Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

NLZ

Egyébként meg nincs sok értelme ott. Az kéne, hogy a fórum aljába betenni, akkor még használnák is. :)
[reserved]

sirtomi

Na emberek megmaradok :)
Doki csak annyit mondott hogy ne nagyon gyújtsak rá vagy a közölemben senki :D

Benzin szagú lehellet még megvan, eléggé vicces. Dunántúli naplóban meg írják hogy benzin tolvajokat keres a rendőrség és 100eFt a jutalom. Nem én lopom a benzint a gyomromban :D

Lenyelni úgy sikerült hogy tankoltam kannából és véletlenül maradt a kanna alján még egy kevés így megszívtam mégegyszer, de nem jött, úgyhogy megszívtam kicsit erősebben, na akkor már jött rendesen... béna vagyok :)

Makos

Quote from: sirtomi on 2008-11-29, 14:12:41
Na emberek megmaradok :)
Doki csak annyit mondott hogy ne nagyon gyújtsak rá vagy a közölemben senki :D

Benzin szagú lehellet még megvan, eléggé vicces. Dunántúli naplóban meg írják hogy benzin tolvajokat keres a rendőrség és 100eFt a jutalom. Nem én lopom a benzint a gyomromban :D

Lenyelni úgy sikerült hogy tankoltam kannából és véletlenül maradt a kanna alján még egy kevés így megszívtam mégegyszer, de nem jött, úgyhogy megszívtam kicsit erősebben, na akkor már jött rendesen... béna vagyok :)

Nah végre valami életjel :smile:
Örülünk hogy jól vagy.

A benzinszívással meg vigyázz legközelebb :ejnye:

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-28, 23:17:34
Csakhogy eltereljem a témát:
Irigylem ezt az embert
Szanalmas.

sirtomi, orulok, hogy jol vagy. :tezsvir:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta


Kvikveg

Eeeees vegre uj hurok vannak a gitaromon. Ha valaki "rozsdas gitarhurral fojtja meg aldozatat a sorozatgyilkos"-jelenetet akar forgatni, adok hurt... harmat is. Jo feketek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Megkaptam az új szemüvegemet, ami elvileg arra szolgál, hogy ne csak a bal szememet használjam, hanem a rosszabbat jobbat is. Mínusz nyolc dioptriás. Még szoknom kell.

Necrid^

Quote from: SaiyaGin on 2008-11-29, 15:07:55
Megkaptam az új szemüvegemet, ami elvileg arra szolgál, hogy ne csak a bal szememet használjam, hanem a rosszabbat jobbat is. Mínusz nyolc dioptriás. Még szoknom kell.

Ejha azé az a mínusz nyolc elégé sok :S én egy éve azon filozok hogy megcsinálhassam a szemem azzal a lézerrel de kicsit parázok miatta >_<
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2008-11-29, 14:38:16
Eeeees vegre uj hurok vannak a gitaromon.

Hajrá :)

Xzone

Quote from: Necrid^ on 2008-11-29, 15:40:30
Quote from: SaiyaGin on 2008-11-29, 15:07:55
Megkaptam az új szemüvegemet, ami elvileg arra szolgál, hogy ne csak a bal szememet használjam, hanem a rosszabbat jobbat is. Mínusz nyolc dioptriás. Még szoknom kell.

Ejha azé az a mínusz nyolc elégé sok :S én egy éve azon filozok hogy megcsinálhassam a szemem azzal a lézerrel de kicsit parázok miatta >_<

Yo.

[spoiler]A hámozós rész különösen élvezetes :)[/spoiler]

Moha

Örülök sirtomi, hogy megmaradsz!

Legközelebb vigyázz a benzinnel, mert megszívhatod. :)

Makos

Quote from: Xzone on 2008-11-29, 16:26:25
Yo.
[spoiler]A hámozós rész különösen élvezetes :)[/spoiler]

és én már megint evés közben fórumozok... :eek:

Necrid^

Quote from: Xzone on 2008-11-29, 16:26:25
Quote from: Necrid^ on 2008-11-29, 15:40:30
Quote from: SaiyaGin on 2008-11-29, 15:07:55
Megkaptam az új szemüvegemet, ami elvileg arra szolgál, hogy ne csak a bal szememet használjam, hanem a rosszabbat jobbat is. Mínusz nyolc dioptriás. Még szoknom kell.

Ejha azé az a mínusz nyolc elégé sok :S én egy éve azon filozok hogy megcsinálhassam a szemem azzal a lézerrel de kicsit parázok miatta >_<

Yo.

[spoiler]A hámozós rész különösen élvezetes :)[/spoiler]

Ow OW OW. Ouch! nembirtam végig nézni ~_~
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

most regisztráljak 30 néven és szavazzak igennel a topic megmaradására, hogy kénytelenek legyetek meghagyni, és rájöjjetek mennyire értelmetlen a topic-ról kiírt szavazás?

Én

Amúgy mi a baj vele? Más fórumokon is van, el lehet vele lenni... Ha "sok helyet foglal", akkor lehetne mondjuk h mindig csak az utolsó oldal maradjon meg a többi kuka, úgyse kell több.
De mostmár mindegy, mert ki lett baszva. (Sejtem, ki volt :P )

Member

AAn kb. 40 féle ilyen "játék" van.

Moha

Szerintem a gond vele az, hogy marha gyorsan lenne egy több tíz, vagy több száz oldalas topic. És szerintem egyik modinak sincs kedve folyton kurtítani. Én azért nem akartam rögtön törölni, mert ha pl. zsozso azt mondja rá, hogy felőle mehet, akkor oké. De úgy látom, valakinek annyira szúrta a szemét, hogy rögtön törölte. :)

Nakedape

na jja, de ha emberekt nem érdekli: 5 oldal.
ha sokszáz oldal akkor érdekli őket.
sztem ez ennyi lenne, nem?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Draconire

#28308
Annak örömére, hogy 24 óra után végre van netem:



szerk:
Quote from: Fazék on 2008-11-29, 16:56:47
most regisztráljak 30 néven és szavazzak igennel a topic megmaradására, hogy kénytelenek legyetek meghagyni, és rájöjjetek mennyire értelmetlen a topic-ról kiírt szavazás?

Miről maradtam le?

NLZ

Quote from: Necrid^ on 2008-11-29, 16:56:30
Quote from: Xzone on 2008-11-29, 16:26:25
Quote from: Necrid^ on 2008-11-29, 15:40:30
Quote from: SaiyaGin on 2008-11-29, 15:07:55
Megkaptam az új szemüvegemet, ami elvileg arra szolgál, hogy ne csak a bal szememet használjam, hanem a rosszabbat jobbat is. Mínusz nyolc dioptriás. Még szoknom kell.

Ejha azé az a mínusz nyolc elégé sok :S én egy éve azon filozok hogy megcsinálhassam a szemem azzal a lézerrel de kicsit parázok miatta >_<

Yo.

[spoiler]A hámozós rész különösen élvezetes :)[/spoiler]

Ow OW OW. Ouch! nembirtam végig nézni ~_~
Kemény. :D  Asszem jó lesz nekem a szemüvegem továbbra is.  :rotfl:
[reserved]

motifator

Wow, nagyon látványos videó. Remélem kb. 1 év múlva az én szememet is hasonlóképpen fogják metélni és sütögetni. Már csak kell csinálni egy új szemüveget, és aztán 1 évig nem szabad, hogy változzon a szemem állapota, mert különben nem műtenek. De ha letelt az egy év, addigra a lóvét is összekaparom (amikor legutóbb néztem, a mostani legjobb eljárás kb. 220-250 000 HUF volt szemenként), simán bevállalom. Persze, durván néz ki, de melyik műtét nem néz ki durván? Ahhot képest itt még nem is kaszabolnak annyira, nem érzel semmit, az egész 10 perc és utána azonnal látsz! Az orvosok is rögtön utána hazaengednek, csak azt ajánlják, hogy ne vezess, mert pupillatágítót adnak, amitől minden fény erősen csillog, és nem látsz semmit a volánnál.
Az egyetlen para annyi, hogy az, amit a videón is meghámoznak, igazából sose nő vissza. Visszahajtják, megtapad, de sose nő újra össze. Így aztán nem ajánlják, hogy utána mondjuk boxolni kezdj, mert egy jól irányzott ütéstől esetleg felválhat, amit ugye elég kellemetlen. De ez engem nem is zavar, mert a küzdősportok már nem igazán vonzanak.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

És pontosan itt mit csinálnak? Pl mire jó a hámozás? Mesélhetnél még erről, érdekelne. Meg milyen dioptriától lehet?
[reserved]

motifator

Én amikor olvasgattam a témáról, akkor azt írták, hogy lézerrel nagyjából az összes gyakori fénytörés-problémával járó szembetegséget lehet gyógyítani: közellátás, távollátás, szemtengelyferdülés (nekem ez utóbbi van, születésem óta). Hogy miért hámozzák? Igazából nem tudom pontosan, hülyeséget meg nem akarok mondani.
De ha értedel a téma, nézz szét itt, vagy itt, itt.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Dreamcleaver

#28313
USTEAM - Serious Business

Sztem már egy ideje nyilvánvaló, hogy ez a fórum némiképpen az elitizmus melegágyává vált. Tulajdonképpen lassan már nem is az anime az elsődleges profilja, legalábbis ami az aktív, posztoló tagokat érinti. Az anime műfaj rajongóinak nagy részét ugyanis a fiatalabb, tizenéves korosztály képzi. Ezen korosztály képviselői azonban nem sokáig maradnak meg ezen a fórumon, az okokat meg nem részletezném, úgyis nyilvánvalóak. Talán kissé több tolerancia, kevesebb lenézés az idősebb tagok részéről segítene (kivétel Elfen Lied topic!  :D). Végül is ha nem tetszik egy topic vagy egy tag stílusa nem kell elolvasni (pl engem sem érdekelnek az ilyen fórumos játék topicok), de attól még helye lehet a fórumon. Erősen kétlem, hogy egy esetleges 100+ posztos topic belassítani a fórumot vagy leterhelné a szervert etc. Ha meg senkit sem érdekel úgyis elhalt volna. Tele van a fórum ilyen elhalt szemét topicokkal szal nem értem a problémát.  :confused: Cserébe van 500+ oldalas offtopic meg archive-olás meg kutyafasza, de nem tudom minek. Biztos mindenki azt olvassa újra unalmasabb pillanataiban.

Amúgy Anime Wynternek eddig hány próbálkozása is került a kukába? Nem számoltam.  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2008-11-30, 00:50:23
USTEAM - Serious Business

Sztem már egy ideje nyilvánvaló, hogy ez a fórum némiképpen az elitizmus melegágyává vált. Tulajdonképpen lassan már nem is az anime az elsődleges profilja, legalábbis ami az aktív, posztoló tagokat érinti. Az anime műfaj rajongóinak nagy részét ugyanis a fiatalabb, tizenéves korosztály képzi. Ezen korosztály képviselői azonban nem sokáig maradnak meg ezen a fórumon, az okokat meg nem részletezném, úgyis nyilvánvalóak. Talán kissé több tolerancia, kevesebb lenézés az idősebb tagok részéről segítene (kivétel Elfen Lied topic!  :D). Végül is ha nem tetszik egy topic vagy egy tag stílusa nem kell elolvasni (pl engem sem érdekelnek az ilyen fórumos játék topicok), de attól még helye lehet a fórumon. Erősen kétlem, hogy egy esetleges 100+ posztos topic belassítani a fórumot vagy leterhelné a szervert etc. Ha meg senkit sem érdekel úgyis elhalt volna. Tele van a fórum ilyen elhalt szemét topicokkal szal nem értem a problémát.  :confused: Cserébe van 500+ oldalas offtopic meg archive-olás meg kutyafasza, de nem tudom minek. Biztos mindenki azt olvassa újra unalmasabb pillanataiban.

Amúgy Anime Wynternek eddig hány próbálkozása is került a kukába? Nem számoltam.  :rotfl:
én kettőt számoltam. Ezt, meg a hannah montana-sat. nemtudom, hogy volt e több is.

Próféta

Az, hogy a társaság felnőttebb, érettebb, intellektuá máshogyan hülye, az engem egyáltalán nem zavar.
Az, hogy sokunknál az anime már csak az apropó, ami összekovácsolt bennünket - ez se zavar.
Az, hogy ilyen ordas gonoszak vagyunk, az esetleg. Az extrém esetektől eltekintve azért próbálok udvarias lenni az újoncokkal.

Amúgy mit keresünk itt, ennek a beszélgetésnek a Kötetlen topikban volna a helye. Itt ellepik az ilyen jellegű érdekes dolgok.

Member

Quote from: Xzone on 2008-11-29, 16:26:25
Yo.

[spoiler]A hámozós rész különösen élvezetes :)[/spoiler]
Nekem tetszett. Főleg ahhoz képest, hogy a korabeli műtéteknél (mondjuk amikor üvegtestet pótoltak) 3 hétig homokzsákkal támasztották ki a fejed, hogy ne folyjon ki.

Cobra

Quote from: Dreamcleaver on 2008-11-30, 00:50:23

Attól, még hogy sok jelenleg aktív tag inkább az offtopicot látogatja, a fórum továbbra is főleg anime témájú. Aki új, és elsősorban az offtopic (nem véletlen az elnevezés) részleg alá eső témákat erőlteti, az kereshet magának megfelelőbb fórumot.
És azért már te is vagy annyira régi tag, hogy tudd, régen kevesebben voltunk, mégis az Anime részleg postjai nőttek jobban, mint az Offtopic-é.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Nekem az o/t tűnt mindigis a legnépszerűbbnek, és csak utána az Anime Társalgó. Akkor sem ment annyi poszt az Animébe, amikor még nem lett elvágva. Bár valszeg az guest olvasottsága utóbbinak nagyobb.

Draconire

Quote from: Próféta on 2008-11-30, 01:18:10
Amúgy mit keresünk itt, ennek a beszélgetésnek a Kötetlen topikban volna a helye. Itt ellepik az ilyen jellegű érdekes dolgok.