Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Drake

Ichi szerintem most picivel erősebb lesz (de nem lesz elég), mert már ott van Orihime tehát a cél az hogy legyőzni és elpucolni, ha valamilyen cél közelebb van az ember 200000000%-ot szokott teljesíteni (legalábbid a legtöbb ember). Lehet hogy most már a maszk 30 másodpercig rajta lesz :rotfl:

Prof. William

Ez igaz. :) Ha valami fontosat védessz az erőd még a való életben is megsokszorozódik. Hatványozottan igaz ez egy Anime/manga főhősre.

Orihime valszeg most azért lett kihozva mert valahogy fel kell gyógyítani/éleszteni Rukiát és Chadot is. :)

U.i. Meg roszabb esetben Renjit és Ishidát. :)

KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-06-13, 12:40:40
U.i. Meg roszabb esetben Renjit és Ishidát. :)
Jah hát amilyen hülyék, képesek Szayel után menni h úgy végezzék mint Chad :D

Prof. William

Aztán majd megtalálják a új ruhájába gablyodott Szayelt. :)

Csórikám olyan gyorsan próbált átöltözni hogy véletlenül a ruha újjába dugta a fejét és megfuladt...

-1 Espada Ishidáék meg néznek buta arrcal. :)

csacsa

Tényleg, most Rukia halott? :confused:
Mert nekem nagyon úgy tűnik, de "fő" mellékszereplő ne halljon már meg.  :_piszka:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

KeLa

Quote from: csacsa on 2007-06-13, 18:16:56
Tényleg, most Rukia halott? :confused:
Mert nekem nagyon úgy tűnik, de "fő" mellékszereplő ne halljon már meg.  :_piszka:
Hát ha meg akarja fogadni amit Kaien mondott, akkor "nem hal meg egyedül" :smile:

csacsa

Quote from: KeLa on 2007-06-13, 18:26:05
Quote from: csacsa on 2007-06-13, 18:16:56
Tényleg, most Rukia halott? :confused:
Mert nekem nagyon úgy tűnik, de "fő" mellékszereplő ne halljon már meg.  :_piszka:
Hát ha meg akarja fogadni amit Kaien mondott, akkor "nem hal meg egyedül" :smile:
Az ok, hogy nem akar egyedül meghalni, de sajna ez most nem rajta, hanem a többieken múlik,hogy megtalálják-e időben vagy nem. A másik megoldás az, hogy jön a "nagy testvér" megmenteni, majd hazaviszi és meggyógyítja.... :lol:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

KeLa

Quote from: csacsa on 2007-06-13, 18:31:11
A másik megoldás az, hogy jön a "nagy testvér" megmenteni, majd hazaviszi és meggyógyítja.... :lol:
Ja persze... "Whatever happens to you afterwards is none of my concern." :D

csacsa

Quote from: KeLa on 2007-06-13, 18:40:50
Quote from: csacsa on 2007-06-13, 18:31:11
A másik megoldás az, hogy jön a "nagy testvér" megmenteni, majd hazaviszi és meggyógyítja.... :lol:
Ja persze... "Whatever happens to you afterwards is none of my concern." :D
Nem hiszem, hogy olyan szívtelen lenne vele, főleg mióta elmondta neki, hogy miért is fogadták be őt a Kichiki klánba, meg hogy adott nekik olyan köpenyt, hogy védje őket a homoktól. Jó lenne egy ilyen fordulat amúgy, sztem sok embernek bejönne.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Prof. William

#759
Nem hiszem hogy Rukia meghalt. Ha igen is akkor legvégső esetben Orihime majd feléleszti.

Mellesleg nem rossz arány... Egy középszintű Sinigami egy ESpada tagért cserébe...

Aizent meg majd biztos Hinamori zúzza le. :)


Ott arcoskodik Bankai Ichigo  + Bankai Renji + Ishida de mégis Rukia az egyelten aki igazán nagyvadat ejtett. :)

Talán majd most szemüvegesel Ishida és Renji is bizonyít. :)

Chro

Quote from: Prof. William on 2007-06-13, 20:21:48
Ott arcoskodik Bankai Ichigo  + Bankai Renji + Ishida de mégis Rukia az egyelten aki igazán nagyvadat ejtett. :)

Engem nem lepett meg. Bleach védjegye hogy mindig a leggyökerebb illető a legtápabb. Pl. Isshin, Urahara, Aizen, Ururu, Nell... és így tovább
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

chilip

Quote from: Chro on 2007-06-14, 23:09:58
Quote from: Prof. William on 2007-06-13, 20:21:48
Ott arcoskodik Bankai Ichigo  + Bankai Renji + Ishida de mégis Rukia az egyelten aki igazán nagyvadat ejtett. :)

Engem nem lepett meg. Bleach védjegye hogy mindig a leggyökerebb illető a legtápabb. Pl. Isshin, Urahara, Aizen, Ururu, Nell... és így tovább

Ichigo...

LuckyDingo

Kijött egy rövid összesítés, ami szerint unalmasnak ígérkezik az új chapter -_-

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-15, 00:02:06
Kijött egy rövid összesítés, ami szerint unalmasnak ígérkezik az új chapter -_-
hát ez nagyon megnyugtató... -_-

LuckyDingo

Fight lesz benne dögivel, de Igazából semmi se fog történni csak [spoiler]Inoue mondogatja Nellnek, hogy Kurosaki kun győzni fog, ha azt mondta, akkor tuti.. >> Grimm Cerozik, Ichi getugázik és a végéig fight lesz és ennyi.. bár ez így fura chapter lenne.. valami Ulquiorra kiszabadulási kísérletről is volt szó.. :S Az is lehet hogy fake lol :D[/spoiler]

Prof. William

#765
Ajaj... Animés klisé hogy...

[spoiler]  Ha szerett lány mondogaja hogy győzni fogunk akkor nyerünk. Ulq ne próbáljon szabadulni mert még a végén nem 2. órát lessz bent hanem csak 2 percet és már megint nem tudják lejátszani meccset. :) [/spoiler]

Unalmas chapter?  Ha csak ott áltak volna és keménykedően dumáltak volna egymásnak na AZ lett volna unalmas.

De úgyis kiderül majd hogy Nell valami ultartáp Vasto Lord és azért bénázott hogy felmérje megéri e segíteni Ichigónak.

Ha Ichi meg gyengül akkor Nell lehányja, majd Orihime gyógyítgat és máris semmi baja. :)

És NAGYON reméllem hogy be lessz fejezve a fight. Már a t*köm ki van hogy az espadák + főellenek leállítják egymást meg na most élmegyek és később harcolunk dologgal...


Más. A mostani nagy mangamániában vajon van valamenyni esélye hogy Bleach manga adódjon ki MO-n? Ham ár Narutót lehetet...

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2007-06-15, 11:34:56

Más. A mostani nagy mangamániában vajon van valamenyni esélye hogy Bleach manga adódjon ki MO-n? Ham ár Narutót lehetet...
Isten mentsen tőle O.o Hallottam már a Narutóról is furákat :D /jó valszeg azért, mert már képtelen vagyok más elnevezésekre áttérni ^^"/
De azt nem tudnám elviselni, ha beindulna a magyar fordítók  fantáziája és a Zanpakutoból hírtelen, léleksuhintó rippentyű roppantyú mágikus kard lenne XD

Prof. William

Ezért kéne konzultálni velük. Nehogy mindefele halálistenek vagy csak simkán Halálok császkáljanak a mangában. Grimm meg majd lövi a Cerkófot, Ichigó meg a Sötét Gépsubát. :) 

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-15, 11:49:21
De azt nem tudnám elviselni, ha beindulna a magyar fordítók  fantáziája és a Zanpakutoból hírtelen, léleksuhintó rippentyű roppantyú mágikus kard lenne XD

Quote from: Prof. William on 2007-06-15, 11:53:14
Grimm meg majd lövi a Cerkófot, Ichigó meg a Sötét Gépsubát. :) 
:lol:  :rotfl: :rotfl:
Biztos h én sem tudnám már megszokni, mindegy milyen jó fordítást hoznának össze :smile:

Fubi

Jó magyar fordítást eddig igazán csak a Yu-Yu Hakusho-ban láttam, ott meghagyták a technikát neveit japánnak.
Habár nem tudom eza Bleachben hogy működne...

Prof. William

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-15, 11:49:21

De azt nem tudnám elviselni, ha beindulna a magyar fordítók  fantáziája és a Zanpakutoból hírtelen, léleksuhintó rippentyű roppantyú mágikus kard lenne XD

Vagy csak simán Varázskard. :)

Képzelem ahogy Mayuri magyarázza. Az én Varázskardom különleges képessége hogy...

chilip

semmi extra a mangában, ichi és grimm harcolnak... ennyi,  grimm mond valamit a végén, gondolom hogy használja a maszkot... nem nagyon értettem a RAW-ot...

ed.: 4chan-osok csináltak saját fejezetet ^^ nekem tetszett  :rotfl: :lul: << torrent >>

KeLa

Quote from: chilip on 2007-06-15, 21:31:02
ed.: 4chan-osok csináltak saját fejezetet ^^ nekem tetszett  :rotfl: :lul: << torrent >>
Lehetett volna hosszabb is :Kiraly:

LuckyDingo

Jó lenne ha GJ a kövi részben releaselné magát végre :D Mert ez a chapter nem jött be :S

Prof. William

Most mi nem tetszet benne?

Legalább fightoltak. Vagy azt várjátok majd GJ egy hosszú monológban feltárja az igazságot az élet értelméről, miközben Ichi nyomasztó ygewrmekkori élményeit meséli el? Vagy Kiderül hogy Ichi már egy hete tudta hogy így lessz és így tervezett mindent hogy végre fightolhasson GJ-vel, majd elvigyorodik hogy "Just as alnned?" :)

LuckyDingo

Most ebben a fightban sztem nem vot semmi ediig csak pazarolták az oldalakat :D Meg Fura hogy most Ichigo hirtelen csak Sima bankaial megy 1vs1 Grimmjow ellen, jó oké, most Ogichi nem zavarja belülről, de akkor is, legutóbb /ameddig nem Getsugázott/ és Bankaiban ment Grimmjow szanaszétverte Ichit :D Utánna már alapból Maszkban ment neki, deh ott is megszívta :D Most meg csak így sima banKaial bírja Grimmjow Ellen /Mikor még Doldonival is megszenvedett lol :D/ Tehát, most vagy Grimmi lett gyenge /de miért lett volna?/, Vagy pedig Ichigo lett sokkal erősebb /de miért lett volna?/. Szal valami itt nagyon elcsúszott :D Hát majd kiderül minek köszönhető ez a semmiből jött Powerup :D

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-16, 01:06:26
Most ebben a fightban sztem nem vot semmi ediig csak pazarolták az oldalakat :D Meg Fura hogy most Ichigo hirtelen csak Sima bankaial megy 1vs1 Grimmjow ellen, jó oké, most Ogichi nem zavarja belülről, de akkor is, legutóbb /ameddig nem Getsugázott/ és Bankaiban ment Grimmjow szanaszétverte Ichit :D Utánna már alapból Maszkban ment neki, deh ott is megszívta :D Most meg csak így sima banKaial bírja Grimmjow Ellen /Mikor még Doldonival is megszenvedett lol :D/ Tehát, most vagy Grimmi lett gyenge /de miért lett volna?/, Vagy pedig Ichigo lett sokkal erősebb /de miért lett volna?/. Szal valami itt nagyon elcsúszott :D Hát majd kiderül minek köszönhető ez a semmiből jött Powerup :D


mint a csillagharcosok a Dragon Ballban, minnél többet vered őket, annál erősebbek :D

Prof. William

Nekem is ez jutott eszmbe. Sztem Ichi folyamatosan erősödik. :)  Chad mondta még az elején hogy nagyon erős lehet de ehhez (mivel nem képezték) harc közben kell a tapasztalatokat szerezni. Minnél többet harcol annál erősebb + annál jobban tanulja irányítani az erejét + bankaiját.

Szóval erősödik Ichi ha lassan is. :)

Bár egy Ulq elloen még eséyltelen volt de talán egy Grimm ellen már jut valamire... :)

LuckyDingo

Lehet hogy Ichigo erősebb, mint Grimmjow? :O OMG erre nem is gondoltam :O Hisz Ichigo le tudta szaggatni a ruháját, Grimm meg még arra se volt képes :O Akkor se kellene Meccs után max 20 perccel feltáposodnia :D

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-16, 02:51:47
Lehet hogy Ichigo erősebb, mint Grimmjow? :O OMG erre nem is gondoltam :O Hisz Ichigo le tudta szaggatni a ruháját, Grimm meg még arra se volt képes :O Akkor se kellene Meccs után max 20 perccel feltáposodnia :D

eltelt egy kis idő a legutóbbi grimm vs. ichi óta, azóta sokkal erősebb, csak erős ellenfeleket kapott