Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

chilip


LuckyDingo

Ezdefúj.. anyám XD Már csak azért is kiszínezem XD

Chro

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-27, 19:28:43
Ezdefúj.. anyám XD Már csak azért is kiszínezem XD
Szerintem kurvajó :D Már elegem van hogy minden arrancar release olan trutyi hogy Dondronii csávóéból pl ki se tudtam nézni hogy hol az eleje meg a vége. Grimmé legalább sztájl. És ha poziziv karait akar belőlle faragni Kubo, akkor pedig alakra és stílusra perfect.
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Prof. William

#813
Én is így gondolom. Féltem hogy a Grimm release majd olyan lessz mint az alap Arancarok + Epada releasek. Hát azok feletébb siralmasak voltak eddig. Cool karakternek Cool release kell.

Vajon mi vette rá? Talán tényleg megszorongatta Ichi?

Most valszeg jól szétveri Ichit. De Ichinek eszébe jut mit mondott az öreg mestere és... :) Ő lessz Ichi the Killer! (Jó tudom fárasztó poén volt. :) )

LuckyDingo

Hát.. SSJ3 Grimmjowot köszönthetünk yess :D Amúgy ha neki ilyen a release, akkor Ulquinak milyen lesz? :D Az érdekel :D .. Amúgy Chirucchin kívül az összes Arrancar release tényleg gáz volt.. 
Ichigo megszorongatná Grimmet? Azt érzem, hogy most eltünt a 10mpes maszkidő, ha képes volt ezt kihozni belőle :D Nah mindegy valami Eksönt akarok.. akkor kibékülök Grimm alakjával is :D Most vagy meghal Grimmjow /mint minden release-es eddig/, vagy télleg jófiú lesz :D

Prof. William

Túl coolos és túl hypeolt a karatere a halálhoz. Sztem ha most legyőzik akkor Orihime felgyógyítja ő meg elgondolkodik a dolgokon és valahogy átáll. Esetleg valami kafa kis edzéstervet talál ki Ichinek hogy jó combos legyen a Winter War-ra. :)

KeLa

MH-n belekötöttek h az árnyék a lábon furán van megrajzolva (nem Kubo style)... hmmm.
Bevallom h egy kicsit örülnék h mégis fake lenne... úgy érzem h ennél már csak jobb lehet :rolleyes:

LuckyDingo

Jah Sarada nem hiszi, hogy igazi, csak az a gáz, hogy hasonló árnyékot láttam már Ulquiorrán is párszor, de nekem se hiszi el XD Nah mindegy holnap.. vagy holnapután minden kiderül :D /Bár most valszeg késni fognak a rawok, mert Kylara nem scannel a héten, a többiek meg elkényelmesedtek - jojohotos clean viszont tuti lesz már délután/

chilip

#818
nah van RAW, elég érdekes volt, a csíkok ichigo maszkjának felét belepik, akkora fekete getsuga-t nyomott el ... hogy csak na , grimmi meg sztem jól néz ki ... mint egy zergling  :D

LuckyDingo

Jah.. nekem Grimmnem tetszikk.. Elf feje van és a lábai meg szörnyűek lettek.. Nem hiába akarta mindenki, hogy Fake legyen XD Ez van, reméljük gyorsan megölik Grimmet mostmár :)

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-29, 22:31:28
Jah.. nekem Grimmnem tetszikk.. Elf feje van és a lábai meg szörnyűek lettek.. Nem hiába akarta mindenki, hogy Fake legyen XD Ez van, reméljük gyorsan megölik Grimmet mostmár :)
Végül is nem olyan vészes, de azért nem ezt vártam :D Inkább valami... nagyobbat. Sztem úgy néz ki, mint vmi bogár :D
Ulq-ból vajon mi lesz ha release-elt? Sasuke? :rotfl: :lul: Ezek után nem tudom h mit gondoljak :D

Prof. William

Gondolom gyorsabb és erősebb lessz.

Ulqból meg Tokyo Hotel lessz a release után... :)

csacsa

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-29, 22:31:28
Jah.. nekem Grimmnem tetszikk.. Elf feje van és a lábai meg szörnyűek lettek.. Nem hiába akarta mindenki, hogy Fake legyen XD Ez van, reméljük gyorsan megölik Grimmet mostmár :)
Én nem szeretném, ha Grimm meghalna, inkább legyen kettős ügynök féle vmi.... :redface:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

LuckyDingo

Quote from: csacsa on 2007-06-30, 00:55:27
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-29, 22:31:28
Jah.. nekem Grimmnem tetszikk.. Elf feje van és a lábai meg szörnyűek lettek.. Nem hiába akarta mindenki, hogy Fake legyen XD Ez van, reméljük gyorsan megölik Grimmet mostmár :)
Én nem szeretném, ha Grimm meghalna, inkább legyen kettős ügynök féle vmi.... :redface:
Ezzel a külsővel biztos halálXD Amúgy megValami macskautánzat akar lenni mert ha minden igaz akkor a kardja neve Panthera vagy valami nagyon hasonló.
Nah mindegy... majd lesz valahogy.. Ulquiból release meg az, hogy megfordul a szájja és bárgyú mosolyt erőltet az arcára, ezzel lebénítva az ellenfelét.
Ichigo maszkja amúgy fura volt de jól néz ki :DÉrdekes, hogy anime stílusban, most inkább igazodik az arcára, mint eddig és érdekes a sávozása is :D De lol lene leközelebb full fekete maszk XD Vagy fele-fele :)

Prof. William

Kíváncsi vagyok hogy a változó sávok + szinek mit jelenthentek. Kubo biztos nem azért rajzolja így mert mindig elfelejti hogy nézett ki. :)

Chro

Quote from: Prof. William on 2007-06-30, 10:21:47
Kíváncsi vagyok hogy a változó sávok + szinek mit jelenthentek. Kubo biztos nem azért rajzolja így mert mindig elfelejti hogy nézett ki. :)
Ja, nem valószínű. Ez nem rá vall. Ezen már én is gondolkoztam. Egy csomó helyen a csíkok mások, és volt már hogy jelent meg csík a másik oldalon is. Lehet hogy csak mi képzeljük bele a konspirációt, de Kubo-t ismerve egy szúnyognak is lehet sztoridöntő jelentőssége a megfelelő helyen és időben. Ha valami fontos, azt mindig közli, de mindig úg, hog a kutya se szánjon rá figyelmet, csak sokadik nézésre.

Ugyanaz mint mikor Byakuya benyomta Senkei Senbonzakurát. "You're the second one to see this"... ki volt ez első? csak nem Isshin? :P
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Prof. William

Quote from: Chro on 2007-06-30, 10:31:28
Quote from: Prof. William on 2007-06-30, 10:21:47
Kíváncsi vagyok hogy a változó sávok + szinek mit jelenthentek. Kubo biztos nem azért rajzolja így mert mindig elfelejti hogy nézett ki. :)
"You're the second one to see this"... ki volt ez első? csak nem Isshin? :P

Ezen én is gondolkodtam...

Bishop

Nekem Grimm inkább a Cápaember című filmből a cápaemberre emlékeztet :D . Anynira nem rosz, de remélem mostmár meghal. Vagypedig hogy a fanok örüljenek elvonul edzenni valahova a manga végig.

LuckyDingo

Nah csakhogy mutassak egy színes Ichit megint /mellesleg sztem nem sikerült jól :S/

Egs ^^

Chro

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-01, 01:08:30
/mellesleg sztem nem sikerült jól :S/
A szinezés jól sikerült. Számomra csak a körvonalak kicsit gyengék.
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

blackman

Nem akarják lefordítani a chaptert?  :confused: Lassan már kinn van a következő, de a BleachWorldön még mindig csak RAW van.  :ejj:

LuckyDingo


Chro

Ichigo maszkja tényleg kezd félig vörös félig fehér lenni. A csíkok már szinte teljesen elfedik a bal oldalt. Lehetséges hogy amit váltakozásnak néztünk valójában terjedés, a hollow erők fejlődésének jele.
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

blackman


LuckyDingo

Ichigo maszkja hol vörös? :XD Fekete csíkok vannak rajta még az animében régebben volt vörös, mostanában inkább naaaggyon sötét bordónak lehet nevezni :D

LuckyDingo

Elolvastam a Zombi Powdert.. és kezdem sajnálni, hogy nem folytatta Kubo-sensei tovább  :S Majd írok neki levelet hogy folytassa XDDDDDD /storyja jó, a Főhős badass, az ellenfelek nem jöttek be nagyon, de mondjuk még kis halak voltak../ nah mindegy.. kár érte :D De legalább találtam pár színezni való képet <3

KeLa

Ez az, végre Halibel is feltünt a kis csapatával. Tisztára mintha egy focimeccset néznének :D

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2007-07-04, 16:33:58
Ez az, végre Halibel is feltünt a kis csapatával. Tisztára mintha egy focimeccset néznének :D
Azon röhögnék, ha csendre utasítaná a csapatát, azok meg meglepetten néznének és akkor lehúzza a ruha cipzárját láthatóvá válik egy naaagy csókos száj és elordítaná magát, "MINDENTBELE FIÚÚÚÚÚÚK!!!"... utánna vissza a cipzárt.. és "köhh köhh.. menjünk.. ez cseppet se érdekes" /irul-pirul/

Chronus

Nem értem miért van mindenki oda meg vissza Haibeltől.... bár sztem Kubo szándékosan teszteli a közönséget, hogy mennyire perverz a tömeg. Most nézzetek oda. Bedobott egy csajt, akinek már az egyik melle egyedül akkora mint a feje, de ezentúl, semmit se tudunk rólla, és még az arcát se láttuk :D:D
Ennek ellenére a fél Bleach-fan-club a gatájába élvez mikor meglátja hogy szerepel egy chapterben.... tudom én hogy számít a külső, de... ez no comment :D

LuckyDingo

Monjduk igaz :D Azt se értem, hogy mi tartja meg egyáltalán a melleit? O.o
Vickes lenne már, ha hiányozna az alsó állkapcsa :D asszem a fél Bleach Fan club impotens lesz :D AZ fix, hogy nagyon jó képnek kéne ahhoz lennie, hogy kiszínezzem Halibellt.. megőrít a hülye szürkével XD