USTEAM - Best of 2012

Started by Zsiga, 2007-04-20, 21:28:54

Previous topic - Next topic

noriko

#390
Nem olyan vészes a helyzet, összesen 5 kategóriában lett túljelölés.

Ezekre március 5-ig (péntek este) tartó selejtezőt írok ki.

A kategóriák:
Legjobb történet
Legjobb karakterfejlődés
Legjobb animáció / vizuális effekt
Legjobb soundtrack
Legjobb opening

A listán szereplő jelöltek között nincsenek ott azok, amelyek több szavazattal már továbbjutottak. A selejtezőn két jelöltre lehet szavazni kategóriánként. Bárki szavazhat. A több szavazatot kapott jelöltek jutnak be a végső listára.

SELEJTEZŐ (kattints ide)

(ui: nekem valamiért hibásan jeleníti meg az ékezetes betűket, de nincs kedvem javítgatni, úgyhogy ha nektek is, elnézést a kellemetlenség miatt.)
"I wish I could, but I don't want to."

noriko

#391
2. Véglegesítés és ellenőrzés:

- A jelölteket összesítem és közzéteszem a listát, amit mindenki átnéz és jelzi az esetleges hibákat, elírásokat, kifogásokat.

- Ahol még maradtak szabad helyek, oda még lehet javasolni jelöltet, de pusztán a helykitöltés miatt senki se javasoljon, csak olyanokat, amik nagyon hiányoznak szerintük az adott kategóriából, és arra is szavaznának. Ha ugyanazt hárman is javasolják, bekerül.

- A második szakasz március 10-én éjfélkor zárul, és másnap déltől megnyílik a szavazás.

A LISTA (klikk)

+kérdés: Meddig lehessen szavazni?
"I wish I could, but I don't want to."

chilip

Mishima Akane mióta volt gonosz karakter?????

motifator

Hú én ebből az egészből nagyon kimaradtam, és nem is okoskodnék bele nagyon, de a legjobb rövid anime kategóriába én ajánlanám még a Summer Wars-t. Most, hogy láttam, nagyon hiányzik a listából, egyszerűen nem tudnék másra szavazni (bocsi, Eve no Jikan  ^^").
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Pagan

#394
Legjobb ferfi karakternek javasolnam meg Takamura Mamoru-t a Hajime no Ippo-bol, legjobb gonosz karakternek meg Satoshi Batista-t a Michiko to Hatchin-bol.

White SeeD

Quote from: chilip on 2010-03-07, 00:40:31
Mishima Akane mióta volt gonosz karakter?????

:zomg: hogy írhattam el.

Kaede Sakura-re gondoltam! Kérném arra javítani
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

frozenstein

A Hellsing OVA VII így önmagában érvényes jelölés?
AniDB-n a Hellsing OVA 7-ik részeként van bejegyezve.

NLZ

A Skip Beat inkább vígjáték, mint romantikus, nem?
[reserved]

motifator

Hát, leginkább shoujo romantikus vígjáték. Mondjuk ha másért nem, azért átkerülhetne a vígjáték kategóriába, mert ott rá szavaznék, a romantikusok között semmi esélye nincs szegénynek a Toradora! mellett.
De komolyan nézve se központi eleme a romantika, legalábbis az első évadban kósza utalgatásoknál nem jutottunk messzebb, szal én is támogatom, hogy kerüljön át a vígjátékok közé.

Ja, és most látom, hogy nincs ott a Supercell - Kimi no Shiranai Monogatari (Bakemonogatari ED) a legjobb endingek között. Nagy hiba  :ejnye:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

LiaLia

A legjobb soundtracknél örülök, hogy bent maradt a Pandora Hearts, openingnél az Eden of the East, és a Kuroshitsujiból legalább az ending bent van :cool:

A Legjobb fanservice/ecchi-nél továbbra is úgy gondolom, hogy rendkívül elfogult és részrehajló, főleg látva, hogy mik kerültek be. De valószínű ezt kisebbségként gondolom így  ::) :smile:

noriko

#400
-rövid anime: Summer Wars-t beraktam, mert így átléphet a kategória a kétszavazatosak közé. (Ahol csak 4 jelölt van, ott 1 szavazatot lehet majd leadni, egyébként kettőt.)
- gonosz: Mishima Akane javítva, Satoshi Batista bekerült (szintén fenti okból).
- Hellsing maradjon mostmár.
- legjobb fanservice/ecchi: kategória neve átírva. ;) (mivel a szavazás usteam best of, ezért a nőknek szánt kategóriát szerintem mellőzhetjük, a jelentős kisebbség miatt.)


További támogatásra vár:
férfi/fiú karakter: Takamura Mamoru (Hajime no Ippo: The Fighting - New Challenger)
vígjáték: Skip Beat!
romantikus: kerüljön le a Skip Beat!
ending: Supercell - Kimi no Shiranai Monogatari (Bakemonogatari ED)

Pontosításra vár:
ending: a Sora no Otoshimono melyik endingjére gondoltatok?? Van neki egy csomó...

Kérdés:
Meddig lehessen szavazni?
"I wish I could, but I don't want to."

Zen

Quote from: noriko on 2010-03-08, 00:04:58
Pontosításra vár:
ending: a Sora no Otoshimono melyik endingjére gondoltatok?? Van neki egy csomó...

Kérdés:
Meddig lehessen szavazni?
SnO: Gondolom a repülő bugyisra. :D Majd vki okos pontosít.

Május 20?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Az első. Legalábbis azt láttam és abban volt bugyi.
[reserved]

LiaLia

Quote from: noriko on 2010-03-08, 00:04:58
- legjobb fanservice/ecchi: kategória neve átírva. ;) (mivel a szavazás usteam best of, ezért a nőknek szánt kategóriát szerintem mellőzhetjük, a jelentős kisebbség miatt.)

...

Kérdés:
Meddig lehessen szavazni?

:haha: Örülök, hogy a kisebbség szava is meghallgatásra talált  :cool: Azzal nekem nincs bajom, ha itt férfiemberek szavaznak a legjobb-legaranyosabb-leggömbölyűbb lányokról, csak ez akkor legyen kimondva, hogy itt erről van szó.

Szerintem max. 1 hónap legyen a szavazási idő, bár 3 hét is bőségesen elegendő arra, hogy aki erre jár és szavazni akar, akkor megtegye.

noriko

BUMP. Azzal, hogy március 10. éjfélig van lehetőségetek változtatni a listán! Utána megnyílik a szavazás!!

Quote from: noriko on 2010-03-08, 00:04:58
További támogatásra vár:
férfi/fiú karakter: Takamura Mamoru (Hajime no Ippo: The Fighting - New Challenger)
vígjáték: Skip Beat!
romantikus: kerüljön le a Skip Beat!
ending: Supercell - Kimi no Shiranai Monogatari (Bakemonogatari ED)

Pontosításra vár:
ending: a Sora no Otoshimono melyik endingjére gondoltatok?? Van neki egy csomó...

Kérdés:
Meddig lehessen szavazni?
"I wish I could, but I don't want to."

White SeeD

Sora no Otoshimono ed: Ha mindenképpen választani kell akkor legyen az második. Úgy is az a legepicebb (a 2.ed a bugyiröptetős, nem az első :P) :D Annak a címe pedig: Misaki Meguri
Bár zeneileg a Natsu-Iro no Nancy sokkal jobb. :szemuveges:

Szavazásra adott idő mind1 számomra, úgy is az első napon szavazok. :redface:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2010-03-09, 23:36:58
Szavazásra adott idő mind1 számomra, úgy is az első napon szavazok. :redface:

:tezsvir:

noriko

#407
Quote
További támogatásra vár:
férfi/fiú karakter: Takamura Mamoru (Hajime no Ippo: The Fighting - New Challenger)
vígjáték: Skip Beat!
romantikus: kerüljön le a Skip Beat!
ending: Supercell - Kimi no Shiranai Monogatari (Bakemonogatari ED)

Pontosításra vár:
ending: a Sora no Otoshimono melyik endingjére gondoltatok?? Van neki egy csomó...

Kérdés:
Meddig lehessen szavazni?

- nem jött további támogatás, ezért az utólag jelöltek közül csak a Skip Beat került be, mert azt megtámogattam én.

- Sora no Otoshimono 2. endingje lett megjelölve. Ami a teljesen WTF repülő bugyis. O_o

- A szavazási határidőre a javaslatok 1 hónap és május 20. voltak, ezek alapján a kettő közé lőttem be a zárónapot.

- Lehet szavazni! (a kommenteket továbbra is ebbe a topicba kérem.)
"I wish I could, but I don't want to."

Darkstar

Lock & sticky done.

Érdekesség: lockolt topicban nem működik a quickedit, csak a sima.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

noriko

Csak jelzem, hogy nemsokára lezárul a szavazás!! (nem, nem a parlamentire gondoltam, bár az is :D)
"I wish I could, but I don't want to."

chilip

a döntetlenekre kiírunk majd második fordulót? :D

noriko

"I wish I could, but I don't want to."

SaiyaGin

Quote from: noriko on 2010-04-29, 11:42:54
Quote from: noriko on 2010-04-23, 00:26:58
Csak jelzem, hogy nemsokára holnap lezárul a szavazás!!

:merci: Köszi a figyelmeztetést, szavaztam egy olyan kategóriában, amiben annak idején nem.

LiaLia

A szavazás eredményeinél,
az legjobb endingnek a K_ON!-os még egész jó, a Nyan Koi-nak örülök, hogy kapott elismerést, mint legjobb vígjáték.
Adam Blade-et meg ideje lesz lassacskán megnéznem, ha befejezem a most nézett sorozatokat, érdekes ruhája van  ::)

Member

Quote from: LiaLia on 2010-05-18, 22:46:53
Adam Blade-et meg ideje lesz lassacskán megnéznem, ha befejezem a most nézett sorozatokat, érdekes ruhája van  ::)
Készülj fel rá, hogy a Needless keveseknek jött be, de szerintem hatalmas. :haha:

LiaLia

Quote from: Member on 2010-05-18, 23:03:13
Készülj fel rá, hogy a Needless keveseknek jött be, de szerintem hatalmas. :haha:

Csak egy-egy villanásnyi képet láttam eddig belőle, Blade miatt nézném. Most már nagyon kíváncsi lettem rá :smile:

frozenstein

Idén is lesz? :remenykedobociszemek:

Member

Tavaly nem voltak jó animék, indok hiányában elmarad. ::)

White SeeD

Meg amúgy is a color wars nyerne mindent :angyali:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

noriko

Akkor tényleg nincs rá igény?
"I wish I could, but I don't want to."