Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Cloud

Ez velem is előfordult, nem kell foglalkozni vele. Sajnos ez elég gyakori és én rohadt gerinctelenségnek gondolom.


Csak azt ne csináld hogy most elkezdesz majd újra nyomulni rá... Nem éri meg. JObbat érdemelsz :tezsvir:

NLZ

Jahm. És ha esetleg újra sündörögne körülötted, akkor is hajtsd el a faszba. Vagy használd ki és hajtsd el a faszba, gyomor kérdése.
[reserved]

Member


Makos

Most megérdemelné, hogy baromi pofátlan módon elcsábítsam és 1 héttel később elzavarjam a fenébe.
De nem süllyedek le az ő szintjére.

NLZ

Quote from: Member on 2011-04-28, 13:48:17
Egyetértek NLZ-vel?! Mi történt?!! :zomg:
:P

Makos, ne gondolkozz ezen. Mármint a jól elcsábítom dolgon.
[reserved]

Makos


Member

Szerintem minden második pofára ejtett az "elcsábítom, megdugom, és szemét módon kiteszem" gondolatkört futtatja a fejében, viszont ez csak hiú önnyugtató ábránd.

.Attila

Quote from: Makos on 2011-04-28, 13:49:24
Most megérdemelné, hogy baromi pofátlan módon elcsábítsam és 1 héttel később elzavarjam a fenébe.
De nem süllyedek le az ő szintjére.

Ezt nem ajánlom, mert tuti fordítva sülne el.
Úgy általában véve nem ajánlom az "alakítsd gyűlöletté" meg bármilyen más bosszúhadjáratokat.
Ezek ugyanis egyrészt megadják neki azt, amire vágyik (még mindig érdeklem, megkaphatnám, ha akarnám), tök mindegy, hogy igaz-e vagy sem, neki ez lenne az igazság. Másrészt csak megerősíted benne az érzést, hogy jól döntött.

A legjobb "bosszú" szerintem, ha azt látja, hogy k* jól érzed magad nélküle is. Hidd el, annál bosszantóbb egy nőnek nincs, hogy rohadtul jól érzed magad, pedig már nincs ott neked.
Viszont ehhez nem elég megjátszani, mert ha nem jól csinálod, inkább szánalmas erőlködés lesz belőle.
Tanuld meg ténylegesen leszarni, nem foglalkozni vele, továbblépni, megmutatni, hogy nélküle is tökéletesen boldog tudsz lenni. Minden más csak őt erősíti meg.

Fazék

Quote from: .Attila on 2011-04-28, 16:04:52
Quote from: Makos on 2011-04-28, 13:49:24
Most megérdemelné, hogy baromi pofátlan módon elcsábítsam és 1 héttel később elzavarjam a fenébe.
De nem süllyedek le az ő szintjére.

Ezt nem ajánlom, mert tuti fordítva sülne el.
Úgy általában véve nem ajánlom az "alakítsd gyűlöletté" meg bármilyen más bosszúhadjáratokat.
Ezek ugyanis egyrészt megadják neki azt, amire vágyik (még mindig érdeklem, megkaphatnám, ha akarnám), tök mindegy, hogy igaz-e vagy sem, neki ez lenne az igazság. Másrészt csak megerősíted benne az érzést, hogy jól döntött.

A legjobb "bosszú" szerintem, ha azt látja, hogy k* jól érzed magad nélküle is. Hidd el, annál bosszantóbb egy nőnek nincs, hogy rohadtul jól érzed magad, pedig már nincs ott neked.
Viszont ehhez nem elég megjátszani, mert ha nem jól csinálod, inkább szánalmas erőlködés lesz belőle.
Tanuld meg ténylegesen leszarni, nem foglalkozni vele, továbblépni, megmutatni, hogy nélküle is tökéletesen boldog tudsz lenni. Minden más csak őt erősíti meg.
i approve this message

Member

Meg nem könnyű megkülönböztetni a szerelmet a birtoklási vágytól

teraflare

Quote from: .Attila on 2011-04-28, 16:04:52
A legjobb "bosszú" szerintem, ha azt látja, hogy k* jól érzed magad nélküle is. Hidd el, annál bosszantóbb egy nőnek nincs, hogy rohadtul jól érzed magad, pedig már nincs ott neked.
Viszont ehhez nem elég megjátszani, mert ha nem jól csinálod, inkább szánalmas erőlködés lesz belőle.
Tanuld meg ténylegesen leszarni, nem foglalkozni vele, továbblépni, megmutatni, hogy nélküle is tökéletesen boldog tudsz lenni. Minden más csak őt erősíti meg.
+1  :jee:

Acchan

Quote from: .Attila on 2011-04-28, 16:04:52
A legjobb "bosszú" szerintem, ha azt látja, hogy k* jól érzed magad nélküle is. Hidd el, annál bosszantóbb egy nőnek nincs, hogy rohadtul jól érzed magad, pedig már nincs ott neked.
+1.

Makos

Oh igen...de egyelőre kurvaszarul érzem magam.
De mikor beszélek vele, visszafogom magam.

kikuchiyo

> +1
>


Wait, what?

Egy lány - egy lány!!! - beszáll a mizogin foreveralone.jpg fiúk önvigasztaló kórusába, és egyetért?!?

Failure is the default option

Makos

Én még mindig nem vagyok biztos benne, hogy lány :D

[spoiler]Viccvolt.
[spoiler]Najó mégsem.
[spoiler] :angyali:[/spoiler]
[/spoiler]
[/spoiler]

Nakedape

off: mióta van  multi level spoiler?
on:@MAkos amúgy akkor ne beszélj vele,
@többiek mielőtt én is +1 azé hozzátenném, h nem mindegy mi bosszantja meg mi nem?  legyen Makso jól az hogy ennek az meg örül vagy bosszantja indifferens :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Quote from: Fazék on 2011-04-28, 16:10:24
Quote from: .Attila on 2011-04-28, 16:04:52
Quote from: Makos on 2011-04-28, 13:49:24
Most megérdemelné, hogy baromi pofátlan módon elcsábítsam és 1 héttel később elzavarjam a fenébe.
De nem süllyedek le az ő szintjére.

Ezt nem ajánlom, mert tuti fordítva sülne el.
Úgy általában véve nem ajánlom az "alakítsd gyűlöletté" meg bármilyen más bosszúhadjáratokat.
Ezek ugyanis egyrészt megadják neki azt, amire vágyik (még mindig érdeklem, megkaphatnám, ha akarnám), tök mindegy, hogy igaz-e vagy sem, neki ez lenne az igazság. Másrészt csak megerősíted benne az érzést, hogy jól döntött.

A legjobb "bosszú" szerintem, ha azt látja, hogy k* jól érzed magad nélküle is. Hidd el, annál bosszantóbb egy nőnek nincs, hogy rohadtul jól érzed magad, pedig már nincs ott neked.
Viszont ehhez nem elég megjátszani, mert ha nem jól csinálod, inkább szánalmas erőlködés lesz belőle.
Tanuld meg ténylegesen leszarni, nem foglalkozni vele, továbblépni, megmutatni, hogy nélküle is tökéletesen boldog tudsz lenni. Minden más csak őt erősíti meg.
i approve this message
Me too.
Makos, keress valamit, ami leköt, ha meg mégis eszedbe jut a boszorkány, arra van javallat:
[spoiler][/spoiler]

NLZ

Jahm, azt akartam kérdezni énis, hogy akkor mégis miért is beszélsz vele? Rúgd picsán, azt zavart ki a sarokra, vagy a konyhába.
[reserved]

Kraivan

Jelenleg arra gondolsz h milyen jó vele.

Most arra tudsz gondolni h jó vele lenni.
DE elhagyott, és legközelebb is ugyanígy elhagyna.
You'll get only pain and suffering.
Ha valami nem működött az nem is fog.

Kezdj el lemorzsolni mindent ami emlékeztet rá. Ajándékokat postázd vissza neki, töröld facebookról, stb stb...

Hogy jobb lesz?
Nem.

Hogy találhatsz jobbat aki után ő eltörpül?
Igen.

Cloud

Egyetértek.  Mindent dobj ki ami kicsit is rá emlékeztet. NAgyon kicsit könnyebb lesz így.

Makos

Kidobni nem fogom, amit tőle kaptam és facebookról sem törlöm.
De próbálok nem gondolni rá.
És szépen lassan eljutok odáig, hogy nézelődök másfelé :)

NLZ

[reserved]

Makos

Mert igaz, hogy így nehezebb elfelejteni, de később ha esetleg találkozok vele, nem fogok érezni semmit. Hozzászoktatom magam ehhez az egészhez.

Cloud


Selmo

Mi lenne, ha a saját pöcsötökkel törődnétek?

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

[reserved]

Cloud

Quote from: Selmo on 2011-04-29, 18:03:12
Mi lenne, ha a saját pöcsötökkel törődnétek?

Bocs hogy élek és tanácsot próbálok adni. Ő kezdte azzal hogy beírt ide. De inkább kussolok. :(

(Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem tartok meg semmi olyat amit exektől kaptam.  ::)  )

NLZ

Állítólag vannak olyanok, akik békében vállnak el, azok valószínüleg tartják még a kapcsolatot is. :D
[reserved]

.Attila

Meg lehet tanulni kezelni ezeket a dolgokat, persze csak akkor, ha normálisan történik a szakítás és egyik félnél sem maradnak túl mély érzések.