Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

Bishop

#1410
Bakuman
Kezdésként egy kis kedvcsinálónak már az is elég hogy a Death Note alkotójától van. A story két srácról szól és az álmukról hogy mangakak lesznek. Ám ez nem olyan egyszerű mint azt mi gondoljuk, igenis kevesen lesznek mangakak és még kevesebben elismertek.
Az egyik főszereplő Mashiro, elég céltalan életet él, annyit szeretne elérni hogy jó jegyei legyenek felvegyék egy egyetemre és majd egy jól menő céghez. Ám ez nem az amit akar, nagyon jól tud rajzolni és mindig felnézet halott nagy bátyjára aki mangaka volt de nem ép a jó fajtából, aminek köszönhetően sose kapta meg a nőt akit szeretett és később meghalt. A másik szereplő Tamaki aki az osztály első és nagyon álmodozó jelleme van annak ellenére hogy mondhatni zseni. Ezen kívül első osztályú író. Elhatározza hogy megkéri Mashirot hogy csináljanak egy mangat közösen, ám Mashiro elutasítja. Amikor azomban kiderül hogy Mashiro szerelme Azuki is nagy álmokat dédelget, seiyu akar lenni. Mashiro nem tudja kifejezni érzéseit neki de Tamaki közreműködésével egy fogadalmat tesznek ketten Mashiro nagy mangaka lesz még Azuki(aki amugy titokban viszont szereti Mashirot) nagy seiyu lesz és ha mindketten megvalósítják az álmukat elveszik egymást.
Eddig 3 rész van kint belőle, de nagyon hangulatos manga, remélem több is lesz belőle. A karakterek mind egytől egyig tökéletesek, a story is  :jee:

Twitchblade

Gantz 279! Vééééééégre!! [spoiler]Kei's back to business :lazza:(remélhetőleg, hogy a fene enné meg ezeket az egyhónapos cliffhangereket)[/spoiler]
Bullets can't stop destiny

Prof. William

Quote from: Shuhants on 2008-08-29, 14:38:15
Szasztok!
Nem írtam a fórumra vagy 2 éve sajna, de majd most...

Olvastam az Uzumaki-t. A youtube-on összeakadtam
a film változat trailerével, és gondoltam előbb elolvasom a mangát.  Ez valami nagyon durva
Nagyon kemény horror, nem gondoltam volna soha, hogy ilyenre képes egy képregény, hogy Lovecraft írásainak a hangulatát rajzokkal lehetséges átadni. :eek:

És azóta mindenütt meglátom a spirálokat... :eek:

Aki szereti a horrort, annak kötelező.

Életem első mangája volt ez, hát, ilyen színvonalas dolgokat én még akarok olvasni!

Az Uzumaki nagyon jó és persze NAGYON BETEG.  Egyik kedvenc mangám, de nem egészséges túl gyakran olvasni. :) 

KeLa

Quote from: Bishop on 2008-08-30, 12:59:35
Bakuman
Eddig 3 rész van kint belőle, de nagyon hangulatos manga, remélem több is lesz belőle. A karakterek mind egytől egyig tökéletesek, a story is  :jee:
Elkezdtem én is, tényleg jónak tűnik. Kiváncsi leszek milyen mangát hoznak össze :smile:
[spoiler]És jó volt látni azt a Death Note-os poént - "Don't look so serious. It's not a Death Note, is it?" :D[/spoiler]

Bishop


chilip

jaaaaj :D "Don't look so serious. It's not a Death Note, is it?"  :lol: kész  :lul:

Fatal

Ichigo 100% ch. 81.
[spoiler]MANAKA TE IMPOTENS BAROM! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! TARKÓLÖVÉS!!!!!!![/spoiler]
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

minuszmiki

Quote from: Fatal on 2008-08-31, 21:20:17
Ichigo 100% ch. 81.
[spoiler]MANAKA TE IMPOTENS BAROM! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! TARKÓLÖVÉS!!!!!!![/spoiler]
Ezt kb. minden második fejezet után le lehetne írni...

Fatal

De itt az fájt különösen, hogy már volt remény... whatever.
Amúgy nagyon tetszene a manga, csak kevés szereplőt kedvelek. (Satsuki (=RUV), a perverz arc akinek nem látjuk a szemét, meg kicsit tsukasa)
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Chronus


Alkyra

#1420
Quote from: Chronus on 2008-09-02, 08:25:10
Kijött Shina Dark 14&15

:merci:


új My Balls van kinnt. [spoiler]LOL, a királynő terhes lett!XD :lul: :lul:[/spoiler]

minuszmiki

Nana to Kaoru: A jó Anon adta a tippet, és jó, hogy megfogadtam. Nem vagyok nagy SM-fan, de egyelőre csak a dolog látványos oldalával foglalkozik, jó humora van, a lead pedig nem töketlen, úgyhogy ha egy kis laza cockteasre van szükség, nem rossz választás.[spoiler]Illetve volt egy meredekebb jelenet, de nem volt veszélyes az se.[/spoiler]

chilip

Elfen Lied mangának vége, vége olyan semmilyen volt
[spoiler=end spoiler]Lucy begőzölt, elkezdte irtani az emberiséget és kouta fejbelőtte mert lucy erre kérte a végén, pont.[/spoiler]eleje meg közepe meg tudot hatni de a vége olyan ... összecsapott volt, nem nagyon de elsiették a dolgot
[spoiler]meg hogy a francba élhet az a zsoldos akit lucy félbetépett??????[/spoiler]
no ennyi, 7/10

Prof. William

Ja ezt a nagy Dallas szerű feltámadást én sem tudom hova tenni...

"Nem olyan könnyű megölni engem." - úgy tűnik igaz de akkor is hogy a francba élhette túl?

SaiyaGin

Bitter Virgin 1-13.

Általában a vidámabb történeteket kedvelem, de ez nagyon magával ragadott.

Member


chilip


Alkyra

Eyeshield 21:

Általában nem szeretem a sport mangákat, de ez megfogott. Hajnali 3 van, de még mindig olvasom s nagyon bejönn. Van egy különleges érzése az egésznek. Majd írok róla egy részletesebb véleményt. Most megyek s olvasom tovább..:)

LuckyDingo

No Bra - hát lol kis storyja van :D Poénos kis történet egy fiúról és egy gyerekkori jó barátról, aki lány... de mégis fiú O.o 13 chapter van eddig onemangán. De eddig bejön a sztori... bár képtelen vagyok elhinni, hogy Yuki fiú XD

Member


chilip

the second "death note" has come! the new kira was born from the ashes! Lost+Brain manga, death note helyett hipnózissal.

Bishop

#1431
koppintás  :lame:

akkor már Code Breaker, hasonló alap öltet, egyedi megoldás. Kiváló karakterek, és epic részek. Legutóbbi is durva volt
[spoiler]Amikor a beteg kislány apját kinyírja az kislány szeme láttára. Majd mondja hogy "if you hate me that much...than live on and come kill me"[/spoiler]

chilip

méghozzá nagyon kemény koppintás :D de a rendőr oldalon lévő zseniKÉM legalább nem viselkedik retardáltként mint L :D

Dreamcleaver

#1433
Quote from: Bishop on 2008-09-08, 00:50:50
koppintás  :lame:

akkor már Code Breaker, hasonló alap öltet, egyedi megoldás. Kiváló karakterek, és epic részek. Legutóbbi is durva volt
[spoiler]Amikor a beteg kislány apját kinyírja az kislány szeme láttára. Majd mondja hogy "if you hate me that much...than live on and come kill kill me"[/spoiler]


Wow...mert ezt még egy mangában sem sütötték el... :rolleyes:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bishop

Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-08, 01:46:14
Quote from: Bishop on 2008-09-08, 00:50:50
koppintás  :lame:

akkor már Code Breaker, hasonló alap öltet, egyedi megoldás. Kiváló karakterek, és epic részek. Legutóbbi is durva volt
[spoiler]Amikor a beteg kislány apját kinyírja az kislány szeme láttára. Majd mondja hogy "if you hate me that much...than live on and come kill kill me"[/spoiler]


Wow...mert ezt még egy mangában sem sütöték el... :rolleyes:
igen ezt oda akartam írni hogy még rémlik is valahonnan, de akkor is tetszett, a jelenet és úgy a kislánnyal ott nagyon ütött nekem.  :hehe:

Zen

Van új Claymore, mondom VAN ÚJ CLAYMORE.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Prof. William

Quote from: chilip on 2008-09-08, 00:17:01
the second "death note" has come! the new kira was born from the ashes! Lost+Brain manga, death note helyett hipnózissal.

Ja nakam is ez jutott esazembe... Zseni hősünk a világot változtatzmná meg. Nem tudja hogyan de egy nap a kezébe kerül a a Death Note helyett a hipnózis... És perszew egy sztárnyomozó már rá is startol az ügyre .:)   - Valahonnan nagyon ismerős...

Akkorm ár inkább olvassuk az Akumetsut. Ott is viégot változtat a főhős de a jó benne hogy tényleg senki sem állítja meg. Nincs szuper IQ-s nyomozócsapat csak könnyen átverhető rendőrök. :)

Bishop

Claymore nem volt most valami nagy szám, de van Bakuman :D

KeLa


Bishop