Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Darkstar

#2460
Aww..... AWESOME. 99/10. De hosszú fél évnek nézek elébe.  :hail: :hail:  :appl: :appl:  :hopp: :hopp:

Most fejeztem be, uh egyenlőre kb ennyire voltam képes. ^^
Arra mondjuk azért kíváncsi vagyok, hogy Hayate mire lesz képes, mert besorolás alapján a godlike kategóriában van. :D (SS) Ráadásul mivel 3 device-a van, nem tudom, hogy fogja őket használni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Gregory

Quote from: Darkstar on 2007-04-02, 12:27:04
Aww..... AWESOME. 99/10. De hosszú fél évnek nézek elébe.
Most fejeztem be, uh egyenlőre kb ennyire voltam képes. ^^
Arra mondjuk azért kíváncsi vagyok, hogy Hayate mire lesz képes, mert besorolás alapján a godlike kategóriában van. :D (SS) Ráadásul mivel 3 device-a van, nem tudom, hogy fogja őket használni.
Van(nak) fansub(ok)? Vagy még csak raw file lelhetők fel? mert ha már ilyen jó véleménnyel vagy róla, akkor én is megpróbálkoznék vele.

Darkstar

Sajna csak raw van még.

Ed.: Már nem. :D
http://tokyotosho.com/details.php?id=63194

QuoteYeah bad quality raw but OMG WHO CARES!!! Awesome episode! We will be releasing a better quality episode in the next 48 hours.

Nanoha is just so awesome in this new series Smile

-StarFreeze
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Gregory

m(_ _)m [leborulós szmájli ;)]
Thx, amint lejött az Immaterial and Missing Power, kezdem tölteni ^^.

Manitu




Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

Quote from: Darkstar on 2007-04-02, 21:02:18
[spoiler][/spoiler] :D
Ez nem a Pokemon-ból van? Valahonnan ismerős.  :lol:

Gregory

#2468
Quote from: Solid Snake on 2007-04-02, 22:14:38
Quote from: Darkstar on 2007-04-02, 21:02:18
[spoiler][/spoiler] :D
Ez nem a Pokemon-ból van? Valahonnan ismerős.  :lol:
Onnan. Mondjuk azt nem teljesen értem, h mit akarna jelképezni...
A hétvégén BP-re utaztam, és nem volt velem az empéháromlejáccóm, és valami miatt abban a szenvedésben részesültem, h a fejemben vagy 2 órán keresztül a Pokemon magyar főcímdala ment...  :ejj:

Edit: Az offisöl Pokemon site szerint Slowpoke, a 79-es sorszámú...
Omg, leesett  :muhahah: :hopp:

chilip

Quote from: Gregory on 2007-04-02, 22:19:48
Quote from: Solid Snake on 2007-04-02, 22:14:38
Quote from: Darkstar on 2007-04-02, 21:02:18
[spoiler][/spoiler] :D
Ez nem a Pokemon-ból van? Valahonnan ismerős.  :lol:
Onnan. Mondjuk azt nem teljesen értem, h mit akarna jelképezni...
A hétvégén BP-re utaztam, és nem volt velem az empéháromlejáccóm, és valami miatt abban a szenvedésben részesültem, h a fejemben vagy 2 órán keresztül a Pokemon magyar főcímdala ment...  :ejj:

:wtf: - menthetetlen  :_piszka:

Solid Snake

Quote from: Gregory on 2007-04-02, 22:19:48
A hétvégén BP-re utaztam, és nem volt velem az empéháromlejáccóm, és valami miatt abban a szenvedésben részesültem, h a fejemben vagy 2 órán keresztül a Pokemon magyar főcímdala ment...  :ejj:

Több eset lehetséges:


Gregory

Nos épp ez az, h nem volt rajta az mp3 lejátszón, hanem csak úgy randomba el kezdett szólni a fejemben (omg, kezdek megőrülni?)
Nem direkt idéztem fel, sőt, nagyon nem akartam, h azt "hallgassam"

Solid Snake

Quote from: Gregory on 2007-04-02, 22:28:34
Nos épp ez az, h nem volt rajta az mp3 lejátszón, hanem csak úgy randomba el kezdett szólni a fejemben (omg, kezdek megőrülni?)
Nem direkt idéztem fel, sőt, nagyon nem akartam, h azt "hallgassam"
Már értem. Az én fejemben a ~Puru puru pururin szokott dübörögni (irodalomórán is dúdolgattam, lehet, hogy a tanár azért nézett kicsit furcsán  :muhahah:).

Member

Nekem is szólt már cucc a fejemben, annak ellenére, hogy szabadulni akartam tőle, ez teljesen normális. Néha berobban egy-két magyar egynyári sláger és nem lehet menekülni előlük... :ejj:

Selmo


A tökéletesség unalmas.

balu0

Hi is my Master..

Hát végignevetgettem.. "lolis, nevetős..." de nem rosz, ha figyelembe veszük, hogy egy seggel végignéztem a 12 részt, és alapvetően nem szeretem a kategóriát..  :wtf:  :angyali:

Randal

Samurai Champloo

Annyian mondták már, hogy ez az anime mekkora nagyon jó és humoros meg minden, meg CB testvér, hogy muszáj volt megnéznem.
Az OP az verhetetlen, frankón eltalált, ütős darab. A CB, Last Exile, Trigun, GITS SAC 2, Black Lagoon openingje mellett ezt is majdnem mindig végighallgattam.

A szereplők és a történet bejött. A karakterek ütődöttsége is tetszett, bár volt pár rész, pl. a gombás-zombis, a graffitis ill. a baseballos ami annyira nem jött be, ezek szvsz már nem igazán illettek az animéhez az ökörködés itt már nagyon túlépett egy határt számomra, viszont külön egységként jól megállják a helyüket.

A történetvezetése nagyon hasonlít a CB-ére és az Outlaw Staréra, viszont míg a CB és a SC-é élvezhető és jó, addig az OS-é valamiáért nem lett az. Igaz látszik, hogy az SC-t és a CB-t ugyanaz rendezte.

Mindent egybevetve mégha nem is lett a top anime és nem éri el a CB színvonalát, azért ott van a kedvencek között, és ráadásul a kardozós jelenetek is nagyon bejöttek.

Egy szó mint száz, ezt az animét tényleg ajánlatos megnézni, mert van benne minden.

10-es skálán kap egy 8-ast.

Shura no Toki

Eddig még nagyon az elején tartok (<10 rész), de a látottak alapján elmegy. Asszem végignézem, de túl sokat nem várok tőle.

kelvor

Mai-Hime:
Igazából egy könnyedebb hangvételű animét szerettem volna nézni, amin lehet röhögni és van benne némi akció mechával fúszerezve. Eleje elég fanservice jellegű, de gondoltam ez van, láttam már rosszabat is. Aztán később, amikor már beindulnak az események egyre érdekesebbnek találtam a story-t. Aztán valamilyen módon átcsapott ez a kellemes légkör valami nagyon drámaiba, amire rohadtul nem volt szükségem. Elég fordulatos volt a történet és a végével sem volt semmi bajom. Sok anime műfaj jellegzetessége megtalálható benne. Csodálkozom is, hogyan tudták összeegyeztetni őket.
A karaktereket hamar megkedveltem(persze nem mindet, a tipikusan idegesítő hugica karakterekkel sosem szimpatizáltam). Külön kiemelném pozitívumként még az arc- és szemmozgást. Sokat dobtak az animén.
Vagy mindenevővé váltam anime téren, vagy ez tényleg jó...ezen gondolkoztam, mikor vége lett.  Összességében tetszett, olyannyira, hogy valamikor sort kerítek a Mai-Otome-ra is. 

Scrapped Princess

Ritkán találkozok olyan animéval, aminek a hangulata egész végig változatlan marad. Először tartottam tőle, hogyan lehet összeegyeztetni a középkort, a mechát, és a sci-fi-t úgy, hogy ne mennyen a történet rovására aztán úgy voltam vele, lesz ami lesz. 24 részes az anime, de a feléből meglehetett volna oldani. Persze akit nagyon magával ragadott a története, az örül a 24 résznek, de nekem valahogy ellaposodott a végére. Voltak benne fordulatok, de nem az a "hullámzós" anime...a történet cselekménye és a hangulata egy síkon mozog. Mikor ellőtték a "főhősné amnéziás lett és nem emlékszik semmire" dolgot, ott kicsit fogtam a fejem, de szerencsére nem tartott sokáig és ennek köszönhetően új irányt vett a történet. Végtére ez is tetszett, de nem nézném meg mégegyszer, mert annyira azért nem kötött le, szerintem sokkal többet is kilehetett volna hozni belőle.

chilip

Mahou Shoujo Lyrical Nanoha + ~ A's + Strikers első rész

hát igen, ha már 27 részt megnéztem, annyira szar nem lehet :D nagyon tetszett, az első 5 résszel se volt akkora bajom, mint ahogy itt beállították. Tény hogy a Sci-fis résztől nagyon jó lett, és ez csak erősödött, ahogy haladt a történet. A Strikers meg  :jee: nagyon jók lettek a változtatások, kicsit Final Fantasy 8-ra emlékeztetett engem: Mágia + Modern fegyverek + az egyenruha. kijött subosan az első rész (sajna low quality) >> itt << elérhető. OP/ED annyira nem jöttek be, kivétel ez alól a legeslegelső OP, amit >> itt << meghallgathattok  :D

Darkstar

#2479
Quote from: chilip on 2007-04-03, 01:40:44
nah, most járok a 7. résznél...
Quote from: chilip on 2007-04-03, 20:19:01
Mahou Shoujo Lyrical Nanoha + ~ A's + Strikers első rész
Az igen, közben csináltál mást is? :haha:
BTW üdv a klubban. :D  :tezsvir:

Szvsz az összes Nanoha szám közül a Brave Phoenix viszi a pálmát (A's, main battle theme). :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

#2480
Quote from: Darkstar on 2007-04-03, 20:21:02
Quote from: chilip on 2007-04-03, 01:40:44
nah, most járok a 7. résznél...
Quote from: chilip on 2007-04-03, 20:19:01
Mahou Shoujo Lyrical Nanoha + ~ A's + Strikers első rész
Az igen, közben csináltál mást is? :haha:
BTW üdv a klubban. :D  :tezsvir:

Szvsz az összes Nanoha szám közül a Brave Phoenix viszi a pálmát (A's, main battle theme). :)

nem nagyon  :D

edit: sztem a Super Generation jobb mint a Brave Phoenix, de akkor is a kedvencem az Innocent Starter marad ^^

Draconire

#2481
Quote from: chilip on 2007-04-03, 20:23:05
Quote from: Darkstar on 2007-04-03, 20:21:02
Az igen, közben csináltál mást is? :haha:
nem nagyon  :D
Peeeeerszeeeeee....

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

Quote from: Gmer on 2007-04-03, 20:30:14
Quote from: chilip on 2007-04-03, 20:23:05
Quote from: Darkstar on 2007-04-03, 20:21:02
Az igen, közben csináltál mást is? :haha:
nem nagyon  :D
Peeeeerszeeeeee....

mit persze? csak 20 rész... az semmi. 10-kor keltem, eddig eltelt durván 9 óra (1 óra dúrván 3 rész [kicsit kevesebb])
9 * 3 = 27 és ebből lejön még pár rész, mert nem tesz ki pont 1 órát 3 rész
egyébként a StrikerS 26 részes lesz  :whoah:

Darkstar

Quote from: chilip on 2007-04-03, 20:34:55
egyébként a StrikerS 26 részes lesz  :whoah:
:hail:

Ja egyébként meg már van valamivel jobb minőségú raw, Saiyaman-nál megtalálható.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

balu0

Quote from: chilip on 2007-04-03, 20:19:01
Mahou Shoujo Lyrical Nanoha + ~ A's + Strikers első rész

hát igen, ha már 27 részt megnéztem, annyira szar nem lehet :D nagyon tetszett, az első 5 résszel se volt akkora bajom, mint ahogy itt beállították. Tény hogy a Sci-fis résztől nagyon jó lett, és ez csak erősödött, ahogy haladt a történet. A Strikers meg  :jee: nagyon jók lettek a változtatások, kicsit Final Fantasy 8-ra emlékeztetett engem: Mágia + Modern fegyverek + az egyenruha. kijött subosan az első rész (sajna low quality) >> itt << elérhető. OP/ED annyira nem jöttek be, kivétel ez alól a legeslegelső OP, amit >> itt << meghallgathattok  :D


Nah végleg kedvet kaptam hozzá.. honnan lehet beszrezni ? Nem vagyok túl jó a keresgetésben...  :uzi: :G  :lol:

Draconire


chilip

Quote from: balu0 on 2007-04-03, 20:54:57
Quote from: chilip on 2007-04-03, 20:19:01
Mahou Shoujo Lyrical Nanoha + ~ A's + Strikers első rész

hát igen, ha már 27 részt megnéztem, annyira szar nem lehet :D nagyon tetszett, az első 5 résszel se volt akkora bajom, mint ahogy itt beállították. Tény hogy a Sci-fis résztől nagyon jó lett, és ez csak erősödött, ahogy haladt a történet. A Strikers meg  :jee: nagyon jók lettek a változtatások, kicsit Final Fantasy 8-ra emlékeztetett engem: Mágia + Modern fegyverek + az egyenruha. kijött subosan az első rész (sajna low quality) >> itt << elérhető. OP/ED annyira nem jöttek be, kivétel ez alól a legeslegelső OP, amit >> itt << meghallgathattok  :D


Nah végleg kedvet kaptam hozzá.. honnan lehet beszrezni ? Nem vagyok túl jó a keresgetésben...  :uzi: :G  :lol:
énnekem 1 nap alatt lejött innen az egész:
http://a.scarywater.net/triad/%5BTriad%5D_Magical_Girl_Lyrical_Nanoha_-_01-13.torrent
http://a.scarywater.net/triad/%5BTriad%5D_Magical_Girl_Lyrical_Nanoha_As_-_01-13.torrent

és még a Strikers 1. része:
http://yesy.fansub-torrents.com/%5Byesy%5D_Magical_Girl_Lyrical_Nanoha_StrikerS_-_01_%5BLQ%5D%5BA5E5E6F6%5D.avi.torrent

egyébként nem kellett volna nagyon keresgélned. http://www.animesuki.com/ -> itt a keresőbe beírod és kidobja