Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

White SeeD

Quote from: Solid Snake on 2008-07-31, 18:11:15
  • a brit Euphie hercegnő-fangirl tudóslány karaktere messzemenően a legidegesítőbb -- argh, KILL HER WITH FIRE!

És még hogy fogod utálni mikor nézed az R2-t :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Rounin

Sávszéltakarékosabb lenne csak a gifeket beszerezni meg egy doboz pzs-t.

Xzone

Quote from: Member on 2008-07-31, 12:36:24
Seto no Hanayome egész végig qrvanagy paródia marad, az utolsó két rész meg maga a csúcs, lehet, hogy nem ugyanazt néztük. :D

Én most néztem meg a 18. részt és nagyon ütött. Imádtam az egészet: Yakuza családi fotó, félreértések, ecchi minden mennyiségben (tud valaki még ehhez hasonlót ajánlani? Utoljára talán a Dokuro-chanban láttam hasonlót :D ) stb.

Én

#5583
El-Hazard - The Magnificent World (1. OVA sorozat) rewatch
Mióta először megnéztem ezt a darabot, azóta a top 5-ben van, és ez most sem változott, sőt. Ilyen mértékű awesomeness-t egy animében (7 részben!!!) összesűrítve ritkán látni, komédia, akció, romantika, dráma, hárem, fanservice, időutazás+párhuzamos univerzum, fantasy, sci-fi, kaland, háború, némi mecha... Egyszerűen nem tudok gyenge pontot mondani, még a befejezés is tökély. Minden egyes pillanatát élveztem megint, EPIC motherfucking WIN.
10/10 :appl:

Mai fanboykodásomat hallhatták (mentségemre, ez tényleg egy nagy kedvencem), a 2. OVA-t és a 13 részes sorozatot majd holnap nézem újra (illetve ma). ^^

EDIT: Az OP, ha valakit érdekel, ez is nagyon jó lett szerintem.

Member

#5584
Quote from: Xzone on 2008-08-01, 03:37:35
(tud valaki még ehhez hasonlót ajánlani? Utoljára talán a Dokuro-chanban láttam hasonlót :D ) stb.
Én még a Hayate no Gotoku-n röhögtem szét az agyam, bár az 52 rész (és közel sincs vége), ez miatt vannak benne elég gyenge ep-ek is.

REPOST:
Air

Nem fogtok egyetérteni, már érzem.

EDIT: Localhost ide vagy oda. :D

minuszmiki


SaiyaGin

Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion
:eek:  :zomg:  :he:  :gyagya: Hol a beretvám?

Azt hiszem, a következő nap(ok) egy részét azzal fogom tölteni, hogy utánaolvassak az animének...

Én


SaiyaGin

Quote from: Én on 2008-08-02, 22:22:11
http://www.aoianime.hu/evangelion/ Good luck and have fun. :D

Már elég régóta ismerem  linket, de azért  :merci:. (A fórum megfelelő topikjával is ismerkedni fogok majd.)

Member

Elkezdtem olvasgatni, hmmm, még számomra is van elég sok új az "Angyalok" menüpontban. :D

Én

Én annak idején töviről hegyire elolvastam az oldalt, minden tiszteletem Hikari-é, hogy ezt így összedobta. A FAQ és a többi írás nagyon hasznos volt nekem. :jee:

Chronus

#5591
His And Her Circumstances: up to ep3

GAINAX + Lovely Complex = OH. MY. FUCKING. GOD.  :Kiraly:


Én

#5592
 :merci:
DL started, btw. Úgyis rég láttam tömény fanservice-t.
edit: na, megnéztem az elsőt. Hát lol, gyakorlatilag semmi értelme nem volt, szóval nem tudom megmondani, hogy miért is élveztem (vagy pont ezért :D )
Mindenesetre Sakamoto=awesomeness. Az a vörös hajú csaj meg, akinek még nem tudom a nevét HAWT, csupa nagy betűvel.  :Kiraly:

NLZ

Ez a Dokuro-chan elég gyenge volt, a színvonal vhol a Naruto szintjén lehet.
4/10
[reserved]

Member

Nekem sem tetszett, amíg nem két ismerősömmel sörözve néztem. :D

Soldier

Quote from: NLZ on 2008-08-03, 06:19:27
Ez a Dokuro-chan elég gyenge volt, a színvonal vhol a Naruto szintjén lehet.
4/10
én jokat röhögtem rajta. ::)

Én

Quote from: Soldier on 2008-08-03, 11:02:19
Quote from: NLZ on 2008-08-03, 06:19:27
Ez a Dokuro-chan elég gyenge volt, a színvonal vhol a Naruto szintjén lehet.
4/10
én jokat röhögtem rajta. ::)
:tezsvir:

Dreamcleaver

Quote from: Soldier on 2008-08-03, 11:02:19
Quote from: NLZ on 2008-08-03, 06:19:27
Ez a Dokuro-chan elég gyenge volt, a színvonal vhol a Naruto szintjén lehet.
4/10
én jokat röhögtem rajta. ::)

Én nem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soul

Ne bántsátok Doku-chant  :uzi::smile:.Ha a 2. sorozatra írod hogy gagyi azzal egyetértenék, mert az elég rövid(is), és csak 1 jelenet volt benne jó sztem.Lehet már unalmas az hogy foylton püff aztán pipipirupi, de én elszórakoztam végig az első sorozaton.

NLZ

De lehet csak azért nem tetszett, mert láttam már a Jungle wa Itsumo Hare nochi Guu-t, ami ebben a kategóriában fényévekkel jobb.
[reserved]

pet

neon genesis evangelion tv/the end of evangelion: egyik haveromtól úgy hallottam hogy annyira depressziós, hogy a végén a néző is depressziós lesz kicsit. megnéztem a sorozatot, és a végén nekem csak az esett le hogy egy érdekes akció anime, ami filozófiával zárul, és felnyitja a szemet. utána megnéztem the end of evangeliont, és megértettem hogy miért is olyan psycho. nos, szerintem jó volt, az első 7 részt elég lassan kezdtem, de utána egy nap alatt 19 :D

Black lagoon: megnéztem az első évadot, és most nézem a folytatását. érdekes, de nem mondhatnám hogy van konkrét sztorija ami kicsit zavar. szóval, az nekem hiányzik belőle :D de amúgy sokszor izgalmas

bimanc

Hú, de ritkán nézek ide, bocs ezért.
A SW-ről azt hiszem annyit mondanék, hogy teljesen nem volt normális aki kitalálta, és annyira blődli, hogy imádnivaló. Szerintem Alkyra egy normál fanservice-akció sorozatot várt, és mivel nem azt kapta, ezért szólta le. A jellemzéssel végülis egyetértek, de vele ellentétben én inkább ajánlom mindenkinek, ahelyett hogy lebeszéljek róla bárkit is.
Szóval én valójában imádom, de kb úgy mint a Di Gi Charat-ot, az is a nagyon gáz, fárasztó kategória.
Az ötödik résszel mondjuk már kezd egy teljesen más szintre kapaszkodni a sorozat, úgyhogy érdemes lesz odafigyelni rá.
Én:tezsvir:  Így visszagondolva nem is volt olyan kemény az első rész. Nekem mondjuk az első Jóska-chan utánról nem sok maradt meg, mert az lekötötte az agykapacitásom 90%-t.
Ja és annak, aki még nem kezdte el, érdemes megnézni a specialt is. Gyakorlatilag a trailere lett volna a sorozatnak, ha nem csúsznak vele 2 évet. Azután talán nem okoz akkora megdöbbenést.



Dokuro-chan:
Valójában mindenkinek igaza van, nem egy túl mély tartalmú anime, de jól lehet rajta röhögni. Már ha valakit nem zavar a sokkoló naturalizmus.  ;)

Draconire

Quote from: bimanc on 2008-08-03, 16:24:01
A SW-ről azt hiszem annyit mondanék, hogy teljesen nem volt normális aki kitalálta, és annyira blődli, hogy imádnivaló.

Oh, ok, kb én is így vagyok vele. Akkor visszavonom amit írtam.  :smile:


Quote from: bimanc on 2008-08-03, 16:24:01
Már ha valakit nem zavar a sokkoló naturalizmus.  ;)
Erre a hardcore Elfen Lied-utálók mit mondanának/fognak mondani. :D

Egyébként meg inkább nézzetek Dai Mahou Touge-t, ne Dokuro-chant.

frozenstein

Quote from: Chronus on 2008-08-03, 00:04:54
His And Her Circumstances
Az anime vége akkora cliffhanger, hogy miatta olvastam el életem első mangáját.

Én

Quote from: Draconire on 2008-08-03, 16:33:42
Erre a hardcore Elfen Lied-utálók mit mondanának/fognak mondani. :D
Én szeretem az EL-t, de elsőre nekem is az jutott eszembe, hogy sokvér=naturalizmus :D

Bishop

A Gantz naturalista, az EL 20 liter vér egy karban. ::) Dokuro chant pusztán loli jellege miatt nem nézem, de sztem 100adjára végignézni hogy a srác darabokba van kicsit unalmas.

edit: várom a faggot képeket :D

Member

Quote from: NLZ on 2008-08-03, 16:06:24
De lehet csak azért nem tetszett, mert láttam már a Jungle wa Itsumo Hare nochi Guu-t, ami ebben a kategóriában fényévekkel jobb.
Anyám, te is ebben a sorrendben nézted őket? :D D-chanra ki kellene írni, hogy "szigorúan JwiHnG előtt". :D
Quote from: Draconire on 2008-08-03, 16:33:42
Erre a hardcore Elfen Lied-utálók mit mondanának/fognak mondani. :D
Izé, hát egyik sem éppen naturalista. Megfelelő mennyiségű vér (nem sok, kevés) és jó emberfelépítés kéne mindkettőhöz, ami hiányzik. És ne tessék a két animét összevonni, legalább 3,5-nyi értékeltérés van köztük. :)

Én

Quote from: Bishop on 2008-08-03, 16:44:31
Dokuro chant pusztán loli jellege miatt nem nézem
Lehet bennem van a hiba(TITS), de én azt(TITS) nem tudtam lolinak venni(TITS).
Quote from: Bishop on 2008-08-03, 16:44:31
edit: várom a faggot képeket :D
[spoiler][/spoiler]

Rounin


minuszmiki

Quote from: Draconire on 2008-08-03, 16:33:42
Egyébként meg inkább nézzetek Dai Mahou Touge-t és Dokuro-chant.
Fix't.