Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Baggio

Genshinken megy. ma kezdtem el de már 8nál tartok. most megpróbálom abbahagyni és menni tanulni...   :comp:

Én

Gyakorlatilag ugyanez Clannadnál, csak 4-től 12-ig. Az a szar, hogy
-Most kezd igazán jó lenni
-Most kéne mennem tanulni
Mindegy, egyszer úgyis behal a torrent :zomg:

Baggio

Quote from: Én on 2008-03-03, 00:06:14
Gyakorlatilag ugyanez Clannadnál, csak 4-től 12-ig. Az a szar, hogy
-Most kezd igazán jó lenni
-Most kéne mennem tanulni
Mindegy, egyszer úgyis behal a torrent :zomg:
:ejnye:  esélytelen
majd most fog bepörögni éjfél után

Én


Soul

Quote from: Zen on 2008-03-02, 12:32:31
Black Lagoon
Határozott véleményem h túk kevés része része van. :bruhuhu:
Mangában megy tovább a sztori, v ugyanott vége van?

24 rész kevés? Hmm hát attól függ honnan nézzük :). Valóban én is nézném tovább az biztos, legalább történhetne valami komolyabb is Rock és Revy között.


Quote from: SaiyaGin on 2008-03-02, 23:12:42
Lovely Complex 21.
Kicsit fura, ahogy a poénos és egyáltalán nem poénos jelenetek váltják egymást, de azért nem üti meg azt a mércét, amikor már nagyon zavarónak találom a dorámát. Umibouzu  :whoah:


Itt is lehetne folytatás, végig nézném az egyetemi éveit  :smile:.Jó lett, de a legjobb részek akkor is azok voltak amikor még éjjel nappal veszekedtek  :smile:.

Dreamcleaver

Quote from: Soul on 2008-03-03, 11:33:50
Quote from: Zen on 2008-03-02, 12:32:31
Black Lagoon
Határozott véleményem h túk kevés része része van. :bruhuhu:
Mangában megy tovább a sztori, v ugyanott vége van?

24 rész kevés? Hmm hát attól függ honnan nézzük :). Valóban én is nézném tovább az biztos, legalább történhetne valami komolyabb is Rock és Revy között.


Ha jól emlékszem utalás van rá, hogy történt is.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

hatake_kakashi

nos tegnap kerítettem rá egy kis időt és megnéztem a Cowboy Bebopot mer azt mondta mindenki hogy alapmű nos hát megnéztem és valóigaz nagyon jó akció van bőven és poénba sincs hiány csak a befejezése ami fura volt nekem

Xzone


kikuchiyo

Mnemosyne Ep. 2, avagy ahogy holdnyelven írják: 胸娘

Lehet bármilyen kifogás egy olyan animével szemben, ami derült égből villámcsapás jelleggel egy yuri-jelenettel kezdődik?
Na ugye.

Főleg, ha azzal is folytatódik. Az egyik jelenet kifejezetten (majdnem) explicit hentai. Boobs are also related.

A vér és erőszak bőségesen fröcsög a képernyőre, és néha-néha a fekete humor is felcsillan.
[spoiler=egy jelenet, ami mindháromra példa]Random csajt dugnak, az sikolt a kéjtől, hogy "meghalok! meghalok!" - és tényleg. A partner ugyanis szörnnyé változik és kinyírja.[/spoiler]
Aki az előző részből hiányolta a nagyobb ívű történetet, az most kárpótolhatja magát.
Megtudhatjuk például, hogy a zöld mellű főhősnőnk miért lett halhatatlan.

Tetszik ebben a sorozatban, hogy az ábrázolt erőszak és erotika jellegén kívül a külsőségek is hitelesen 90-es évek-beliek: mobiltelefonok helyett csipogós üzenetküldők vannak, továbbá floppylemezek mint adathordozók, és egy 25 MHz-s, 300 MB HDD-s számítógép csúcsnak számít (ez így konkrétan el is hangzik, lol.) Kis baki, hogy 91-ben nehezen lehetett "Linux Networking Vol 2." című könyv bárkinek a könyvespolcán.
Failure is the default option

Darkstar

Quote from: kikuchiyo on 2008-03-04, 00:33:39
Kis baki, hogy 91-ben nehezen lehetett "Linux Networking Vol 2." című könyv bárkinek a könyvespolcán.
Dear Sir, ur geek level is over 9000


