Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Selmo

Gratulálok, hogy sikerült megfognod a probléma lényegét. :falba:

A tökéletesség unalmas.

Member

Quote from: Fazék on 2011-11-07, 01:14:43
Quote from: Moha on 2011-11-07, 00:41:53
Quote from: Member on 2011-11-05, 22:25:24
még kamaszként többször olvastam Nők Lapjában és egyéb intelligens lapokban nőkről, akik rábírták a férjüket nehezen, hogy legyen egy görbe órájuk, de aztán görbe három perc lett belőle, de mégis megjátszották, hogy kielégültek, a férj meg komolyan azt hitte, hogy neki is jó volt.
blabla
már bocsánat, de eléggé kettőn áll a vásár. a pasi is eléggé ostoba kellett hogy legyen, hogy ne tűnjön föl neki, hogy vmi gyanús lehet abban, hogy a párja kerüli a szexet...
Rákérdezhetett volna, hogy "csak nem más elégít ki, drágám"?

Acchan

Quote from: Kvikveg on 2011-11-07, 08:48:34
Quote from: Fazék on 2011-11-07, 01:14:43
Quote from: Moha on 2011-11-07, 00:41:53
Quote from: Member on 2011-11-05, 22:25:24
még kamaszként többször olvastam Nők Lapjában és egyéb intelligens lapokban nőkről, akik rábírták a férjüket nehezen, hogy legyen egy görbe órájuk, de aztán görbe három perc lett belőle, de mégis megjátszották, hogy kielégültek, a férj meg komolyan azt hitte, hogy neki is jó volt.
blabla
már bocsánat, de eléggé kettőn áll a vásár. a pasi is eléggé ostoba kellett hogy legyen, hogy ne tűnjön föl neki, hogy vmi gyanús lehet abban, hogy a párja kerüli a szexet...
+1
+2

(Szerk.: Csak sokaknak utólag esik le, és amíg nem látnak tisztán, csak homályban tapogatóznak, és lehet, h a lehető legrosszabb megoldást választják.)

Quote from: Zsiga on 2011-11-07, 10:02:15
Quote from: .Attila on 2011-11-07, 09:52:08
Szvsz az elsősorban a hibás, aki nem nyitja ki a száját.
Asszem megvan a lényeg, bár lehet hogy nem egyre gondolunk.
:lazza:
:facepalm:

Fazék


Én


NLZ

[reserved]

szpeter

OFFtopic után szabadon
A tegnap éjjel tanulsága: Egy foglalt csaj NEM azért nem fekszik le veled,mert barátja van,hanem mert épp megjött neki. (én éreztem magam hülyének hogy ilyet feltételeztem...)

Darkstar

Ahogy a mondás tartja, csak az a csaj foglalt, akin épp fekszenek.  :D
(Ezt tapasztalatból is meg tudom erősíteni)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Quote from: Darkstar on 2011-12-22, 15:03:45
Ahogy a mondás tartja, csak az a csaj foglalt, akin épp fekszenek.  :D
(Ezt tapasztalatból is meg tudom erősíteni)
Akkor ezek szerint te sem próbáltad még a szendvicset. :) :D

Darkstar

Még nem, majd valamikor. Lehetőleg bi ikerlányokkal  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Quote from: Darkstar on 2011-12-22, 17:55:50
Még nem, majd valamikor. Lehetőleg bi ikerlányokkal  :Kiraly:
Höhö. :D

Egyszer ajánlotta fel még gimi első évében egy csaj, hogy bevállal engem meg osztálytársamat, de inkább letettem róla.

Kvikveg

Quote from: Cloud on 2011-12-22, 17:58:43
Quote from: Darkstar on 2011-12-22, 17:55:50
Még nem, majd valamikor. Lehetőleg bi ikerlányokkal  :Kiraly:
Höhö. :D

Egyszer ajánlotta fel még gimi első évében egy csaj, hogy bevállal engem meg osztálytársamat, de inkább letettem róla.
Jo nagy ordas k lehetett. Kiveve ha 18 feletti hivatasos, ekkor pedo.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Quote from: Kvikveg on 2011-12-22, 18:00:28
Quote from: Cloud on 2011-12-22, 17:58:43
Quote from: Darkstar on 2011-12-22, 17:55:50
Még nem, majd valamikor. Lehetőleg bi ikerlányokkal  :Kiraly:
Höhö. :D

Egyszer ajánlotta fel még gimi első évében egy csaj, hogy bevállal engem meg osztálytársamat, de inkább letettem róla.
Jo nagy ordas k lehetett. Kiveve ha 18 feletti hivatasos, ekkor pedo.

Fűvel fával lefeküdt, nem véletlen hogy elutasítottam. :)

.Attila


Én

Megéri elolvasni, I don't even
[spoiler][/spoiler]

Cheesy

Quote from: Én on 2012-01-12, 01:36:45
Megéri elolvasni, I don't even
[spoiler][/spoiler]
Hehe a srácra rájött a kangörcs a pina pozitív visszajelzései után és elvesztette a türelmét :) Mondjuk a kotont akkor is hülye volt, hogy említette


.Attila


Én


NLZ

Hogy kell sok pénzért megfektetni valami felvágós nőt.
Aztán pluszként a képébe vigyoroghatsz, mikor leesik neki a szuti.
[reserved]


Én


teraflare

Quote from: Én on 2012-02-13, 11:26:29
http://www.facebook.com/pages/101-Things-Girls-Wish-Guys-Knew/114759428559745
Nyilván valami 16 éves csaj írta, de attól még eléggé rageworthy
Nemtom, szerintem semmi extra, volt 1-2 amin azért jót nevettem. Némelyikről persze érződik a kis álomvilág ( 14) Kissing in the rain is what a girl dreams of.  :wtf: Ez filmben biztos jól mutat )

12) Guys who play guitar are hot.


42) The smallest things can make a girl's whole entire year.
:lol:


Én

Azért faszság a lista szerintem mert tele van olyan állításokkal amik elméletben nagyon jól működnek gyakorlatilag viszont kurva nagy öngól.
pl: 94) Randomly compliment a girl.. Especally in the middle of a convorsation.
I don't even

.Attila

Quote from: Én on 2012-02-13, 14:45:58
Azért faszság a lista szerintem mert tele van olyan állításokkal amik elméletben nagyon jól működnek gyakorlatilag viszont kurva nagy öngól.
pl: 94) Randomly compliment a girl.. Especally in the middle of a convorsation.
I don't even

Ez az, amikor álmodoznak valamiről, de fogalmuk sincs, milyen is valójában.

Quote21) We are EXTREMELY sensitive and emotional. So, if we start crying. Don't get pissed or anything, just feel bad.

= "If I feel bad you should feel bad." A kiegyensúlyozott párkapcsolat kulcsa.

NLZ

Quote from: teraflare on 2012-02-13, 13:44:36
12) Guys who play guitar are hot.
17) We love beautiful and pretty, not hot or sexy.
[reserved]

szpeter

Belekerültem a friend zone-ba. Nagyon jó. A tegnapi elszúrt vallomás miatt már annak örülnék ha barátok maradunk.
Az egész életem egy példa arra,hogy nem kell csinálni. Így.

Én

Quote from: szpeter on 2012-02-19, 20:31:53
Belekerültem a friend zone-ba. Nagyon jó. A tegnapi elszúrt vallomás miatt már annak örülnék ha barátok maradunk.
Az egész életem egy példa arra,hogy nem kell csinálni. Így.
We all know that feel
Legalábbis szerintem legtöbben megtapasztalják egyszer legalább az elcseszés keserédes ízét
PROTIP: elmúlik, ez a legjobb idő arra hogy lekösd magad értelmes dolgokkal (én pl elmentem dolgozni, segített)

NLZ

Quote from: szpeter on 2012-02-19, 20:31:53
Belekerültem a friend zone-ba. Nagyon jó. A tegnapi elszúrt vallomás miatt már annak örülnék ha barátok maradunk.
Az egész életem egy példa arra,hogy nem kell csinálni. Így.
Sztem maradj még a barátságban, később biztos lesz még lehetőséged.
Nem.
[reserved]

szpeter

Quote from: Én on 2012-02-19, 20:38:22
We all know that feel
Legalábbis szerintem legtöbben megtapasztalják egyszer legalább az elcseszés keserédes ízét
PROTIP: elmúlik, ez a legjobb idő arra hogy lekösd magad értelmes dolgokkal (én pl elmentem dolgozni, segített)
:smile: Igazából már sokadjára szerettem bele és tudtam, hogy mi lesz a válasz és így nem szóltam semmit, majd elmúlt egy időre... de most az egyszer gondoltam elmondom direktbe, meg kellett tudnom hogy pesszimista vagyok vagy realista. Utóbbi.
Így nem is viselt meg annyira a dolog, inkább csak attól tartok hogy elvesztem őt mint barátot is és ez nagyon fájna.
Valamit el kell kezdenem tényleg művelni ami elterelné a figyelmemet az egészről, túl sok csalódás ért mostanság. Szerintem egy küzdősport lesz újra, plusz diákmunka,  ideje félretenni egy jogsira.

@NLZ:  :lol: Te gonosz troll : DDD