedni... ::)

Titkos

Quote from: .Attila on 2009-11-30, 17:14:50
Sok kétségbeesett fickó pénzzel -> kincsesbánya.

Szóval mint a szcientológia? :D (Csak azokon legalább jobban lehet röhögni. XD)

Quote from: Zsiga on 2009-11-30, 17:47:14
Kell a pénz a sok kurvára akik az "élő" bemutatón hagyják magukat felszedni... ::)

Ja, kb. XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Moha

Már a weboldal kinézete is sokat elárul róluk... Nem tudom, de én milliónyi ilyen szerkezetű lapot láttam, különböző témákra (hogyan gazdagodj meg, pénzszerzés online játékokban, stb).
86 rongy tényleg meredek ár. De hát... gondolom úgy vannak vele, hogy aki annyira hülye, hogy ennyit kifizet nekik, az kb. meg is érdemli... ::)

Különben is. Tuti módszer nem létezik. Olyan nincs, hogy véletlenszerűen kiválasztott nőkből egy se utasítsa vissza.
Ja, meg "autodidakta" módon tanulta meg a csávó a csajozást... miért a férfiak döntő többsége szerintem ugyanígy van ezzel... :P

motifator

Emlékeztek a csajra, akiről írtam egy hete? Bekövetkezett, amitől féltem: irogat nekem. Annyira bíztam benne, hogy nem fog, de csak írogat.
A mai válaszomban benne volt a sokat sejtető "Ez így nem megy." De nem értette meg.
Nem. Akarok. Emailezgetni.
Én ezt utálom, ezért nem akartam a távkapcsolat dolgot. Utálok hülye üzeneteket fogalmazgatni, azon agyalni, hogy vajon jót írtam-e, vagy hogy mi a picsát írjak, ha éppen rohadtul nincs egy gondolatom se. Nem akarom.

Mit írjak neki? Álljak neki egy "Figyelj, mit akarsz te ettől az egésztől? Mit vársz tőlem?" dumával? Mondjam meg kerek perec, hogy nem akarok távkapcsolatot, ne írogasson, mert egy idő után nem fogok válaszolni, és ezzel csak elbasszuk az egészet?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

Mivel anno nem volt lerendezve, muszáj lesz most. Meg kell mondani nyíltan, ne próbáld meg sunyi módon lerázni, mert attól csak szarabbul fogod érezni magad. Egyedül attól lesz jobb, ha megérti és ő is belenyugszik.
[reserved]

motifator

Válaszolnam neki, leírtam, hogy én ezt nem akarom csinálni, ne rontsuk el így a dolgot. Most rohadt szarul érzem magam, de nem lehetett mást csinálni.
Nem érzem azt se, hogy egy hete sunyi módon ráztam volna le. Ő nem beszélt róla, bíztam benne, hogy azért tudja szavak nélkül is, hogy miről van szó. Nem így lett, az emberi érzelmek már csak ilyenek. De egyáltalán nem tudom, hogy jobb lett volna-e, ha akkor előállok egy "ne folytassuk" sztorival, amikor nem is tudhattam, hogy ő egyáltalán folytatni akarja-e.
Na mindegy, asszem most vége lett, remélem nem bántottam meg nagyon.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

A sunyiság alatt nem a múlt hetire gondoltam, hanem arra, hogy nem reagálsz rá egyáltalán.
[reserved]

Selmo

Várjuk a folytatást.
Az előző témára meg bemásolnám, mit ír ki nálam a böngésző:
[spoiler]Szeretnél hihetetlenül sikeres lenni a nőknél?
Engedélyezd a javascript használatát!

Tudom nem nagy kunszt noscripttel összehozni, de akkor is.
:lol: [/spoiler]

A tökéletesség unalmas.