Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Sidney

Quote from: RouninTömegnövelõk roxx :D Na de most mi bajotok van? 182,5 és 66 kg-al tökéletesen elégedett voltam magammal. Mostanra cirka 68 vagyok (kis mozgás) és elégedett. :3x3: Szeresd a tested bébi ;>
Persze, ilyen paraméterekkel én is szeretném a testem...  :)

Moonshiner

Éljen az 'egészséges' kaja!
 :p

Raggie

Quote from: RouninHagyma nélkül. Szalonnával vagy kolbásszal! Sokkal!!!
Rántotta hagyma nélkül???? :eeek: Azt soha!
Egyébként az ilyen témájú kérdésekkel átmehetnénk a Gasztronómiába!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Quote from: SidneyPersze, ilyen paraméterekkel én is szeretném a testem...  :)

Hádeizé... elõtte meg full lágerszökevény voltam o.o Girhes. Cérna. o.o De aztán irány a nyári meló. Egybõl szélesedtem vállban, na meg gyarapodtam. Aztán mostanság három ember helyett zabálok (ez már néha tényleg olyan szintet ér el -_-") mégsem hízok^^ Teeee-heeeeeeeeeeee ghihihihihihi :kárörvendés: (gomen¢¢")

Pirula

Quote from: LythisRamiz, egyszer rendezhetünk egy lustaságversenyt:D
Már most vesztettél. Milyen lusta ember akar versenyezni? :)

Ramiz

Quote from: LythisRamiz, egyszer rendezhetünk egy lustaságversenyt:D
Ááá, túl lusta vagyok versenyezni... inkább csak heverjünk vagy dögöljünk a gép elõtt...

Quote from: kisviraghm, ezek szerint Istenét te is tudod.
Igazán elárulhatnátok :D  :rolleyes:
Direkt megkért, hogy ne, mert biztos megállás nélkül hívogatnák panaszkodás végett, és esetleg még a pápával sem sikerülne egyeztetnie vagy akivel épp akar (A. Szilárddal, amikor leadja a drótot , hogy milyen idõ lesz :D  a Szilárd meg direkt nem olyat jósol, hogy nehogy lebukjon :D)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: MoonshinerÉljen az 'egészséges' kaja!
 :p
Apropó egészséges kaja: folyton hallani, hogy "koleszterin így - koleszterin úgy", meg nyomják a reklámokban, hogy ezt a margarint vedd, mert ez nem növeli a koleszterint, stb... Ez egy nagy baromság!
Növényi eredetû zsírokat annyit ehetsz, amennyit nem szégyellsz. Én pl. rengeteg margarint eszek (szendvicsen, meg rendszeresen készítés közben csak úgy natúr is), ezzel szemben a legutóbbi laborvizsgálaton kiderült, hogy egy picivel a normális szint alatt van a koleszterinszintem, szóval nemhogy csökkenteni, hanem kicsit növelni kellene. :rolleyes:

Lythis

Quote from: MohaApropó egészséges kaja: folyton hallani, hogy "koleszterin így - koleszterin úgy", meg nyomják a reklámokban, hogy ezt a margarint vedd, mert ez nem növeli a koleszterint, stb... Ez egy nagy baromság!
Növényi eredetû zsírokat annyit ehetsz, amennyit nem szégyellsz. Én pl. rengeteg margarint eszek (szendvicsen, meg rendszeresen készítés közben csak úgy natúr is), ezzel szemben a legutóbbi laborvizsgálaton kiderült, hogy egy picivel a normális szint alatt van a koleszterinszintem, szóval nemhogy csökkenteni, hanem kicsit növelni kellene. :rolleyes:
tök zsír - érzitek az intellektuális alázást:D - hogy vannak, akik ezt is számontartják... én úgy közelitek a dologhoz, hogyha meg akarok enni valamit, akkor megeszem. Mármint egy kajánál nem szoktam megnézni, h mibõl mennyi van benne, mert minek? Ha finom, és jólesik, akkor felõlem akármi lehet - szép példa erre a mára sajna betiltott Fanta Exotic. (volt benne guargumi, gumiarábikum, meg természetes gyanta....)
 Meg egyszer elkövettem azt a hibát, h megnéztem, hogy mibõl van a pezsgõkrémes 7days croissant.... nem kellett volna:ejj:

Sidney

Quote from: RouninHádeizé... elõtte meg full lágerszökevény voltam o.o Girhes. Cérna. o.o De aztán irány a nyári meló. Egybõl szélesedtem vállban, na meg gyarapodtam. Aztán mostanság három ember helyett zabálok (ez már néha tényleg olyan szintet ér el -_-") mégsem hízok^^ Teeee-heeeeeeeeeeee ghihihihihihi :kárörvendés: (gomen¢¢")
Persze, így a legkönnyebb, ha az ember minuszból indul  :haha:

Moha

Quote from: LythisMeg egyszer elkövettem azt a hibát, h megnéztem, hogy mibõl van a pezsgõkrémes 7days croissant.... nem kellett volna:ejj:
Igen, erre szokták azt mondani: aki szereti a parizert, ne nézze végig, mibõl készül. :haha:
Amúgy meg: akármit csinálsz így is-úgy is megeszel egy csomó mérget.
Amúgy csak mellékesen jegyeztem meg a dolgot, különösebben sosem foglalkoztatott a koleszterin.

Pirula

Quote from: LythisMeg egyszer elkövettem azt a hibát, h megnéztem, hogy mibõl van a pezsgõkrémes 7days croissant.... nem kellett volna:ejj:
Mesélj!

Rounin

Quote from: SidneyPersze, így a legkönnyebb, ha az ember minuszból indul  :haha:

Ahha... könnyû volt, marhára. Fizikai melóról volt szó, és egybõl a mélyvízbe dobtak. Két hétig tartott mire eljutottam odáig, hogy nem akarok 10percenként összeesni^^""

Lythis szavait még kiegészíteném azzal, hogy számomra az az egészséges, amitõl jól érzem magam, ami pedig ki akar fordulni a számból, az egészségtelen :D Ez a legjobb osztályozás^^

Lythis

Én a RedBull-ért vagyok oda:D néztétek már mibõl van??:hehe: na az az a dolog, amit pont amiatt iszom néha.... szerintem egyik-másik összetevõjét a NASA-tól szerválták vmi ûrkõzetmintából....:D

Pirula

Quote from: LythisÉn a RedBull-ért vagyok oda:D néztétek már mibõl van??:hehe: na az az a dolog, amit pont amiatt iszom néha.... szerintem egyik-másik összetevõjét a NASA-tól szerválták vmi ûrkõzetmintából....:D
Az súlyos darab. Haverok láttak egy franciát Szigeten, kicsit fáradt volt, de bevert pár Red Bull - vodkát és pörgött mint a ganészóró.

Sidney

Quote from: RouninAhha... könnyû volt, marhára. Fizikai melóról volt szó, és egybõl a mélyvízbe dobtak. Két hétig tartott mire eljutottam odáig, hogy nem akarok 10percenként összeesni^^""

Lythis szavait még kiegészíteném azzal, hogy számomra az az egészséges, amitõl jól érzem magam, ami pedig ki akar fordulni a számból, az egészségtelen :D Ez a legjobb osztályozás^^
A fizikai melót én sem bírtam túl jól, az elsõ nap lesérült a lábam (pech), de összeesni nagyon nem volt idõm, mivel a többiek mind napszúrást kaptak, és nekem kellett helyettük is dolgozni  :mad:
Az osztályozásod stimmel!  :)

Lythis

Quote from: PirulaAz súlyos darab. Haverok láttak egy franciát Szigeten, kicsit fáradt volt, de bevert pár Red Bull - vodkát és pörgött mint a ganészóró.
jaja... mondjuk nekem csak a RedBull-Pezsgõ kombóhoz volt eddig szerencsém, de az hosszú buliban életmentõ tud lenni...:rolleyes:

sirtomi

Quote from: RouninHádeizé... elõtte meg full lágerszökevény voltam o.o Girhes. Cérna. o.o De aztán irány a nyári meló. Egybõl szélesedtem vállban, na meg gyarapodtam. Aztán mostanság három ember helyett zabálok (ez már néha tényleg olyan szintet ér el -_-") mégsem hízok^^ Teeee-heeeeeeeeeeee ghihihihihihi :kárörvendés: (gomen¢¢")
Én akkor ettem minimum három ember helyett, amikor sportoltam, akkor volt hogy egyedül megettem délben annyit mint a szüleim és a húgom együtt :D

Lythis

Quote from: sirtomiÉn akkor ettem minimum három ember helyett, amikor sportoltam, akkor volt hogy egyedül megettem délben annyit mint a szüleim és a húgom együtt :D
Ismerõs... faterék néztek, amikor mondtam h kérek még rántottát, ha van, erre: "most ettél meg 10 tojást, és még éhes vagy?" szerintem mondjuk nem volt annyi, dehát õk tudják...

sirtomi

Quote from: LythisIsmerõs... faterék néztek, amikor mondtam h kérek még rántottát, ha van, erre: "most ettél meg 10 tojást, és még éhes vagy?" szerintem mondjuk nem volt annyi, dehát õk tudják...
Hasonló helyzetben sokszor voltam, bár én csak 8 tojásból ettem negyedkiló kenyérrel :D

Ramiz

Ezeket a mai csirkéket olyan szörnyen szûk s.gglyukkal gyártják, hogy az csoda! :haha:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: RamizEzeket a mai csirkéket olyan szörnyen szûk s.gglyukkal gyártják, hogy az csoda! :haha:
Na most majdnem kérdeztem valamit... :D

Rounin

Quote from: sirtomiÉn akkor ettem minimum három ember helyett, amikor sportoltam, akkor volt hogy egyedül megettem délben annyit mint a szüleim és a húgom együtt :D

Na de én MINDIG!!! Néha csodálkozom... vajon ember vagyok? Vagy valami genetikai torzszülött? -_- Félek....

Ramiz: remélem a tojások méretére utaltál vele :hehe: :hehe:

sirtomi

Quote from: PirulaNa most majdnem kérdeztem valamit... :D
:haha:  :lul:

Pirula

Quote from: RouninNa de én MINDIG!!! Néha csodálkozom... vajon ember vagyok? Vagy valami genetikai torzszülött? -_- Félek....
Féljen helyetted a Schobert Norbi.

Ramiz

Quote from: PirulaNa most majdnem kérdeztem valamit... :D
... de aztán inkább nem buktattad le magad. :D Nyugi, én is voltam már falun, beszélgettem emberekkel... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: PirulaFéljen helyetted a Schobert Norbi.

Hehe... tényleg. Elterjesztem a génállományom drága fogyókúra és izzasztó ugrálás helyett :__devil:

Ramiz: csak nem válaszoltak? :__devil:

Pirula

Quote from: Ramiz... de aztán inkább nem buktattad le magad. :D Nyugi, én is voltam már falun, beszélgettem emberekkel... :D
Nálunk egyik kocsmában (neve: Késdobáló, rövidebben Kés. Nem véletlenül.) az egyik törzsvendéget úgy hívják hogy Szoszó. Szoszó a pulykat****. Nem tudni hogy van-e alapja, de nem szereti a nevét. :haha:

Ramiz

Quote from: RouninA Sör tiétek (LÁTOD??? LÁTOD???! Nagybetûvel írtam :p )
:tezsvir:

Quote from: Rouninpálinka meg van itt is elég, hogy ne kelljen a ti engedélyetek :hehe:  (nagyképû burzsuj :ejj: j/k)
:tezsvir: visszavonva. "Burzsuj"? Csak nem megfertõzött téged is a kommunizmus? :D

Quote from: RouninRamiz: csak nem válaszoltak? :__devil:
Nem, megmutatták :D egyébként falun nagy a csirkevalag :3x3:
*** Mindent tisztázó magyarázat: Csak onnan tudom, hogy nagyon nagyok a tojások! Hiszen éppen a nagy tojásokat mutatták meg! *** :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz:tezsvir: visszavonva. "Burzsuj"? Csak nem megfertõzött téged is a kommunizmus? :D

:rolleyes:
A tudatlan vagyonos ifiúr. Bezzeg a szorgos diákok, mint én és elvtársaim^^

QuoteNem, megmutatták :D egyébként falun nagy a csirkevalag :3x3:
*** Mindent tisztázó magyarázat: Csak onnan tudom, hogy nagyon nagyok a tojások! Hiszen éppen a nagy tojásokat mutatták meg! *** :)

Hosszadalmas tenyésztés helyett viszont a tojójárat tágulását úgy érték el, hogy .. hm, ezt inkább nem fejtem ki. Még én is elhiszem a végén :D Szvsz lehet alapja Szoszó nevének. Talán a kutatóbrigád oszlopos tagja volt ^^'

Kuroi Tenshi

Quote from: PirulaNa most majdnem kérdeztem valamit... :D
:lul:  :bruhuhu: :D  :rotflol: