Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: szpeter on 2010-09-19, 23:58:49
A neten vajon hány NLZ nevű profil létezik? Mert most láttam egyet egy Droidzóna cikk kommentelői közt.(bégyén) Lehet,hogy nem az usteam fórumos,de ha ismeri a náczivadásztot,nem zárom ki. ::)
Jé, Tomket Béla nem lőtte még le az oldalt?
[reserved]

Bicskei

#44641
mindekit elárulok és feladok Tomcat...
ajaj milyen nevek fordulnak itt elő..


Gyula szólhattál volna...bent voltam a városban és néztem h
eltáv  van a sárgaházban, olyan alakok mászkáltak..
Ultras liberi

Xipe

Quote from: Kvikveg on 2010-09-20, 00:40:30
Legozok IKEA butorral.  :smile:
Rajottem, hogy szeretek osszeszerelni dolgokat. :)

Ma johetsz hozzank is.
Lamberia letepes falrol, parkettafelszedes.
Takaritas.
Sajat korfuresz elonyt jelent. XD
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Most már tudom, hogy volt egy órám levelezőn szeptember 11.-én, csak éppen sehol sem hirdették meg (a tavalyi kint van). Úgy kértem el személyesen az órarendet most emailben. Ilyen az igazi oktatás. :jee:

Acchan

De legalább már megvan az órarended.  ;)

Legyen már okt. 4., mert már rohadtul unom a gusztustalan választási hajszát... A jelenlegi polgármester megszervezi az időseknek, h eljussanak a templomba, beül velük a misére, ahol a pap két ima között nyomatékosan jelzi, h szavazzanak arra a jó embörre.  :wtf:

Ramiz

Quote from: Acchan on 2010-09-20, 18:37:16
De legalább már megvan az órarended.  ;)

Legyen már okt. 4., mert már rohadtul unom a gusztustalan választási hajszát... A jelenlegi polgármester megszervezi az időseknek, h eljussanak a templomba, beül velük a misére, ahol a pap két ima között nyomatékosan jelzi, h szavazzanak arra a jó embörre.  :wtf:

Amikor még jártam templomba sok-sok éve, mindig röhögtem, mikor a pap elmondta, hogy lehetőleg a tisztelt hívek véletlenül se szavazzanak a szocikra (persze pártok említése nélkül). Hiába, a kommunizmust/szocializmust nem felejti az egyház. (Nem úgy, mint a nácizmust... :__devil: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Acchan

A saját népirtásaikat is gyorsan elfelejtették.  :__devil:

Rounin

Quote from: Acchan on 2010-09-20, 18:51:46
A saját népirtásaikat is gyorsan elfelejtették.  :__devil:

Azt Isten jóváhagyta, nem értem, mi bajod. :eek:

Xipe

Quote from: Rounin on 2010-09-20, 19:13:13
Quote from: Acchan on 2010-09-20, 18:51:46
A saját népirtásaikat is gyorsan elfelejtették.  :__devil:

Azt Isten jóváhagyta, nem értem, mi bajod. :eek:

Miert, a tobbit nem?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Rounin


Bütyök

Quote from: Acchan on 2010-09-20, 18:37:16
Legyen már okt. 4., mert már rohadtul unom a gusztustalan választási hajszát... A jelenlegi polgármester megszervezi az időseknek, h eljussanak a templomba, beül velük a misére, ahol a pap két ima között nyomatékosan jelzi, h szavazzanak arra a jó embörre.  :wtf:

Ebben az időszakban nem érdemes templomba menni. Legalábbis az ilyen papokhoz. Vagy figyelmen kívül kell hagyni mit mond a pap, és csak az Úr hangjára rezonálni. :)
Az vált jóvátehetetlenül felnőtté, aki már azon is bosszankodik, amin nevethetne.
/Vavyan Fable/


Blog

Member

10 km-rel a lábamba, miután testemet átjárta a szellő, és arcomat kicsípte a dér, nyugtázom, hogy milyen szép így estébe nyúlóan a vidéki táj.
[spoiler]Utaztam 20 km-ert, hogy eljussak egy sajtókonferenciára, amit valamiért nem mondtak, hogy nem ma lesz, a visszabusz csak az út feléig ment, a csatlakozásbusz meg valamiért elkanyarodott a megálló előtt, befelé a községbe, így nem maradt más.[/spoiler]

Quote from: Acchan on 2010-09-20, 18:37:16
A jelenlegi polgármester megszervezi az időseknek, h eljussanak a templomba, beül velük a misére, ahol a pap két ima között nyomatékosan jelzi, h szavazzanak arra a jó embörre.  :wtf:
Nem is tudom, melyik párt embere lehet. ::)
Nekem még csak most kezdődik a hajsza, lesem a rendeleteket, hogy mit tehetek meg és mit nem. :haha:

szpeter

#44652
Quote from: NLZ on 2010-09-20, 00:55:23
Quote from: szpeter on 2010-09-19, 23:58:49
A neten vajon hány NLZ nevű profil létezik? Mert most láttam egyet egy Droidzóna cikk kommentelői közt.(bégyén) Lehet,hogy nem az usteam fórumos,de ha ismeri a náczivadásztot,nem zárom ki. ::)
Jé, Tomket Béla nem lőtte még le az oldalt?
De,viszont már működik.Erre megállás nélkül Droidzónát olvasgattam.Ja és tébomba is van,de  pangással.Persze továbbra is le vannak állva.

Én: Na,akkor megnyugodtam :D

Iszonyúan meghúztam a lábam focizás közben,most rá se bírok állni.Király. :mad: Viszont mi nyertünk ,haha. Mi mást tehet az ember,ha épp újrahúroztat egy gitárt: beáll focizni a helyi keménylegényekkel.És nyer.  :kocc:

Xipe

in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

LiaLia

Quote from: Bütyök on 2010-09-20, 21:21:27
... és csak az Úr hangjára rezonálni. :)

:smile: ez igazán költői

Xipe

Nincs is jobb a nap alatt amikor reggel arra ebredek hogy egy korfuresszel jatszhatok.
Tan csak az amikor zebran athajt elottem pirosban egy kedves robogos es meg a fejehez se tudok vagni semmit.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

motifator

NLZ, honnan van az avatarod?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

Quote from: motifator on 2010-09-21, 15:55:37
NLZ, honnan van az avatarod?
Noblesse. Illene olvasni, legjobb manwha, sokunknak ebből van az avatarja/aláírása. ;)
[reserved]

chilip

Quote from: NLZ on 2010-09-21, 17:57:13
Quote from: motifator on 2010-09-21, 15:55:37
NLZ, honnan van az avatarod?
Noblesse. Illene olvasni, legjobb manwha, sokunknak ebből van az avatarja/aláírása. ;)

jaja :D

Darkstar

Vettem ma két tankönyvet (még kell legalább 3-4 könyv meg pár egyéb). -15k Ft, +2134 oldal. És ennek nagy részét tudni is kéne még a félév vége előtt. Fuck year.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

Quote from: NLZ on 2010-09-21, 17:57:13
Quote from: motifator on 2010-09-21, 15:55:37
NLZ, honnan van az avatarod?
Noblesse. Illene olvasni, legjobb manwha, sokunknak ebből van az avatarja/aláírása. ;)
:merci: Muchos gracias! Felvéve a melóhelyen WC-n telefonon olvasós listára (don't tell boss :) ) Csak végre lenne annyi időm, hogy eltölthessek 10 percet a WC-n :(
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

Nem tanácsos WC-n olvasni, mert hamar lebuksz a nevetéssel, ráadásul kínos, ha a fetrengős röhögésben leborulsz a trónról. :D
[reserved]

szpeter

#44662
Érdekes dolgokra jön rá az ember,ha Droidzónát olvas. Például ki hitte volna,tényleg mindenki náczi. A Népszabadság szólott
Már a rajzfilmekbe is beférkőztek.
Illetve érdekes dolgokra jön rá ha Dragon Ballt néz.Konkrétan,hogy a belső szerveid nem sérülnek, ha egy hasadba mélyesztett  ököl a hátadon türemkedik kifelé.Ilyenkor a belső szervek máshol foglalnak helyet,hogy elkerüljék a konfrontálódást.
Ma is tanultam valamit!  :smile:

Sok hibával dolgozok..tehát fáradt vagyok tehát ideje tanulni.Uff. :frown:

Rounin

Hát még a hentai-okból mennyit lehet tanulni.

Fazék

tök jó dolog egy tegnapi 14 órás munkanap (utazásokkal és késő esti műszakkal együtt) után arról értesülni, hogy reggel 6:17-kor megy a szülők vonata, így akkorra ki kéne vinni őket.
természetesen miután még lefekvés előtt is dolgoznom kellett egy kicsit, így f1-re már ágyba is kerültem, mivel ismerem a készülődési idejüket, ezért 5:35-kor elég volt fölkelnem, 6:00-kor már készen álltam a szülők elviteléhez Kelenföldre, 6:07-kor már el is indultunk, 6:14-kor már ki is raktam őket Kelenföldön, 6:26-ra már be is értem az üzletbe, és ezzel egyidőben futott be a hívás a szülőktől, hogy ugyan nézzek már rá az elvira-ra...
no comment.
természetesen anyám elnézte és 6:13-kor indult a vonatuk, a következő 6:58-kor ment...

Nakedape

nem a te heted..
( sövényt én legalább nem késtem , le, köszönet)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

és a tea is elfogyott az irodából, vehetek vacak filtereset a sarki közértből... :(

life is cruel

Ramiz

Quote from: Fazék on 2010-09-22, 08:19:47
és a tea is elfogyott az irodából, vehetek vacak filtereset a sarki közértből... :(

life is cruel

http://www.youtube.com/watch?v=b6ah5OKrDNw

Érik már egy jó kis italozás-bulizás, nem? :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: Ramiz on 2010-09-22, 13:10:11
Quote from: Fazék on 2010-09-22, 08:19:47
és a tea is elfogyott az irodából, vehetek vacak filtereset a sarki közértből... :(

life is cruel

http://www.youtube.com/watch?v=b6ah5OKrDNw

Érik már egy jó kis italozás-bulizás, nem? :)

Captain Morgan approves this message.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

szpeter

Quote from: Rounin on 2010-09-22, 07:20:06
Hát még a hentai-okból mennyit lehet tanulni.
Az itt a legviccesebb topic :D Mármint az "Amit a Hentaikból tudhatsz meg"  Bele is nézek  :whoah: