Detroit Metal City/spoilers for the win!/

Started by Nihilus, 2008-08-06, 15:52:32

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Ismét EPIC beteg részt láthattunk xD Nagyon jó remélem megtartja a színvonalat végig  :whoah: :cool:


LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2008-09-18, 12:57:01
[Huzzah​_&​_Scum-Scans]​_Detroit​_Metal​_City​_05​
Az első olyan rész, amin nem tudtam röhögni :/ Remélem a következő jobb lesz XD Amúgy maradok a triadnál.. azt szoktam meg XD

pet

elkezdtem énis nézni jájj az opening xD meg a dalszöveg xD
"i'll fuck my father in the ass tomorrow"
"i don't have a mother or a father because i killed them both"
azért ez... :D


NLZ

Ez az ötös tényleg nem volt nagy szám. :(  Remélem kitalálnak valamit, mert így kezd laposodni.
[reserved]

KeLa

Gyengébb volt, mint az előzőek, de nem volt rossz. A második felében voltak jó pillanatok :smile:
A következő részben jönnek a punk csajok, az jobb lesz, legalábbis a mangában nagyon bírtam :D


pet

http://baka-updates.com/search.php szóval innen ha letöltöttem ezt:
21/08/08   Detroit Metal City   01   The-Triad    B2EF214E   

ez még csak valami intro?xD mert már vígan elkezdtem lemagyarosítani :D nos holnap szerintem késszen lesz, ha valakinek kéne... és majd átrendezem az egészet az eredeti sorozatba akkor.

KeLa

Az az első rész, ezek ilyen rövidek, szal ne lepődj meg :smile:

Nihilus

LOL, Satsugai fent van a gendón, nem potyára requesteltem! :whoah:

chilip

#69
feltöltenéd valahova? :D kéne a fullos verzió, de amíg kék nem tudom leszedni :) várni meg nem akarok :D már ha nem te is kivárásra építesz

KeLa

Miért nem mondtátok h kell, nekem már megvan egy jó ideje :whoah:

-> feltöltve

Nihilus


R41N

No time to bleed

chilip

nemtom mi a bajotok az 5ös résszel, nekem tetszett. a 6-os meg EPIC :D

Soul

Az 5. rész sztem is kicsit gyengéb volt, a családos rész sántított nekem kicsit.A 6. rész viszont faja volt, az előzetesében a punk csajt a menedzserúrnőnek néztem  :D.
Volt benne pár jó jelenet pl "óó nézzétek Krauser összeesett 1 nő rugásától. Nem nem erőszakolja a tagot"  :smile:, vagy hogy a dobosnak fel se tűnik hogy ég az épület csak dobol  :smile:.Next ep Power Ranger Rape?

Viszont én is vártam a Triadra, tegnap ki is adták az 5. részt 1kis bakival az ed-ben(nem hinném hogy csak nállam volt végig pixel hegy).Térek is át a H_&_S verzióra, csak a hangfalat kell kicsit fenntebb csavarni (kb maxra) hogy megfelelően dübörögjön.

R41N

Nekem a hatos Negishi új arcáról marad abszolút emlékezetes :D:
[spoiler]

:lul:[/spoiler]
No time to bleed

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2008-09-20, 13:15:49
Miért nem mondtátok h kell, nekem már megvan egy jó ideje :whoah:

-> feltöltve
hmm... az TV verzió refrénje valamiért jobban bejön nekem :D De ez se rossz ;)

Fatal

Nektek is szar a Triad-os 5. rész? Az alja el van mosódva nekem - természetesen a feliratnál...
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

KeLa

Quote from: LordBrian - TriadIf the subs are broken for you, then you're either a retard or intentionally doing it wrong. Or am I being redundant?

Quote from: LordBrian - TriadWe can't fix something that isn't broken for us.

:lol:
Quote
For those with video playback problems, I suggest updating your ffdshow or VLC. The ones packed into CCCP is getting a little long in the tooth.

Az ffdshow update tényleg műxik... ;)

LuckyDingo


Liquid Snake

5-6

Nemtom mi baj volt az 5ös résszel nekem az is bejött nagyon főleg ahogy próbálta jó útra téríteni a testvérét xD A 6odik részhez meg sztem nem kell kommentár :D  :whoah:  :whoah:  :whoah:

Fatal

Quote from: Liquid Snake on 2008-09-22, 04:26:24
5-6

Nemtom mi baj volt az 5ös résszel nekem az is bejött nagyon főleg ahogy próbálta jó útra téríteni a testvérét xD A 6odik részhez meg sztem nem kell kommentár :D  :whoah:  :whoah:  :whoah:
:tezsvir:
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

pet

#82
http://www.sendspace.com/file/zxy7dg DMC első rész magyar felirattal, Készítette: IriZe, Nihilus, Esz
A következőt is postolom, ha meg lesz, törölve ezt, és a linket áttéve a másik commentbe.
edit:(a file nem sokáig marad SendSpacen, ha kell majd megint feltöltöm, AA-ra is el lett küldve, (persze várom az AA csapat ellenőrzését) amit persze megint csak a következő commentben közlök, törölve megintcsak ezt.)
Edit: a felirat fel került AnimeAddictsra is, szóval nemis postolok akkor semmit majd ott megtaláljátok a többit is :D

KeLa

Quote from: Liquid Snake on 2008-09-22, 04:26:24
A 6odik részhez meg sztem nem kell kommentár :D  :whoah:  :whoah:  :whoah:
:tezsvir:
Hát nem is, kegyetlen volt xD

chilip

#84
OneMangára felkerült 1-től 57ig a mangája, már akit érdekel :) gondoltam szólok

ed.: hupsz, már felhozták manga részlegben  ^^"

NLZ

[reserved]

Lazzaret

EZ NAGYON BETEG :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:

Subete wo Korose!!!!


www.arkangyalok.uw.hu

NLZ

[reserved]

Soul

Még nincs.De nem csak uj rész hanem, op/ed single és ost is illene  :smile:.

Nihilus

Itt a filmes OST, rajta van minden sláger a SATSUGAI-tól a Bitch Pig Symphonie-ig.
Enjoy. http://www.mediafire.com/?pwvaavhcayb