Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: Nakedape on 2010-12-08, 16:41:06
érdemes olyat enni amit nem tudsz megemészteni (nagyját)
Magyarul almahéjat kilószámra? kettőpont dé

Nakedape

Quote from: Member on 2010-12-08, 16:55:53
Quote from: Nakedape on 2010-12-08, 16:41:06
érdemes olyat enni amit nem tudsz megemészteni (nagyját)
Magyarul almahéjat kilószámra? kettőpont dé
jahh
meg saláta répa stb,  amiben rost van az rostként is jön ki nagyjából, sok cellulóz, a gombában a kitin sajtfalak gyanúsak, már talán kevesebb részét teszik ki, mint a cellulóz sejtfal vmi rostos növényét
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Quote from: Nakedape on 2010-12-08, 17:04:34
a gombában a kitin
Akkor LiaLia egyen csótánypáncélt cornflakes helyett.  kettőspont vonal vonal dé e vé i lö kettőspont

Rounin

Quote from: Member on 2010-12-08, 17:07:29
Quote from: Nakedape on 2010-12-08, 17:04:34
a gombában a kitin
Akkor LiaLia egyen csótánypáncélt cornflakes helyett.  kettőspont vonal vonal dé e vé i lö kettőspont

Már látom is szemeim előtt a reklámját, amiben Crunchy Croach lelkesen magyarázza a gyerekeknek, miért is jó a Roachflakes. :lol:

Acchan

Quote from: Rounin on 2010-12-08, 17:12:04
Quote from: Member on 2010-12-08, 17:07:29
Quote from: Nakedape on 2010-12-08, 17:04:34
a gombában a kitin
Akkor LiaLia egyen csótánypáncélt cornflakes helyett.  kettőspont vonal vonal dé e vé i lö kettőspont

Már látom is szemeim előtt a reklámját, amiben Crunchy Croach lelkesen magyarázza a gyerekeknek, miért is jó a Roachflakes. :lol:
:rotfl: :lul: (Tuti egészségesebb, mint a cornflakes. :D)

Quote from: Member on 2010-12-08, 16:55:53
Quote from: Nakedape on 2010-12-08, 16:41:06
érdemes olyat enni amit nem tudsz megemészteni (nagyját)
Magyarul almahéjat kilószámra? kettőpont dé
Vagy megelőzni az emésztést.  :__devil:

Nakedape

Quote from: Rounin on 2010-12-08, 17:12:04
Quote from: Member on 2010-12-08, 17:07:29
Quote from: Nakedape on 2010-12-08, 17:04:34
a gombában a kitin
Akkor LiaLia egyen csótánypáncélt cornflakes helyett.  kettőspont vonal vonal dé e vé i lö kettőspont

Már látom is szemeim előtt a reklámját, amiben Crunchy Croach lelkesen magyarázza a gyerekeknek, miért is jó a Roachflakes. :lol:

:D ez jó
reklám zene rég megvan hozzá
http://www.youtube.com/watch?v=q6zv8kiNmb4&feature=related
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Quote from: Acchan on 2010-12-08, 17:15:35
Vagy megelőzni az emésztést.  :__devil:
Tapétázza ki a gyomorfalat és a bélbolyhokat? kettőspont dé

Acchan

Quote from: Member on 2010-12-08, 17:22:14
Quote from: Acchan on 2010-12-08, 17:15:35
Vagy megelőzni az emésztést.  :__devil:
Tapétázza ki a gyomorfalat és a bélbolyhokat? kettőspont dé
Nem rossz, de én erre gondoltam:
[spoiler][/spoiler] ix dé

Member

Inkább fejet hátravágni és
[spoiler][/spoiler]

Rounin

Quote from: Member on 2010-12-08, 18:10:37
Inkább fejet hátravágni és
[spoiler][/spoiler]

Asszem most ráfogom a japániakra, hogy erről nem éppen a fej jutott eszembe, mint forrás. :3x3:
pont alsóvonás pont

.Attila

Quote from: Selmo on 2010-12-08, 14:57:22
http://www.nlcafe.hu/szexesmas/20101125/a_magyarok_tobb_mint_fele_nem_oszinte_a_partnerevel/
http://www.nlcafe.hu/szexesmas/20101130/a_ferfiak_gyakrabban_szexelnek_mint_a_nok/
http://www.nlcafe.hu/szexesmas/20101202/a_szerelem_a_ferfiaknal_lecsuszott_a_dobogorol/
http://www.nlcafe.hu/szexesmas/20101207/nagy_szexteszt_a_szamok/

QuoteÚj partnerrel ugyanakkor a pasik inkább játszanak most mutasd meg!-et, mint a nők (Új partnerrel hogyan éritek el, hogy a szex a lehető legjobb legyen? – nők: beszélgetünk közben: 14%, kérem, hogy mondja, mutassa meg, neki mi a jó: 28%, férfiak: beszélgetünk közben: 13%, kérem, hogy mondja, mutassa meg, neki mi a jó: 44%). Nem mond, nem mutat a nők 37%-a (!), míg a férfiaknak csak 26%-a bírja a néma szexuális barkochbát...
Szóval 37% játszik egy darab deszkát. Ez minden 3. nő. Oo Pasiknál meg 26%, a hazai felvilágosítás továbbra is a béka segge alatt van az emberek meg félnek kinyitni a beszélőkéjüket. Az mondjuk érdekelne, hogy az ilyen deszka nő vajon barátnői előtt mit is mond?


QuoteArról, hogy előfordult már, hogy sorozatorgazmusa volt, a nők 74%-a számolt be. (Véletlenül benne hagytuk a tesztben ugyanezt a kérdést a férfisorban is, és a férfiak 63%-a is rögtön azt vallotta, hogy már ő is átélt ilyesmit. Igen, persze, Macikám, jól van, ügyes vagy.)

:D
Na pontosan ennyire lehet hinni az anonim teszteknek.
Tele vannak ellentmondó dolgokkal a statisztikák és érdekes módon pont olyan irányba torzítanak az adatok, amiket előre meg is jósolnánk.

szerk.: az utolsó linket így olvastam:
Quotenagy szexteszt - a szarnok

kikuchiyo

Quote from: Member on 2010-12-08, 17:22:14
Quote from: Acchan on 2010-12-08, 17:15:35
Vagy megelőzni az emésztést.  :__devil:
Tapétázza ki a gyomorfalat és a bélbolyhokat? kettőspont dé

Quote from: Rounin on 2010-12-08, 18:15:03
Asszem most ráfogom a japániakra, hogy erről nem éppen a fej jutott eszembe, mint forrás. :3x3:

Quote from: .Attila on 2010-12-08, 18:47:49
szerk.: az utolsó linket így olvastam:
Quotenagy szexteszt - a szarnok

A párkapcsolatok és az ellenkező nem megértése helyett egy egészen bizarr irányba indult el ez a topik.

Továbbá zsálya.
Failure is the default option



teraflare

Ha már ennyire on a topic én is hozzászólok a zsírégetéshez:

Rounin


Member


LiaLia

Quote from: Nakedape on 2010-12-08, 16:41:06
remélem azért láttad Membernél a kettőspont dé kombinációt??

igen, láttam és olvastam, mit írt Member.

Quote from: .Attila on 2010-12-08, 18:47:49
QuoteArról, hogy előfordult már, hogy sorozatorgazmusa volt, a nők 74%-a számolt be. (Véletlenül benne hagytuk a tesztben ugyanezt a kérdést a férfisorban is, és a férfiak 63%-a is rögtön azt vallotta, hogy már ő is átélt ilyesmit. Igen, persze, Macikám, jól van, ügyes vagy.)

:D
Na pontosan ennyire lehet hinni az anonim teszteknek.
Tele vannak ellentmondó dolgokkal a statisztikák és érdekes módon pont olyan irányba torzítanak az adatok, amiket előre meg is jósolnánk.

Elvileg a tantra jógában és chi-kung gyakorlatok között is van olyan, hogy a férfi szexuális energiát lehet valamelyest irányítani, szabályozni, és ettől elhúzódóbb lehet a végkifejlet.
Bár azt azért kétlem, hogy a válaszadó magyar férfiak ennyire végeznék ezeket a gyakorlatokat.  :smile:

.Attila

Nem azt mondtam, hogy a jelenség nem létezik, de a 63% mindenki számára egyértelműen hülyeség.

Flaser

Tudtommal ezeket nyugaton simán Kegel gyakorlatoknak hívják, s a férfiaknak éppúgy használ mint a lányoknak:

http://en.wikipedia.org/wiki/Kegel_exercise
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

.Attila

Quote from: Flaser on 2010-12-09, 16:26:51
Tudtommal ezeket nyugaton simán Kegel gyakorlatoknak hívják, s a férfiaknak éppúgy használ mint a lányoknak:

http://en.wikipedia.org/wiki/Kegel_exercise

Létezik, de ettől nem lesz többszörös orgazmus tudtommal.

Nakedape

de hát jucus átjött le****ott után 1 óra múva megraktam. elmentem akkor is
e má töbszörös neem?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Volt vmi After School Lessons című (szerintem irritáló) H, amiben a biosztanárnak kb. mint a pez-cukorka bábu adagoló funkcionált a szerve a lába között.

LiaLia

Quote from: .Attila on 2010-12-09, 15:47:14
Nem azt mondtam, hogy a jelenség nem létezik, de a 63% mindenki számára egyértelműen hülyeség.

Egyetértek, hogy ez így hülyeség, csak valami mentőindokot próbáltam felhozni. :smile:

Quote from: Flaser on 2010-12-09, 16:26:51
Tudtommal ezeket nyugaton simán Kegel gyakorlatoknak hívják, s a férfiaknak éppúgy használ mint a lányoknak:

http://en.wikipedia.org/wiki/Kegel_exercise

Majdnem :smile: A Kegel gyakorlatok izomgyakorlatok, a tantra, és taoista gyakorlatok izom és energetikai gyakorlatok. Magyarországon Kriston Andrea dolgozott ki egy Intim Tornát, ami izomtorna, és most már férfi intim torna is van nála. És igen, férfiaknál és nőknél is jó, egészségi szempontból is, problémákat is lehet velük korrigálni.

Quote from: .Attila on 2010-12-09, 16:38:19
Quote from: Flaser on 2010-12-09, 16:26:51
Tudtommal ezeket nyugaton simán Kegel gyakorlatoknak hívják, s a férfiaknak éppúgy használ mint a lányoknak:

http://en.wikipedia.org/wiki/Kegel_exercise

Létezik, de ettől nem lesz többszörös orgazmus tudtommal.

Elvileg lehet. Ha férfiaknál a Nagy Kitörés előtti magas izgalmi szintet fenntartják különféle gyakorlatokkal, akkor az idő alatt lehetnek különféle mélységű tapasztalások, így sorozatos orgazmus is. Bár nem ez az általános.



Én


Acchan

Elég gonosz cikk ez, de hát a nők lapjától mit is várjon az ember.

Member

Van benne igazság, szerintem mindkét félnek vannak mazochista időszakai, amikor magasra teszi a mércét és elégedetten akar hátradőlni, hogy "ez is sikerült".

Acchan

Persze, van benne igazság, de ezt az ellenszenves és "óva intős" hangnemet és teljesen egysíkú, felületes megközelítést lehetett volna hanyagolni.  ::)