Main Menu

Álmok

Started by Meske, 2004-08-30, 13:46:43

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: Nakedape on 2009-12-26, 16:22:56
szerencséd volt, ha Fazékét lököd meg nem ébredsz fel :D
true dat :lazza:

Xzone

Quote from: Nakedape on 2009-12-26, 16:22:56
szerencséd volt, ha Fazékét lököd meg nem ébredsz fel :D

:appl:

Én

Nektek az álmaitokban szokott lenni testetek? Nekem néhány kivétellel nincs, még ha szereplek akkor is csak kívülről látok mindent.

[spoiler]Btw most szundítottam egyet, és elég fura álmom volt, valami családi házban vendégeskedtünk, persze csak a végére emlékszem: feküdt egy nő egy műtőasztalon (ami elméletileg a hálószoba is volt), mellette egy doki és a férje. A doki nagyon akarta hogy a nő kérjen érzéstelenítést, de nem úgy tűnt mintha a nő érdekében akarná, hanem valami másért. A nő nagyon ellenkezett, akkor mondta a doki hogy ok, előhúzott egy kibaszott nagy ollót, és az arcán kéjes élvezettel hirtelen elkezdte levágni csuklóból a nő kezét... Persze nem ment egyből, a maradék inakat meg bőrt így egyesével nyiszogatta el utána. A legérdekesebb az volt, hogy a nő csak döbbenten nézte a kezét meg magzatpózba zsugorodott, a férje viszont úgy üvöltött, mintha az ő kezét vágták volna le, mármint mintha ő érezte volna a fájdalmat. A doki kérdezgette hogy még mindig nem kell e és közben vágta tovább, és így tovább. Még nem fejezte be mikor felébredtem. Kurva undorító volt az egész, szabályos hányingerem volt mikor felébredtem... :zomg:[/spoiler]

Makos

És én már megint 2 perce ettem...

Member

#1174
Én közben eszegettem császár-zsömlét.
Jómagam mindig szerepelek, de kb. a felében külső szemlélőként látom magam.
Örülök, hogy más is álmodik állatságokat. :P Az én kedvencem talán az volt idáig, amikor leittam magam és még be is téptem álmomban, és az álomban nem tudtam gondolkozni, csak fetrengtem ide-oda. :lol:

Edit: Az is baromira irónikus volt, amikor álmomban elsoroltam a csjt alapján nyújtott támogatásokat valami majomnak, jelezve, hogy pusztán ezekből képtelenség megélni, aztán ébredés után átgondolva rájöttem, hogy nem mondtam hülyeséget. :eek:

motifator

Quote from: Member on 2010-01-04, 15:19:40
Az én kedvencem talán az volt idáig, amikor leittam magam és még be is téptem álmomban, és az álomban nem tudtam gondolkozni, csak fetrengtem ide-oda. :lol:
:lol: lehet, hogy nem is álom volt :D
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Xzone

Ha már így a különös jelenségeket taglaljuk álmok közben: én tökéletesen beszélek bármilyen idegen nyelvet álmomban. Beszélek, és az az érzésem, hogy minden gondolatomat tökéletesen öntöttem szavakba.

Member

Lehet, hogy Tolkien is így kezdte. :P

NLZ

Én általában FPSben álmodok. Tegnap azt álmodtam, hogy tudok levitálni, azt fellebegtem a 2. emeleti ablakba, ha nagyon koncentráltam.
[reserved]

Cloud

Én gyakran álmodoki hülyeségeket. Volt olyan hogy le akartam kapni egy csaj erre az átváltozott egy füzetté.  :hopp:

Vagy egy visszatérő álom hogy futok, majd ugrok de nem esek le csak vízszíntesen repülök tovább.
Meg ugye a szokásos, csajjal akciózok és a vége előtt felkelek. Meg ilyen marha jó dolgokat. :D


Amúgy nálatok már volt olyan hogy tudtátok hogy álmodtok?  Nálam már többször előfordult, és total be voltam parázva hogy nem kelek fel. Aztán vhogy rájöttem ha fel akarok kellni le kell ugranom valahonnan magasról, és mielőtt földet érek akkor felébredek.

NLZ

Az a királyság mikor rájössz, hogy álmodsz, mert akkor tudod, hogy bármit megtehetsz. :)  Sajna egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor volt ilyen. :(
[reserved]

Rounin

Quote from: Én on 2010-01-04, 15:12:30
Nektek az álmaitokban szokott lenni testetek? Nekem néhány kivétellel nincs, még ha szereplek akkor is csak kívülről látok mindent.

