Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

a hegylakó szerintem csak nyáron vagy ősszel.
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2007-03-24, 20:17:11
a hegylakó szerintem csak nyáron vagy ősszel.
jézusom! :eek: ja hogy ez csak a tavasszal induló kínálat?  :eek: figyelmetlen voltam... dézsából öntik az anime-ket...

Draconire

#482
Claymore -erről eddig nem sokat tudtam, de most már egyre jobban érdekel.

Quote from: kikuchiyo on 2007-03-24, 19:32:19
Fantasy RPG-átirat, Tony Taka charadesign-jaival, ha ez mond vkinek valamit (nekem nem). Szépnek szép.
U NEEDZ MOAR LURK

Solid Snake

Quote from: Gmer on 2007-03-24, 20:32:24
CLAYMORE -erről eddig nem sokat tudtam, de most már egyre jobban érdekel.

Same here.  :tezsvir:

Köszi a listát, kiku, nagyon sokat segített!  :merci:

Devil May Cry mellett a várólistára a Darker Than Black, valamint a Dennon Coil is felkerült (Haibane Renmei-es seiyuu cast + rajzolás? ÉRDEKEL!  :hehe:).

Member

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-24, 20:46:15
...valamint a Dennon Coil is felkerült (Haibane Renmei-es seiyuu cast + rajzolás? ÉRDEKEL!  :hehe:).
Kicsit más azért a rajzolása, meg úgy teljesen másnak néz ki, de meglátjuk.

Rage

Quote from: kikuchiyoElég népszerű így előre is. Gyerekek elkezdenek játszani egy videojátékkal, amiben a Földet kell megmenteni
Ja, és ez már PS3-on megy, mert "Sony iz da true shit, nigga". :D .............. Wait, what? :wtf:
Nah, nem. Semmi köze nincs a dolognak videojátékokhoz, zseniális dolgokhoz viszont annál inkább. :Kiraly: Akinek tetszett a Narutaru, mindenképpen tegyen egy próbát a Bokurano-val (ugyanaz a mangaka).
痛みを感じる方向に、出口がある!

Manitu

Quote from: Fazék on 2007-03-24, 20:01:09
a Hegylakós anime nem 2007-ben jön? vagy az is közte van ezeknek?  :redface:
mert az engem pl eléggé érdekel, a filmeket is szeressem még gyerekkoromból (1. és 2. rész szigorúan), de a sorozatot is néztem a tv-ben  :D
Click. Májust írnak arra is, de ahogy nézem kiku csak a sorozatokat listázta, a mozifilmeket és OVA-kat nem.


kelvor

Kösz Kiku :jee: Bővítettem a várolistámat. Nyárra is csinálsz egy hasonlót? :lul: Na, csak viccelek, biztos jó sok meló volt vele.

chilip

háhááá, jön a Kiddy Grade Ignition a 2. sorozat mellett ^^ nyamm-nyamm

Cobra

Azért az messze nem 100%, hogy ezekből lesz is fansubos verzió, mivel az utóbbi időben elég gyenge volt a subbercsapatok teljesítménye.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raggie

#490
Quote from: Gmer on 2007-03-24, 20:32:24
Quote from: kikuchiyo on 2007-03-24, 19:32:19
Fantasy RPG-átirat, Tony Taka charadesign-jaival, ha ez mond vkinek valamit (nekem nem). Szépnek szép.
U NEEDZ MOAR LURK
Nemtom nézted-e a linket, de azért a TT artwork-ök kicsit szebbek voltak.. (jó mondjuk tudom, hogy egy animénél nem lehet a allókép minőséget hozni de akkor is... :P )

DARKER THAN BLACK: a honlap is nagyon CB-sre sikeredett! :D :rolleyes: Bár én nembánnám, ha "csak" egy hasonló sztorijú közel olyan jó animét tudnának belőle kihozni mint az előbbi... :lazza:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Prof. William

Még nem láttunk belőlle trailert. Majd akkor kiderül. TT artot animében eddig a Genmukanban és a Sora no iro... ban láttam . Ott nagyon szép volt. Ha csak azt a szintet tudják hozni akkor a grafikára nem lehet panasz.

Draconire

Quote from: Raggie on 2007-03-25, 01:35:19
Nemtom nézted-e a linket, de azért a TT artwork-ök kicsit szebbek voltak.. (jó mondjuk tudom, hogy egy animénél nem lehet a allókép minőséget hozni de akkor is... :P )
Aki nem ismeri TT-t az sok jóból marad ki, és ezért írtam ;P.
Már régóta szeretném Mao-t mozgás közben látni, kíváncsian várom.

Raggie

Quote from: Gmer on 2007-03-25, 12:03:20
Quote from: Raggie on 2007-03-25, 01:35:19
Nemtom nézted-e a linket, de azért a TT artwork-ök kicsit szebbek voltak.. (jó mondjuk tudom, hogy egy animénél nem lehet a allókép minőséget hozni de akkor is... :P )
Aki nem ismeri TT-t az sok jóból marad ki, és ezért írtam ;P.
Már régóta szeretném Mao-t mozgás közben látni, kíváncsian várom.
:D Meg tudlak érteni... :rolleyes: (majd meglátjuk...)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Solid Snake

Quote from: Gmer on 2007-03-25, 12:03:20
Quote from: Raggie on 2007-03-25, 01:35:19
Nemtom nézted-e a linket, de azért a TT artwork-ök kicsit szebbek voltak.. (jó mondjuk tudom, hogy egy animénél nem lehet a allókép minőséget hozni de akkor is... :P )
Aki nem ismeri TT-t az sok jóból marad ki, és ezért írtam ;P.
Már régóta szeretném Mao-t mozgás közben látni, kíváncsian várom.

Végül is melyik lesz a Tony Taka-féle anime? (Kép megnézve, hm hm nyami  :hehe: :lazza:)

Draconire

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-25, 19:18:26
Végül is melyik lesz a Tony Taka-féle anime? (Kép megnézve, hm hm nyami  :hehe: :lazza:)
Shining Tears Cross

Solid Snake

Quote from: Gmer on 2007-03-25, 19:21:13
Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-25, 19:18:26
Végül is melyik lesz a Tony Taka-féle anime? (Kép megnézve, hm hm nyami  :hehe: :lazza:)
Shining Tears Cross

Köszi, felkerült a listára!  :jee:

Manitu

Újabb hírek a School Daysről
WTF? Bad end :eek: Oké, nekem nem volt bajom velük a játékban sem, de nem gondoltam volna, hogy az anime verzióba is egy olyat választanak.
Viszont annak nagyon nem örülök, hogy a TNK csinálja az animációt :morci:


Dreamcleaver

Ha bad endingje lesz, akkor még engem is érdekel.  :D Ahhh, lolis with knives...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Solid Snake

Quote from: Dreamcleaver on 2007-03-25, 21:16:14
Ha bad endingje lesz, akkor még engem is érdekel.  :D Ahhh, lolis with knives...
Így igaz, semmi baj nincsen a bad endingekkel. Azokat szeretjük.  :morci:
(Bár így már semmi izgalom nincs, hogy "vajon túlélik-e?", ha már egyszer bad ending = die)

Manitu

Nana, azért abból is volt ám három :ejnye: Hogy az OST-ről idézzek: Knife or saw :angyali:


Solid Snake

Quote from: Manitu on 2007-03-25, 22:23:33
Nana, azért abból is volt ám három :ejnye: Hogy az OST-ről idézzek: Knife or saw :angyali:
Ez esetben reméljük, hogy a lehető legrosszabb, legsötétebb ending lesz a befutó (+1 saw vote  :morci:).

Darkstar

Quote(WTF? I hope it's just rumours.)
2nd that. Ha tényleg CSAK egy bad-et tesznek bele, én is ölni fogok...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

Quote from: Darkstar on 2007-03-25, 22:56:51
Quote(WTF? I hope it's just rumours.)
2nd that. Ha tényleg CSAK egy bad-et tesznek bele, én is ölni fogok...

Jujj, már leesett, hogy ti mire gondoltok. Eredetileg ez is olyan többfejezetes lett volna, mint a Higurashi?

Prof. William

Monjuk elég érdekes lenne egy efféle ending. DE esetlerg beleépíthetik az animébe. pl... Elvágja a csaj nyakát de nem halk meg hanem korházba kerül. Aztán valahogy lezárják a killer loli szálat :) + maáik csaj meg nagy nehezen meggyógyul +a másik rádöbben mit tett és megjavult. :)

Bár még oda van írva hogy lehet hog ez csak rumor...

Monjuk lehetne olyan Higurasian többféle vég. Pl a 20. résztől elágazna a szori és jönnének a végek. 9 rész/fejenként 3.

Darkstar

Még mindíg annak a híve vagyok, hogy az átfedő szálak kivételével az összes endinget csinálják meg. Bár akkor igencsak hosszú lenne. ^^ Viszont az sem bánnám, ha már úgyis 18+ra akarják csinálni (bármelyik húzósabb befejezéssel) akkor már a h-scene-ek közül is nyugodtan betehetnének párat (mondjuk valamelyik 3ast. :D).
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

Quote from: Darkstar on 2007-03-25, 23:08:41
Még mindíg annak a híve vagyok, hogy az átfedő szálak kivételével az összes endinget csinálják meg. Bár akkor igencsak hosszú lenne. ^^ Viszont az sem bánnám, ha már úgyis 18+ra akarják csinálni (bármelyik húzósabb befejezéssel) akkor már a h-scene-ek közül is nyugodtan betehetnének párat (mondjuk valamelyik 3ast. :D).

Akkor már ilyen "school-horror-killer lolis-hentai" műfaj születne.
Forradalom lenne.  :ejnye:

Manitu

Hát, 13 részbe nehezen fér bele többféle befejezés, meg animében elég nehezen kivitelezhető. Kanonban mondjuk megoldották, hogy minél több szálat belepakoljanak, de itt nem nagyon lehetne behozni egy ilyen álmodós összetartó keretet.


Darkstar

Könyörgöm, mondja valaki, hogy ezek már az anime karakterdesign-jai. Mert akkor egy az egyben úgy fog kinézni, mint a játék.   :hopp: :hail:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

Baj is lett volna, ha megváltoztatják a karakterdizájnt.  :uzi: