Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Xzone

A Dokuro-chan a maga nemében szerintem is zseniális.

NLZ

#6631
Quote from: SaiyaGin on 2009-04-08, 19:21:04
Quote from: NLZ on 2009-04-08, 19:02:00
Dokuro-chan tényleg szar ebben a műfajban, Hare+Guu sokkal jobb. :D

A Dokuro-chan kimaradt az életemből, a Haré+Guu viszont a 2. rész után ment a lomtárba, mert abban is ugyanazt a két poént nyomták végig, amit az első részben. :rolleyes:
Ha Hare+Guu nem tetszett, mert " ugyan azt a két ponént nyomatták végig", akkor ne nézd meg a Dokuro-chant, mert abban ugyan azt az egy "poént" nyomatják, ami még csak nem is vicces. :D  Persze, megfelelő mennyiségű tudatmódosítóval még a Teletabi is élvezhető. :)


más: megnéztem a Hunter X Hunter TV-t és a 3 OVA-t, elég jó kis shónen volt, élveztem minden percét. A három OVA a sorozat egyenes ágú folytatása, szal érdemes megnézni azokat is mindenképp. Szokásos könnyen barátkozó, tisztaszívű, átlagon felüli képességekkel rendelkező főhős, levelupok, közepes mennyiségű harc, poénok. Egy olyan világban vagyunk, ahol vannak különleges emberek, a Hunterek, kvázi zsoldosként tudnak dolgozni, akik rengeteg privilégiummal rendelkeznek kötöttségek nélkül, de nehéz megszerezni ezt a rangot. Ehhez teljesíteni kell egy tesztet, aminek következtében minden évben pár ezer emberből átlagosan 1-2 lesz Hunter. A történet első harmada kb arról szól, hogy főhősünk megpróbálja ezt a tesztet, inspirálva az apja által. Persze a teszt alatt tesz szert barátokra, akik a történet szerves részei lesznek. A második harmadnál behozták a Nen-t, ami jó színt hozott a történetbe, tetszett. A történet meg folytatódik a mangában, kár, hogy nagyon ritkán jön ki új. :(  Az értékelésem mindenesetre 9/10
Jah, a cím megtévesztő, nem harcolnak a Hunterek egymással, sőt még a BL-hez sincs köze. :D
[reserved]

Moha

Quote from: SaiyaGin on 2009-04-08, 22:54:54
Quote from: Member on 2009-04-08, 22:30:37
Quote from: katz on 2009-04-08, 18:58:36
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
vígjáték, hárem anime, echi, kretén poénok
3/10
Nézd meg a második sorozatot, az még szarabb. :)

Van második is?  :he:
Van, és szerintem is kicsit gyengébbre sikerült, mint az első. Bár, ugyanaz az állandó hadarás és ugyanazok a "szétverem majd feltámasztom a srácot" jelenetek vannak benne.
De a maga nemében nem rossz, én azért egy 6 pontot adtam neki.

SaiyaGin

Aria the Natural 12: ez a hagyománnyá vált környezetszennyezés valahogy nem kápráztatott el... ^^

motifator

Quote from: SaiyaGin on 2009-04-09, 10:52:08
Aria the Natural 12: ez a hagyománnyá vált környezetszennyezés valahogy nem kápráztatott el... ^^
Na ezt most nem értem. Hagyománnyá vált környezetszennyezés? A Natural 12. részében? A macskakávéházas/csengős részben? Valamire nem emlékszek, vagy mi van?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

SaiyaGin

Quote from: motifator on 2009-04-09, 12:16:38
Quote from: SaiyaGin on 2009-04-09, 10:52:08
Aria the Natural 12: ez a hagyománnyá vált környezetszennyezés valahogy nem kápráztatott el... ^^
Na ezt most nem értem. Hagyománnyá vált környezetszennyezés? A Natural 12. részében? A macskakávéházas/csengős részben? Valamire nem emlékszek, vagy mi van?

Ja. A nyár végén ugye a népek beledobálták a csengőket a tengerbe...
(Ettől függetlenül azért tetszett a rész, még mielőtt valaki le akarná harapni a fejem.)

motifator

Ja, hogy csak ennyi? Nekem eszembe se jutott volna ezt környezetszennyezésként felfogni.
Amúgy a következő rész (a 13.) az egyik kedvencem a Naturalból. Ha mondjuk egy évvel ezelőtt valaki azt mondja nekem, hogy fülig érő szájjal nézek végig egy olyan epizódot, amiben annyi történik, hogy [spoiler]Arisu-chan az iskolából hazafelé próbál csak árnyékokra lépni[/spoiler], hát biztos kiröhögöm. Ehhez képest meg abszolút favorit lett a kiscsaj, és imádok minden részt, ami róla szól  ^^"
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

chilip

Birdy S2-nek minnyá vége és eddig FUKKEN EPIC, főleg az utóbbi részek.

NLZ

Quote from: chilip on 2009-04-10, 14:13:37
Birdy S2-nek minnyá vége és eddig FUKKEN EPIC, főleg az utóbbi részek.
Jobb, mint az első? :D
[reserved]

chilip

nekem mind2 nagyon tetszett, de lehet S2 jobb kicsivel mint S1.

NLZ

Csak mert az első végét nagyon reteknek találtam, de a második eleje egész hangulatos lett. Csak valamiért abbamaradt, nem volt kedvem folytatni. De majd akkor belenézek.
[reserved]

SaiyaGin

The Tower of Druaga - The Sword of Uruk

A sorozat már az elején valamivel komolyabb volt, mint az elődje, a finálé is hosszabb volt, az utolsó részek nagyon bejöttek, egész pofás kardozós-varázslós fantasy kerekedett ki belőle.
A grafika a CG-szörnyeken kivül rendben volt.
Az opening is tetszett (bár nem annyira, mint az első sorozaté).
[spoiler]A "mit csinálnak most a szereplők" jelenetben  a szellemmé vált(?) halottak kicsit furán mutattak, de a kanál még mindig  :lol:[/spoiler]

7/10

balu01

#6642
Asu no Yoichi: szokásos ecchi-hárem cucc, de itt nem olyan szerencsétlen a főhős mint általában(persze ez nem azt jelenti, hogy nem kerül félreérthető helyzetekbe... :smile: De harcban sose maradt alul...)
Jobb volt, mint vártam :lazza:

Member

Ultimate Survivor Kaiji

Pont ellentéte a drogkarriernek. Az elején szenvedés, aztán élvezés.

Junchi

Quote from: Member on 2009-04-11, 11:42:47
Ultimate Survivor Kaiji

Hmm, mostmár biztos, hogy be kell egyszer fejezzem :3 (bár, ha jól látom, Arakival közreműködvén szorgalmasan pakolgatjátok fel a magyar subokat, szal addig majd behozom a többi lemaradásomat... ^^).

frozenstein

Pani Poni Dash!
Mindenkinek ajánlom, akinek a következő háromból bármelyik is tetszett: Azumanga, Doki Doki School Hours, Zetsubou Sensei.
Az egyetlen ami zavart, hogy a rengeteg utaláshoz a fordítók lelkiismeretesen írtak jegyzeteket, és ezek elolvasásával minden rész nézése öt perccel tovább tartott.
10/10

Member


Én



SaiyaGin


Én

#6650
Trigun
Ezt először még a TV-ben láttam, mikor az A+ adni kezdte, és mint így újranézve kiderült, nem láttam minden részt. Így egyben megnézve egyrészt az utolsó 4 epizód sokkal inkább üt, másrészt tisztábbak a dolgok: miért vitte magával Knivest, mi is volt Knives célja a bárdokkal, hogy bocsátott meg Vash magának Legato után, etc. Arra meg nem elékeztem, hogy a harc Knives-al, minden zene nélkül mennyire EPIC volt. Féltem hogy "kinőttem" ebből az animéből de még mindig ugyanolyan nyugodt szívvel adok neki 10/10-et, mint annak idején. :)
10/10

Solid Snake

Quote from: Én on 2009-04-13, 03:00:06
Trigun

De bárcsak jönne már az a szépséges díszdobozos kiadás ála Cowboy Bebop...


katz

The Cockpit
alternatív IIvh.-s történet
3x20perc különálló rész

3 egyedi szemszögű történet.
Az elsőben egy német pilótát követhetünk. A németek megépítik A bombát és éppen átszállítanak kilövésre.
A másodikban egy Kamikaze pilóta utolsó bevetésére megyünk.
A harmadikban egy japán osztag utolsó 2 emberének a legutolsó bevetését követjük.

Az 1. rész karakterei CB-re hajaznak eleggé.
A 2. és 3. rész nézése közben asszony rápillantott a monitorra és megkérdezte: "Mik ezek, majmok?". Ez kb mindent elárul a karakter dizájnról.
A történetek nem túl lebilincselőek és maga az anime is elég öreges rajzolású.
4/10


Én

Quote from: Member on 2009-04-14, 00:51:17
Slayers Evolution-R
Oh lol. Asszem mégis jól tettem, hogy nem kezdtem el az új Slayerseket (persze aztán úgyis megnézem :redface: )
Szavazás: 2. opció.
QuoteSlayers Volution-RE
:lul:

SaiyaGin

Quote from: Member on 2009-04-14, 00:51:17
Slayers Evolution-R

Az utolsó részt még nem láttam, de sajnos a többivel kénytelen vagyok egyetérteni.

Member

Az utolsó rész egy fokkal érdekesebb, mint a korábbiak, de ott  meg nagy szívfájdalom volt a "Give a reason" (Slayers Next OP) felhangzása, ugyanis azt a szériát érzem a Slayers fénykorának. :'(

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6