Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: LiaLia on 2011-04-13, 23:26:28
Ha valaki ennyi mindenre lenne képes, az szerintem kimondatlanul feltételezi az intelligenciát. Illetve a képességek és ezek alkalmazásának összessége maga az intelligencia.

Lehet, hogy az intelligens szót másként értelmezzük, de az, hogy valaki jóképű, "humoros", erős és jó dumája van, még lehet egy tirpák focista is. :)

.Attila

Quote from: Member on 2011-04-14, 11:29:57
Quote from: LiaLia on 2011-04-13, 23:26:28
Ha valaki ennyi mindenre lenne képes, az szerintem kimondatlanul feltételezi az intelligenciát. Illetve a képességek és ezek alkalmazásának összessége maga az intelligencia.

Lehet, hogy az intelligens szót másként értelmezzük, de az, hogy valaki jóképű, "humoros", erős és jó dumája van, még lehet egy tirpák focista is. :)

Viszont te férfi vagy, ezért a véleményed irreleváns.

Member

Quote from: .Attila on 2011-04-14, 16:36:06
Viszont te férfi vagy, ezért a véleményed irreleváns.
Mert ezek szerint az okos csajok nevetnek a vicceimen, kidobják a mellüket kérésre, jól főznek és a gyereknevelés terhét leveszik a vállamról? :)

teraflare

Quote from: Member on 2011-04-14, 17:56:13
kidobják a mellüket kérésre
Ilyet ki kérne? Jobb ha megvan az nekik  :ejnye:

Member

Quote from: teraflare on 2011-04-14, 18:06:08
Quote from: Member on 2011-04-14, 17:56:13
kidobják a mellüket kérésre
Ilyet ki kérne? Jobb ha megvan az nekik  :ejnye:
Most elképzeltem egy kukáskocsit tele csöcsökkel. :lul:
Bár jobb volna, ha a szelektív gyűjtőszigeteknél is volna egy konténer csöcsöknek. :D

Makos

Quote from: Member on 2011-04-14, 18:19:23
Most elképzeltem egy kukáskocsit tele csöcsökkel. :lul:
Bár jobb volna, ha a szelektív gyűjtőszigeteknél is volna egy konténer csöcsöknek. :D
:facepalm: :D

Moha

Quote from: LiaLia on 2011-04-13, 15:27:34
Az ideális férfi :D
Vajon létezik?
13-ból hét... szerintetek? :haha:

Quote from: Member on 2011-04-14, 17:56:13
Mert ezek szerint az okos csajok nevetnek a vicceimen, kidobják a mellüket kérésre, jól főznek és a gyereknevelés terhét leveszik a vállamról? :)
Részemről nekem elég, ha az az egy bizonyos nő nevet a vicceimen, a főzést inkább én csinálom, a gyereknevelésbe meg majd azért én is beleütném az orromat...
... a rendrakást viszont szívesen átadom. :haha:

Én


LiaLia

Quote from: Moha on 2011-04-14, 21:04:27
Quote from: LiaLia on 2011-04-13, 15:27:34
Az ideális férfi :D
Vajon létezik?
13-ból hét... szerintetek? :haha:

Quote from: Member on 2011-04-14, 17:56:13
Mert ezek szerint az okos csajok nevetnek a vicceimen, kidobják a mellüket kérésre, jól főznek és a gyereknevelés terhét leveszik a vállamról? :)
Részemről nekem elég, ha az az egy bizonyos nő nevet a vicceimen, a főzést inkább én csinálom, a gyereknevelésbe meg majd azért én is beleütném az orromat...
... a rendrakást viszont szívesen átadom. :haha:

:appl:

Makos


Acchan

Quote from: Makos on 2011-04-17, 23:38:52
Picit több mint 2 év kuka.... :frown:
:/

[spoiler]Felnézek azokra, akiknek összejön az ilyesmi... Nekem a leghosszabb kapcsolatom is csak egy évig tartott, azt is két részletben sikerült összehozni.  :D[/spoiler]

Makos

Hát...ez az egész nem rajtam múlt....szerettem/szeretem annyira, hogy akár életem végéig is vele legyek. És nehéz lesz nélküle.

