Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

.Attila

A hang nem fog beugrani, de emlékszem rá, hogy kb. mint a terminator ment előre.

Cheesy

Quote from: .Attila on 2011-10-06, 00:14:32
A hang nem fog beugrani, de emlékszem rá, hogy kb. mint a terminator ment előre.
És különösen jól bánt a láncfűrésszel :) Kivágta a szívedet!

Moha

Quote from: Cheesy on 2011-10-04, 20:38:32
de az egyik 6 évvel fiatalabb mint én, 20 éves... azért az gáz nem?
Az... 20 évesen a csajok többsége még - elnézést a kifejezésért - éretlen p*csa. Csak olyan 24-25 körül kezd benőni a fejük lágya, ha egyáltalán.

Quote from: Cobra on 2011-10-04, 21:58:24
Amíg 18 feletti és nem öregebb nálad, addig ne nézd az életkort :D
Miért, mi a baj, ha idősebb a nő tőled? (persze nem 20 évvel)


Member

Quote from: Moha on 2011-10-06, 23:51:24
Quote from: Cheesy on 2011-10-04, 20:38:32
de az egyik 6 évvel fiatalabb mint én, 20 éves... azért az gáz nem?
Az... 20 évesen a csajok többsége még - elnézést a kifejezésért - éretlen p*csa. Csak olyan 24-25 körül kezd benőni a fejük lágya, ha egyáltalán.

Quote from: Cobra on 2011-10-04, 21:58:24
Amíg 18 feletti és nem öregebb nálad, addig ne nézd az életkort :D
Miért, mi a baj, ha idősebb a nő tőled? (persze nem 20 évvel)
Nekem finoman szólva problémát okoz, hogy 18-20 évesekkel beszélgessek, annyira nincsen közös témánk. Sz*r ez a generációs különbség. :D

Xzone

Edit: Ez így visszaolvasva elég gáz. Tényleg meg kellene már jegyeznem ezt a 'don't drink and post' dolgot. ^^"

Cloud


Xzone

Na jó, lehet hogy kicsit túlreagáltam a dolgot. :D

Member

Legközelebb, ha találkoztok, előkapod. Aztán kiderül, hogy betartja-e a szavát.

Xzone

Quote from: Member on 2011-10-30, 21:40:34
Teljesen megtagadni úgysem tudod, azt ami vagy.
Quote from: Xzone on 2011-10-30, 20:08:08
A lányt, akiről írtam a párkapcsolatos topicban, most jobban megismertem, és furcsa mód, most már nem riaszt annyira a gondolat, hogy feladjam az eddigi életstílusomat. :mittomen:
Ez úgy hangzik, mintha eddig maghintő vagy meleg lettél volna. :D

Ha meg kellene tagadnom magam, akkor nem is gondolkodnék ilyesmin. Komoly kapcsolatom soha életemben nem volt, mindig is úgy gondoltam, hogy pont jó ez így nekem. Az viszont szokott zavarni, hogy még sosem próbáltam a dolgot. Ezért van rá esély, hogy most ezt bevállalom. (Mondjuk nem huszonévesen szokás ezt megtenni, egy ideje már ez volt a fő visszatartó erő. :( )

Ha DS-nek igaza van, legfeljebb lesz pár rossz hónapom.


Selmo


A tökéletesség unalmas.

Én


Selmo

Igazad van, a szüleinek és a tanárainak kéne ezt kiosztani, meg a férj szüleinek és tanárainak is. Tartok tőle, hogy a hazai felvilágosítás (haha!) színvonala miatt a születő gyerekek fele baleset.

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Csak egy tipikus tini/huszonéves lány, aki azt hiszi, ő már mindent tud és ezért nem is hibázhat. Aztán 30 körül beérik a feje lágya, miután már leégett a ház.

Fazék

Quote from: Selmo on 2011-11-05, 17:42:44
http://velvet.hu/blogok/randi/2011/11/05/tulfutott_lanybol_frigid_no_lettem/ A csajnak főbelövést, bitófát, lefejezést tetszés szerint.
1. számomra közel sem egyértelmű, hogy a 2 eset ugyanazon pár két oldalát meséli el.
2. a nőt szimplán félrenevelés áldozatának (és kicsit butának) érzem, nem igazán látom, hogy mire ez a nagy gyűlölet vele szemben.

.Attila

Quote from: Fazék on 2011-11-05, 19:58:59
2. a nőt szimplán félrenevelés áldozatának (és kicsit butának) érzem, nem igazán látom, hogy mire ez a nagy gyűlölet vele szemben.

Azért mégis egy házasság ment rá, két gyerekkel.

Fazék

Quote from: .Attila on 2011-11-05, 21:29:31
Quote from: Fazék on 2011-11-05, 19:58:59
2. a nőt szimplán félrenevelés áldozatának (és kicsit butának) érzem, nem igazán látom, hogy mire ez a nagy gyűlölet vele szemben.

Azért mégis egy házasság ment rá, két gyerekkel.
ez tényleg igazán a nő hibája. inkább hagyta volna, hogy a férje heti 2-3x meghágja, és éltek volna tovább ebben a hazugságban. tényleg 100x jobb lett volna.
a csaj nem lett kellőképpen fölvilágosítva, vmi elborult módon azt hitte ez a normális, hogy ez a nő dolga. aztán ha jó későn is, de végre belátta, hogy ez nem működik.

a két gyerek meg kétlem, hogy "tönkrement" volna a szüleik házasságának fölbomlásába. vszleg mindkettő szülő szereti őket, talán rendesen nevelik is őket. attól hogy a szülők külön élnek, még nem válik a gyerek örök életére lelki nyomorékká...

szerk: véletlenül sem azt mondom, hogy ártatlan a nő, de hogy a nyakába varrni az egészet, meg leszídni, hogy 2 gyereket közben a világra hozott...

Member

Alapvető probléma, hogy a szexualitás mind a mai napig tabutéma, a felek nem szeretik egymásnak felemlegetni, hogy valami nem működik, nem jó, valahogy máshogy kellene csinálni. És sajnos az ember számára fontos a szexuális kielégülés, vagyis a nem működő szexuális élet teljesen megmérgezhet egy kapcsolatot. Vagyis nem volna szabad szégyenleni a helyzetet és ezért hazudni a másiknak (számomra félelmetes, mennyire természetesen beszélnek egyes hölgyek az orgazmus színleléséről, mint lehetőségről), és ezzel önmaguknak.

.Attila

Dehogy az egészet, valóban a felvilágosítással van a probléma, ill. alapvetően a neveltetéssel.
Ugyanis az egész viselkedéséből lerí, hogy nem megbeszéli a gondokat, hanem reménykedik abban, hogy maguktól megoldódnak vagy elfelejtődnek.

Quote from: Member on 2011-11-05, 22:14:32
Alapvető probléma, hogy a szexualitás mind a mai napig tabutéma, a felek nem szeretik egymásnak felemlegetni, hogy valami nem működik, nem jó, valahogy máshogy kellene csinálni. És sajnos az ember számára fontos a szexuális kielégülés, vagyis a nem működő szexuális élet teljesen megmérgezhet egy kapcsolatot. Vagyis nem volna szabad szégyenleni a helyzetet és ezért hazudni a másiknak (számomra félelmetes, mennyire természetesen beszélnek egyes hölgyek az orgazmus színleléséről, mint lehetőségről), és ezzel önmaguknak.

Sőt, manapság az a divat, hogy ha elsőre nem megy, kuka, jön majd egy másik. Dolgozni rajta? Á, ugyan...

Member

Quote from: .Attila on 2011-11-05, 22:19:04
Dehogy az egészet, valóban a felvilágosítással van a probléma, ill. alapvetően a neveltetéssel.
Ugyanis az egész viselkedéséből lerí, hogy nem megbeszéli a gondokat, hanem reménykedik abban, hogy maguktól megoldódnak vagy elfelejtődnek.
Ebben benne van, hogy ritkák az egyenértékű felek a párkapcsolatban. Ha nem működik, a hibát általában a férfinek róják fel, de nem mindegy, hogy ezt a hölgy szóvá teszi, vagy elhallgatja. Egyik sem jó, még kamaszként többször olvastam Nők Lapjában és egyéb intelligens lapokban nőkről, akik rábírták a férjüket nehezen, hogy legyen egy görbe órájuk, de aztán görbe három perc lett belőle, de mégis megjátszották, hogy kielégültek, a férj meg komolyan azt hitte, hogy neki is jó volt. Nem szabadna, hogy Mónika, Balázs vagy Joshii kelljen a problémák kimondásához, mert annak felismerése nélkül nem lesz megoldás.

Moha

Quote from: Member on 2011-11-05, 22:25:24
még kamaszként többször olvastam Nők Lapjában és egyéb intelligens lapokban nőkről, akik rábírták a férjüket nehezen, hogy legyen egy görbe órájuk, de aztán görbe három perc lett belőle, de mégis megjátszották, hogy kielégültek, a férj meg komolyan azt hitte, hogy neki is jó volt.
Az ilyenek után mégis mit várnak? Egy férfi, ha szereti a partnerét, arra fog törekedni, hogy kielégítse. Ez mint tudjuk nem is olyan egyszerű (egy férfit kielégíteni nem nagy kunszt, egy nőt az teljesítmény), de ha a hölgyemény mindig csak eljátsza, akkor a férfi azt fogja hinni, hogy mindent jól csinál. Ezzel a férfinek is és önmagának is hazudik. Ennek egyenes következménye a csalódottság, majd az elhidegülés. Nem az volna az értelmes, ha inkább próbálná rávezetne a férfit, hogy mit hogyan csináljon? Hiszen nincs két egyforma nő, mindenki mást szeret, össze kell csiszolódni.
Komolyan nem értem, miért jobb eljátszani az orgazmust, mint azt mondani, "ez így nem élvezetes, próbáld inkább így..." Oké, oké, ez azért ennyire nem egyszerű, de akkor is jobb megbeszélni, ha valami nem működik, mint színlelni, hogy működik...

Fazék

Quote from: Moha on 2011-11-07, 00:41:53
Quote from: Member on 2011-11-05, 22:25:24
még kamaszként többször olvastam Nők Lapjában és egyéb intelligens lapokban nőkről, akik rábírták a férjüket nehezen, hogy legyen egy görbe órájuk, de aztán görbe három perc lett belőle, de mégis megjátszották, hogy kielégültek, a férj meg komolyan azt hitte, hogy neki is jó volt.
blabla
már bocsánat, de eléggé kettőn áll a vásár. a pasi is eléggé ostoba kellett hogy legyen, hogy ne tűnjön föl neki, hogy vmi gyanús lehet abban, hogy a párja kerüli a szexet...

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2011-11-07, 01:14:43
Quote from: Moha on 2011-11-07, 00:41:53
Quote from: Member on 2011-11-05, 22:25:24
még kamaszként többször olvastam Nők Lapjában és egyéb intelligens lapokban nőkről, akik rábírták a férjüket nehezen, hogy legyen egy görbe órájuk, de aztán görbe három perc lett belőle, de mégis megjátszották, hogy kielégültek, a férj meg komolyan azt hitte, hogy neki is jó volt.
blabla
már bocsánat, de eléggé kettőn áll a vásár. a pasi is eléggé ostoba kellett hogy legyen, hogy ne tűnjön föl neki, hogy vmi gyanús lehet abban, hogy a párja kerüli a szexet...
+1
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Fazék on 2011-11-07, 01:14:43
Quote from: Moha on 2011-11-07, 00:41:53
Quote from: Member on 2011-11-05, 22:25:24
még kamaszként többször olvastam Nők Lapjában és egyéb intelligens lapokban nőkről, akik rábírták a férjüket nehezen, hogy legyen egy görbe órájuk, de aztán görbe három perc lett belőle, de mégis megjátszották, hogy kielégültek, a férj meg komolyan azt hitte, hogy neki is jó volt.
blabla
már bocsánat, de eléggé kettőn áll a vásár. a pasi is eléggé ostoba kellett hogy legyen, hogy ne tűnjön föl neki, hogy vmi gyanús lehet abban, hogy a párja kerüli a szexet...

Szvsz az elsősorban a hibás, aki nem nyitja ki a száját.
A férfi jelezte, hogy ő többet szeretne, nyilván észrevette, hogy az asszony nem. Akár meg is gebedhet, egy olyan nő mellett, aki normálisnak tartja azt, hogy inkább a zuhany alatt áll, míg a férje elalszik. Egyértelműen a nő fejében voltak a zűrök és egy nő fejében zűrök vannak úgy, hogy ő közben teljesen normálisnak tartja magát, akkor a férfi fejest állhat, sem fog történni semmi.

Zsiga

Quote from: .Attila on 2011-11-07, 09:52:08
Szvsz az elsősorban a hibás, aki nem nyitja ki a száját.
Asszem megvan a lényeg, bár lehet hogy nem egyre gondolunk.
:lazza:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Zsiga on 2011-11-07, 10:02:15
Quote from: .Attila on 2011-11-07, 09:52:08
Szvsz az elsősorban a hibás, aki nem nyitja ki a száját.
Asszem megvan a lényeg, bár lehet hogy nem egyre gondolunk.
:lazza:

ZING!

Lythis

Quote from: Zsiga on 2011-11-07, 10:02:15
Quote from: .Attila on 2011-11-07, 09:52:08
Szvsz az elsősorban a hibás, aki nem nyitja ki a száját.
Asszem megvan a lényeg, bár lehet hogy nem egyre gondolunk.
:lazza:
:lul: :kocc:

Kraivan

Sztem meg velvet...
Részemről még a hírcsárda is nagyobb hitelességet kap.