Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Megmurdel

Quote from: -OJ- on 2014-10-28, 12:36:29
Shokugeki no Souma anime 2015-ben

Éppen ideje, hogy az egyik legnépszerűbb shounen címből anime készüljön.
Oh, all these foodgasms .. can't wait.  :Kiraly:

frozenstein

2014/2015 Winter Anime Chart by neregate

Egyelőre must see: Durarara 2, Dog Days 3. A többit majd meglátjuk.

PS.: Új chart átnézésekor mindig csalódom, mert nincs Umineko 2. Lassan kezdem úgy érezni, hogy fölösleges várni rá.

SaiyaGin

Quote from: frozenstein on 2014-11-03, 19:57:04
2014/2015 Winter Anime Chart by neregate

Egyelőre must see: Durarara 2, Dog Days 3. A többit majd meglátjuk.

PS.: Új chart átnézésekor mindig csalódom, mert nincs Umineko 2. Lassan kezdem úgy érezni, hogy fölösleges várni rá.

Máris kijött? Még az őszi szezonba is alig néztem bele. :D

Megmurdel

Ami engem illet: Durarara 2, Dead Aggressor - Exodus, Isuca, Seanai Heroine no Sodatekata, Aldnoah Zero 2 plusz még 1-2, szal megint nem kevés. :D

danika230

Eddig amik biztosok azok a folytatások inkább: Aldnoah.Zero 2, KnB 3, Durarara 2 (amint megnéztem ez elsőt). A tübbit később szelektálom.

gerey

Drrr!! 2 minden más mellékes :D

Megmurdel

Quote from: gerey on 2014-11-04, 10:26:05
Drrr!! 2 minden más mellékes :D
A fő attrakció nálam is ez lesz. :D Meg szerintem ha belefér az időmbe 1 első évad ismétlés.

Zelda

Quote from: Megmurdel on 2014-11-04, 12:07:34
Quote from: gerey on 2014-11-04, 10:26:05
Drrr!! 2 minden más mellékes :D
A fő attrakció nálam is ez lesz. :D Meg szerintem ha belefér az időmbe 1 első évad ismétlés.
:tezsvir: Nagyon régóta várom már én is.  :D De azért engem még érdekel a DD 3 is, öcsémmel néztem anno és emlékszem, hogy jókat hahotáztunk rajta. Meg persze Aldnoah, Fafner Exodus, és a Kamisama hajimemashita, mert azt nagyon szerettem.

Megmurdel

Quote from: Zelda on 2014-11-04, 18:12:26
Quote from: Megmurdel on 2014-11-04, 12:07:34
Quote from: gerey on 2014-11-04, 10:26:05
Drrr!! 2 minden más mellékes :D
A fő attrakció nálam is ez lesz. :D Meg szerintem ha belefér az időmbe 1 első évad ismétlés.
:tezsvir: Nagyon régóta várom már én is.  :D De azért engem még érdekel a DD 3 is, öcsémmel néztem anno és emlékszem, hogy jókat hahotáztunk rajta. Meg persze Aldnoah, Fafner Exodus, és a Kamisama hajimemashita, mert azt nagyon szerettem.
Fafner Exodus-t is csak azért fogom megnézni, mert kérdezted korábban, hogy ki szeretné megnézni rajtad kívül .. én meg gyorsan ledaráltam az előzményeket. :D

Cobra

Movie/OVA-k között is lesz pár jó. Fafnerre nagyon kíváncsi leszek mit tudnak kitalálni történetnek.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zelda

Quote from: Megmurdel on 2014-11-04, 18:30:21
Fafner Exodus-t is csak azért fogom megnézni, mert kérdezted korábban, hogy ki szeretné megnézni rajtad kívül .. én meg gyorsan ledaráltam az előzményeket. :D
Majd meglátjuk mennyi angst lesz benne.  :D De nálam azért mindig kedvenc marad, a sztorit szerettem nagyon, annak ellenére, hogy annyira nem volt kiemelkedő. A grafikával, cg-vel meg szerintem nem lesz gond, legalábbis a PV-k alapján. Na meg a seiyuu-k is maradtak persze.

Megmurdel

Quote from: Zelda on 2014-11-04, 19:57:10
Quote from: Megmurdel on 2014-11-04, 18:30:21
Fafner Exodus-t is csak azért fogom megnézni, mert kérdezted korábban, hogy ki szeretné megnézni rajtad kívül .. én meg gyorsan ledaráltam az előzményeket. :D
Majd meglátjuk mennyi angst lesz benne.  :D De nálam azért mindig kedvenc marad, a sztorit szerettem nagyon, annak ellenére, hogy annyira nem volt kiemelkedő. A grafikával, cg-vel meg szerintem nem lesz gond, legalábbis a PV-k alapján. Na meg a seiyuu-k is maradtak persze.
Biztos lesz benne elég. :D

gerey

Quote from: Megmurdel on 2014-11-04, 21:04:07
Quote from: Zelda on 2014-11-04, 19:57:10
Quote from: Megmurdel on 2014-11-04, 18:30:21
Fafner Exodus-t is csak azért fogom megnézni, mert kérdezted korábban, hogy ki szeretné megnézni rajtad kívül .. én meg gyorsan ledaráltam az előzményeket. :D
Majd meglátjuk mennyi angst lesz benne.  :D De nálam azért mindig kedvenc marad, a sztorit szerettem nagyon, annak ellenére, hogy annyira nem volt kiemelkedő. A grafikával, cg-vel meg szerintem nem lesz gond, legalábbis a PV-k alapján. Na meg a seiyuu-k is maradtak persze.
Biztos lesz benne elég. :D
Huh azt még nyáron "ajánlottad", ha jól emlékszem. :D Lehet megnézem januárig :)

Darkstar

#2083
Kiváncsi leszek a KanColle-t mennyire basszák el. Ha Taihou és Haruna nem lesz, máris nagyon.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zelda

Quote from: gerey on 2014-11-04, 21:28:18
Quote from: Megmurdel on 2014-11-04, 21:04:07
Quote from: Zelda on 2014-11-04, 19:57:10
Quote from: Megmurdel on 2014-11-04, 18:30:21
Fafner Exodus-t is csak azért fogom megnézni, mert kérdezted korábban, hogy ki szeretné megnézni rajtad kívül .. én meg gyorsan ledaráltam az előzményeket. :D
Majd meglátjuk mennyi angst lesz benne.  :D De nálam azért mindig kedvenc marad, a sztorit szerettem nagyon, annak ellenére, hogy annyira nem volt kiemelkedő. A grafikával, cg-vel meg szerintem nem lesz gond, legalábbis a PV-k alapján. Na meg a seiyuu-k is maradtak persze.
Biztos lesz benne elég. :D
Huh azt még nyáron "ajánlottad", ha jól emlékszem. :D Lehet megnézem januárig :)
Hát uccu neki :D Engem azért az angst koránt sem irritált annyira, mint pl az EVA-ban. Azt nem lehet felülmúlni. Shinji az Angst KIRÁLYA!!!!

gerey

Quote from: Zelda on 2014-11-04, 21:35:17
Quote from: gerey on 2014-11-04, 21:28:18
Quote from: Megmurdel on 2014-11-04, 21:04:07
Quote from: Zelda on 2014-11-04, 19:57:10
Quote from: Megmurdel on 2014-11-04, 18:30:21
Fafner Exodus-t is csak azért fogom megnézni, mert kérdezted korábban, hogy ki szeretné megnézni rajtad kívül .. én meg gyorsan ledaráltam az előzményeket. :D
Majd meglátjuk mennyi angst lesz benne.  :D De nálam azért mindig kedvenc marad, a sztorit szerettem nagyon, annak ellenére, hogy annyira nem volt kiemelkedő. A grafikával, cg-vel meg szerintem nem lesz gond, legalábbis a PV-k alapján. Na meg a seiyuu-k is maradtak persze.
Biztos lesz benne elég. :D
Huh azt még nyáron "ajánlottad", ha jól emlékszem. :D Lehet megnézem januárig :)
Hát uccu neki :D Engem azért az angst koránt sem irritált annyira, mint pl az EVA-ban. Azt nem lehet felülmúlni. Shinji az Angst KIRÁLYA!!!!
Ha nem olyan vészes az angst, mint ott akkor gond már nem lehet.  :D

Megmurdel

Quote from: gerey on 2014-11-04, 21:28:18
Huh azt még nyáron "ajánlottad", ha jól emlékszem. :D Lehet megnézem januárig :)
El se hiszem, hogy végre ráveszed magad. :D

Viszont akkor én EVA-t fogom inkább mégis kihagyni az életemből.

SaiyaGin

Quote from: Megmurdel on 2014-11-04, 22:00:09
Viszont akkor én EVA-t fogom inkább mégis kihagyni az életemből.

Még nem láttad?!

Megmurdel

Quote from: SaiyaGin on 2014-11-04, 22:18:49
Quote from: Megmurdel on 2014-11-04, 22:00:09
Viszont akkor én EVA-t fogom inkább mégis kihagyni az életemből.

Még nem láttad?!
de nem ám :D

-OJ-


Cobra

Hát, Arpeggio értelmesebbnek tűnt, mint ez a vízi Strike Witches. Még szerencse, hogy abból is jön egy OVA.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

frozenstein


Darkstar

És Taihou még mindig sehol. Se Haruna (vagy Kongou, ha már itt tartunk). Se egy  改二 upgrade, pedig abban a formában sokkal jobban néz ki mindenki.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zelda

Készül a Koe no Katachi anime adaptációja is. (Az utolsó manga chapter-rel jelentették be.)
Forrás: ANN

-OJ-

Quote from: Zelda on 2014-11-17, 20:11:46
Készül a Koe no Katachi anime adaptációja is. (Az utolsó manga chapter-rel jelentették be.)
Forrás: ANN

Nem igazán várom.

Ha az egyébként tökéletes oneshotot adaptálnák mondjuk egy filmbe vagy két OVAba, az úgy nagyszerű lenne.

De ebből már a manga-széria is egy agyonbonyolított melo/műdráma lett a közepe után, üres időhúzásokkal és sok felesleges adalék karakterrel, és gyér befejezéssel :falba:

Megmurdel

Quote from: -OJ- on 2014-11-18, 01:30:02
Ha az egyébként tökéletes oneshotot adaptálnák mondjuk egy filmbe vagy két OVAba, az úgy nagyszerű lenne.
:tezsvir:

Zelda

Quote from: Megmurdel on 2014-11-18, 13:36:35
Quote from: -OJ- on 2014-11-18, 01:30:02
Ha az egyébként tökéletes oneshotot adaptálnák mondjuk egy filmbe vagy két OVAba, az úgy nagyszerű lenne.
:tezsvir:
Tulajdonképp ennek sem jutottam még a végére, megrekedtem a 28. chapternél. Valamiért nálam ez egy szokássá vált, hogy elkezdek olvasni valamit, utána félreteszem 1-2 napra, majd szembe ötlik valami új dolog, és az előző teljesen félbemarad... Így vár rám az olvasással legalább 30 manga most. Egyszerűen nem is értem magam, pedig érdekel attól függetlenül is, amit írtatok róla. (Sok más mangával együtt, amit szintén félbehagytam.) Majd egyszer ezt is befejezem azért. A oneshot viszont tényleg jó volt.