Main Menu

DotA, LoL

Started by chilip, 2008-02-16, 15:38:29

Previous topic - Next topic

Fazék

ennek a dotának semmi értelme. csak fölbaszom rajta az agyam. játékostársaim továbbra sem képesek fölfogni, hogy ha nem kapok 5 perc szünetet az elején, hogy átnézzem az ellen (és saját) hősöket, akkor igenis, sorozatosan hibákat fogok elkövetni, igen, rohadtul meglepő. természetesen az 5 perc szünet én is tökéletesen megértem képtelenség, úgy nem lehet játszani, de akkor meg ne baszogassatok folyton ezzel a lekezelő hangnemmel, mert a faszom kivan már. ez a játék a szórakozásról szólna elsősorban, namármost ez minden csak nem az számomra.
további jó játékot kívánok nektek.

Draconire

Öhm, egy szót nem szóltál hogy meg akarsz nézni bármit is.

Fazék

#332
Quote from: Draconire on 2008-08-21, 01:54:55
Öhm, egy szót nem szóltál hogy meg akarsz nézni bármit is.
:haha:
csak 10x ebben a topic-ban, hogy nekem kell pár perc az elején, hogy átnézhessem a hősöket. aztán lehurrogott a nép, hogy ugyanmár ezt felejtsem el, majd segítenek a társak, ne húzzuk már az időt, így hát nem is merem kérni. DE pont ezért itt le is írtam, hogy ha nem nézhetem át, akkor értelmes stílusban kérem a segítséget, hogy mit csinálok rosszul, illetve nézzétek el a bénázásomat. na ez nem valósult meg érzésem szerint mostanában, és most untam rá. ennyi. részemről ha egy játék nem szórakozás, akkor ideje abbahagyni.

Draconire

#333
Hát én itt egyszer látom ezt felhozva általad, akkor is egyedül Lythis tartotta feleslegesnek, de vele meg úgyis összevesztetek játék közben már egyszer emiatt.

szerk: de mindegy, ilyen meccseknek tényleg nincs értelme, idő előtti feladás elbassza az összes izgalmasabb játékot, a maradékok meg hero win miatt értelmetlenek.

Fazék

#334
Quote from: Draconire on 2008-08-21, 02:04:45szerk: de mindegy, ilyen meccseknek tényleg nincs értelme, idő előtti feladás elbassza az összes izgalmasabb játékot, a maradékok meg hero win miatt értelmetlenek.
amíg nem látod egyhelyben állni minimum 45mp-ig a hősömet, addig nem adtam föl. a szöveg az csak szöveg részemről ezt már tudhatnátok. amikor alkalmam nyílik rinyálok, hogy megint 1hp-val menekült el valaki engem meg max hp-val futásindulással is lazán elkapnak és kinyírnak, de a lényeg hogy közben küzdöttem mint az atyaúristen továbbra is.
hogy ettől továbbra is szarul ment? igen. de nem adtam föl speciel, szóval ezt ne húzd már rám :merci:

szerk: ja és message log-okat nem szokásom elmenteni, de elhiheted, hogy nem csak itt Lythis szólta meg ezen szándékomat, bőven voltak mások is, hogy majd inkább segítenek játék közben ;) (és mint írtam ezt tökéletesen meg is értem, kinek van kedve percekig állni egyhelyben kezdéskor? ...
de innentől már mindent leírtam, nem akarom ismételni ismételni ismételni ismételni ismételni ismételni ismételni ismételni ismételni önmagam)

Draconire

#335
Idézzem szó szerint ahogy "leszartad" a végén a meccset?

És nem, ott még nem volt/lett volna vége.

szerk: ez esetben meg megmondod hogy pause nélkül nem játszol, szerintem általános létszámhiány miatt nem ellenkezett volna senki, vagy ha mégis, így járt.

hargharg

heh, nyugalom emberek, elszurtuk, megesik. : D
Draco is adott par rossz tanacsot (ld. skadi, deso picit jobb lett volna ide), en se tudtam ultimat elnyomni joparszor stunlock miatt, van ez igy, Fazek meg ahogy irta is, nem ismer minden host, nem is rojuk fel neki, de azert megiscsak zavaro, no. majd elmulik. : )
ne tesek bepipulni, majd jon uj nap, aztan jo lesz.

edit: szunettel mostani meccs ot masik jatekosa kozul senkinek sincsen problemaja tudtommal.
rofl

Zsiga

#337
Holnap (mármint ma, hülye időeltolódás...) mikor fogtok játszani? Ezer éve nem dotáztam és már végigtoltam az összes Thief FM-t amit hoztam ki magammal, meg végigmentem kétszer a Deus Ex-en, és már az UT se köt le, holnap meg szabadnapom van viszont nem lesz busz a városba... :)

hargharg

#338
remek kerdes, ma pl csak fel tizenegy korul gyultunk ossze elegen, de altalaban kilenckor mar meg szoktunk lenni, szoval valoszinuleg akkor.

edit: mindenkinek premium accountja van. egyike a sok ujitasnak. : )
de amugyis lenne hey.
rofl

Selmo

Szerintem nincs már hely dota hálón, ha megoldjátok anélkül, jó, ha nem, akkor viszont mondjátok meg, kit tegyek ki, mert itt nincs hama és nem látom, kinek van prémium acca.