Érdekesen hangzik, belenézek.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


kikuchiyo

Quote from: Darkstar on 2008-03-04, 00:37:01
Quote from: kikuchiyo on 2008-03-04, 00:33:39
Kis baki, hogy 91-ben nehezen lehetett "Linux Networking Vol 2." című könyv bárkinek a könyvespolcán.
Dear Sir, ur geek level is over 9000

Az csak az én kényszerbetegségem ezek szerint, hogy mindig, amikor animében könyvespolcot mutatnak, leállítom a lejátszást és megpróbálom elolvasni a címeket?  :haha:

Quote from: minuszmiki on 2008-03-04, 00:49:01
Subs, etc.

Not fucking yet

Ez az egy hónaponkénti vetítés nem tesz jót ennek a sorozatnak - két rész között mindenki elfelejti, hogy egyáltalán van.
Failure is the default option

minuszmiki

Quote from: kikuchiyo on 2008-03-04, 00:55:54
Az csak az én kényszerbetegségem ezek szerint, hogy mindig, amikor animében könyvespolcot mutatnak, leállítom a lejátszást és megpróbálom elolvasni a címeket?  :haha:
Nem.  :haha:

Quote
Quote from: minuszmiki on 2008-03-04, 00:49:01
Subs, etc.

Not fucking yet

Ez az egy hónaponkénti vetítés nem tesz jót ennek a sorozatnak - két rész között mindenki elfelejti, hogy egyáltalán van.
Még jó, hogy itt vagy emlékeztetni.  :) (Egyébként épp tegnap jutott eszembe, hogy lassan jöhetne a második rész. Hmmm... Lassan jó lenne kapnom párszáz millát...  ::))

Manitu

Quote from: kikuchiyo on 2008-03-04, 00:55:54
Az csak az én kényszerbetegségem ezek szerint, hogy mindig, amikor animében könyvespolcot mutatnak, leállítom a lejátszást és megpróbálom elolvasni a címeket?  :haha:
Az egy dolog, az meg egy másik, hogy még azt is tudod, mikor adták ki azt a bizonyos könyvet  :hehe:

Quote from: kikuchiyo on 2008-03-04, 00:55:54
Ez az egy hónaponkénti vetítés nem tesz jót ennek a sorozatnak - két rész között mindenki elfelejti, hogy egyáltalán van.
Én ugyan nem :hehe:


kikuchiyo

Quote from: Manitu on 2008-03-04, 01:06:25
Quote from: kikuchiyo on 2008-03-04, 00:55:54
Az csak az én kényszerbetegségem ezek szerint, hogy mindig, amikor animében könyvespolcot mutatnak, leállítom a lejátszást és megpróbálom elolvasni a címeket?  :haha:
Az egy dolog, az meg egy másik, hogy még azt is tudod, mikor adták ki azt a bizonyos könyvet  :hehe:

Szép, hogy elismered a zsenialitásomat (csokit és lolikat küldhetsz csodálatod jeléül), de itt egyszerűen csak arról van szó, hogy a rész elején szép nagy betűkkel ki volt írva, hogy "1991", a Linuxot meg épp hogy csak elkezdték írni akkor :)
Failure is the default option

Darkstar

#4636
Yotsunoha ep. 1 (AniDB)

Mindössze 2 részes ova lesz (AniDB szerint) az első rész egész jópofa volt, aranyos lolival, ahogy kell. Érdekes volt, hogy a srác különböző megjegyzéseit milyen jól tolerálták, IRL szerintem ezeknek a feléért is hatalmas pofonokat/sértődéseket osztogatnak. Annak ellenére, hogy nemrég jött ki, valamiért baromira ismerős volt, de nem jutott eszembe honnan. Aztán villámcsapásként jött a felismerés, hogy a karakterek baromira hasonlítanak a gépemen lévő egyetlen unnamed_HCG.zip-ben lévő képekre. A gyors ellenőrzés igazolta eme gyanúmat, így mostmár szedem a játékot és várom a további (18+) részeket animálva. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga


Darkstar

Azóta már van neve. :D
http://rapidshare.com/files/97001451/Yotsunoha_HCG.rar

Figyelmezetésül: 18+, van benne loli is. You have been warned (ez természetesen nem Zsigának szólt.)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


