Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Solid Snake

Quote from: Moha on 2007-04-03, 01:45:07
Szóval ha egy lány (akit teszem azt fel akartok csípni) megkérdezi, hogy
- Te mindig őszinte vagy (hozzám) ?

"Én mindig az igazat mondtam. Akkor is, ha hazudtam."
Tony Montana/Scarface után szabadon  :__devil:

Fubenalvo

Quote from: Solid Snake on 2007-04-03, 19:44:37
Quote from: Moha on 2007-04-03, 01:45:07
Szóval ha egy lány (akit teszem azt fel akartok csípni) megkérdezi, hogy
- Te mindig őszinte vagy (hozzám) ?

"Én mindig az igazat mondtam. Akkor is, ha hazudtam."
Tony Montana/Scarface után szabadon  :__devil:

geez ez tetszik. Kérdéses mondjuk hogy milyen reakciót fog kiváltani... de ha ilyet kérdez tőlem akkor remélem eszembe fog jutni ez a válasz. :D

Solid Snake

Quote from: Fubenalvo on 2007-04-03, 19:48:37
Quote from: Solid Snake on 2007-04-03, 19:44:37
Quote from: Moha on 2007-04-03, 01:45:07
Szóval ha egy lány (akit teszem azt fel akartok csípni) megkérdezi, hogy
- Te mindig őszinte vagy (hozzám) ?

"Én mindig az igazat mondtam. Akkor is, ha hazudtam."
Tony Montana/Scarface után szabadon  :__devil:

geez ez tetszik. Kérdéses mondjuk hogy milyen reakciót fog kiváltani... de ha ilyet kérdez tőlem akkor remélem eszembe fog jutni ez a válasz. :D

Esetleg nézesd meg vele magát a filmet is.  :__devil:

sirtomi

Quote from: Solid Snake on 2007-04-03, 19:54:10
Quote from: Fubenalvo on 2007-04-03, 19:48:37
Quote from: Solid Snake on 2007-04-03, 19:44:37
Quote from: Moha on 2007-04-03, 01:45:07
Szóval ha egy lány (akit teszem azt fel akartok csípni) megkérdezi, hogy
- Te mindig őszinte vagy (hozzám) ?

"Én mindig az igazat mondtam. Akkor is, ha hazudtam."
Tony Montana/Scarface után szabadon  :__devil:

geez ez tetszik. Kérdéses mondjuk hogy milyen reakciót fog kiváltani... de ha ilyet kérdez tőlem akkor remélem eszembe fog jutni ez a válasz. :D

Esetleg nézesd meg vele magát a filmet is.  :__devil:
Jó film, de nem minden nő ismerősömmel nézetném meg :D

Fubenalvo

Szerintem nekem ez kimaradt az életemből... legalábbis így angol címről nem rémlik. Magyarul milyen néven futott?
Ha még nem láttam feltétlen pótolom mert nem gyenge filmnek igérkezik :D

sirtomi

Quote from: Fubenalvo on 2007-04-03, 20:06:26
Szerintem nekem ez kimaradt az életemből... legalábbis így angol címről nem rémlik. Magyarul milyen néven futott?
Ha még nem láttam feltétlen pótolom mert nem gyenge filmnek igérkezik :D
Sebhelyesarcú
Elég durva film, de nagyon jó! Al Pacino  :jee:

Solid Snake

Quote from: Fubenalvo on 2007-04-03, 20:06:26
Szerintem nekem ez kimaradt az életemből... legalábbis így angol címről nem rémlik. Magyarul milyen néven futott?
Ha még nem láttam feltétlen pótolom mert nem gyenge filmnek igérkezik :D

Sirtomi megelőzött.  :szemuveges:
Ha játszottál a GTA Vice City-vel, akkor sejtheted, hogy milyen hangulata lehet. Na de ez már  :_off::smile:

Gregory

[spoiler]
Quote from: Solid Snake on 2007-04-03, 20:08:56
Ha játszottál a GTA Vice City-vel, akkor sejtheted, hogy milyen hangulata lehet. Na de ez már  :_off::smile:
Meg csináltak neki saját játékot is, bár az elég gyengére sikerült.[/spoiler]

A kérdésre a válasz: "Hja, mert?", ez sem vicces, de legalább számomra természetes válasz.



Renia

Quote from: Moha on 2007-04-03, 01:45:07
Most a srácoktól kérdeznék valamit (lányok meg megmondhatják, hogy mit szürnek le a válaszból).
Szóval ha egy lány (akit teszem azt fel akartok csípni) megkérdezi, hogy
- Te mindig őszinte vagy (hozzám) ?
Mit válaszolnátok? :)
Most elemezzem végig mindenkiét? :D

Quote from: Member on 2007-04-03, 15:16:56
A kövérnek tűnök a legmókásabb kérdés. Ha igen, akkor ugye tapló vagy, még ha egy "de így szeretleket" is melléraksz, a nem meg ugye "biztosan csak nem akarsz megbántani".
Szerintem hülye az a lány, aki megkérdezi, hogy kövérnek tűnik-e. Főleg hogyha még választ is vár rá...Szerintem hogyha valaki belenéz a tükörbe, akkor tudja, hogy kövér-e, vagy nem.

Member

De néha unatkoznak és egy kis veszekedésre vágynak, akkor persze rákérdezne a súlyukra/új frizurájukra/új ruhájukra és ezekből kombinálnak valamit. :__devil:

Amúgy pedig elemezd csak nyugodtam. ;)

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2007-04-03, 23:17:55
De néha unatkoznak és egy kis veszekedésre vágynak, akkor persze rákérdezne a súlyukra/új frizurájukra/új ruhájukra és ezekből kombinálnak valamit. :__devil:
Ezt tapasztalatból mondod? :)

Renia

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-03, 23:22:50
Quote from: Member on 2007-04-03, 23:17:55
De néha unatkoznak és egy kis veszekedésre vágynak, akkor persze rákérdezne a súlyukra/új frizurájukra/új ruhájukra és ezekből kombinálnak valamit. :__devil:
Ezt tapasztalatból mondod? :)
Nagyon sajnálom Membert, hogyha ilyen tapasztalatai vannak. :)

Member

Akikkel eddig találkoztam, bizony sokan bírtak ilyen rettenes adottságokkal. Utóbbi pár hónapban mondjuk szerencsére már fogynak. :D

Selmo

Quote from: Member on 2007-04-03, 23:30:11
Akikkel eddig találkoztam, bizony sokan bírtak ilyen rettenes adottságokkal. Utóbbi pár hónapban mondjuk szerencsére már fogynak. :D
Tudod, ez magas labda, de nem csapom le. :D
Quote from: Renia on 2007-04-03, 23:00:21
Most elemezzem végig mindenkiét? :D
Ha ráérsz. :)
Quote from: Renia on 2007-04-03, 23:00:21
Szerintem hülye az a lány, aki megkérdezi, hogy kövérnek tűnik-e. Főleg hogyha még választ is vár rá...Szerintem hogyha valaki belenéz a tükörbe, akkor tudja, hogy kövér-e, vagy nem.
:tezsvir:

A tökéletesség unalmas.

Renia

Quote from: Selmo on 2007-04-04, 01:46:24
Tudod, ez magas labda, de nem csapom le. :D
Quote from: Renia on 2007-04-03, 23:00:21
Most elemezzem végig mindenkiét? :D
Ha ráérsz. :)
Sok dolgom lesz holnap...Most még inkább megyek vissza animézni...See you space cowboy...^_^

ignus

Quote from: Moha on 2007-04-03, 14:06:37
Quote from: ignus on 2007-04-03, 11:29:34
hmm... hát én egy szimpla igennel válaszolnék...
Rossz válasz! :lol:
Legalább is én megkaptam, hogy ha egy szimpla igennel válaszoltam volna, akkor tudta volna, hogy hazudok...

Hú de örülök hogy nekem nem kell ilyenekkel szenvednem. De amúgy én sem értem hogy miért jó, ha olyan kérdéseket tesznek fel amire tudják a választ (igen, szeretlek, és igen, szerintem is jól nézel ki, stb... (talán hogy önbizalmukat erősítsék) (és még mielőtt a lányok emglincselnek, szoktam magamtól is dícsérni asszonykámat... :D) ) Vagy a másik a már tárgyalt: mosterremotmondjak? bunkólegyekdevicces, vagy őszinte? :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

sirtomi

Quote from: Member on 2007-04-03, 23:17:55
De néha unatkoznak és egy kis veszekedésre vágynak, akkor persze rákérdezne a súlyukra/új frizurájukra/új ruhájukra és ezekből kombinálnak valamit. :__devil:

Amúgy pedig elemezd csak nyugodtam. ;)
Én az ilyet mindig megelőzöm.  Előbb mondok valami vicces bunkóságot mielőtt megkérdezné, hogy dagi-e vagy hogy milyen a frizurája :D Volt már hogy jól sült el a dolog, mondjuk van leányzó aki azóta fogyózik és rámfoja, hogy miattam :p

kisvirag

A nők szerintem nem tudják eldönteni a tükörbe nézve hogy kövérek-e vagy sem. Az ember testképe magáról egészséges esetben ugyanaz, mint amit a tükörben lát, de nem kell extrém esetnek lennie, hogy mégse egyezzen. gondolok itt azokra a csajokra, akik kicsit túlsúlyosak/molettek, mégis úgy járkálnak, meg úgy képzelik magukat, mintha valami vékony csinos cicababák lennének. És nem egy csinos barátnőm van, aki állandóan azzal idegesít hogy neki fogyóznia kéne, mert van rajta egy kis plusz.
Aztán ott a bulimia meg az anorexia, amit a mai modellipar olyan szépen közvetít (bár mostmár legtöbb helyen észheztértek, és tavaly óta a 18 testtömegindex alattiak Európa legtöbb országában le vannak tiltva a kifutóról). szóval szerintem nem, nem tudja, hogy kövér-e.
egyébként is, mikor felteszi a kérdést nem arra kiváncsi, hogy ő kövér-e, hanem arra, hogy a férfi annak látja-e.
A szeretsz-e, meg örülsz-e nekem tipusu kérdések meg azért vannak, mert van aki szereti hallani. Én is szeretem hallani, bár én nem szoktam ezeket feltenni, érezni úgyis érzem, meg szerintem ha már kérdezni kell, akkor régen rossz :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Member

Quote from: kisvirag on 2007-04-04, 11:37:05
meg szerintem ha már kérdezni kell, akkor régen rossz :)
Ott a . . :tezsvir:
Én is szeretek/szeretnék sok mindent hallani, mégsem kérdezek rá. :rolleyes:

ignus

Quote from: kisvirag on 2007-04-04, 11:37:05
A nők szerintem nem tudják eldönteni a tükörbe nézve hogy kövérek-e vagy sem. Az ember testképe magáról egészséges esetben ugyanaz, mint amit a tükörben lát, de nem kell extrém esetnek lennie, hogy mégse egyezzen. gondolok itt azokra a csajokra, akik kicsit túlsúlyosak/molettek, mégis úgy járkálnak, meg úgy képzelik magukat, mintha valami vékony csinos cicababák lennének. És nem egy csinos barátnőm van, aki állandóan azzal idegesít hogy neki fogyóznia kéne, mert van rajta egy kis plusz.
Aztán ott a bulimia meg az anorexia, amit a mai modellipar olyan szépen közvetít (bár mostmár legtöbb helyen észheztértek, és tavaly óta a 18 testtömegindex alattiak Európa legtöbb országában le vannak tiltva a kifutóról). szóval szerintem nem, nem tudja, hogy kövér-e.
egyébként is, mikor felteszi a kérdést nem arra kiváncsi, hogy ő kövér-e, hanem arra, hogy a férfi annak látja-e.
A szeretsz-e, meg örülsz-e nekem tipusu kérdések meg azért vannak, mert van aki szereti hallani. Én is szeretem hallani, bár én nem szoktam ezeket feltenni, érezni úgyis érzem, meg szerintem ha már kérdezni kell, akkor régen rossz :)

Igen, szerintem is nagyon sok kárt okoz a modellipar a csoda "modellekkel". Pl engem nagyon zavar hogy mostanában a lányok szerint ( és asszem a fiúk szerint is ) akkor néz ki valaki jól ha agyon van sminkelve. És menyasszonyomnak is mindig mondom hogy ne fesse már ki a szemét, ne húzza ki a szempilláját, mert én úgy szeretem látni ahogy van, smink festék és minden (ruha) nélkül. ;)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

sirtomi

Nekem van sok nő ismerősöm aki szinte egyáltalán nem festi magát, ha valami buliba megy, akkor is csak minimálisan. Szerintem ez a normális, nem az agyonsminkelés :) Van aki úgy néz ki mintha vakoló kanállal kenték volna fel az arcára és még mosolyogni sem tud rendesen, mert lehullik a festék :)

Moha

Ja, a túlzott sminkelést én sem értettem soha. Ezek a "modellek" annyira rondák tudnak lenni, mikor 2 kiló smink van rajtuk... Komolyan, a túl sok smink nagyon el tud rontani egy nőt. Az ilyenek már inkább taszítanak, mintsem azt mondanám rájuk, hogy szépek...
Sokkal jobb, mikor valaki természetes.

Member

Az ETSZK-ra is jár egy csaj, akin tippünk szerint van 2-3 réteg és állandóan napszemcsiben feszeng. Kíváncsi lennék rá, hogy mit kell a képén elrejtenie, ha ez a rondaság még jobban bejön neki.
A legjobb nők mind természetesek, ráadásul az arcukhoz érve nem szárad ki a portól a kezem sem. :D

ignus

Quote from: Member on 2007-04-04, 12:52:29
Az ETSZK-ra is jár egy csaj, akin tippünk szerint van 2-3 réteg és állandóan napszemcsiben feszeng. Kíváncsi lennék rá, hogy mit kell a képén elrejtenie, ha ez a rondaság még jobban bejön neki.
A legjobb nők mind természetesek, ráadásul az arcukhoz érve nem szárad ki a portól a kezem sem. :D


Na a másik ez a napszemcsis dolog... Bírom amikor este fél 11kor jövök haza edzésről és a sok fasza gyerek, meg plázamacska napszemüvegben kocog a mammutba....  :eek:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Member

Sohasem értettem a lényegét, mert elég hülyén néz ki. :D
Ügynököknek még ok, mert nem látod benne, hogy hová néznek, de egy magukfajtának... Nem látja benne a cicus, hogy a f@szus a kitömött didóit bámulja beszélgetés közben, vagy mi? :D

kisvirag

én a metrón szörnyülködtem egy ilyen ráadásul hatalmas fekete napszemcsis szökecicán
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Moha

Quote from: kisvirag on 2007-04-04, 13:27:11
én a metrón szörnyülködtem egy ilyen ráadásul hatalmas fekete napszemcsis szökecicán
Nem értitek a lényeget! Csak hasonlítani akarnak. :)
[spoiler]
:lol:[/spoiler]

sirtomi

Napsütésben nincs semmi bajom a napszemüveggel, mert hasznos és jól is tud állni az embernek. De amikor tényleg valaki este hordja, mert menő, az elég vicces  :haha:

Dreamcleaver

Hosszú bőrkabát mellé néha én felveszem a napszemüveget, akkor is, ha borús az idő vagy este van.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Renia

Quote from: kisvirag on 2007-04-04, 11:37:05
A nők szerintem nem tudják eldönteni a tükörbe nézve hogy kövérek-e vagy sem.
Nem vagyok nő? :bruhuhu:

Sminkelés...Szerintem aki sminkeli magát, az becsapja a többi embert. Itt főleg a barátjára gondolok...Nem akarom, hogy az esetleges leendő barátom szívrohamot kapjon egy reggeli ébredésnél, hogy milyen ronda vagyok smink nélkül :D