Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

NLZ

Hahahhahaha, kis naíív. :D  Max akkor adnak ki kicsit többet a 8as kötetből, ha már kijött a 9es.
[reserved]

Zen

8.1 Yamada Yuusuke Gekijou
Kezdjük a rossz hírrel: A fordítás olyan epikus méreteket öltően, EA-Magyarország-szégyenbeejtően, leírhatatlanul szar h bekaphatják a himbilimbimet a fordítók. Az elején nem tudtam eldönteni h balról kell-e olvasni v jobbról, a végén meg beírja a barom marhája h minden résztvevő meghalt, annak ellenére h az egyik túlélő ott ölelgeti a rokonait. Ennyire vak balfasznak lenni lenyűgüző.

Khm.. ennek ellenére eddig jó a manga. Sztori annyi h a főszereplők felszállnak a világ legnagyobb hullámvasútjára, ami egyszercsak megáll, majd a hangosbemondó közli h mindjárt lerobbantják a székeket alóluk, kapaszkodjanak meg a biztonsági korlátokban azt' jó lógást. Az utolsó aki nem zuhan le megmenekül.[spoiler]Aztán viszik a következő körbe, marhára érdekelne ezt hogyan képzelték el a hülyegyerekek. Meg h hova tűnt az egész parkból minden látogató. Meg h mégis miért nem zavart senkit h egy helikopter körözget a hullámvasút körül.[/spoiler]
Also,
[spoiler]"Annyira felizgultam h elfelejtettem befejezni az ebédem!" Nem tom eldönteni h az ipse aki mondja a nagyobb faszláma, vagy aki ezt a mondatot írta.[/spoiler]

Amúgy tényleg jó. YMMV.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2010-02-02, 15:11:21
8.1 Yamada Yuusuke Gekijou
Kezdjük a rossz hírrel: A fordítás olyan epikus méreteket öltően, EA-Magyarország-szégyenbeejtően, leírhatatlanul szar h bekaphatják a himbilimbimet a fordítók. Az elején nem tudtam eldönteni h balról kell-e olvasni v jobbról, a végén meg beírja a barom marhája h minden résztvevő meghalt, annak ellenére h az egyik túlélő ott ölelgeti a rokonait. Ennyire vak balfasznak lenni lenyűgüző.

Khm.. ennek ellenére eddig jó a manga. Sztori annyi h a főszereplők felszállnak a világ legnagyobb hullámvasútjára, ami egyszercsak megáll, majd a hangosbemondó közli h mindjárt lerobbantják a székeket alóluk, kapaszkodjanak meg a biztonsági korlátokban azt' jó lógást. Az utolsó aki nem zuhan le megmenekül.[spoiler]Aztán viszik a következő körbe, marhára érdekelne ezt hogyan képzelték el a hülyegyerekek. Meg h hova tűnt az egész parkból minden látogató. Meg h mégis miért nem zavart senkit h egy helikopter körözget a hullámvasút körül.[/spoiler]
Also,
[spoiler]"Annyira felizgultam h elfelejtettem befejezni az ebédem!" Nem tom eldönteni h az ipse aki mondja a nagyobb faszláma, vagy aki ezt a mondatot írta.[/spoiler]

Amúgy tényleg jó. YMMV.
Jó a francokat.. egy nagy rakás sz*r az egész. XD Ez a 2 chapter nekem szenvedés volt. [spoiler] Egyébként elvileg tényleg nem úszta meg senki.. csak azt nem tudom hogy hogyan történt ez.Mert kiesett az a rész, ahol a gyerek nagyon elhatározta megállt és valamit dumált az apukával.. aztán szemgolyó és wtf? De gondolj bele, apuka meg a kislány nem úszhatta meg, mert ketten voltak és az szabályellenes. Meg amúgy is vitték volna őket tovább egy másik versenyre, mint ez a végén kiderült.[/spoiler]

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2010-02-02, 15:48:29
Jó a francokat.. egy nagy rakás sz*r az egész. XD Ez a 2 chapter nekem szenvedés volt. [spoiler] Egyébként elvileg tényleg nem úszta meg senki.. csak azt nem tudom hogy hogyan történt ez.Mert kiesett az a rész, ahol a gyerek nagyon elhatározta megállt és valamit dumált az apukával.. aztán szemgolyó és wtf? De gondolj bele, apuka meg a kislány nem úszhatta meg, mert ketten voltak és az szabályellenes. Meg amúgy is vitték volna őket tovább egy másik versenyre, mint ez a végén kiderült.[/spoiler]
[spoiler]Apuka feláldozta magát, ez elég egyértelmű, a kislány ott sír anyuci karjai közt, túlélő nélkül meg eleve minek küldenének oda helikoptert mászó kötéllel? Egyik ipse meg kérdi h "ilyenkor mi lesz?" mire válaszolnak h "megy a következőre". Kislány túlélte, fordító vakfasz, ennyi.

Lehet h a gyerek mondott vmit a lánynak ami később lesz fontos, azért lett kihagyva a beszélgetés.[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Titkos

"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Titkos on 2010-02-02, 16:05:30
Ez valami Gantz 2? XD
Nem, ez az a tipikus "gazdag emberek embertelen játékai ártatlanokkal" témájú történet. Itt (még) nincsenek Élienek :)

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo


Zen

Quote from: LuckyDingo on 2010-02-03, 19:32:00
Quote from: Zen on 2010-02-03, 17:21:15
http://www.onemanga.com/Doubt/20/45/ Cumizz le tőből. :fuk-u:
Jön majd a Judge... köbö ugyanezt várom tőle :D
Van egy olyan gyanúm h a halott bratyó vkije áll bosszút. Vagy Rei.


De uuuhhhh, azzal zárni a mangát h "kösz h élvezted a sztorit" :ejj: Bocs, én nem vagyok olyan aberrált mint te kedves mangaka.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Titkos

Quote from: LuckyDingo on 2010-02-02, 20:00:20
Nem, ez az a tipikus "gazdag emberek embertelen játékai ártatlanokkal" témájú történet. Itt (még) nincsenek Élienek :)

Ja, akkor ezt láttam filmben pár éve. :) (Elnézést, kihagyhatatlan volt. XD)

Quote from: Zen on 2010-02-03, 17:21:15
http://www.onemanga.com/Doubt/20/45/ Cumizz le tőből. :fuk-u:

Ezt terveztem olvasni, de akkor most mindenféle spoiler nélkül: ennek is sikerült olyan befejezést kerekíteni, hogy kinyírná az olvasó a mangakát?
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


LuckyDingo

Quote from: Titkos on 2010-02-03, 22:19:35

Quote from: Zen on 2010-02-03, 17:21:15
http://www.onemanga.com/Doubt/20/45/ Cumizz le tőből. :fuk-u:

Ezt terveztem olvasni, de akkor most mindenféle spoiler nélkül: ennek is sikerült olyan befejezést kerekíteni, hogy kinyírná az olvasó a mangakát?
Hát rendhagyó a befejezése, de élvezhető kis manga volt.. a vége meg erőltetett.. de ez van. Szerintem megéri elolvasni XD

Titkos

OK, akkor nekiesek majd, maga az alaptörténet megfogott, és a rajzolás is szép. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Zen

Nononono
Elfen Lied mangaka-jától
Lány síugró-világbajnok akar lenni, de nőknek tilos, uh a fiú ikertestvérének adja ki magát.
Eddig tetszik.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Próféta

Quote from: Zen on 2010-02-05, 20:46:16
Lány síugró-világbajnok akar lenni, de nőknek tilos
Ez beugratós :) Sehogy se fért a fejembe, a nőknek mégis miért tilos világbajnoknak lenniük, meg úgy egyáltalán hogy bonyolítanak le így egy női világbajnokságot. Aztán leesett. :lul:

Member


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Quote from: Zen on 2010-02-07, 09:20:55
http://www.onemanga.com/Freezing/27/03/
http://www.onemanga.com/Freezing/27/04/

Wow. Just..just wow.
Ez a manwha újabb és újabb mélységeket ér el.

olyannyira rossz hogy olvastatja magát velünk :D

Zen

Quote from: chilip on 2010-02-07, 11:01:56
olyannyira rossz hogy olvastatja magát velünk :D
Letagadnám h olvasom ha nem tudná már mindenki az ellenkezőjét. ^^"

Replica
Összesen elvileg 4 kötet, ebből 5öt láttam lefordítva eddig.
Főszereplő kicsit Mugen (Samurai Champloo) jellemű, főgonosznak enyhe (2. kép spoilah) Millenium Earl beütése van. Sztori is hasonlít vmennyire D.Gray-man-éhez, + Alice Csodaországban ihletések.
Eddig ez is teccik. (Ugye milyen lényegretörő vagyok? Szav panaszotok nem lehet.)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Prof. William

#2449
Bloody Monday Season 2 12

An unexpected betreyal!!!!!!!!!

Most komolyan ha ez a manga nem arról szólna hogy...

[spoiler] Minden újonnan feltűnő szimpatikus szereplőről kiderül hogy mocskos áruló [/spoiler]

akkor most meglepődtem volna rendesen. :)

Már nagyon erőltetett az egész... Az első szezont be kellett volna fejezni szépen nem pedig egy ilyen dögunalom elcseszett szezonnal fojtatni.

SaiyaGin


Zen

Hja. Még egy kis Yozakura Quartet fényezés: Durarara anime karaktereket YQ mangakája dizájnolta. (Igen, erősen szuggesztelem h olvassátok. :D)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


chilip

wolf guy mostani részei nagyon durvák  :whoah:

minuszmiki

Nana to Kaoru 14-26: Höhö, I liek where this is going. Veeery slowly, still  :whoah:

White SeeD

Most nézem csak, hogy a golden boy mangából már egész sok kijött. epicwin.
Terv
Fail
:lol:
Kár hogy csak kevés lett belőle meganimálva. :ejj:

aki még nem ismerné a mangát de belenézne:
"Be warned, lots of large breasts!" :angyali:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Chronus

xxxHolic 200:

Kétszázas fejezettől azért egy kicsit többet vártam, mint 15 oldalt, de legalább a kellő csavar megvolt. Ha minden igaz akkor.
[spoiler]Watanuki jelenleg halhatatlan, és nem öregszik.[/spoiler]

NLZ

Ez eddig is tény volt. Azzal, hogy a bolt tulajdonosa lett, örökké olyan marad, mint volt.
[reserved]

LuckyDingo

TWGOK 10 chapteres lemaradásomat hoztam be :D
Egész érdekes lett a story.. ezen a képen meg szakadtam
http://www.onemanga.com/The_World_God_Only_Knows/86/11/

chilip

HunterXHunter most megvett :D ez kurva jó chapter volt :D

[spoiler]öreg beépített mini-nuke-al halt meg, nem is akart élni csak harcolni eggyet a halála előtt :D[/spoiler]