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: hargharg on 2008-08-21, 03:05:40
remek kerdes, ma pl csak fel tizenegy korul gyultunk ossze elegen, de altalaban kilenckor mar meg szoktunk lenni, szoval valoszinuleg akkor.

edit: mindenkinek premium accountja van. egyike a sok ujitasnak. : )
de amugyis lenne hey.
Nekem is premiumom van asszem. Mi is a háló neve? (A pass gondolom a szokásos.) Akkor holnap otthoni idő szerint 9-re megpróbálom feldobni a W3-at a gépre, meg jövök hamára amint kész vagyok.

Selmo

Quote from: hargharg on 2008-08-21, 03:05:40
edit: mindenkinek premium accountja van. egyike a sok ujitasnak. : )
:wtf: Mióta? :eek:

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

Quote from: Zsiga on 2008-08-21, 02:57:51
Holnap (mármint ma, hülye időeltolódás...) mikor fogtok játszani? Ezer éve nem dotáztam és már végigtoltam az összes Thief FM-t amit hoztam ki magammal, meg végigmentem kétszer a Deus Ex-en, és már az UT se köt le, holnap meg szabadnapom van viszont nem lesz busz a városba... :)

lányok?  :confused: :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

Quote from: Selmo on 2008-08-21, 03:15:49
Szerintem nincs már hely dota hálón, ha megoldjátok anélkül, jó, ha nem, akkor viszont mondjátok meg, kit tegyek ki, mert itt nincs hama és nem látom, kinek van prémium acca.
engem nyugodtan törölj, szeretném elkerülni még az esélyét is, hogy visszacsábuljak DotA-ra. thx. :)

teraflare

Quote from: Fazék on 2008-08-21, 10:45:27
engem nyugodtan törölj, szeretném elkerülni még az esélyét is, hogy visszacsábuljak DotA-ra. thx. :)
Ha gondolod ellenem játszhatsz. Nem igazán hajtok arra hogy nyerjek és nem szoktam senkit lebaszni.  :smile:

Fazék

Quote from: teraflare on 2008-08-21, 11:25:45
Quote from: Fazék on 2008-08-21, 10:45:27
engem nyugodtan törölj, szeretném elkerülni még az esélyét is, hogy visszacsábuljak DotA-ra. thx. :)
Ha gondolod ellenem játszhatsz. Nem igazán hajtok arra hogy nyerjek és nem szoktam senkit lebaszni.  :smile:
alapvetően nem az emberekkel van a bajom, hanem hogy én túl hamar fölkapom a vizet és így nem élvezet játszani. ezen szokásom ellen nem sokmindent tudok tenni, fölöslegesen idegeskedni nem szeretek, hát inkább abbahagyom a DotA-t, ennyi :)
kisegymillió játékom van, amik már hónapok/évek óta várják, hogy végigjátsszam őket, azokra is szánok végre egy kis időt így :)

hargharg

a regota jatszok kozul egyedul Zanat nem lattam meg idegesnek, iyen alapon mar reg nem lenne dota.
jatszunk, mert noha nem minden meccs kellemes, azert neha osszejon. ezekre a pillanatokra kell figyelni, a nehez reszeken meg at kell verekedni magad. enyi.

na mindegy, piheno sosem art senkinek, vagy de, es az biztos. : )
rofl

Makos

Quote from: hargharg on 2008-08-21, 12:09:12
a regota jatszok kozul egyedul Zanat nem lattam meg idegesnek, iyen alapon mar reg nem lenne dota.
jatszunk, mert noha nem minden meccs kellemes, azert neha osszejon. ezekre a pillanatokra kell figyelni, a nehez reszeken meg at kell verekedni magad. enyi.

na mindegy, piheno sosem art senkinek, vagy de, es az biztos. : )

Én sem voltam még ideges Dota miatt...

Ja és Fazék ellenem is nyugodtan jöhecc jáccani....ált. kikapok :D

hargharg

#348
Dazzle supportja: gyogyit, es kozben sebzi enemit, pancelt csokkent/novel -> onmagaban is tud olni.
es WL-nek miyen supportja van? channeles lassitas! meghozza legjobb a jatekban! egy refresherrel tud olni, de anelkul inkabb ne akarjon durvulni...
mondjuk masok ugye necrot raknak neki, es idezesre menni se huyeseg.
csak hat te ezek kozul egyikre se mentel, Cobra...
es ezzel nem szamonkerek akarmit is, de nem en mondtam, hogy "nem tudok olni, mert mind lefut".

edit: amit Draco it itt alul, az se rossz otlet. amugy meg herowin volt masik oldalon. ^_^
rofl

Draconire

Dehogy kell neki refresher. Egy dagon neki és öl.
Meglátja ellenfelet, jobb esetben creepek között, ráteszi sebzés szétosztását majd ultizik, így az ulti sebzését erősítve kapja meg. Ezután dot rá még és elsüti dagont is. Ezt a kombót már elég korán el lehet játszani, és szinte biztos halál.

Cobra

Csak a lassítás channelinges és ha nincs a mezőben legalább 3 sec-et, akkor még lvl4-es se ér semmit. Warlock egyedül egyszerűen nem tud senkit megölni. A Fatal bonds meg sajnos igen minimális sebzést ad be a hősnek. Pénzem meg nem nagyon volt megfelelő felszerelésre, mivel ugye sose sikerült megölnöm senkit, csak engem öltek.
Amit írtál Draco kombót meg szerintem csak pár lowhp hőssel lehet eljátszani. (min pl előző körben Akasha)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Draconire

Persze, max hp-ról nem fog leszedni senkit se, de olyat nagyon kevés hős tud csinálni. Amúgy 660(-regen, res-et már beleszámoltam) varázssebzést jelent ez, és akkor még nincs számolva az, hogy valaki esetleg beleüt az illetőbe. (ugye ilyenkor már meg van idézve infernal, szóval az biztos üt 1-2-t) És ezt el lehet játszani már 10-es szint környékén is.
Arról nem is beszélve hogyha több hőst is elkap fatal bonds, akkor ezekből a sebzésekből mindenki kap valamennyit.

Dreamcleaver

Azt a 660-at hanyas szintű dagonnal számoltad lv10-en? ;)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Draconire

Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-26, 14:13:58
Azt a 660-at hanyas szintű dagonnal számoltad lv10-en? ;)
Quote from: Draconire on 2008-08-26, 00:58:45
Meglátja ellenfelet, jobb esetben creepek között, ráteszi sebzés szétosztását majd ultizik, így az ulti sebzését erősítve kapja meg. Ezután dot rá még és elsüti dagont is. Ezt a kombót már elég korán el lehet játszani, és szinte biztos halál.

1-es dagon bőven elég ehhez.  ;)

Selmo

#354
http://getdota.com/ai_maps 6.54-es ai map.

Hm-hm a funos hősök között van pár érdekes. ^^

A tökéletesség unalmas.

Cloud

Nagyon szépen kérem az  illetékest  hogy töröljön Hamachiról, mert sajna jó  hosszú ideig nem lesz szabad időm Dota-zni, meló mellett. Álltalában reggel hattól este hatig melózok. Hét óra mire hazaérek, utána házimunka egyebek, és örülök ha végre ágyba kerülök. 7végén meg bnőmmel vok vidéken.
Ha sikerül másik melót találnom, és több időm lesz, akkor visszajönnék majd játszani ha nem gond, de mostanában nem tudok lenni  sajnos.
Köszike szépen.

Selmo

Egyelőre nem nagyon akar megtelni az 50 fős hálózat, szóval nem kell ezen problémáznod. ;)

A tökéletesség unalmas.

Selmo

#357
Heti rendszerességgel játszótársakat keresünk. Ideális jelöltjeink:


  • 20-24 között ráérnek
  • szeretik a csapatjátékot
  • gyorsan tanulnak
  • hajlandók megfizetni a tanulópénzt tucatnyi halállal
  • nem riadnak vissza a "védtelen" ellenfél csoportos letámadásától
  • nem dühöngenek ha csoportosan letámadták őket
  • tudnak veszíteni

Amit nyújtani tudnunk:


  • kezdők mélyvízbe dobása
  • többféle, egymásnak ellentmondó jótanács
  • könyörtelenség
  • kultúrált vitakörnyezet
  • rendszeres szórakozás
  • a másik önfeledt kiröhögése

Amennyiben úgy érzi, hogy tudna közösségünk tagja lenni, kérjük jelentkezzen személyesen itt, bármely önnek tetsző időpontban.

(Greg játékostárs elhatárolódik jelen hirdetésünktől.)

A tökéletesség unalmas.

NLZ

A csoportos agonizálási lehetőséget kihagytad. :P
[reserved]

Draconire

Quote from: NLZ on 2008-09-08, 02:09:41
A csoportos agonizálási lehetőséget kihagytad. :P

Azt általában nem csoportosan csináljuk. :P