Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: Necrid^ on 2006-11-23, 16:51:32
miért meddig dolgozol?

8:30 - 17:00 és utána van még dolgom.

Necrid^

azta mit is melózol?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

Quote from: sirtomi on 2006-11-23, 16:37:35
Brutálisan fáj a fejem!

Lassan hazakellene menni, de nem lehet.

Húzasd ki Jobbulást! :(

sirtomi

Quote from: Necrid^ on 2006-11-23, 16:53:01
azta mit is melózol?
Gép előtt ülök egész nap. Programozás, tesztelés, doksiírás, adatbáziskezelés... :)

Rounin kihúzatnám én, de akkor elég nehezen irányítanám a testemet :D

Necrid^

Quote from: sirtomi on 2006-11-23, 16:57:46
Quote from: Necrid^ on 2006-11-23, 16:53:01
azta mit is melózol?
Gép előtt ülök egész nap. Programozás, tesztelés, doksiírás, adatbáziskezelés... :)
uhh nehéz lehet de gondolom jól fizetnek érte.. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Quote from: Necrid^ on 2006-11-23, 17:04:15
uhh nehéz lehet de gondolom jól fizetnek érte.. :)
Nemrossz :) Mondjuk a munkától függ a fizetés.

Lythis

Quote from: tanshin on 2006-11-23, 13:56:40
it still works
sort of..
Quote from: Rounin on 2006-11-23, 14:00:45
Leszámítva, hogy a különc, sznob, etc. kawaiiness nem fog klubba tömörülni :angyali:.
damn, he's on to me... err..pedig deee. Én kifejezetten csapatjátékos vagyok ám ^^' (hesgonnabelieveithesgonnabelieveithesgonnabelie...)

Egyébként kössz a bókokat őburzsujsága :D
(amúgy a kérdésedre válaszolva az h ő elmegy az hidegenhagy, annak a tényét tartom vérlázítónak, hogy törtük magunkat, hogy otthonosan érezze magát valaki, és nem kapunk köszönetet :D vagy valami ilyesmi... meh. just had to write sumthin. actually you're right I don't really care, but I just couldn't leave the matter without comments...)

Member

Affene, két könyvet kellett volna kihoznom az egyetemi könyvtárból, az egyiknek elfelejtettem a címét, a másikra meg rosszul emlékeztem. :hopp:

Nézi még vki ma rajtam kívül a Showder-t? :D

sirtomi

Quote from: Member on 2006-11-23, 17:35:56
Affene, két könyvet kellett volna kihoznom az egyetemi könyvtárból, az egyiknek elfelejtettem a címét, a másikra meg rosszul emlékeztem. :hopp:
:lol:
Hasonló a memóriánk?! Bár én szerintem a könyvtárba is elfelejtettem volna elmenni  :haha:

Member

1X még az óra kezdetét is elfelejtettem (bezavart, hogy mind párossal kezd, de ez az egy 3-kor) és persze akkor volt az életfontosságú zh. ;) Asszem, van vmi pótlási lehetőség, de szerintem ez a jog csúnyán el fog úszni...

Rounin

Quote from: Lythis on 2006-11-23, 17:28:50
damn, he's on to me... err..pedig deee. Én kifejezetten csapatjátékos vagyok ám ^^' (hesgonnabelieveithesgonnabelieveithesgonnabelie...)

Suuuuure. Én meg Tatsuya Ishida vagyok :rolleyes:
(mennyi sütivel kívánod elérni ezt a hatást? ^^)

Quote Egyébként kössz a bókokat őburzsujsága :D

Gondolkodtam, hogy ezt is hozzáfűzöm, mint jelzőt, de tudtam, hogy az már rámragadt...végleg... :hehe:

Quote(amúgy a kérdésedre válaszolva az h ő elmegy az hidegenhagy, annak a tényét tartom vérlázítónak, hogy törtük magunkat, hogy otthonosan érezze magát valaki, és nem kapunk köszönetet :D vagy valami ilyesmi... meh. just had to write sumthin. actually you're right I don't really care, but I just couldn't leave the matter without comments...)

Aham. You're so desperate, aren't you... ennyire társaságfüggőnek nem kell lenni. :_piszka:

Kuroi Tenshi

a több napi felülve fekvéstől zsibbad a seggem :(  :o
és fáj a medencecsontom. A szemem is, de az nem újdonság.

lassan egészség-pótlékot kérek az egyetemtől  :__devil: :haha:

sirtomi

Én már végeztem, de támogatom a bevezetését :)

Darkstar

Quote from: Rounin on 2006-11-23, 17:54:15
(mennyi sütivel kívánod elérni ezt a hatást? ^^)
Kólát fog inni előtted. Aztán letölrli az összes necrololi képedet. Folytasam? :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Jipí, neten megtaláltam az egyik címet, amikor a másikat kerestem, akkor most 6-kor már pattanok is fel és elmegyek érte. :D

Egészség pótlék? Akkor már inkább a depresszióba süllyesztő unalmas előadások látogatásáért kéne fizetni.

Rounin

Quote from: Darkstar on 2006-11-23, 18:00:02
Kólát fog inni előtted. Aztán letölrli az összes necrololi képedet. Folytasam? :D

Kólát én is szoktam inni olykor, szóval ez nem gond. Láttam már kólát inni amúgy. Whore... kucc. És csak egy necrololi képem van, az is tőle :hehe:.
Leszoktam a necrololiról. A sima loliról is. ;( (igen, a necro-ról is.)

Darkstar

Quote from: Rounin on 2006-11-23, 18:10:24
Leszoktam a necrololiról. A sima loliról is. ;( (igen, a necro-ról is.)
Gyenge próbálkozás volt.  :ejnye: Valamint azt mondtad, leszoktál a kóláról. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Darkstar on 2006-11-23, 18:11:24
Gyenge próbálkozás volt.  :ejnye: Valamint azt mondtad, leszoktál a kóláról. :)

Ehehe... tényleg leszoktam róla :D. (mármint nem a kóláról, arra csak nincs pénzem XD)

Member

Akkor vegyél kólaport és szódát. :D

Rounin

Quote from: Member on 2006-11-23, 18:17:08
Akkor vegyél kólaport és szódát. :D

...

...

...

*nagy levegő, szív újraindul*

Eretnek...

Kvikveg

Nab. 4 posztert leadtam, otodik kesz, leadtam = feltoltottem a megfelelo helyre, erre 10 perce veszem eszre, hogy hopp egy layer ott maradt, latszani nem latszik, de nyomtatasban latszik, a jo kuuu... ket hibas doksi kijavit, leizzad, telefonal, nem veszik fel levelet ir, feltolt, es nem fog nyugodtan aludni.
Es meg mindig van egy.
Ezek meg fognak olni.
Es ha pechem van ocsmany szinei lesznek, mert keptelenseg megmondani mi jon ki a nyomdabol

Utalom az ilyet.

Ha holnap este (/ hetfo reggel, mert nem lepodnek meg, ha hetfon adnak le) utan nem jelentkezem, akkor a Dunaban keressetek. Vagy a Nurnbergi megfelelojeben.
De legalabb szep logos tollaim (koszi Zsiga!) es szep mappaim vannak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Rounin on 2006-11-23, 18:10:24
Leszoktam a necrololiról. A sima loliról is. ;( (igen, a necro-ról is.)
tényleg?

ha már nincs szükséged rá, akkor...  :angyali:


Kviki: nehgoy már kifogjanak rajtad. harapd át a torkukat é s kész :)

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-11-23, 18:29:15
Quote from: Rounin on 2006-11-23, 18:10:24
Leszoktam a necrololiról. A sima loliról is. ;( (igen, a necro-ról is.)
tényleg?

ha már nincs szükséged rá, akkor...  :angyali:

*nagyon csúnya nézés*
Azért megtartom őket emlékbe. (my precious... :drool: )
Nagy a 4chan, keress magadnak.
Vagy... ahogy a viccben is van, ássál magadnak :haha:.

Kuroi Tenshi

Quote from: Rounin on 2006-11-23, 18:38:16
Azért megtartom őket emlékbe. (my precious... :drool: )
Nagy a 4chan, keress magadnak.
Vagy... ahogy a viccben is van, ássál magadnak :haha:.

bukta :hehe:

Na jó...
*ásót fog*

*háta mögé lopódzik és lecsapja*
muhahahaha!
Mi az, hogy csak egy necrololi képed van? Inkább 1 gb!

:haha: :D

Rounin

>_<

Hidoi desu. T_T
Az a gond, hogy tényleg csak egy van :F.

...

Ugye felesleges bizonygatnom, úgyse hiszitek el...? :haha: :redface:
(és már azt se tudom, melyik könyvtárba raktam el)

Kuroi Tenshi

Quote from: Rounin on 2006-11-23, 19:09:07
Az a gond, hogy tényleg csak egy van :F.
Ahhoz képest, hogy elvileg leszoktál róla, úgy tűnik, mégis kevesled :lul:

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-11-23, 19:12:49
Quote from: Rounin on 2006-11-23, 19:09:07
Az a gond, hogy tényleg csak egy van :F.
Ahhoz képest, hogy elvileg leszoktál róla, úgy tűnik, mégis kevesled :lul:

Rámszállsz, követelőzöl, hogy adjam át mind. Ha csak egyet tudok adni, akkor az az ásó többször is le fog sújtani. ;(
Nem sajnálkozom, csak az életösztönöm lépett színre :angyali:.

SaiyaGin

Quote from: Member on 2006-11-23, 17:41:48
1X még az óra kezdetét is elfelejtettem (bezavart, hogy mind párossal kezd, de ez az egy 3-kor) és persze akkor volt az életfontosságú zh. ;) Asszem, van vmi pótlási lehetőség, de szerintem ez a jog csúnyán el fog úszni...

Az én egyik (nyudíjazható korban lévő) tanárom még év elején áttette az óráját 12:00-ről 12:30-ra, és rendszeresen megkérdezi tőlünk, hogy mikor is van vége az órának. Általában az igazat mondjuk, eddig egyszer engedett el minket fél órával az előadás vége miatt rábeszélésünkre. Ma viszont teljesen magától azt hitte, hogy 12-kor kezdett, és elengedett minket. (Nem teszek ide vigyorit, nehogy rosszindulatúnak tűnjek.)

Darkstar

Miért ne kössünk bele a 4chan-ba :D Eredetileg a nagyonlolba akartam, de lehet néhányan nehezményznék, uh inkább ide. Érdekes, hogy léteznek ilyen inkompetens adminok, viszonylag nagy látogatottságú oldallal.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Darkstar on 2006-11-23, 20:04:30
Miért ne kössünk bele a 4chan-ba :D Eredetileg a nagyonlolba akartam, de lehet néhányan nehezményznék, uh inkább ide. Érdekes, hogy léteznek ilyen inkompetens adminok, viszonylag nagy látogatottságú oldallal.

Lol?

LOL!

Persze nem teljesen, de aki olyan marha, hogy fórcsanba köt...