USTEAM - Best of 2012

Started by Zsiga, 2007-04-20, 21:28:54

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Ejj, mennyi mindent meg kéne még néznem, mielőtt véget ér  szavazás...  ^^

Junchi

Quote from: Soul on 2009-02-19, 03:21:08
A listát jónak láttam. 1 hiba: Legjobb akció/ harcművészeti anime: Junchi GR-2-fag <---ezt vedd ki mert poén volt nem anime cím  :smile:

Nem hát, azt csak én firkantottam oda megjegyzésnek, hogy Ga-Rei: Zero-fag vagyok és "mindenhol" azt jelölöm be xDDD

chilip

Chaos Head mit keres a legjobb karakterfejlődésnél? végéig rinyált folyamatosan azt a végén csettintésre GAR lett meg megment mindenkit...

White SeeD

Quote from: chilip on 2009-02-19, 11:51:27
Chaos Head mit keres a legjobb karakterfejlődésnél? végéig rinyált folyamatosan azt a végén csettintésre GAR lett meg megment mindenkit...

Épp ez benne a karakterfejlődés :D
Bár szerintem nem volt ennyire egyszerű a dolog, nameg nem csak a főszereplő fejlődött.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

néma loli végén megtanul újra beszélni
wangst csaj végén kibékül faterral (miután meghalt...)
.
.
.
stb

mindenki a végén csettintésre hirtelen olyan személyiséget vesz fel hogy happy end. okádék vége volt 0,00000001 fejlődéssel. eleje tetszett, és csak ezért néztem végig (meg azt a tizenegynéhány részt ki lehet bírni - majdnem nem sikerült).

NLZ

Quote from: chilip on 2009-02-19, 11:51:27
Chaos Head mit keres a legjobb karakterfejlődésnél? végéig rinyált folyamatosan azt a végén csettintésre GAR lett meg megment mindenkit...
Hopp igazad van, pedig azt is néztem, hogy wtf, de elfelejtettem. :)
[reserved]

Soul

Sztem maradhat, nem hinném hogy mindenki arra fog szavazni(ha meg igen akkor bummm).Inkább az fáj (sztem) hogy nincs citrom díj ahol tuti első lenne  :smile:.Na meg végül is egyet értettetek hogy volt karakter fejlődés és csak sima utálat jön le nekem a Chaos Head felé, én nem a CH-t pártolom, végig se néztem mert meguntam, itt kérdeztem meg fórumon mi lett a vége  :smile:.
Inkább a Kara no Kyoukai-t kéne átbeszélni, mert ha most nem kap jelölést jövőre se fog és sztem megérdemli (nem kicsit).

chilip

[spoiler]főhős felébredt, igazi éne meghalt, ultragagyi csatában elverte a nagy gonosz világuralmas csákót, összejött a háreme, nem lett annyira emo-s a végére...[/spoiler]

White SeeD

Én inkább a kategóriákat szélesíteném picit.
Pl a legjobb női / férfi szinkronhang/szinkron alakítás kategória még beférhetne egy ilyen szavazáson. ::)
(Nem is kéne túlzottan utánanézni, elég lenne animecím és szereplőnév)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Soul

Nemrossz ötlet, de sztem majd jövőre, és akkor mármost év közbe mindenki figyel oda a kedvenc hangjaira jobban, na meg egy full uj kategóriát holnapig több ember szemszögéből megtölteni lehet kevés idő  :smile:.

Member

QuoteLegjobb férfi / fiú karakter:
[...]
Inspector Wizer Flayon (Slayers Revolution)
ULTIMATE WTF

noriko

hopsz! Junchi odafirkantását én is észrevettem (nevettem is egy jót magamon), csak elfelejtettem kivenni...  :redface:

Úgy gondoltam, hogy ahol még vannak szabad helyek, vagy amúgy is kevés a jelölt, oda még beférhetnek az utólag javasoltak. de pusztán a helykitöltés miatt senki se javasoljon!!! csak olyanokat, amik nagyon hiányoznak szerintük az adott kategóriából, és arra is szavaznának.

Romantikus: Nogizaka Haruka no Himitsu - bekerült.

Kara no Kyoukai - anidb-hez igazodunk, így nem kerülhet be, de ha 2009-ben jön ki a maradék, akkor majd jövőre indulhat sztem egybe.

női: Asōgi Rin (Mnemosyne) - csak akkor kerül be, ha még kap két szavazatot.

ffi: Irie Naoki (Itazura na Kiss) - bekerült. kategória ezzel megtelt.

ED: Tomatsu Haruka - Musuhi no Toki (Kannagi) - bekerült.
ED: Galneryus - Cause Disarray (Mnemosyne) - bekerült.

Legjobb karakterfejlődés: Itazura na Kiss - bekerült.

Legjobb anime: Hyakko - bekerült. (főleg, hogy még kampányt is kapott :D)

Nyanko-sensei - maradhat sztem. külön nemtelen kategóriát nem indítunk miatta :D

xxxHOLiC: Kei és a Natsume Yuujinchou - fantasyben eleve indultak. maradhatnak mindkettőben, nem? vagy nagyon kilógnak a thriller/misztikus/horror kategóriából?

Chaos Head - maradjon, max nem kap sok szavazatot.
mi volt még...

új kategória majd inkább jövőre, ha van rá igény.

Wizer Flayon - ha Saiya Gin rá akar szavazni, akkor felőlem maradhat, úgyis van rajta kívül egy rakás másik jelölt ott még.
"I wish I could, but I don't want to."

minuszmiki

Quote from: noriko on 2009-02-19, 18:15:50
női: Asōgi Rin (Mnemosyne) - csak akkor kerül be, ha még kap két szavazatot.
Egyet kap tőlem.

bimanc

Quote from: minuszmiki on 2009-02-19, 18:20:01
Quote from: noriko on 2009-02-19, 18:15:50
női: Asōgi Rin (Mnemosyne) - csak akkor kerül be, ha még kap két szavazatot.
Egyet kap tőlem.

Tőlem szintén. Van akit még nem ismerek a jelöltek közül, de a többség nem igazán tetszik.

SaiyaGin

Quote from: Member on 2009-02-19, 17:58:53
QuoteLegjobb férfi / fiú karakter:
[...]
Inspector Wizer Flayon (Slayers Revolution)
ULTIMATE WTF

Szerintem nem volt semmi az arc. :D Azért leveheted a listáról, ha gondolod, Noriko, úgyis tudok másra szavazni a listából. :)

Soul

Örülök hogy volt értelme a + jelöléseimnek, én voltam buta mert láttam ki mit jelölt és gondoltam szinte mind közte van amikre én is gondoltam, minek írjak saját listát.Aztán meg mégis lett 1-2 dolog ami nem szerepelt a listán  :smile:.De ki is cseszek magammal ugyanis nem 1 kategóriában lett konkurencia egy egy jelöltemnek így, nem baj majd elvitatkozhatok magammal :smile:.

Próféta

Quote from: NLZ on 2009-02-19, 03:38:15
Hejj, meg kell néznem péntekig a Macross Frontiert, hátha akkor fogok tudni szavazni picit több kategóriában. :D
Pont azért ilyen hosszú a szavazásra nyitott időszak, hogy addig legyen időd bepótolni ezt-azt. Nem muszáj azonnal szavazni az elején.

Majd a Legjobb OP/ED kategóriák jelöltjeihez most is jól jönne egy-egy youtube link a jelölőktől, hogy a sorozatok ismerete nélkül is lehessen véleményt alkotni. Hogy a jó példával elöl járjak:
Kaiba OP ( :borul:)
Kaiba ED
Code Geass R2 OP (bleh  :punny:)

Soul

Ott van Utubeon a kereső, ctrl+c meg crl+v anime cím +op v ed megjelölés és sztem nem fog átverni a tube  :smile:.Én nem keresgélek linkeket(sztem mindenki tudja használni a keresőt), de neked Próféta ajánlom a Kannagi ED-t, ha tetszik a Kaiba ennek is bekéne jönni  :smile:.

NLZ

[reserved]

Fatal

Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

NLZ

[reserved]

Fatal

Kivételesen nem neked címeztem postomat.
(A link R2 OP2 helyet R2 OP1-re visz.)
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

bimanc


Soul

Huh még 1 észre vétel  :redface:, nem tudom már szabad e.
Na de akkor, a Legjobb thriller / misztikus / horror anime kategóriába a szokásos páros szépség miatt is meg amúgy is úgy gondolom ér jelölést az anime, na meg tetőtől talpig 2008as.
A Shigofumi-ról lenne szó. (ha nem jön ki a picture dramajának a 4. része ma akkor eszembe se jutott volna)


Zsiga

Én meg ezennel kiszálltam az egész szavazósdiból. Ha rajtam kívül mindenki ennyire beleszarik a szabályokba akkor intézzétek ti úgy ahogy jónak látjátok.

NLZ

Quote from: Zsiga on 2009-02-20, 15:17:22
Én meg ezennel kiszálltam az egész szavazósdiból. Ha rajtam kívül mindenki ennyire beleszarik a szabályokba akkor intézzétek ti úgy ahogy jónak látjátok.
*Buksisimi*
^^
[reserved]

minuszmiki

Quote from: Zsiga on 2009-02-20, 15:17:22
Én meg ezennel kiszálltam az egész szavazósdiból. Ha rajtam kívül mindenki ennyire beleszarik a szabályokba akkor intézzétek ti úgy ahogy jónak látjátok.

vö.:

Quote from: noriko on 2009-02-19, 01:57:04
Szóval itt az összesített jelölt lista, nézzétek át, ha nagyon fura lenne valami, vagy nagyon hiányozna valahonnan valami, jelezzétek péntek délután 4-ig.

noriko

Szerintem ennyi rugalmasság megengedhető, tekintve, hogy a szabályok eleve nincsenek kőbe vésve, és azt a célt szolgálják, hogy rendszert és keretet adjanak a szavazásnak. A jelölési időszakban nem látják egymás mellett az emberek a jelölteket, ezért nem is tűnhet fel, hogy hiányzik-e valami vagy valami rossz helyre került.
Mivel ez alapból USTEAM best of, akkor már legalább azok legyenek a végleges listában, akiket benne is szeretnénk látni, nem? Főleg, ha több ember is támogatja.
(Ezért is adtam lehetőséget a 10-es határ túllépésére, 3 támogatás esetén pl.)

Ha úgy jobban hangzik, akkor názzük úgy, hogy a jelölési időszak két szakaszból áll. Az első a "bekiabálós", ami feb. 1-én zárult, a második a véglegesítés és ellenőrzés, ami ma zárult, egy órája.

Még egy kérdés a néphez, mielőtt megnyitnám a szavazást.
Az megfelel, ha április 13. éjfélig lehet szavazni? Ebben benne lesz a húsvéti szünet is így. Lesz bőven idő animét nézni.
"I wish I could, but I don't want to."

Soul

Nem hinném hogy ha ezek után azt írnám hogy bocs, vagy jólvan akkor szedje ki Noriko a jelöléseimet változtatna Zsiga kedvén.
Zsigának abban igaza van hogy későn jöttek tőllem a jelölések, de sztem nem csak hülyeségeket "kiabáltam" be, hanem oylan neveket vagy címeket amik színesítik a listát.Ha ki lesznek szedve az utólag berakott címek az se lenne baj mert minden kategóriában volt olyan amire szavaztam volna.Jövőre biztos jobban oda figyelek erre ha majd jelölök hogy időben a lista.

A dátum meg biztos mindenkinek megfelel.