Main Menu

DotA, LoL

Started by chilip, 2008-02-16, 15:38:29

Previous topic - Next topic

NLZ

Köszönjük a google első két találatát a "warcraft 3 widescreen" keresésre, de ez nem igazi widescreen mod, csak a képet lehet így nyújtani szoftveresen. Szal a válasz az, hogy nincs megoldás rá.
[reserved]

Draconire

Quote from: NLZ on 2009-04-26, 16:47:56
Köszönjük a google első két találatát a "warcraft 3 widescreen" keresésre, de ez nem igazi widescreen mod, csak a képet lehet így nyújtani szoftveresen. Szal a válasz az, hogy nincs megoldás rá.

Ez benne is van abban amit linkeltem, köszönjük hogy leírtad újra.

NLZ

Ehhez minek kellett két linket is adni, ha le lehetett volna írni egy mondatban?
[reserved]

Draconire

Quote from: NLZ on 2009-04-26, 17:04:06
Ehhez minek kellett két linket is adni, ha le lehetett volna írni egy mondatban?

Talán mert nem feltétlen érdekli a FOV növelése, és valami ilyesmi is elég neki.
Tudod, én segíteni akarok. Nem szokásom totál értelmetlen módon belekötni valamibe és verni a farkam, hogy "jajdejó trollkodok, yaaaaay!!4!44".
De folytasd csak, majd legfeljebb kitörlöm később.

NLZ

Igazad van, DC olyan hülye, hogy tuti nem jutott eszébe elővenni a gúglit és beírni, hogy warcraft 3 widescreen. Még jó, hogy itt vagy és segítesz neki :).
[reserved]

Makos

Néha én is lusta vagyok rákeresni arra amire kiváncsi vagyok és inkább megkérdezem itt ;)

Dreamcleaver

#576
Quote from: Draconire on 2009-04-26, 16:44:50
Quote from: Dreamcleaver on 2009-04-26, 16:34:15
WarCraft III-hoz nincs véletlenül valami widescreen mod?

http://warcraft.freakygaming.com/tutorials/running_warcraft_3_in_widescreen.html
http://www.metacafe.com/watch/721704/how_to_make_your_warcraft_use_widescreen_resolution/

Igazából nekem pont ellentétes gondom van kb. Az új ws monitoromon tudom force-olni a 4:3-as arányt, de valamiért a WarCraft III-nál (és csak ennél az egy játéknál) kicsit levágódik az alsó széle a képnek. Igazából a játékban nem zavar, de hülyén néz ki, hogy hiányzik az ikonok aljából egy pici. Ez a ws-re kinyújtás annyira nem érdekel, mert  monitorom alapból megcsinálja, de nem szeretem az ilyen elnyújtott képet. A két fekete függőleges csík oldalt egyáltalán nem annyira zavaró, mint egy elnyújtott arányú kép imho.

edit: Ok megoldva. Átraktam 1280x1024-be (ami nem tudom, hogy milyen arány, mert elvileg nem az 1280x960 a 4:3?) és arra force-oltam a 4:3-as arányt, és most tökéletesen müxik.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

hargharg

#577
nehany idezet a demigod ismertetobol az egyik jatekmagazinbol, dotaval kapcsolatban:
"kozel 80 hos"
"valoszinuleg a mai napig nincs oyan jatekos, aki az osszes hos osszes kepesseget kifejlesztette volna"
nagyon utanajart az arc... : D

ja, meg: "a cel a paya kozepen levo Ancient elpusztitasa"

szejjelrohogtem magam rajta.
rofl

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

hargharg

van dotarol vagy ket bekezdesnyi anyag, ennyi huyeseget vettem eszre.
rofl

Selmo

#580
6.6
Főoldal nem kicsit túlterhelt, szóval http://rapidshare.com/files/242850456/DotA_Allstars_v6.60.w3x

A tökéletesség unalmas.

Cloud

Quote from: hargharg on 2009-05-21, 15:14:17
van dotarol vagy ket bekezdesnyi anyag, ennyi huyeseget vettem eszre.
Jaj én is olvastam azt a cikket. Nagyon komoly. :D  De abban legalább igaza volt a cikkírónak hogy a mai napig sokan játszanak Dota-val. :D

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

hargharg

Quote from: Cloud on 2009-06-11, 00:32:21
Quote from: hargharg on 2009-05-21, 15:14:17
van dotarol vagy ket bekezdesnyi anyag, ennyi huyeseget vettem eszre.
Jaj én is olvastam azt a cikket. Nagyon komoly. :D  De abban legalább igaza volt a cikkírónak hogy a mai napig sokan játszanak Dota-val. :D

hogy is van?
nem mercedeseket, hanem moszkvicsokat, nem leningradban hanem moszkvaban, es nem osztogatnak, hanem fosztogatnak?
rofl

NLZ

[reserved]

Fazék

tényleg, azt megtudhatnám, hogy a nevek kiket takarnak? csak mert számomra volt pár ismeretlen név az elmúlt pár játék során és csak érdekelne, hátha innen vannak ők is.
a nyilvánvaló neves bemutatkozásokat, mint chilip, selmo, cobra, mr trap, hargharg, zanador, stb kérem mellőzzük :3x3:

én ugyebár Gipsz vagyok (vagy Akira, vagy Fazék, vagy Bagira, vagy Lou, vagy ami éppen)

más: az oldal eleje felé ajánlott dota wiki link nálatok is halott?

NLZ

Jah, a hivatalos oldalon a wiki részleg behalt.
[reserved]

chilip


Cobra

www.playdota.com -ot használjátok ezentúl. Dota-allstars kérdéses, hogy lesz-e frissítve, mivel a mostani térképfejlesztő otthagyta azt az oldalt.
Akikkel meg találkozhattál, de nem ismered őket: Oni=Zen, Dirk nagyritkán ír ide, de nem jellemző. Greget talán még ismered a tavalyi meccsekről. Ő egyébként jó időre eltűnt, fórumra most se nagyon ír. Más szerintem mostanában nem játszott.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

hargharg

rofl

chilip

Quote from: hargharg on 2009-07-07, 14:50:29
FAKJE

Quote from: changelog...
* Juggernaut: You no longer lose control while using Omnislash. You can use items like Dagger while Omnislashing (4938)
...

wat

Selmo


A tökéletesség unalmas.

hargharg

Quote from: Selmo on 2009-07-07, 16:12:52
Quote from: hargharg on 2009-07-07, 14:50:29
FAKJE
:ejj:

mer mer?
TC gyengult, bar teny, hogy nem elegge, tobbinek az erosodese meg nem art.
snipa most mar tudja kutat is loni biztonsaggal, roof invi alol is tud varazsolni, szerintem jo ujitasok.
rofl

Selmo

Quote* Bone Fletcher: Improved Searing Arrows damage from 10/20/30/40 to 20/30/40/50
* Bone Fletcher: Rebalanced Strafe from 20/40/60/80 IAS with 30 seconds cooldown to 50/60/70/80 IAS with 60/50/40/30 seconds cooldown
* Centaur: Reduced Double Edge cooldown (25->12 seconds)
* Faceless Void: Improved base Strength (17->23)
* Furion: Lowered Sprout cooldown from 11 seconds to 11/10/9/8 seconds and manacost from 115/140/165/205 to 100/120/140/160
Mint egy falat kenyér, mint szomjazónak a kulacs víz, mint....

A tökéletesség unalmas.

hargharg

egy dps kapott meg dpst, nem tulelest, kenta DE-je ugye ketoldalu, furi ugyszint konnyen elintezheto, mellesleg sprout egyik legkonnyebben counterelheto skill, egyedul void +hpja lehetne problemas, de nehogy mar azon a 120on muljon... : )
belegondolva kenta felezett cd-ju nukeja is eleg tap, de amig meg igazan hasznos, nem regenel 12 mp alatt vissza annyi hpt, hogy kockazat nelkuli legyen.
rofl

Zsiga

#595
Quote from: hargharg on 2009-07-07, 16:25:22
snipa most mar tudja kutat is loni biztonsaggal
Este beütjük. :D

Szerk.: Nem ad érte pénzt. :bruhuhu:

NLZ

Hohó, medúzát feltupírozták, pedig már most is elég csúnya dolgokra volt képes. A tauren meg nagyon nem lett nerfelve. Rhasta Aghás dmg bónuszának hiánya meg még mindig nem lett korrigálva.
Kenta DE cd csökkenése meg örvendetes, mert így egy balul elsült támadás esetén könnyebben tud öngyi lenni. Meg végjátéknál vidámabb lesz, mikor már valagsok a hp és a regen.
[reserved]

Lythis

öh, lusta vagyok utánakeresni, de melyik az aktuálsi w3 verzió, ami ehhez kell (1.23a-t találtam asszem valahol), illetve hol tudnám [spoiler=megvenni?]undormányos torrent link request, igen.... ^^[/spoiler]

chilip

Quote from: Lythis on 2009-07-07, 17:27:07
öh, lusta vagyok utánakeresni, de melyik az aktuálsi w3 verzió, ami ehhez kell (1.23a-t találtam asszem valahol), illetve hol tudnám [spoiler=megvenni?]undormányos torrent link request, igen.... ^^[/spoiler]

[spoiler=rendkívül olcsó hely, hülyének is megéri]http://isohunt.com/torrent_details/28324520/warcraft+frozen?tab=summary[/spoiler]  ^^

Cobra

Bone Fletcher tuningja nem tetszik nekem se, Centaur Double Edge reuseja szerintem így jobb, 25sec-es CD-vel 1 összecsapásban csa k1x lehetett elnyomni. BH-ról sajnos nem írnak semmit, kíváncsi vagyok javították-e a targetelhetőségét. Weavert watcherjeiből meg csapda lett, érdekes lesz majd. Sniper meg tényleg tud így sniperkedni majd erdőből :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !