SÖRÖZÉS vagy amit akartok...

Started by VASH, 2004-06-28, 23:12:03

Previous topic - Next topic

Bicskei

este vagy holnap egy kát sör a ligetben?
8ig dolgozom a vidámparkban.
ha kedvetek van hozzá tel:[spoiler]06202408486[/spoiler]
Ultras liberi

Én

Nekem ma tuti nem jó, holnap még meglátom átnyúlik e éjszakába a programom :)

Bicskei

na 7-8ig vagyok ma ha trink akkor hivjatok..
Ultras liberi

Bicskei

ha ma este netalaán mégis söröznétek benne vagyok
pia + tüzijáték
számom fentebb 7-8ig melozom
Ultras liberi

Én

Quote from: Zsiga on 2009-08-21, 19:06:44
Este sör? Elviszem notebookon, hozzál mp3 lejátszót és átmásolom. :)
Ok, de ma tényleg csak sör legyen, mert most értünk haza és kivagyok :P
Ide válaszoltam, hogy aki akar jöjjön :jee:

Zsiga

Nagyonjó. :)
Bicskeire rádobok egy sms-t mindjárt, hátha ráér; más meg majd jelentkezik ha akar.
Szokásos ligetben kezdés pár doboz sörrel, aztán irány valamerre a városba ahol van gyros? :D

Én

#186
Nekem okés, de én ma tényleg maxéjfélig :)
Városliget jól hangzik, tali fél 9 műjég előtt?
De amúgy mehetnénk Andersenbe is, olcsó, közel van gyros és notebookozni is kényelmesebb :)

Zsiga

Tökéletes. Jön Bicskei is btw.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Doublepost ftw.
Itt ülünk az Instantban, sörözünk meg ilyesmi, gyertek ti is. :kocc:

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Triplepost ftw :whoah: (mindjárt összeszerkesztem)

Ma este PeCsa mellett replay, nézzük a gyökereket, iszunk, röhögünk, ilyesmi. Aki gondolja csatlakozzon.

Zsiga

Quote from: Bicskei on 2009-08-22, 17:55:19
Quote from: Zsiga on 2009-08-22, 14:43:11
Viszont ismét rájöttem hogy a legjobb dolog a világon 4 jó csípős gyros az éjszaka közepén. :Kiraly:
fixed ha jól számoltam. :ejnye:
:D
Este 8, Műjég? Vagy ha úgyis a PeCsához megyünk, felesleges elmászni a Hősök teréig, találkozhatnánk máshol is.

Bicskei

passz...nekem zugloi vas utalomas meletti park pl tökéletes.
Ultras liberi

Én

Asszem ott lerak a 7es, szóval nekem is.

Zsiga

Jaja, ott van gyors hetes megálló, Hungária körút / Zugló vasútállomás néven. Nekem főleg tökéletes, onnan 12 percre lakok gyalog, nem kell 45 perccel korábban elindulnom. :)
Akkor nyolckor ott.
Én, te szállj át inkább a Népligetnél az 1-es villamosra és gyere azzal a Thököly útig (Stadionok után kettővel), szerintem gyorsabb mint ha bemennél a hetes vonaláig.

Btw. az Instantban vannak a legjobb arc vécésnénik, sokkal jobbat lehet velük dumálni mint az agyhalott tizenéves picsákkal. :D

Én

Ja, jó arc volt a vénasszony tegnap, DE MA NEM MEGYÜNK INSTANTBA. :D

Zsiga


Bicskei

hali én lehet inkább ilyen fél9-3/4 9 tákékában esek be...
sorry megpróbálom a 8at de necces lesz.
ugyis reggel van még.
és igen no instant
akkor már könyvtárklub ott nem 450 a sör hanem 380...de jo lesz a park...
viszek pokrocot is az lehet feküdni ma 4kor is jol jött volna..
zsiga vizipip?
Ultras liberi

Én

Ok, úgyis én jöttem később tegnap.
Zsiga, 1-es vilin már lehet közlekedni? Múltkor még fel volt túrva a Thököly vége...
Ja am majd rakd át a sörözésbe, hogy ez a topic maradjon meg tisztességes offolásnak :D Meg a pipát hozzad ja

Zsiga

1/1A villamos a Hungária körúton megy, a Thökölynél csak egy megállója van. BKV.hu szerint jár, épp mától kapott új menetrendet.
Pipát nem nagyon tudok vinni, mert a vízipipához csövem nincs, a simához meg dohányom... :frown:

Áttehetjük f9-re a találkozót ha az úgy jobb.

Ramiz

Jézusom, életem legfurcsább részeges éjszakája volt ez... szerepelt benne egy több mint 200 kilós meztelen stip-tease táncos... holnap elmesélem majd ha kijózanodtam :3x3:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cloud

Quote from: Ramiz on 2009-08-30, 03:43:42
Jézusom, életem legfurcsább részeges éjszakája volt ez... szerepelt benne egy több mint 200 kilós meztelen stip-tease táncos... holnap elmesélem majd ha kijózanodtam :3x3:

WTF?

Flaser

Ma esti sörözés kinek lenne jó?
Külön említést érdemel, hogy ingyen sört tudok biztosítani a Felvonulás tér környékén.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Én

Sajna betegeskedem pár napja, most még egy gyógysör se lenne jó ötlet szerintem...

Zsiga

#201
Egyetemi haverokkal megyek ma este sörni elvileg, ha mégse (vagy hamar végzek) akkor majd rádcsörgök hogy lett-e végül valami a dologból.
(Btw., dobd már át a telszámod privátban, asszem nincs meg.)

Szerk.: Úgy néz ki hogy csak ~11-ig lesz dolgom, utána a Felvonulási tér környékén folytatás simán beleférhet.
Átküldöm a számom mert nemtom meddig leszek még fórumon, majd dobj meg egy sms-sel hogy mi a terv, aztán ha végeztem felhívlak.

Flaser

Elszámítottam magam, még mindig olyan izomlázam van, hogy a sört csak intravénásan tudnám fogyasztani. (A sört megfogni és a számig emelni? Áááá! Inkább csinálok szívószálat...)

A mai tanulság: ha évek óta nem mozogsz akkor a kondi teremben csak óvatosan kezdjél állatkodni (...s ne két egymást követő napon).
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Bicskei

ide írom de akár mehetne a koncertes topicba is..

na akkor pesten kitört újra a zp láz :Kiraly:

hétfő Bikini
kedd Edda
péntek K meg a vega

nah meg http://www.zp.hu/magyardalnapja/

el lehetne menni ekkor még ugyis laza a suli
Ultras liberi

Flaser

Ma Este valaki ráér sörözni?
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Zsiga

Ebben a hónapban én nem igazán fogok ráérni, folyamatosan meló van, vagy egyetem...

Xzone

Én most majdnem egy évig tisztán miskolci vagyok, szóval legfeljebb filmmaratonra/hajnalig tartó bulira tudok felmenni :frown:

Én

Valami mérsékelt sörözés most?

Nakedape

eddig nem szerettem a sörözést.. most valahogy...
[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Quote from: Nakedape on 2009-09-23, 12:37:43
eddig nem szerettem a sörözést.. most valahogy...
[spoiler][/spoiler]
és hány perc alatt jöttél rá, hogy sör is van a képen?  :__devil: