USTEAM - Best of 2012

Started by Zsiga, 2007-04-20, 21:28:54

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Quote from: Próféta on 2008-02-29, 18:11:10
minuszmiki: ki tudtád esetleg érvekkel fejteni, miért kerüljön abba a kategóriába?
Látom végül a scifibe került, azért gondoltam a másikra, mert a jövőbeli környezetet nem fejti ki különösebben meg nincsenek benne mechák, a kaland/fantasy közül meg mindkettő igaz rá. De igazából mehetett volna mindkettőbe is. :)

Soul

Én az összes kategóriába beraktam volna a Death Note-ot  :D.

DS siessé Haruka béka s*gge alatt, és természetesen Kana-t imádjuk  :smile:.

Én

Én szeretem a Gurren-Lagann-t, de legjobb karakterfejlődés? :zomg: Simon átlendült egy traumán meg öregedett 7 évet, de egyébként mindenki konstans GAR volt.
Quote from: Soul on 2008-03-11, 16:08:40
természetesen Kana-t imádjuk  :smile:.
:tezsvir:

Soul

Nekem csak az "fáj" hogy nincs minden kategóriában ott, és ezzel 1 időben nincs mindenhol első helyen a DN  :D.

Solid Snake

Quote from: Soul on 2008-03-11, 16:08:40
Én az összes kategóriába beraktam volna a Death Note-ot  :D.

Legjobb szerelmi/romantikus történet? Háááát...  :eek: ::)

Soul

Volt benne szerelmi szál nah  :smile: sőt a végén 3szög is.

Próféta

Quote from: Soul on 2008-03-11, 16:14:04
Nekem csak az "fáj" hogy nincs minden kategóriában ott, és ezzel 1 időben nincs mindenhol első helyen a DN  :D.
Ezt ugye a kategóriák többi jelöltjét ismerve gondolod így?  :ejnye:

Darkstar

Quote from: Próféta on 2008-03-17, 12:49:07
Ezt ugye a kategóriák többi jelöltjét ismerve gondolod így?  :ejnye:
Szerintem simán DN fanboiként gondolja így. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Quote from: Próféta on 2008-03-17, 12:49:07
Ezt ugye a kategóriák többi jelöltjét ismerve gondolod így?  :ejnye:

Nem láttam én mindent.Ha valami scifi v mecha azt nem nézem meg(van azé kivétel  :smile:).
Örülök hogy azért ilyen szépen végez a  szavazáson a DN  :smile:.

Member

Azért amit AAn szavazás néven mertek művelni DNnel... Na mind1.

Manitu

Örülj, hogy legalább az Elfen Liedet nem jelölték... arra is voltak kísérletek :D


Lt. Simoan Blarke

Quote from: Manitu on 2008-03-17, 19:16:57
Örülj, hogy legalább az Elfen Liedet nem jelölték... arra is voltak kísérletek :D
Ezt rossz embertől kérted :D :lincs:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

noriko

következtetés levonva:
fogynak az up-to-date anime rajongók. tavaly dupla annyian szavaztak mint most! interesting. or not really :)
"I wish I could, but I don't want to."

Próféta

A végeredmény mindenesetre ééééérdekes. A Death Note mindent visz.  Megérdemelte? Kezdődhet az anyázás.

Én

Én sok dologgal elégedett vagyok, de pl a ttgl-es karakterfejlődést még mindig nem értem, a claymore-ban sem láttam olyan hűdenagy vizuálparádét, Death Note-ra sose mint dráma tekintettem, Kanon bekaphassa, valamint sajnálom, hogy Yoko lecsúszott. A többivel vagy egyetértek vagy enm láttam (legtöbb az utóbbi... :D )

Fazék

már le is zárult a szavazás? fene, pedig op/ed-kre végül szerettem volna egyszer szavazni :haha:

White SeeD

Ugyanaz volt mint tavaj.
A népszerűbb darabok olyan kategóriában is arattak, amihez az égviágon semmi közük nem volt.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Darkstar

Clannad mint a legjobb új sorozat, mostmár hivatalos. :D  :cool:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Ehhez kétség sem férhet. :D (Bár én a Ghost Houndra is leadtam egy voksot, de teljesen más műfaj a kettő)

kelvor

AA-n még érdekesebb lett a vége. Példának okáért ott még a legjobb animációt is a DN zsebelte be, míg a Seirei-re mindössze 80 ember tette a voksát.  ::) Én csípem a DN-t, na de azért ennyire nem. Ami a mi szavazásunkat illeti, annyira nem lett vészes. Igaz, szavazhattak volna kicsivel többen, hátha máshogy alakul 1-2 dolog, aminek nagyon is örültem volna.

Quote from: Én on 2008-03-21, 23:11:53
Én sok dologgal elégedett vagyok, de pl a ttgl-es karakterfejlődést még mindig nem értem, a claymore-ban sem láttam olyan hűdenagy vizuálparádét, Death Note-ra sose mint dráma tekintettem, Kanon bekaphassa, valamint sajnálom, hogy Yoko lecsúszott.

