USTEAM - Best of 2012

Started by Zsiga, 2007-04-20, 21:28:54

Previous topic - Next topic

Zsiga

A véleményemen változtatni valóban nem fog semmi, azt meg nem is várnám egyébként hogy bármit kiszedjetek azért mert én úgy gondolom hogy nincs ott a helye. Megértem a ti oldalatokat is, egyszerűen csak nem értek egyet vele, viszont mivel elég rendesen kisebbségben maradtam a véleményemmel ezért semmi értelme itt erősködnöm meg szívóznom.

noriko

Lehet szavazni! :)




szabályok:

1. Mindenki csak egyszer szavazzon!

2. Mindegyik kategóriában lehet választani, hogy :


  • két animét jelölsz meg,
  • egyet,
  • vagy egyet sem.

Kivéve a " Legjobb sci-fi / mecha anime" kategóriát, ahol a kevés jelölt miatt csak 1-re lehet szavazni!

3. A szavazás április 13. (hétfő) éjfélkor zárul.
"I wish I could, but I don't want to."

SaiyaGin

Azt engedi a rendszer, hogy egyes kategóriákban most szavazzak és másokban csak később, vagy ha egyszer már megnyomtam a "Submit Vote" gombot, akkor annyi?

Fatal

#333
Érdekesnek tartom hogy több szavazatot is leadhatsz, de gondolom ezt megbeszéltétek. Szavaztam amire tudtam.
(Also: Xellos mint gonosz karakter? Amint befejeztem a Slayers TV és Next újranézését, el kell kezdenem ezt az újat.)
ED: OK, csak most olvastam, hogy 2 a limit. :lame: @ me
SaiyaGin: én már szavaztam, de engedne még, szóval valószínűleg lehet utána is.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

noriko

Quote from: SaiyaGin on 2009-02-20, 20:54:30
Azt engedi a rendszer, hogy egyes kategóriákban most szavazzak és másokban csak később, vagy ha egyszer már megnyomtam a "Submit Vote" gombot, akkor annyi?

Quote from: noriko on 2009-02-20, 19:35:48
szabályok:

1. Mindenki csak egyszer szavazzon!


Kérem betartani!!
A rendszer, mint mindegyik, kijátszható, de ne tegyétek. Ha valaki elrontotta, és hamar szavazott, az inkább nekem jelezze, és hozzáadom a szavazatait a megjelöltekhez. De inkább egyszer és átgondoltan szavazzatok, ha lehet! thx!
"I wish I could, but I don't want to."

SaiyaGin

Quote from: noriko on 2009-02-20, 21:12:57
A rendszer, mint mindegyik, kijátszható, de ne tegyétek. Ha valaki elrontotta, és hamar szavazott, az inkább nekem jelezze, és hozzáadom a szavazatait a megjelöltekhez. De inkább egyszer és átgondoltan szavazzatok, ha lehet! thx!

:merci:

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

nehogy már Nagi nyerjen legjobb női karakternek  :zomg: Xam'D sajna nem teljesít úgy ahogy vártam a végén ::) többiben úgy ahogy mainstream a véleményem :D

NLZ

Quote from: chilip on 2009-03-14, 01:32:31
nehogy már Nagi nyerjen legjobb női karakternek  :zomg: Xam'D sajna nem teljesít úgy ahogy vártam a végén ::) többiben úgy ahogy mainstream a véleményem :D
Énis néztem. :zomg: Meg CG, mint legjobb történet, karakterfejlődés és fiúkarakter. :zomg:
[spoiler][/spoiler]
[reserved]

Member

Nekem is böki pár a csőrömet. Legjobb anime CG R2?! Legjobb OST DMC?! Legjobb OPben Kannagi a második sorban? DMC mint legjobb vígjáték?! Nagi és Lelounch?!

Igazából csak Xelloss-szal és a Soul Eater-rel értek egyet. :haha:

White SeeD

A CG nagyon jó helyen képviselteti magát, oda is való.
Clamphater clubnak :hehe:

A DMC én sem értem.

A Gundam 00 is elég sokáig volt vezető helyen. :he: De ahogy elnézem a Frontier fanok nemrég szavaztak, így helyrebillentették a dolgot. (A legtöbb helyen :D)

Horo-ra meg csak én szavaztam :zomg:

Slayersen meglepődtem. Én szeretem a Slayerst, de az új sorozat nekem nem jött be. Natsume, Druaga jobb helyet érdemelne :frown:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2009-03-14, 01:32:31
Xam'D sajna nem teljesít úgy ahogy vártam a végén ::) többiben úgy ahogy mainstream a véleményem :D

Úgy tűnik, valóban nem sokan vagyunk.  :frown:

Quote from: White SeeD on 2009-03-14, 10:32:31
Slayersen meglepődtem. Én szeretem a Slayerst, de az új sorozat nekem nem jött be. Natsume, Druaga jobb helyet érdemelne :frown:

Nem tudom, hogy a többi Druaga-néző hogy van vele, számomra az első rész után többrésznyi csalódás jött, igaz, a végére összeszedte magát.