NLZ

Ez nekem nem tiszta. Akkor az egész arra ment ki, hogy az életed végéig vele legyél, így az együtt eltöltött időből semmi jó és kellemes élmény nem maradt, csak nyomor és szenvedés? Mert ha nem, akkor elég erős olyat kijelenteni, hogy két év kuka.
[reserved]

Makos

Nem arra ment ki az egész...és a kukát sem kell úgy érteni...csak szar kedvem van, na.

NLZ

Próbálj visszagondolni a szép emlékekre. Utána pedig azt gondold át, hogy miként lehetnének újabb ilyen emlékek.
Vagy esetleg le is írhatsz ide vmi szaftos sztorit, hogy mekkora ribanc az exed, hátha az is segít. :D
[reserved]

Makos


NLZ

Na, ne kéresd magad, ez a topic erről szól, ráadásul már nagyon ki vagyunk éhezve. ^^
[reserved]

Member

Linkelj pár szakítós bloggot, NLZ rávilágított, hogy mit hiányoltam mostanság. :haha:

Quote from: Makos on 2011-04-17, 23:51:53
Hát...ez az egész nem rajtam múlt....szerettem/szeretem annyira, hogy akár életem végéig is vele legyek. És nehéz lesz nélküle.
Ez a mondatot ismételd meg negyed év múlva.

Moha

Quote from: NLZ on 2011-04-18, 00:23:53
Vagy esetleg le is írhatsz ide vmi szaftos sztorit, hogy mekkora ribanc az exed, hátha az is segít. :D
Nemnem! Az a website már megszűnt! :ejnye:

Makos

Quote from: Member on 2011-04-18, 13:13:12
Quote from: Makos on 2011-04-17, 23:51:53
Hát...ez az egész nem rajtam múlt....szerettem/szeretem annyira, hogy akár életem végéig is vele legyek. És nehéz lesz nélküle.
Ez a mondatot ismételd meg negyed év múlva.
Persze, lehet, hogy teljesen máshogy fogom gondolni...de az is lehet, hogy nem. Minden idő kérdése.

Rounin


Makos


Makos

Ha szakítassz valakivel...és megbeszélitek, hogy mindez azért van, mert az egyik fél egyedül akar lenni...és pont az az illető aki egyedül akar lenni, 5 nappal később már kavar...smárol...egy másik sráccal, ti ezt normálisnak találjátok?

Fazék

Quote from: Makos on 2011-04-28, 01:24:28
Ha szakítassz valakivel...és megbeszélitek, hogy mindez azért van, mert az egyik fél egyedül akar lenni...és pont az az illető aki egyedül akar lenni, 5 nappal később már kavar...smárol...egy másik sráccal, ti ezt normálisnak találjátok?
röviden: nem és igen.
kicsit hosszabban: sztem is szánalmas az őszinteség ilyen szintű hiánya, de sajnos ez így működik.

Makos

Ja és mindezt úgy, hogy azt mondta, hogy ő ezt nem veszi komolyan...csak szórakozik.
De ha hívja az illető akkor megy...

Szánalmasnak érzem magam, hogy még mindig foglalkozom vele...de ilyen a szerelem.
Most perpill megpróbálom kiölni az összes vele kapcsolatos emlékemet.

És baromira fel vagyok dúlva.

Ed: az 5 nap után az múlthét pénteken volt.

Én

Makos, elég népszerű ez a forgatókönyv sajnos. Le köll szarni.

.Attila

Majom effektus és őszinteség hiánya.
Úgy is lehet nézni, hogy még jó, hogy most derült ki.
Sajnos ehhez a jelenséghez tényleg hozzá kell szokni, elég sokan csinálják.
Majd kihevered.

Makos

Próbálom leszarni...de nem olyan egyszerű :/

NLZ

Alakítsd át elöbb az érzéseidet gyűlöletté, azt már könnyebb elfelejteni.
[reserved]

Makos