Teljesen  :tezsvir:

Soul

Jó persze utáljátok Yagami Lightot, de azt el kell ismerni hogy sztori-zene-grafika-seyuu-k és karakterek szempontjából kiváló a DN, szóval szerintem ez a valóságot tükröző eredmény.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Soul on 2008-03-22, 03:51:07el kell ismerni hogy sztori-zene-grafika-seyuu-k és karakterek szempontjából kiváló a DN
hát őszinte leszek. nekem se a zene, se a történet, se a grafika nem jött be. karakterek még oké. seyuu-khoz még mindig nincs elég fülem és figyelmem. oké, volt egy kellemes opening, annyi. a történet kábé annyira kötött le, hogy kábé mindig elkalandoztak a gondolataim. tudod... ízlések és pofonok, meg mindenki különböző, stb.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Soul

Jó akkor sokan gondolkoznak úgy mint én a szavazók közül és pont  :smile:.

minuszmiki

#203
Quote from: Soul on 2008-03-22, 03:51:07
Jó persze utáljátok Yagami Lightot, de azt el kell ismerni hogy sztori-zene-grafika-seyuu-k és karakterek szempontjából kiváló a DN, szóval szerintem ez a valóságot tükröző eredmény.

Noofence, de én sem ismerem el. Sokkal nagyobb potenciál volt benne, mint ami a végén lett belőle, ezért nem szeretem annyira. A sztori addig jó, [spoiler]amíg L meg nem hal[/spoiler] és véget nem ér vele az első pár részben felvezetett móka. Hirano Aya szerepel benne, szóval a seiyuukra nem lehet panasz A zene, egyetértek, elsőosztályú, azzal sem volt baj. Grafika... ::) Karakterek megintcsak jók, de a két főszereplőn kívül középszerűek (egyébként én is Lightot bírtam jobban). Nálam ez a középmezőny elejébe elég csak, mivel grafikailag, történetileg, zeneileg, karakterek szempontjából volt nem egy olyan, ami nekem jobban tetszett.

Soul

Quote from: minuszmiki on 2008-03-22, 04:23:36
Grafika... ::)

Hallod ne a "filler" szerű részekből itéld a grafot, amikor Light lemond a dn-ről  :D.Emlékszem hogy ott volt párszor hogy Misa kicsit gyengébb vonalakat kapott de ennyire  :D.Biztos nem nyúltál bele photoshoppal  :D?Ezen jót nevettem  :smile:.

minuszmiki

Nem nyúltam bele.:D Egyébként igen, a legtöbb animéből ki lehetne szedni ilyen kaliberű képeket, és a DN-re valóban nem jellemző a QUALITY, korrekt volt a látványvilága, de volt több olyan anime is idén, amiben nem lehetett ilyet találni (pl. Seirei no Moribito, Dennou Coil), és bár a karakterdizájnt sokszor ítéltem csúnyának a Gurenn-Lagann esetében, de az ottani nagyobb csaták vizuális orgiájához sem igazán mérhető.

Member

Hogy a fenében nyert DN mint legjobb? Eddig a 3. helyen volt, sűrűn lemaradva. Legjobb ending-ben is, hát, azt a béna klippet nem tudom feledni. Zetsubo és Minami-ke veri a Hanayome-t, ami talán az évezred vígjátéka? :confused: Ezek vhogy nem tudom hova tenni.

Soul

#207
Quote from: Member on 2008-03-22, 11:19:20
vhogy nem tudom hova tenni.

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-03-22, 04:01:00
tudod... ízlések és pofonok, meg mindenki különböző, stb.

+ bla bla  :smile:

Próféta

FLAEM!
Quote from: Soul on 2008-03-22, 03:51:07
Jó persze utáljátok Yagami Lightot, de azt el kell ismerni hogy sztori-zene-grafika-seyuu-k és karakterek szempontjából kiváló a DN, szóval szerintem ez a valóságot tükröző eredmény.
Persze, hogy utáljuk Lightot, de ez így jó: egy erős negatív karakter sokat dobhat a sorozaton - ezesetben dobott is.

Habár szerintem a DN első harmada kiváló, a második nem annyira, a harmadik pedig inkább gáz, de tegyük fel egy pillanatra, hogy végig olyan volt, mint az eleje. Mondjuk, hogy elismerem, "hogy sztori-zene-grafika-seyuu-k és karakterek szempontjából kiváló a DN". Ennek ellenére voltak olyan sorozatok, amelyek még kiválóbbak voltak egyik vagy másik szempontból (pl. Dennou Coil, de még a TTG-L is). Na ezért zavar. De rendben, másoknak az utóbbiak nem tetszettek annyira (gyanítom, nem is nézték meg).

Azt meg, hogy a Death Note mióta legjobb dráma, azt elég nehéz lesz ízlésekkel és pofonokkal megmagyarázni. Hol volt benne egyáltalán dráma? Két vagy három jelenettől eltekintve majdnem vegytiszta krimi, könyörgöm...
(lehet, hogy ott a baj, hogy nem voltak elég jó jelöltek ellene?)

Soul

Your flaem was resisted.

Akkor ne azon lovagoljunk hogy szinte mindenhol első lett a DN hanem azon hogy oylan kategóriába is bekerült ahova nem nagyon kellett volna.Mondjuk igazán jó lett volna az echii kategóriába is [spoiler]Misa egyszer megjelent háló cucba  :smile:[/spoiler].Az meg hogy ez lett az eredmény a szavazók véleményét tükrözi, ez egy kis belső szavazás, sztem túl lihegitek  :smile:.Mondjuk ha nem szerepel így a DN akkor biztos kevesebb lennék pár postal.