Member

De még mindig jobb volt a Revolution, mint az Evolution-R. Először azt hittem, überelni fogják a Next-et, de csináltak egy gyönyörű mélyzuhanást és ezt azóta is tartják. :/

SaiyaGin

Quote from: Member on 2009-03-14, 10:51:09
De még mindig jobb volt a Revolution, mint az Evolution-R. Először azt hittem, überelni fogják a Next-et, de csináltak egy gyönyörű mélyzuhanást és ezt azóta is tartják. :/

Egyszer azt is folytatnom kéne... Kb. egy hónapja megnéztem az első 2 részt, aztán valahogy mindig inkább mást néztem... ::)

NLZ

Member igazad van, de tudod mi a gond? Hogy sztem te se tudnál jobbat mondani a kifogásolt kategóriákra, annyira gyenge volt a 2008as felhozatal. :)
[reserved]

chilip

legjobb 2008as aimének azért CG R2-t választottam, mert azt vártam a legjobban hétről hétre. volt rengeteg hibája, talán nem is a legjobb a felhozatalban de nézette magát és jobban mint a többi. azt élveztem a legjobban, sok mindfuck plot (3 mp alatt kalibrálták, átpaszolták egymásnak és célbadobták a lándzsával a fleia robbanást...  ^^") ellenére a hangulata meg tempója nagyon ott volt.

Member

Quote from: NLZ on 2009-03-14, 13:07:38
Member igazad van, de tudod mi a gond? Hogy sztem te se tudnál jobbat mondani a kifogásolt kategóriákra, annyira gyenge volt a 2008as felhozatal. :)
Igazából csak "legjobb fanservice" kategóriában nem tudnék mondani semmit, mert nálam ez a két szó nem létezik így egymás után. Mondjuk nálam Kaiba vert mindent a legtöbb kategóriában, valszeg ez beszél belőlem. :p 2009 érdekesebbnek ígérkezik.

Próféta

Körülbelül 9 nap van hátra. Csak szólok.

(Ja és hajrá Kaiba :P )

SaiyaGin

Quote from: Próféta on 2009-04-04, 23:50:09
Körülbelül 9 nap van hátra. Csak szólok.

(Ja és hajrá Kaiba :P )

...és még mindig nem kezdtem el azt a 2 sorozatot, amit be akartam fejezni a határidő végére. Na mindegy...

Próféta

Körülbelül két nap van hátra. Csak szólok.

[spoiler]Geass fog nyerni? Ezt a szégyent!  :Eztneked:[/spoiler]

Member

[spoiler]Az R2 eddig határozottan jobban tetszik az elsőnél, de így is Kaiba messze üti, mint időjós öreget a Fastum gél. :) [/spoiler]

Én

Azt a szégyent hogy nem az ef lett a legjobb aimáció/vizuális effekt! :zomg:
Meg kicsit furcsálltam, hogy a True Tears drámában bennvan, de romantikusban nem, de ezt előbb kellett volna észrevennem.
A sok Code Geass R2 győzelmet nem tudom mire vélni :redface: Még ha az R1 lett volna, akkor ok, de az R2...

White SeeD

Hát, elég kevés szavazat ment rá. (Utolsó hely)

Egy két kategóriában meg csak 1-2 szavazat eltérés volt, érdekes.

Én a DMC-t nem tudom hova tenni. legjobb soundtrack.... és ep/op-ban nem is volt tőle nevezve semmi  ::) (Végül is ez csak a fórum zenei ízlését tükrözi)
Meg legjobb vígjáték...

A kaland/fantasy-ban is csalódtam. Nem volt olyan jó az új  Slayers. (Bár csak 1-el nyert)

A többi úgy nagyjából korrekt.

A CG meg nagyon jó helyeken van ahol van. Én az R1 nemtúlrózsás szereplését nem értettem múlt évben. Akkor még a bukott Light nyert. Kíváncsi lettem volna, ha az R1,R2 vel együtt ütközött volna mit lett volna az eredmény. Bár Member gyorsszavazásán a Zero nyert a múltkor :D

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Junchi

Quote from: Én on 2009-04-14, 01:50:52
A sok Code Geass R2 győzelmet nem tudom mire vélni :redface: Még ha az R1 lett volna, akkor ok, de az R2...

+1
Azóta sem értem, miért az R2 a jobb CG széria, mikor az első sorozat millióegyszer jobb volt...

Member

Most nézem a másodikat, szerintem fele annyira sz*r sincs, mint az első, habár pár része kezdik hozni az original CG szintet. :)

White SeeD

Quote from: Member on 2009-04-14, 10:10:49
Most nézem a másodikat, szerintem fele annyira sz*r sincs, mint az első, habár pár része kezdik hozni az original CG szintet. :)

És majd most fog kiderülni, hogy rászavaztál volna :P
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Member

Kizárt, hacsak nem Rolo és Suzaku szitává lövik egymást a következő részben azonnal. Bár Kaibá-t így sem közelíthetné meg. ::)

SaiyaGin

Quote from: Member on 2009-04-14, 10:55:01
Kizárt, hacsak nem Rolo és Suzaku szitává lövik egymást a következő részben azonnal. Bár Kaibá-t így sem közelíthetné meg. ::)

Ki kell, hogy ábrándítsalak. Ha valaki meg is próbálná szitává lőni Suzakut, ő lazán hatástalanítaná a golyókat a körbepörgő-rúgásával.  :Kiraly:  Vagy egyszerűen csak olyan gyorsan fut, hogy kikerüli a lövéseket.

White SeeD

Quote from: Member on 2009-04-14, 10:55:01
Kizárt, hacsak nem Rolo és Suzaku szitává lövik egymást a következő részben azonnal. Bár Kaibá-t így sem közelíthetné meg. ::)

Ne aggódj, megoldják a dolgokat.

Sőt, úgy fogják kihozni a szereplőket, hogy szinte senkit sem fogsz utálni :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Én

Quote from: White SeeD on 2009-04-14, 11:42:08
Sőt, úgy fogják kihozni a szereplőket, hogy szinte senkit sem fogsz utálni :D