Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Nakedape

Quote from: .Attila on 2011-09-27, 23:45:50
Quote from: Fazék on 2011-09-27, 23:12:26
a semminél még a társkereső is nagyobb eséllyel kecsegtet.

Valóban, nekem mondjuk sokkal jobban bejött a salsa.

ezt mondjuk látatlanban is be mertem volna tippelni :D

mondjuk a hozzáadott érték mellet, lehet, hogy a témaindító esélyek link is más lenne, az arányok miatt .ez is tipp csak
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2011-09-28, 00:00:45
mondjuk a hozzáadott érték mellet, lehet, hogy a témaindító esélyek link is más lenne, az arányok miatt .ez is tipp csak

Moha

Quote from: Fazék on 2011-09-27, 23:12:26
a semminél még a társkereső is nagyobb eséllyel kecsegtet.

(arról nem is beszélve, hogy az olyan pancseroknak, mint én, akik sehogy sem tudnak ismerkedni nőkkel, ez is adhat vmi esélyt. :))
Szerinted én miért társkeresőztem annyit? :haha:



Cheesy

Quote from: Cloud on 2011-09-27, 23:05:34
Nekem ezek a netes társkeresők sosem jöttek össze. Valóságban egy két kivételtől eltekintve nem úgy néztek ki a lányok mint a képeken :D
Hát nem egyszerű :)
Én is elég mélyre nyomom az ekét, hátha kifordul majd valami kincs  :P
Meló mellett nem is olyan könnyű már ismerkedni, főleg, hogy a baráti társaság 120km-re van... Ma túlteljesítettem a tervet, 13 üzit küldtem a keresőben.  ::)

Zsiga

Quote from: Cheesy on 2011-10-03, 22:25:44
Meló mellett nem is olyan könnyű már ismerkedni
Dehogynem, csak jól kell munkahelyet választani.  :lazza:

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2011-10-03, 22:50:31
Quote from: Cheesy on 2011-10-03, 22:25:44
Meló mellett nem is olyan könnyű már ismerkedni
Dehogynem, csak jól kell munkahelyet választani.  :lazza:
nekro nem tudom ér-e
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cheesy

Quote from: Zsiga on 2011-10-03, 22:50:31
Quote from: Cheesy on 2011-10-03, 22:25:44
Meló mellett nem is olyan könnyű már ismerkedni
Dehogynem, csak jól kell munkahelyet választani.  :lazza:
izé...  :uzi:  :haha:

Zsiga


NLZ

[reserved]

Kuroi Tenshi

Quote from: Nakedape on 2011-10-03, 22:58:32
Quote from: Zsiga on 2011-10-03, 22:50:31
Quote from: Cheesy on 2011-10-03, 22:25:44
Meló mellett nem is olyan könnyű már ismerkedni
Dehogynem, csak jól kell munkahelyet választani.  :lazza:
nekro nem tudom ér-e
inb4 sexyloosers tiem?

Cheesy

Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-10-04, 02:35:40
Quote from: Nakedape on 2011-10-03, 22:58:32
Quote from: Zsiga on 2011-10-03, 22:50:31
Quote from: Cheesy on 2011-10-03, 22:25:44
Meló mellett nem is olyan könnyű már ismerkedni
Dehogynem, csak jól kell munkahelyet választani.  :lazza:
nekro nem tudom ér-e
inb4 sexyloosers tiem?
Ezt már ezelőtt is meg akartam kérdezni, nademajdmost:
Vat dö fák iz inb4 & tiem? Fórcsanról ismerős mind2, de ott sem vágom mit takarnak..

NLZ

ib4 - in before - akkor mondod, ha meg akarsz előzni valami poén téma felhozását azzal, hogy előre ellövöd azt
tiem - time
[reserved]

Cheesy

Kaptam ma 2 választ (13 csaliból táncsak akad :D), rePÜlt is az enyém. Nem tudom mennyire van jogom válogatni, de az egyik 6 évvel fiatalabb mint én, 20 éves... azért az gáz nem? A másik meg úgy lefektette a szabályokat, hogy ihaj ["köszi a levelet,nagyon kedves Tőled.Ismerkedésről lehet szó,abban nincs semmi,de nem ígérek semmit.[...]"]
A harmadik meg még múlt hét szombaton válaszolt vele volt is 2 email váltás is, de 3 napja néma :) Ő meg kissé "zilált" életmúlttal rendelkezik 22 éves létére...
De legalább van értelme mailt nézni :D img forever_alone.png /img

Cobra

Amíg 18 feletti és nem öregebb nálad, addig ne nézd az életkort :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Na jah. Ahogy telik az idő, egyre inkább eltörpül az a különbség.
[reserved]

Kraivan

Nincs idő szocializálódni?
Nem az a szabály h singliként szomorú, energetikus személy vagy aki bulizik ezerrel, míg tartós kapcsolat után kiégett, már akkor se vagy képes másfelé lépni ha akarnád?
[spoiler] :angyali:[/spoiler]

A társkeresőkben valamiért azért nem látok fantáziát, mert túl random, és személytelen. Azért csak van valami hobbi, klub, vagy bármi ahova eljár az ember.
Mondjuk a szép az ha a baráti kapcsolat fejlődik bensőségesebbé, de valamiért erősen szétválasztják a humanoidok a baráti társaságot a dugópartnertől, élete párjától.  :confused:

Eddigi kapcsolataimra visszatekintve volt valami közös támpont: zene, anime, eltöltött időszak barátként... bármi.


Az életkorral meg mi a gond?
Én azon életfelfogással élek hogy van fizikai életkorod, meg valós. Nem kell túlspiritualizálni. Egyszerűen ismerek 50éves ember akire nem vagyok képes felnőttként tekinteni, míg láttam ritka esetekben olyan gyereket, akit majdnem idősebbnek éreztem magamnál.

Mondjuk én eleve öregnek érzem magam belülről. Nagymamákat és aggastyánokat suhancoknak érzek magam mellett, így sose zavart h 1 kivételével mindegyik kapcsolatomnál a nő volt az idősebb.
hamarabb születtek, de beszélgetéseink során inkább azt éreztem ő a fiatal, így amíg szóba nem kerültek az életkorok fel se tűntek az efféle dolgok.

Amúgy 6-8 évvel idősebb a legromantikusabb kapcsolat (férfi szemszögből), mert statisztikailag egyszerre haláloztok el.

Egyik fő ok, amiért belementem idősebb kapcsolatba, mert nem életcélom megdugni a világot. Egy kitartó partnerre vágyok, és a szexuális aktus (mert tetszik-nem-tetszik az is része a biznisznek :P) során az esetleges fogantatás az nem "baleset", hanem "ezt kicsit később szerettem volna, de ez van". Idősebb nők meg talán jobban megállapodnak, nem pedig kicsaponganak mint a tinédzserek, h fülig szerelmesek míg nem találnak mást.

Aztán jött az élettől a pofon, az idősebb kapcsolat se más mint a fiatal bizonyos tekintetben.
Mondhatnám, hogy ha valaki elhagyta a középiskolát, nem is nézem az éveit. melóhelyen is ugyanúgy beszélek a 22éves kollégával, mint a 67évessel. A 30+ éves anyukát meg nézném vagy 19nek. Alakilag meg agyilag is ha kérdezné tőlem valaki. ^^'

.Attila

Quote from: Kraivan on 2011-10-05, 09:02:46
Amúgy 6-8 évvel idősebb a legromantikusabb kapcsolat (férfi szemszögből), mert statisztikailag egyszerre haláloztok el.

Gyerekvállalás szempontjából viszont nem praktikus.

Cheesy

Quote from: Kraivan on 2011-10-05, 09:02:46
Nincs idő szocializálódni?
Nem az a szabály h singliként szomorú, energetikus személy vagy aki bulizik ezerrel, míg tartós kapcsolat után kiégett, már akkor se vagy képes másfelé lépni ha akarnád?
[spoiler] :angyali:[/spoiler]

A társkeresőkben valamiért azért nem látok fantáziát, mert túl random, és személytelen. Azért csak van valami hobbi, klub, vagy bármi ahova eljár az ember.
Mondjuk a szép az ha a baráti kapcsolat fejlődik bensőségesebbé, de valamiért erősen szétválasztják a humanoidok a baráti társaságot a dugópartnertől, élete párjától.  :confused:

Eddigi kapcsolataimra visszatekintve volt valami közös támpont: zene, anime, eltöltött időszak barátként... bármi.


Az életkorral meg mi a gond?
Én azon életfelfogással élek hogy van fizikai életkorod, meg valós. Nem kell túlspiritualizálni. Egyszerűen ismerek 50éves ember akire nem vagyok képes felnőttként tekinteni, míg láttam ritka esetekben olyan gyereket, akit majdnem idősebbnek éreztem magamnál.
Nincs. :)
Építész vagyok nem sok időm van. (igen, sok a maszek ha úgy adódik) Ráadásul mivel debreceni a baráti társaság (illetve ott szoktunk összejönni) és Szolnokon kompletten megszűnt mikor anno szétszóródott mindenki az országban a gimi után.
Így ismerkedni is csak ott van alkalmam. Ott meg nem tartok hogy egyedül elkezdjem járogatni a szórakozóhelyeket.
De nem kell félteni ezek ellenére is csurrant-cseppent valami eddig is, de már meg akarok állapodni, mégiscsak jobb együtt. Ebben a félévben -remélem- befejezem a fősulit, utána olyan messze elkerülöm ezt a pöcegödröt ahogy tehetem. Mert itt még 20 évig nem lesz semmi, addig meg úgy is szétlopják megint, aztán még 20 év... az is lehet hogy addig nem találok senkit.

Az életkor meg.. lehet csak én vagyok ennyire vaskalapos, de a 6 évvel fiatalabb az már egy más korosztály. Persze tudjuk, hogy ők hamarabb érnek, persze.
Meg emberen múlik, ha összeillünk akkor már nem tud érdekelni az életkor.