SaiyaGin

Lovely Complex
A sorozat eleje nagyon tetszett, a 2. felében egy kicsit több szenvedés volt, mint amit szerettem volna, de azért azon a szinten maradt, amit még toleráltam.  :smile:

Manitu

Tengen Toppa Gurren-Lagann

A végére értem, alig kellett hozzá egy hónap... És nem tudom mért, mert nagyon is tetszett, mégis sokszor egyszerűen nem volt hangulatom nézni...
Pedig tényleg a tavalyi év egyik legjobbja, zseniális karakterek tömkelegével. Nem tudom mit szívhatott, aki a mechákat kitalálta benne, de én is kérek abból a cuccból :D Remek történetvezetés, folyamatosan izgalmmal, és mindíg a lehető legváratlanabb fordulatokkal. Már Kamina is előrevetíti az egészet, ahogy mindig homlokegyenest az ellenkezőjét csinálja annak, amit bárki, akibe egy csöpp józan ész is szorult tenne. Az egész egyszerre hihetetlenül klisés, és kliséromboló. Giccses, de jól áll neki.
Valahogy úgy voltam a pózolásokkal és hősies, öntömjénező monológokkal, mint a Nanohában a henshinnel... akármennyire is nem szeretem, ha megfelelő körítéssel tálalják, akkor kimondottan élvezetes, és ha nem lenne, már hiányozna :)

[spoiler=major spoiler]Ahoz meg már lassan hozzászokok, hogy a kedvenc karaktereim meglehetősen rövid életűek a mechás animékben :D[/spoiler]


Én

Quote from: Manitu on 2008-03-04, 21:50:42
[spoiler=major spoiler]Ahoz meg már lassan hozzászokok, hogy a kedvenc karaktereim meglehetősen rövid életűek a mechás animékben :D[/spoiler]
[spoiler]Jah, az ultra GAR-ok meghalnak, egy Rossiu meg mindent visz... a mindenség elnöke és az egyik legjobb csaj... :__devil: [/spoiler]
Quote from: Manitu on 2008-03-04, 21:50:42
Az egész egyszerre hihetetlenül klisés, és kliséromboló.
QFT

Manitu

Quote from: Én on 2008-03-04, 22:44:34
Quote from: Manitu on 2008-03-04, 21:50:42
[spoiler=major spoiler]Ahoz meg már lassan hozzászokok, hogy a kedvenc karaktereim meglehetősen rövid életűek a mechás animékben :D[/spoiler]
[spoiler]Jah, az ultra GAR-ok meghalnak, egy Rossiu meg mindent visz... a mindenség elnöke és az egyik legjobb csaj... :__devil: [/spoiler]
A második felére  :tezsvir:. Én azért Rossiut is bírtam :)


Cloud

Heroic Age
NAgyon jó kis sorozat.Minden benne van amit imádok.Jövőben játszódik, van benne űrharc, egy kis mecha, egy kis érzelem,szóval tényleg jó...

chilip

Quote from: Cloud on 2008-03-07, 00:17:24
Heroic Age
NAgyon jó kis sorozat.Minden benne van amit imádok.Jövőben játszódik, van benne űrharc, egy kis mecha, egy kis érzelem,szóval tényleg jó...

közepe kicsit vontatott volt, semmi lényeges nem volt csak püfölték egymást, de összeségében télleg marha jó volt :) 8/10et adnék rá, ha értékelni kéne

Darkstar

Kimi ga Aruji de Shitsuji ga Ore de: They are my noble Masters 1-8 (AniDB)

Nekem eddig nagyon bejön, a 4 órás BT raidet leszámítva szünet nélkül néztem meg az összes eddig kijött részt. :D A saját (amúgy eléggé debil, de jó) humora mellett van benne nem kevés utalás / kifigurázás meg némi (na jó, sok) fanservice.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

#4647
a Death Note-os utalás az eggyik részben nagyon jó volt :D nagyot röhögtem ott

Darkstar

Egy szóval sem mondtam, hogy ez volt a legjobb, csak épp ez a rész volt megnyitva és lusta vagyok. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

Quote from: Darkstar on 2008-03-07, 01:12:35
Egy szóval sem mondtam, hogy ez volt a legjobb, csak épp ez a rész volt megnyitva és lusta vagyok. :D

fix'd  :lazza: