Main Menu

DotA, LoL

Started by chilip, 2008-02-16, 15:38:29

Previous topic - Next topic

Zen

Fú Enelzé, ennyire informatív már ne legyél. :P

Egy Warcraft 3 pálya, célja az ellenfél bázisának főépületének lerombolása. A játékosok csak az általuk választott hőst irányítanak, az összes többi egységet (creepet) az AI. 2 bázis van a pálya két ellentétes sarkában amiket 3 ösvény köt össze, mindegyiken 2 szövetséges és 2 ellenséges toronnyal.Fejlődsz a hősöddel, farmolod a pénzt, veszel cuccot, aztán leveritek az ellenfelet.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Ha az ember azt se tudja, hogy mi az a warcraft 3, akkor hiába magyarázzák. Ha meg tudja, akkor azt is tudja, mi az a dota. :D
[reserved]

Bicskei

bocsi war3at imerem a dotát nem...
és ugyanúgy küldetéses mint a war3 vagy csak simán egy két map??
(akkor végeredményben egy w3 rpg??)
Ultras liberi

chilip

ugyanaz mint ami kampányban volt csak nem építhetsz egységeket, te választasz 1et rengeteg hős közül és a szintlimit 25 (meg a tárgyak, skillek egyediek)

NLZ

Vagyis semmi köze a warcraft 3hoz, csak annak segítségével fut. :D
[reserved]

chilip


Bicskei

és akkor milyen kiegészítőt vagy mit kell letölteni h ki tudjam próbálni..(war3 meg a Frozen meg van)
Ultras liberi

Fazék

Quote from: Bicskei on 2009-01-28, 16:39:13
és akkor milyen kiegészítőt vagy mit kell letölteni h ki tudjam próbálni..(war3 meg a Frozen meg van)
ezekhez tedd föl a legfrissebb patch-eket és utána töltsd le a Selmo által link-elt oldalról a map-ot és másold be a warcraft 3 letöltött map-ok könyvtárába. tudtommal ennyi.
az egész "mod", csak egy map, szóval semmi extra nem kell.

NLZ

És net sem árt hozzá, mert ez egy multis map. :P
[reserved]

chilip


Bicskei

#550
Quote from: NLZ on 2009-01-28, 16:53:51
És net sem árt hozzá, mert ez egy multis map. :P

gondoltam h ez is multiban jo általába úgy mint az összes(nah jó legtöbb) game

jol csináltam ha dolgokat ha következo áll fen..
választanom kellet egy hőst négy házból és az elfek oldalán kell nyomulnom az undeadek ellen??
Ultras liberi

NLZ

Öööö, jah. A játék kb annyi, hogy a hősöddel beállsz a három út egyikébe, aztán segíted a saját csapatodat az előrejutásban. Gyűjtöd az aranyt, léped a szinteket. Aztán veszel néha cuccokat. A cuccok trükkösek, mert receptek alapján kombózni kell őket. Úgy érdemes cuccolni, hogy az kiemelje a hős erősségét (a skilljeit) és/vagy pedig kompenzálja a gyengéit. Szal egy hőshöz csak pár tárgyösszeállítás van, ami használható. Aztán közben ugye ottvan az ellenfél csapat a hőseivel, érdemes őket is ölni, mert pénzt kapsz értük. Ugyanez forditva is igaz, szal nem érdemes meghalni. A lényeg, hogy leverd az ellenfél bázisát, ahova az utakon található tornyokon keresztül vezet az út.
Pár link:
http://dota-allstars.com/wiki/DAWiki:Main_Page
http://www.dotastrategy.com/ (ide regelni kell)
http://dota.retech.hu/
[reserved]

Fazék

azannya :eek: úgy látom, ha most visszatérnék ön- és közidegelés céljából játszani, még a szokásosnál is használhatatlanabb lennék, mert még az ismert hősök is teljesen átalakultak :haha:

nagy bátran kiválasztottam volna elsőre Dirge-öt, és szembesülök vele, hogy a 4 ismert képességből megmaradt 1 és str hős lett belőle :haha:

szerk: mondjuk alchemist és kétbaltásjoe maradt amilyen volt, azokkal továbbra is csak közepesen béna lennék :D

NLZ

Na majd akkor szóljatok, ha velem meglennénk 4v4re. :P
[reserved]

Zen

Egy ember már van, már csak 7 kell. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bicskei

és csak ez az egy pálya van......előbb toltam egy kört zeussal most lina inverse-zel próbálkozok...speci cucc:dragonslave ;)
Ultras liberi

Zen

USTEAM-W3/anime a dota háló hamán amúgy.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cobra

Remélem az AI mapot szedted le és azzal próbálkozol :)
Sima W3 botok nem tudják kezelni a hősöket (mondjuk a Dota AI-k is csak kezdő bemelegítésnek jók)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bicskei

AI map???
http://getdota.com/ innen szedtem le a 6.59-et
Ultras liberi

Dreamcleaver

#559
Quote from: Bicskei on 2009-01-28, 19:05:51
AI map???
http://getdota.com/ innen szedtem le a 6.59-et

És ugyanott találod a linket az Ai map-hez is. Általában az AI map le szokott lenni maradva pár verzióval, de most mákod van, mert abból is kijött a legújabb nemrég.

Edit: http://getdota.com/ai_maps

A BuffMePlz féle AI mapeket érdemes használni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Jah, Linát kicsit elbénázták, főleg a loading screenen, mert nagy a melle ott. :lol:
[reserved]

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

HAHA! A Demigod megjelenése óta az összes DotA-val és Demigod-dal foglalkozó fórumon megy a flame ezerrel. Egész jó kikapcsolódás olvasgatni őket.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Ügyesek a Demigodot fejlesztő srácok, trollkodtak egyet azzal a szöveggel, hogy dota-szerű játékot csinálnak. :D
[reserved]

Dreamcleaver

Quote from: NLZ on 2009-04-20, 21:19:24
Ügyesek a Demigodot fejlesztő srácok, trollkodtak egyet azzal a szöveggel, hogy dota-szerű játékot csinálnak. :D

Nem tudok érdemben nyilatkozni. Addig a játék felé se nézek, amíg legalább megduplázzák, de inkább triplázzák a hősök számát.

Annyit szűrtem le idáig, hogy a Demigodban alig van mikró (nincs last hit, deny, line of sight manipulálás stb), kevesebb a lehetőség az item buildekre, és nincsenek neutral creepek, viszont lehet tuningolni a citadellát és a saját creepet, minden statot szépen kiír (dps, ms stb), jobban jutalmazza az assistot, és "noob" friendly.

Ezzel idáig nem győzött meg a Demigod, de mondom, én személy szerint még nem játszottam vele.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cobra

Egyetlen komoly hiányosság jelenleg (a sok bugtól eltekintve), hogy mindössze 8 hős van, és ebből 5 használható. Remélhetőleg kapunk még hősöket, meg jön valami balance is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

Quote from: Cobra on 2009-04-20, 23:26:23
Egyetlen komoly hiányosság jelenleg (a sok bugtól eltekintve), hogy mindössze 8 hős van, és ebből 5 használható. Remélhetőleg kapunk még hősöket, meg jön valami balance is.

8 hőssel nincs balance? Mindenhol azt olvasom, hogy a Demigod egyik előnye a DotA-val szemben, hogy nincsenek "imba" karik. A DotA-t most hagyjuk, de a Demigod 8 karival nem képes ezt hozni?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cobra

#567
Nem, mert jelenleg van 1 assa hős, ami szinte mindekit ver 1vs1-ben, a genaralok közül meg csak 1 van, aki használható assák ellen is. Még csapatjátékban se nagyon ér semmit a 4 generalból 2, mert pillanatok alatt meghalnak, ráadásul a summonjaik hősök ellen semmit sem érnek.
Dotában pont a sok hős miatt lehet megtalálni mindenkinek a counterét.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

WarCraft III-hoz nincs véletlenül valami widescreen mod?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS