Main Menu

Guild Wars

Started by .Attila, 2005-06-10, 21:23:02

Previous topic - Next topic

Fubenalvo

Quote from: chilip on 2011-05-20, 15:02:09
Quote from: White SeeD on 2011-05-19, 21:44:52
Erm...
http://www.guildwars2.com/en/the-game/professions/engineer/
WTF is this profession?!?!?!  :wtf: :zomg: :ejj:

lassan Team Fortress 3 lesz ebből :D

többször hangsúlyozták már, hogy nagyon sok ötletet merítettek a TF-ből :)

+ma dobtam fel egy új posztot, amiben láthatjuk hogyan is működik egy fire elementalist víz alatt:
http://gw2.variance.hu/2011/07/01/uj-elementalist-gameplay-vizalatti-harc-ala-gw2guru/

Fubenalvo

Az idén Gamescomon bemutatásra kerülő demoban végre lesz jászható Sylvari, Asura és PVP!
Akit érdekelnek a részletek, tudja hol találja! :)

White SeeD

Sylvari bemutató hét van. Naponta új infó.
Kezdték a design. Hát, kétségtelenül növények. Fából vannak. Tehát boszorkák!!!!! :szemuveges:
http://www.arena.net/blog/kristen-perry-on-designing-and-redesigning-the-sylvari
Ilyenből lesz egy necrom :__devil:
Alig várom a karaktergenerálás részleteit. Ahogy látom a fától a salátáig lesz miből válogatni :ejnye:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zen

A "növényember termőföldet kapál" rész az egyik videón csak nekem volt képzavar? :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

a fizetésről tudni valamit? "egyszer fizetsz és aztán belső bolt" jó szokásukat megtartják?

Cloud

Haver rávett hogy kipróbáljam a 14 napos trialt. Valami tipp-trükk kezdő játékosnak? :D

chilip

szórakozz jól :D (meg ne farmolj szörnyeken, ez nem az a játék - questelj sokat)

Cloud

Karaktergenerálás után kiírja:


Downloading: 29.000 files remaining...



Ez hülye????  :eek:

White SeeD

Quote from: chilip on 2011-08-12, 16:56:23
a fizetésről tudni valamit? "egyszer fizetsz és aztán belső bolt" jó szokásukat megtartják?
Egyszer megveszed utána free funn. Persze majd adnak ki uj területeket, storykat amikért pénzet kérnek. Nameg a szokásos ékszer és ruhabolt.

Quote from: Cloud on 2011-08-12, 17:09:13
Karaktergenerálás után kiírja:


Downloading: 29.000 files remaining...



Ez hülye????  :eek:
Igen, sok fileot tölt be 1 fileba. A full game 3,8GB, neked szerintem 600mb-t fog leszedni, nem 40gb-s wow, nem kell megjedni :ejnye:
Ha a haver nem adott kódot, akkor old ascalont "élvezheted". Sajna ott még nincsenek herok vagy hencek, így majd egyedül kell bóklásznod vagy player. De legalább a táj szép lesz.
ÉS ahogy már mondták hagyd a szörnyek csapkodását, questelj, csak azt öld le amit kell / optimálisan lőtávolban van.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Cloud

Hát berosálok. Újraindult a gép, kezdhetem előről a letöltést. Lol már megint vagy 2 órás procedúra... :he:

White SeeD

Hmm, nekem még nem csinált ilyet. Ha rosszúl is jön le valami, akkor csak azt javítja ki ami rosz, de nem az egészet.
Mondjuk lehet hogy nem elölről kezdte az egészet, csak azt a helyszínt. GW dinamikusan tölti le/be a cuccokat, ahogy haladsz előre.
Gondolom rendszergazdai jog meg hasonlót kapott indításkor.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Chronus

Hm...

Valaki gondolkozik GW2 megvásárlásáról?
Elegendő emberanyaggal össze lehetne ütni valami faja kis guildet.

White SeeD

Én egy percig sem gondolkodok rajta. Gyak az első game lesz amit megjelenéskor(i áron) megveszek :angyali:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zen

Quote from: Chronus on 2011-09-29, 12:54:23
Hm...

Valaki gondolkozik GW2 megvásárlásáról?
Elegendő emberanyaggal össze lehetne ütni valami faja kis guildet.
Én is meg akarom venni, max WoD Online gátol meg benne, de állítólag abban induláskor csak Kamarilla lesz. :mad:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

thrall

Mivel ez az egyetlen ígéretre méltó MMO ami a közeljövőben kijön (nagyon nem vagyok SW fan) ezért 90% hogy megveszem

Chronus

#526
Na, ez elég jól hangzik.
Akkor az értelmes emberek már megvannak. Már csak a game kell. :)

Zen

Előterjesztem, h a guild neve League of Extraordinary Gentlemen legyen. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

White SeeD

Akinek meg nem tetszik a név, az csinál magának sajátot és azt pakolja ki maga fölé, majd belép a közös guildba is (mivelhogy egyszerre több guildban lehetünk majd benne) :lazza:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Chronus

#529
Quote from: Zen on 2011-10-01, 16:00:16
Előterjesztem, h a guild neve League of Extraordinary Gentlemen legyen. :D

Az - comic és film lévén - valószínűleg foglalt lesz... persze be lehet próbálni.

De valami hasonlóan arisztokratikus név kell majd.
[spoiler] Lounge of Legends[/spoiler]
[spoiler][/spoiler]

Zen

League of Ordinary Gentlemen?  :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

#531
Meg fogom venni a GW2-t, de előbb még végig kéne szenvednem a EotN-t, hogy átvihessem a GW1-es bónuszokat vagy mi. És nincs kedvem hozzá...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

Quote from: Dreamcleaver on 2011-10-02, 22:36:08
Meg fogom venni a GW2-t, de előbb még végig kéne szenvednem a EotN-t, hogy átvihessem a GW1-es bónuszokat vagy mi. És nincs kedvem hozzá...

+1

factionsban elakadtam mert kurva unalmas mászkálós questek vannak ott :P

White SeeD

EoTN-ben méghosszabb és mégmászkálósabb questek vannak. Igaz a történet gyorsabb és sokszínűbb lévén hogy minden fajnak külön sztorija van.
Már csak azért is érdemes tolni, hogy megismerjük a fajokat.
Amúgy nem kell végigtolni az EoTN-t a rewardok egy jelentős részéhez. Ha van 5 karid és eljuttok Eyebe, (ami karinként 10 perc séta) ott mindegyik kap 1-1 tapétát, így 1 karival teljesen ki lehet tapétázni a helyet és lehet bepakolni a már meglévő cuccokat.
Persze ha nincs meg végig az EoTN akkor kimaradsz pl a WIK-ból így a fegyver részleg 1:1-ben kiesik. A hero armorok több mint feléből, néhány titleből.

Amúgy az EoTN végigtolása nemsokidő a hall feltöltéséhez képest ;)

A lustább GW1 tulajoknak érdemes figyelni az eventeket ahol könnyen rövid időn belül sok javat lehet összeszedni, pl majd nemsokára lesz Halloween, karácsony miegymás. Óriási mennyiségű pénz összejön csak hógolyózásból.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Chronus

Quote from: Dreamcleaver on 2011-10-02, 22:36:08
Meg fogom venni a GW2-t, de előbb még végig kéne szenvednem a EotN-t, hogy átvihessem a GW1-es bónuszokat vagy mi. És nincs kedvem hozzá...

Nem kell semmit szenvedni rajta. Az épületig kell csak eljutni, ami nagyjából 5 perc. A Hall of Monuments az első pillanattól fogva használható.

chilip

Quote from: White SeeD on 2011-10-03, 00:05:16
...

hmmhmm :D

asszem tapétázok majd hétvégén :D tessék szólni majd az ilyen eventek elött, mert nem nagyon követem. amúgy accountot tapétázunk? szóval ha a 2. karival sétálok el EotN-ba akkor ott már lesz 1 tapéta alapból?

White SeeD

Nem, karakternek tapétázol. De minden karakter-től összevonódik a reward számolás. Pl egyiken az egyiken elit páncél van és kirakta, a másik karin másfajta elit van, és ő is kirakta akkor a végén 2 páncél van a reward számolásnál. ugyanez fegyverrel stb...
De szerintem a legegyszerűbb (már ha ennyire spórolunk az idővel :hehe: ), ha a title gyűjtő főkarinak ki van tapétázva kompletten és az pakolja be a cuccokat, de pl a fegyvernél meg a páncélnál érdemes a többi karinál is kitapétázni azt a részleget és azok is be tudják rakni az elit páncéljukat.

És igen, ahány karival elsétálsz eotn-be az alapból kap 1-1 tapétát ingyen. 5 karival elmész és megvan egy komplett szett. További tapéták 1-1 szövetséges összeszedése után kapható. Meg a legvégén 1.

(Én meg mindíg beharangozom az eventket már jóideje ;))
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Chronus

#537
Quote from: White SeeD on 2011-10-03, 14:02:24
De szerintem a legegyszerűbb (már ha ennyire spórolunk az idővel :hehe: ), ha a title gyűjtő főkarinak ki van tapétázva kompletten és az pakolja be a cuccokat, de pl a fegyvernél meg a páncélnál érdemes a többi karinál is kitapétázni azt a részleget és azok is be tudják rakni az elit páncéljukat.

Ez.
Én gyakorlatilag 1 karaterrel raktam be 30 minipetet. 6 év termése. Akkor lett meg a 30/50, pont a 30. minipettel.

Mondjuk egy EotN végigtolásban benne vagyok. Asszem azóta nem is GWztem.

Zen

Okáj, kérdésem volna: Leszedtem GW1 trialt, játszogatok vele, mondom megveszem. Egy fél nap szenvedés után aztán sikerült, mégpedig a játékba beépített ingame store-on keresztül. Namármost megvettem, kiírt egy customer support számot, megváltozott a karakterválaszóképernyő, ééééés.... a további fájlokat később fogja majd letölteni, v ez most pontosan hogy működik?

Ja, Trilogyt vettem meg Eye of the North-ot.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

White SeeD

Igen, majd game közben fogja tölteni, térkép részletenként, vagy ha van valami új az adott településen.

Tanács: Ne a prophacivel (az első game, a trial is ott van) kezd, hanem faction vagy night fall. (mindegyiknek külön története van, lényegtelen a sorrend, úgy is át tudsz majd menni innen onnan.

Én már használtam már az ingame storet. 2 perc alatt megvettem amit akartam gond nélkül.

A /bonus bepötyögésével kapsz summoning stonet, amivel korlátlanul idézhetsz 1 imp szövetségest, eleinte jól jön, meg ha olyan verziót vettél akkor maxos fegyokat is kapsz.

+Írd be a karid nevét, adok némi kezdőtőkét ;)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6