Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: Cobra on 2008-01-29, 00:02:11
Manitu nézd meg a 3. részt és utána nyilatkozz  :ejnye:
Egye fene, az Initial D-s részért kap egy gyenge kettest :D A második rész az fizikailag fájt, a harmadik már kezd alakulni :angyali:


Cobra

Első rész után nekem is az volt a véleményem, hogy gyenge, ecchi-re átírt Hayate ripoff, a 2. rész se volt nagy szám, de a 3. elég jó lett :) Kíváncsi vagyok, mit lesz a köv. részben, sajnos a prew-ek nem sokat árulnak el.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

necrologist

Jigoku Shoujo

"Pitiful shadow clothed in darkness.
Thy actions cause men pain and suffering.
Thy hollow soul drowns in thy sins.
How would you like to see what death is like?"

8.5/10

chilip

Quote from: Cobra on 2008-01-30, 00:32:47
Első rész után nekem is az volt a véleményem, hogy gyenge, ecchi-re átírt Hayate ripoff, a 2. rész se volt nagy szám, de a 3. elég jó lett :) Kíváncsi vagyok, mit lesz a köv. részben, sajnos a prew-ek nem sokat árulnak el.

sztem már a 2. rész rávert a hayate-ra, valahogy annak a poénjai nem jöttek be nekem...  :ejj: ez viszont kimondottan tetszik

Gregory

Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho(The Place Promised in Our Early Days / Beyond The Clouds, The Promised Place / whatever):
Azért nem szeretek sci-fiket nézni, mert általában a felét nem értem annak amit mondanak. Ettől függetlenül élveztem, a hátterek gyönyörűek, a bgm kellemes, a karakterek nem rosszak.
8/10

SaiyaGin

Detective Conan 491-492. rész
Újra kezdenek beindulni a dolgok, várom a következő részt.  :smile: (HD-ben pedig még jobb! :jee:)

Off: Membernek bátorkodom ajánlani a Dennou Coil után a Gin-iro no Olynssis című "mesterművet".

Member

A Black Lagoon van tervben, de ha rámtör a perverzió, akár.

Én

Minami-ke
Breaking news: This universe has been owned.
Rég nem láttam ilyen jót, 10/10
Also, Kana for president!

Baggio

Quote from: Én on 2008-01-30, 22:18:05
Minami-ke
Breaking news: This universe has been owned.
Rég nem láttam ilyen jót, 10/10
Also, Kana for president!
így van, kivéve az utolsó pontot, mert helyesen: Haruka=love

más:
1. A Higurashi közepénél járok, de már azt se tudom hogy ki kicsoda meg hogy mi történik mikor időrendben. elég confusing, de azért remélem a végére kitisztul
2. Mianmi-ke Okawari: nekem ez is tetszik. nem érzem hogy rosszab lenne mint az 1. széria
3. Ninomiya-kun:D  jóó. úgyis rég volt már ecchi       

minuszmiki


Én

Quote from: Baggio on 2008-01-31, 01:00:05
Ninomiya-kun
Ez aszthittem csak minami-ke. :D
Kana: no brains just lulz, its awwwright.

necrologist

Quote from: Baggio on 2008-01-31, 01:00:05
1. A Higurashi közepénél járok, de már azt se tudom hogy ki kicsoda meg hogy mi történik mikor időrendben. elég confusing, de azért remélem a végére kitisztul
:lol: majd második évadban jobban megérted, addig kitartás
nekem anno a columbo filmek jutottak eszembe, meg az agatha christie krimik, ezen is legalább olyan jól el lehet gondolkodni
btw mikor lesz 3. évad belőle???  :bruhuhu:

hargharg

FLCL
nincs mit mondanom rola - ott a topikja, ott nalam sokkal okosabb emberek beszelnek rola keveset -, nem volt rossz, nevettunk is, "agytornanak" jo volt... : D
ja es: [spoiler]bu!
most meg lettel ijesztve, Te, aki ezt elolvastad. : D[/spoiler]
meg lett egy uj avam is belole. : D
rofl

Én

#4483
Minami-ke Okawari: ebből fél részt bírtam, amilyen fantasztikus vokt az 1. széria ez nekem olyan laposnak tűnt. Ezt az egy rész még valamikor befejzem azért...  :frown: Kár érte.
(Also, wtf? Miért lett vörös Haruka szeme?)

frozenstein

Pumpkin Scissors
Where is my next season? -1
9/10
Ha valakit érdekel, azért tetszett, mert számomra hozta az fma-ból megismert military hangulatot.

Manitu



Draconire

Quote from: Én on 2008-01-30, 22:18:05
Also, Kana for president!
Quote from: Manitu on 2008-01-31, 22:32:36
Quote from: minuszmiki on 2008-01-31, 01:02:46
You all got it wrong. _Chiaki_=love.
QFT :tezsvir:

Bah, you guys don't know the pure awesomeness that is called Hosaka. I pity you all.

Én

Úgy látom alulmaradtam, mint 1 szem Kana-fag. Chiaki csak szegény Kanát cseszegette azzal a holdkóros ábrázatával, a végén már egy albán hadihajóhoz kötöttem volna (in b4 bakayaro). Harukának gondolom nyilvánvaló okai vannak. :P

minuszmiki

Quote from: Draconire on 2008-01-31, 22:38:31
Quote from: Én on 2008-01-30, 22:18:05
Also, Kana for president!
Quote from: Manitu on 2008-01-31, 22:32:36
Quote from: minuszmiki on 2008-01-31, 01:02:46
You all got it wrong. _Chiaki_=love.
QFT :tezsvir:

Bah, you guys don't know the pure awesomeness that is called Hosaka. I pity you all.
You have developed some disturbingly weird taste nowadays, sir.

Btw én is bírom Kanát, csak hát ott van Chaiki, akit még jobban.

Darkstar

Quote from: Én on 2008-01-31, 22:41:33
Úgy látom alulmaradtam, mint 1 szem Kana-fag.
Várd meg, amíg Soul betéved ide. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire

Quote from: minuszmiki on 2008-01-31, 22:54:43
Quote from: Draconire on 2008-01-31, 22:38:31
Bah, you guys don't know the pure awesomeness that is called Hosaka. I pity you all.
You have developed some disturbingly weird taste nowadays, sir.

What you say?!
[spoiler=Hosaka is win][/spoiler]

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

minuszmiki

Quote from: Draconire on 2008-02-01, 00:07:13
Quote from: minuszmiki on 2008-01-31, 22:54:43
Quote from: Draconire on 2008-01-31, 22:38:31
Bah, you guys don't know the pure awesomeness that is called Hosaka. I pity you all.
You have developed some disturbingly weird taste nowadays, sir.

What you say?!
[spoiler=Hosaka is win]http://i58.photobucket.com/albums/g279/Gmer/aweshum.gif[/spoiler]
Well, he delivers serious lulz, but wins on tracks I'm not very keen on... Call me a fag, but I'm only interested in girls, you know.

Én

Quote from: Cobra on 2008-02-01, 00:14:07
Akkor már inkább Mako-chan :)
Sicko...
On: elkezdtem ezt az Innocent Venust. Az akciójelenetek halálosak, és nagyszerű grafikával vannak megspékelve, szal ezt befejezzük. :jee:

kelvor

#4494
Nana

Nem nagyon tudom hová tenni ez az animét. Tegnap óta azon gondolkozom, hogy miért is tetszett. Mert tetszett, bármennyire is szenvedős volt néhány rész, bármennyire is túl volt drámázva a vége fele, valami mégis megfogott benne. Egyrészt dühös vagyok, mert néhány konfliktus annyira irreális volt számomra, hogy nem vette be a gyomrom, másrészt örülök annak, hogy akadtak benne olyan momentumok, amiket nehezen ver ki az ember a fejéből. Olyan mozzanatok, amik aprónak tűnnek, de gondolkodásra késztetik a nézőt, főleg, ha van hová kapcsolnia saját tapasztalatai alapján. Azt hiszem, ezekért a pillanatokért és természetesen a zenéje miatt érdemes volt végignézni. A seiryuuk is jók voltak, nem lehet rá panaszom. A két Nana karakterét is nagyon jól eltalálták. Teljesen ellentétes személyiségek, mégis több bennük a közös, mint azt hinnék.
Őszintén szólva mást vártam az animétől, több zenét, kevesebb drámát, de így sem volt rossz. Az Openingeket pedig állati jól eltalálták.

Baggio

ez a Hosaka tuti drogos. ilyeneket halózi csak vmi kemény szertől lehet. ennek megfelelően izzad is mint eg ló :D

Soul

Quote from: Én on 2008-01-31, 22:41:33
Úgy látom alulmaradtam, mint 1 szem Kana-fag.
Ez nem így van, én is Kana fan vagyok.Kana nélkül nem lenne semmi(kb) a Minami-ke.Lehet kicsit butus de a legtöbb jó poén hozzá fűződik, nélküle sztem unalom lett volna az első széria.Chiaki, Kana nélkül csak egésznap zoomolna ki a fejéből
:smile:,Kana nélkül nincs pl Mako-chan se amihez azé eléggé vicces jelenetek párosultak.1szó mint száz Kana=Love  :smile:.

(Én ennyire nem tünt fel a Kana-s aláírásom? :smile:)

Én

#4497
Tényleg, siged fel se tűnt, pedig WIN. :D Jah, én is így voltam vele. Mondjuk szerintem foglalkozhattak volna többet Kana részével, mondjuk Chiaki rovására (in b4 stones). Meg még ami érdekes, hiába volt Kana az a tipikus buta-lány karakter, mégsem tűnt nekem olyan nagyon hülyének...

Soul

Mindíg azt vártam hogy Kana beberserkel és becsomagolja Chiakit 1 konténerbe a kis kaviccsal eggyüt amit Chiaki 1 fél részen át kergetett  :smile:.

minuszmiki