Társkereső sem úgy működik, hogy csak írogatunk. Én szeretek minél hamarabb személyesen is találkozni, élőben az igazi. Bár a legutóbbin úgy jártam, hogy Debrecenben találkoztunk a nagytemplom előtt és amikor megláttam mondtam, 'Na! E!', ám amikor megszólalt akkor meg 'at.first.i.was.like_then.i.was.like.png', de a rossz értelemben. Beültünk egy kávézóba a főtéren, hoztam neki egy forró csokit, mert már tél volt. Én viszont nem akartam jópofizni, meg az a nyávogós affektálós hang belülről karmolta a fülemet ezért sört rendeltem. A pincércsaj kihozta, a csaj mondta, hogy de hát honnan tudtam, hogy ez a kedvence, a pincércsaj meg 'hát mégiscsak a barátod' vagy valami ilyesmi. Na tak... :D Kicsit beszélgettünk 2 órán át, én megittam 3 korsó sört, onnantól már kevésbé fájt. Aztán elbúcsúztunk, azóta sem kerestem. Szóval van ilyen, de ez egy ilyen játék :)

.Attila

Quote from: Cheesy on 2011-10-05, 10:18:59
Persze tudjuk, hogy ők hamarabb érnek, persze.

Ezt nem kell elhinni.
Csak biológiailag érnek előbb, ill. sokan kerülnek olyan élethelyzetbe, hogy előbb tanulnak meg bizonyos dolgokat, de ettől nem érnek előbb. Sőt sokan pont emiatt azt hiszik, hogy már érettebbek, ami miatt kissé vakká válnak.

Na igen, a hang is fontos :)
Egyik csaj, akivel találkoztam, már látványra is fura volt (képekről nem ez jött le), de amikor megszólalt, azt hittem, értelmi fogyatékossal beszélek.
Pedig nem az volt, SOTEra járt, patológia versenyen(!) első helyezett volt, meg amiket mondott, azzal nem volt gond, csak ahogy...

Cobra

Quote from: .Attila on 2011-10-05, 10:57:19

Pedig nem az volt, SOTEra járt, patológia versenyen(!) első helyezett volt, meg amiket mondott, azzal nem volt gond, csak ahogy...
http://918thefan.com/wp-content/uploads/2010/07/blacklagoon.png :D
(ezt az egy képet találtam róla, de talán ez illik a legjobban ide)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cheesy

Quote from: Cobra on 2011-10-05, 15:24:12
Quote from: .Attila on 2011-10-05, 10:57:19

Pedig nem az volt, SOTEra járt, patológia versenyen(!) első helyezett volt, meg amiket mondott, azzal nem volt gond, csak ahogy...
http://918thefan.com/wp-content/uploads/2010/07/blacklagoon.png :D
(ezt az egy képet találtam róla, de talán ez illik a legjobban ide)
HAHAHA :D Ez jó volt Cobra :D
És a csajnak olyan furcsa géphangja volt .Attila? :D

Member

Találkoztam magam is pár esettel, amikor örültem volna, ha az illetőhöz jobban illő szinkront választanak. Mondjuk Gabrillla Spanic eredeti hangját nem übereli semmi.

.Attila

Quote from: Cheesy on 2011-10-05, 18:50:06
És a csajnak olyan furcsa géphangja volt .Attila? :D

Quote from: .Attila on 2011-10-05, 10:57:19érettebbek, ami miatt kissé vakká válnak.
amikor megszólalt, azt hittem, értelmi fogyatékossal beszélek.

Nem géppel.

Cheesy

Ma csak 1 válasz érkezett, helyi a csaj, találkozni is akar majd, talán jövő hétre elrakom :)

Cobra

Quote from: .Attila on 2011-10-05, 19:22:30
Quote from: Cheesy on 2011-10-05, 18:50:06
És a csajnak olyan furcsa géphangja volt .Attila? :D

Quote from: .Attila on 2011-10-05, 10:57:19érettebbek, ami miatt kissé vakká válnak.
amikor megszólalt, azt hittem, értelmi fogyatékossal beszélek.

Nem géppel.
Ne erőltessük, Attila biztos nem látta a Black Lagoont :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: Cobra on 2011-10-05, 22:45:59
Quote from: .Attila on 2011-10-05, 19:22:30
Quote from: Cheesy on 2011-10-05, 18:50:06
És a csajnak olyan furcsa géphangja volt .Attila? :D

Quote from: .Attila on 2011-10-05, 10:57:19érettebbek, ami miatt kissé vakká válnak.
amikor megszólalt, azt hittem, értelmi fogyatékossal beszélek.

Nem géppel.
Ne erőltessük, Attila biztos nem látta a Black Lagoont :)

De láttam és emlékszem, hogy volt ilyen karakter, a hangjára már nem.

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2011-10-05, 22:55:01
De láttam és emlékszem, hogy volt ilyen karakter, a hangjára már nem.

[spoiler=hátha felfrissíti a memóriádat]
ő volt a hullaeltűntető (*patológia*), aki valami nyakseb miatt gégemikrofonnal
beszélt, ezen felül is elég furcsa hangsúlyozással
[/spoiler]