Mikor hogy. Van amikor nincs, de legtöbbször van és tudom, mit kellene éreznem vele, még ha nem is érzem konkrétan. Volt, hogy több testem is volt egynél, na az tényleg fura.

Member

Quote from: Rounin on 2010-01-05, 00:07:57
Volt, hogy több testem is volt egynél, na az tényleg fura.

Rounin

Quote from: Member on 2010-01-05, 00:17:35
Quote from: Rounin on 2010-01-05, 00:07:57
Volt, hogy több testem is volt egynél, na az tényleg fura.
img


The Borg don't rape afaik.

kikuchiyo

Ezt muszáj leírnom, nehogy elfelejtsem:

Valamilyen Usteames meet vagy mi volt, ahova kellettek valamilyen képek vagy filmek, amik Ramiznál voltak. Ramiz pedig ismeretlen okból épp nálam tartózkodott.
Elindultam hát haza. De a pinceajtónál cetlire írt üzenet fogadott, hogy ő most merev részeg, ezért jöjjek be, hozzam el amit akarok, de a jóistenre kér, hogy legyek nagyon gyors, nagyon óvatos és akkor talán túlélem.

Ezt nem értettem. Aztán ahogy felmentem a bejárati ajtóhoz, az ajtórésből kidugta a fejét egy varánusz. Megijedtem és mentem le a lépcsőn visszafelé. Az meg jött utánam. Mondtam, nem érdekel, egye meg Ramizt, az ő varánusza. Kimentem az utcai kapun és berigliztem magam után, és reméltem, hogy a varánusz felszúrja magát annak hegyes karóira, de nem, a varánusz átmászott a kapun. Valahogy ki tudtam kerülni (szerencsére nem volt túl gyors), és bementem megint a kapun, remélve, hogy vissza már nem fog tudni mászni.
Itt jött egy filmszerű flashback, amiből kiderült, hogy Ramiz barbecue-t sütött a pincénk előtt, felaprított varánuszhúst, de aztán úgy berúgott, hogy felment aludni, a varánusz meg kikelt. És mivel fehér borsos mártással sütötte a húst, a flashback után megtámadott egy fehér borz is. Megpróbáltam belerúgni, hogy a varánusz felé tereljem, de az beleharapott a lábamba, és itt felébredtem.
Failure is the default option

Cloud

Tudat alatt biztos egy varánuszt akarsz magadnak házőrzőnek.  :D

Én

Quote from: kikuchiyo on 2010-01-24, 11:47:04
epic
Én is akarok ilyeneket álmodni... :D
Nekem most csak az ebben az időszakban érthető álmom volt: azt álmodtam hogy 2 nap múlva vizsga egy olyan tárgyból, amit csak a biomérnököknek tanítanak (sejtbiosz), de valamiért nekünk is vizsgázni kellett ahhoz képest hogy nem tanultuk egész évbe. Az egészben csak annyi érdekes volt, hogy a törikönyvből készültem sejtbiológiára.
A többi rész gusztustalan volt, úgyhogy inkább nem írom le.

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2010-01-24, 11:47:04
[spoiler]Ezt muszáj leírnom, nehogy elfelejtsem:

Valamilyen Usteames meet vagy mi volt, ahova kellettek valamilyen képek vagy filmek, amik Ramiznál voltak. Ramiz pedig ismeretlen okból épp nálam tartózkodott.
Elindultam hát haza. De a pinceajtónál cetlire írt üzenet fogadott, hogy ő most merev részeg, ezért jöjjek be, hozzam el amit akarok, de a jóistenre kér, hogy legyek nagyon gyors, nagyon óvatos és akkor talán túlélem.

Ezt nem értettem. Aztán ahogy felmentem a bejárati ajtóhoz, az ajtórésből kidugta a fejét egy varánusz. Megijedtem és mentem le a lépcsőn visszafelé. Az meg jött utánam. Mondtam, nem érdekel, egye meg Ramizt, az ő varánusza. Kimentem az utcai kapun és berigliztem magam után, és reméltem, hogy a varánusz felszúrja magát annak hegyes karóira, de nem, a varánusz átmászott a kapun. Valahogy ki tudtam kerülni (szerencsére nem volt túl gyors), és bementem megint a kapun, remélve, hogy vissza már nem fog tudni mászni.
Itt jött egy filmszerű flashback, amiből kiderült, hogy Ramiz barbecue-t sütött a pincénk előtt, felaprított varánuszhúst, de aztán úgy berúgott, hogy felment aludni, a varánusz meg kikelt. És mivel fehér borsos mártással sütötte a húst, a flashback után megtámadott egy fehér borz is. Megpróbáltam belerúgni, hogy a varánusz felé tereljem, de az beleharapott a lábamba, és itt felébredtem.[/spoiler]

A Random-meteren ez azért már a piros sávban van.

Van olyan, hogy olyasmit álmodom, ami akár igaz is lehetne (duh), viszont néha az ilyen emlékeket nem tudom teljes biztonsággal álomként kategorizálni. A vége az, hogy a valóságban meg kell bizonyosodnom róla... Példa: pár napja azt álodtam, hogy megvan a Bryntroll the Bone Arbiter, de nem használom valamiért.

Elég idegesítő jelenség, konkrétan az épelméjűségemet kérdőjelezem meg néha ilyenkor.

Kvikveg

kiku: ez tenyleg epic.  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Quote from: kikuchiyo on 2010-01-24, 11:47:04
Mondtam, nem érdekel, egye meg Ramizt, az ő varánusza.

LiaLia

Quote from: kikuchiyo on 2010-01-24, 11:47:04
Ezt muszáj leírnom, nehogy elfelejtsem:
Ramiz-pince-varánusz-őt egye meg-felszúrja-átmászik-felaprította-kikel-varánusz után fehér borz
hm, jelentőségteljes álomnak tűnik, nem sűrűn álmodik az ember varánusszal, ami a saját házában van.

Eszembe jutott erről egy 4 részes ova, talán a 2. vagy 3. részében van szó egy gyíkféléről, Pet Shop of Horrors a címe. Van benne egy klasszikus horror vonulat, viszont azon túl az egész OVA-nak érdekes a gondolatmenete.

minuszmiki

Hm, mivel reggel óta élénken megvan az álmom egy darabja, gondoltam megosztom.

A barátnőm tréninget tartott a munkahelyen valami újonnan felvett arcoknak, de nagyon nem tudtak viselkedni, gondoltam járok egyet hogy kitaláljam hogyan lehetne őket fegylemezni. Bringára szálltam, hogy tegyek egy kört a vároban, egész Budapest (legalábbis a környék amerre jártam) úgy nézett ki, mint valami régen félbehagyott építkezés, csövekkel, gödrökkel, zegzugos utcákkal meg hatalmas szintkülönbségekkel és kietlen terekkel, a szürke, barna és narancssárga mindeféle piszkos árnyalataiban. Át kellett volna mennem valami hídon, de a híd is teljesen fel volt túrva, csak a külső peremén lehetett volna bringázni, a korláton kívül, úgyhogy úgy gondoltam, lecserélem a biciklit egy ott heverő ezeréves szarra, azért legalább nem kár ha valami baja esik. Valahol a híd után aztán összetörtem, és odaadtam egy arra járó óvodáscsoportnak, majd kitaláltam, hogy kicsit kéne pihennem. Bementem egy elhagyottnak tűnő gyárépületbe, találtam egy szimpatikus, félreeső zugot deszkákkal, csövekkel, drótokkal meg egy pokróccal, és ledőltem aludni. de szólt nagyanyám, hogy ott ne aludjak, mert valami kismacskák laknak ott, felkeltem, és tényleg, mindenféle macskák kezdtek kimászni a pokróc alól, girhesek meg aranyosak is, nem tudtam velük mit kezdeni, úgyhogy felébredtem és röhögtem.

Volt benne még egy csomó minden btw, egy tónál el kellett ásnom a telefonomat, majdnem elütött a kettes villamos, munkásokkal bratyiztam, de ezeket nem tudom elhelyezni a kronológiában. Mindenesetre nagyon érdekes volt.

Xzone

Quote from: minuszmiki on 2010-01-26, 02:36:08
egész Budapest (legalábbis a környék amerre jártam) úgy nézett ki, mint valami régen félbehagyott építkezés, csövekkel, gödrökkel, zegzugos utcákkal meg hatalmas szintkülönbségekkel és kietlen terekkel, a szürke, barna és narancssárga mindeféle piszkos árnyalataiban. Át kellett volna mennem valami hídon, de a híd is teljesen fel volt túrva, csak a külső peremén lehetett volna bringázni

Ezt szerintem nem álmodtad. ZING

Próféta

Épp bőszen tartok valami nagy, lapos, sok üvegajtós épületbe, mégpedig zoknira szandált húzva. Persze tudom, hogy nem valami menő ez a kombó, de hát ilyen hideg télben, térdig hóban zokni nélkül kicsit túl fickós lenne, nemdebár?

Igen, ezt álmodtam.

LiaLia

Quote from: Próféta on 2010-02-01, 22:59:31
Épp bőszen tartok valami nagy, lapos, sok üvegajtós épületbe, mégpedig zoknira szandált húzva. Persze tudom, hogy nem valami menő ez a kombó, de hát ilyen hideg télben, térdig hóban zokni nélkül kicsit túl fickós lenne, nemdebár?

Igen, ezt álmodtam.
hideg télről és hóról is álmodtál? vagy csak a sok üvegajtó és zoknis szandálról?

Xzone

Quote from: LiaLia on 2010-02-02, 00:24:44
Quote from: Próféta on 2010-02-01, 22:59:31
Épp bőszen tartok valami nagy, lapos, sok üvegajtós épületbe, mégpedig zoknira szandált húzva. Persze tudom, hogy nem valami menő ez a kombó, de hát ilyen hideg télben, térdig hóban zokni nélkül kicsit túl fickós lenne, nemdebár?

Igen, ezt álmodtam.
hideg télről és hóról is álmodtál? vagy csak a sok üvegajtó és zoknis szandálról?

Szerintem valamit félreértettél. Nekem elég egyéretelmű volt a poénja a dolognak :)

Próféta

Quote from: LiaLia on 2010-02-02, 00:24:44
hideg télről és hóról is álmodtál? vagy csak a sok üvegajtó és zoknis szandálról?
Még a mentegetőzés is benne volt az álomban. Konkrétan nem láttam a nagy havat, de tudtam róla, hiszen érveltem vele :)

LiaLia

Quote from: Xzone on 2010-02-02, 00:33:12
Quote from: LiaLia on 2010-02-02, 00:24:44
hideg télről és hóról is álmodtál? vagy csak a sok üvegajtó és zoknis szandálról?
Szerintem valamit félreértettél. Nekem elég egyéretelmű volt a poénja a dolognak :)
Nekem olvasva nem volt egyértelmű, hogy mi volt belőle az álom, és mi volt kommentár esetleg.

Quote from: Próféta on 2010-02-02, 01:02:47
Quote from: LiaLia on 2010-02-02, 00:24:44
hideg télről és hóról is álmodtál? vagy csak a sok üvegajtó és zoknis szandálról?
Még a mentegetőzés is benne volt az álomban. Konkrétan nem láttam a nagy havat, de tudtam róla, hiszen érveltem vele :)
Térdig érő hóban zoknis szandállal se lehet könnyű az út, belegondolva abban is lehet fázni. :smile: Bár ha elég edzett az ember, akkor végig tud rajt menni.

Én

Ma (tegnap) azt álmodtam hogy egy nevelőintézetbe kerültem, ami nem volt más, mint a sarki közért egy udvarral. Annyi különbség volt, hogy ahol a tusfürdők és egyebek szoktak lenni, ott voltak az alkoholos italok. A napi kajaadagunk egy fél adag rizs volt a helyi kínaiból, amit minden nap a kassza mellett lévő hűtőből kellett kivenni. Senki sem akarta elhinni nekem, hogy az Unicum 40%-os, ezért feltúrtam a piás polcot egy unicumért (közben ordibáva magyaráztam, hogy de), és végül találtam egyet. Utána úgy hordoztam körbe, mint egy szent ereklyét, és mutogattam a cimkén, hogy 40%, közben valami hősies dallamot dúdolgattam. Valahonnan szereztünk sört is.

Először azt hittem, ez az agyam természetes emlékeztetője arra, hogy rég ittam unicumot, de aztán rájöttem, hogy péntek este ittam. Az rég volt?

Cloud

Hm. Az vajon jelent vmit hogy exem nővérével álmodtam, aki kb olyan mint egy Istennő?. :D     

(Asszem sűrgősen kell nekem egy új bnő) :D